>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 2. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Manchester City
Typ: Arsenal
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy kwietniowy weekend zasypał nas wieloma znakomitymi meczami w ligach europejskich. W Premier League hitowe starcie Arsenalu z Man City. Podopieczni Pepa Guardioli przyjadą na Emirates osłabieni brakiem utalentowanego Gabriela Jesusa, zabraknie także Ilkaya Gundogana a pod znakiem zapytania stoi występ takich graczy jak Bacary Sagna, Kevin De Bruyne i Pablo Zabaleta. W Arsenalu nieobecni będą Petr Cech, Santi Cazorla i Lucas Perez. Nie wiadomo czy w tym meczu wystąpi Kieran Gibbs. Ja jednak uważam, że jutro trzy punkty zainkasują Kanonierzy.
City nie wygrało ostatnich dwóch meczów chociaż rywali mieli wymagających - w Lidze Mistrzów przegrali 1:3 w rewanżowym spotkaniu z Monaco a w lidze zremisowali 1:1 u siebie z Liverpoolem. Mimo, że rywale wymagający to City w tych meczach zagrało słabo (szczególnie z Monaco) i widać, że daleko im do optymalnej formy.
Inna sprawa, że ostatnimi czasy City źle poczyna sobie w starciach z Arsenalem na Emirates Stadium. Nie wygrali tam 4 kolejnych starć z rzędu a ostatnie zwycięstwo odnieśli tam 13 stycznia 2013.
Mecz ten dla Arsenalu może być tak naprawdę ostatnim gwizdkiem, jeśli chodzi o awans do Ligi Mistrzów. Zajmują 6 miejsce i mają 50 punktów a City, które zajmuje 4 miejsce premiowane grą w eliminacjach ma ich 57. Zdobycie 3 punktów w tym meczu będzie dla Arsenalu bardzo ważne.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 30
Spotkanie: Swansea - Middlesbrough
02.04.2017 14:30
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jutro o godzinie 14:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 30 kolejce Premier League pomiędzy drużynami Swansea i Middlesbrough . Gospodarze z dorobkiem 27 punktów zajmują 17 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 22 punktów plasują się na 19 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła tylko dwa zwycięstwa, natomiast goście spisują się jeszcze gorzej i zanotowali tylko jeden remis. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to trzy zwycięstwa Swansea, jeden remis i jedno zwycięstwo Middlesbrough. W mojej opinii jutrzejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Oby dwa zespoły walczą o utrzymanie, dlatego dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte, kto przegra będzie w bardzo złej sytuacji . Mój typ to 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - EU LCS
Godzina: 18:00
Spotkanie: Splyce - H2k
Typ: Splyce
Kurs: 2,1
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj obrałem na cel mecz z europejskiego LCS. W mojej opini najważniejszą statystyką jest oglądanie, a z racji tego, że interesuje mnie e-sport w szczegolnosci liga legend i leci ona zazwyczaj w weekendy to oglądam. H2k rozpoczęło średnio, pozniej się rozpędzili i teraz jest moment, kiedy złapali lekko zadyszkę. Wygrywają ze słabymi drużynami (vitality og, giantsi) ale męczą się z nimi niemiłosiernie. Wczorajszy typ trafiony, jednak Uol troche pajacowało w pickach ale końcem końców wygrali. Splyce to drużyna która złapała ładny wiatr w żagle, grają bardzo dobrze zespołowo, w dodatku w lane phase powinno sobie też spokojnie poradzić. Nie wiem dlaczego H2k jest w roli faworyta, Imo 72-74% na zwycięstwo Splyce.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Granada-Barcelona
Typ: over 3.5 gola
Kurs 1.83
Buk Unibet
Analiza: Barcelona w niedzielny wieczór pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Granady, gospodarze w tym momencie zajmują przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji i na swoim koncie zdołali zgromadzić zaledwie 19 punktów , do bezpiecznej pozycji ich strata wynosi 7 oczek , ostatnio przynajmniej gdy Granada gra na swoim stadionie widać delikatny progres ich formy , w 5 poprzednich kolejkach wygrali 3 razy zanotowali remis oraz porażkę, na wyjazdach sytuacja wygląda znacznie gorzej, przegrywają praktycznie wszystko stąd tylko 3 punkty ugranych na obcych stadionach w aż 15 spotkaniach wyjazdowych. Goście są na pozycji wicelidera mają 2 punkty straty do zespołu Madryckiego Realu , ostatnio ponieśli porażkę w La Coruni więc myślę że do Granady pojadą na maxa skoncentrowani żeby nie zaliczyć kolejnej wyjazdowej wpadki. Goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie, myślę że wpadnie tutaj kilka bramek, bowiem dziurawa defensywa Granady powinna spokojnie na to pozwolić, przy odrobinie szczęscia może i gospodarze coś zdołają ustrzelić.
✅83
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LaLiga
Godz: 12:00
Spotkanie: Sevilla - Sporting Gijón
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Buk: Unibet
Analiza:

W niedziele w samo południe na Ramón Sánchez Pizjuan dojdzie do pojedynku Sevilli z Sportingiem Gijon.
Wydawało się, że Sevilla może namieszać w czołówce i i poprzeszkadzać Realowi oraz Barcelonie. Jednak ostatnia forma i tylko 2 punkty w 3 ostatnich kolejkach spowodowały stratę 6 punktów do Barcelony i 8 do Realu. Nie udało się również bardziej odjechać czwartemu Atletico, z którym przegrali 2 tygodnie temu na Vicente Calderón 3-1. Na domiar złego w międzyczasie odpadli dość niespodziewanie z LM. Wyeliminowało ich angielskie Leicester.
Goście z kolei w kompletnie innej sytuacji i innymi problemami. 18 miejsce i tylko 21 punktów mówi samo za siebie. Walczą o utrzymanie, a od bezpiecznego miejsca dzieli ich 6 punktów. Przed przerwą reprezentacyjną grali z nożem na gardle o zapewnienie sobie jakichkolwiek szans.
Sporting w ostatniej kolejce zmierzył się z Granadą. Była to okazja aby przeskoczyć rywala w walce o wygrzebanie się ze strefy spadkowej. Zmotywowani przeważali w pierwszej połowie lecz po przerwie szybko stracili bramkę. W fatalnej sytuacji jednak pokazali charakter i wystarczyło 7 minut aby na tablicy widniał już wynik 3-1 i finalnie 3 punkty zostały u gospodarzy. Pozostało 10 kolejek i każdy kolejny mecz ma wagę meczu o życie.
Sevilla oczywiście jest tutaj faworytem i potrzebuje wrócić na dobre tory. Zdobyte punkty będą mieć kluczowe znaczenie w walce o trzecie miejsce z Atletico Madryt. Myślę, ze uda im się przełamać złą serie zwłaszcza u siebie i z rywalem z dolnej części tabeli. Sporting na wyjazdach odnotował 9 porażek i tylko raz zdołał wygrać z Leganes. Jednak liczę ze trochę goście napsują krwi ekipie Sampaoliego i nie będą czekać na najniższy wymiar kary. Liczę na co najmniej 10 cornerów. Sevilla będzie przeważać i wypracowywać mnóstwo okazji, z kolei Sporting powinien kontrować co również może owocować rożnymi. GL.
Jeśli chodzi o absencje to Sampaoli nie będzie mógł skorzystać z Ramiego i Jovetica, za kartki pauzować będzie Escudero. W Sportignu nie zobaczymy Douglasa i Borjii Viguery.

✅73​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: FC Genua - Atalanta
Typ: Atalanta
Kurs: 2.04
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Moim typem na niedzielne popołudnie jest mecz z udziałem czarnego konia tegorocznych rozgrywek Serie A- Atalantą. Atalanta zaskakuje zarówno pozycją w tabeli (6. miejsce), formą, jak i równym tempem w lidze. Niewątpliwie końcówka sezonu dla gości jest bardzo ważna, ponieważ mają równą ilość punktów z Interem, który jest na miejscu 5. premiowanym grą w Pucharze Europy. W typowanym meczu podejmują Genue, która znajduje się znacznie niżej (16. miejsce) i nie błyszczy ostatnio formą. Genua przez ostatnie 6 kolejek nie potrafiła wygrać u siebie spotkania, łączny bilans w meczach, w których byli gospodarzami nie jest najgorszy 4-6-4, jednak większość punktów zdobyli na początku sezonu. W ostatnich pięciu meczach odnieśli 3 porażki, jeden remis i tylko jedno zwycięstwo z 17. drużyną w lidze- Empoli. Atalanta natomiast ostatnio odniosła sensacyjną porażkę na wyjeździe z Interem (7:1), co na pewno pozytywnie wpływa na zawyżenie kursu. Poza tą wpadką w ostatnich pięciu meczach odnieśli 3 zwycięstwa, między innymi 2:0 z Napoli na wyjeździe i tylko jeden remis. Łączny bilans meczów wyjazdowych pokazuje że potrafią grać na obcym terenie (7-3-5). Patrząc na tegoroczną dyspozycję Atalanty oraz walkę na szczycie tabeli o europejskie puchary uważam, że mimo wyjazdowego meczu powinni ograć rywala. Poważną obawą, z mojej strony, jest duża ilość remisów osiąganych w meczach u siebie przez Genuę, jednak myślę że to Atalanta będzie dyktowała grę a przez cały sezon (29 spotkań) tylko 4 razy remisowała.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 3 liga Niemcy
Godzina: 14:00
Spotkanie: Vfl Osnabruck - Hansa Rostock
Typ: Vfl Osnabruck
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy 4 i 14 drużyną w 3 lidze niemieckiej. Kurs na gospodarzy całkiem zachęcający a i stawka meczu wcale nie jest mała
.
GOSPODARZE:
Zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach ligowych (3 zwycięstwa, 2 porażki). Przed własną publicznością popisać mogą się największą liczbą zdobytych punktow w całej lidze. W lutym zdarzyły im się 2 wpadki na własnym stadionie - przegrane mecze z Mainz II (1-2) oraz Bremen II (0-1). Ostanie 2 mecze na własnym boisku zakończyły się jednak wygranymi z Holstein Kiel (2-1) oraz Chemmnitzer (3-0).
Osnabruck utrzymuje aktualnie 4 miejsce w lidze . Mają jednak zagrane o jedno spotkanie mniej od drużyny z miejsca trzeciego do której tracą 2 punkty . W przypadku zwycięstwa wkoczą na 3 miejsce w tabeli które daje szansę na awans i zbliżą się spowrotem do wicelidera który wygrał swoje spotkanie w tej kolejce.
GOŚCIE:
14 lokata w tabeli oraz sporo remisów (15 z 29 meczy). w ostatnich 5 meczach ligowych brak odnotowanego zwycięstwa (4 remisy i porażka)
Mając 36 punktów znajdują się 4 oczka nad strefa spadkową ale sytuacja w tabeli jest dosyć napięta a różnice punktowe pomiędzy drużynami są nieduże.
PODSUMOWANIE
Po analizie sporym faworytem do wygrania meczu wydają się gospodarze. Mecze takie jak ten powinny zaowocować 3 punktami i pozwolić realnie pomyśleć o możliwości awansu. Goście jednak mogą pochwalić się tylko 7 porażkami w sezonie, co zważając na ich pozycję w tabeli robi wrażenie.
W tym meczu myślę że piłkarze gospodarzy będą wystarczająco zdeterminowani by wygrać spotkanie, zwłaszcza, że w nienajgorszej formie prezentuje się napastnik Vfl Osnabruck - Kwasi Okyere Wriendt, który na swoim koncie ma już 11 trafień w lidze.
Myślę, że kurs i statystyki prezentują się na tyle ciekawie, że warto spróbować.
Pozdrawiam
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 13:30
Spotkanie : VfB Stuttgart - SG Dynamo Dresden
Typ : SG Dynamo Dresden over 1.5 gola
Kurs : 2.58
Bukmacher Fortuna
Zostaję w Niemczech ale tym razem II Bundesliga i mecz na szczycie bo chyba tak możemy nazwać to spotkanie gdyż VfB na miejscu 2 a goście 5 , VfB ostatnio spuściło trochę z tonu , jeszcze nie dawno liderowali ale 3 ostatnie mecze i zaledwie 2 pkt to trochę nie tak i czeka ich mordercza walka o powrót do Bundesligi , goście natomiast ostatnio dobrze sobie radzą i 5 ostatnich pojedynków to 10 pkt , patrząc na wyjazdy gości to 6-2-4 i br 17:13 robi wrażenie , w pierwszym ich pojedynku z Stuttgartem u siebie w Dresden to wysoka wygrana 5:0 , dziś zapewne nie będzie tak łatwo i przyjemnie ale myślę że postawią przed VfB wysoko poprzeczkę , gole w tym meczu zapewne kibice zgromadzeni na Mercedes-Benz Arena zobaczą a ja liczę że over 1.5 ze strony gości powinno wejść !
✅158
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro w pierwszym niedzielnym meczu aspirująca do Mistrzostwa Polski Jagiellonia Białystok podejmie Termalice Bruk-Bet Niecieczę. W ostatnich dniach wypłynęła informacja, jakoby Czesław Michniewicz został zwolniony z Niecieczy. W mojej opinii to aktualnie po Jacku Magierze najlepszy trener w Polsce, a tak pomyśleć. W zeszłym sezonie Michniewicz ugrał dla Pogoni najlepszy wynik w XXI wieku i ... został zwolniony. Teraz robi dla Niecieczy najlepszy wynik w historii klubu i ... zwolniony. Dziś pierwszy kwietnia i nie wiem czy to prawda czy żart Prima Aprillisowy, ale natknąłem się na informacje że Czesław Michniewicz obejmie zespół chińskiej ligi - Yanbian.
Ale do rzeczy.
Michał Probierz zbudował sobie na prawdę fajny skład nie mając do dyspozycji dużych pieniędzy i chwała mu za to, bo Jaga w tym sezonie to takie Leicester z poprzedniego sezonu Premier League. Patrząc na sposób gry, jakość zespołu czy warunki do dobrego wyniku w Ekstraklasie to Białostocki klub jest daleko za Lechem, Legią czy Lechią dlatego musi dać z siebie więcej od nich, aby osiągnąć sukces. Jagiellonia w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu potrafi grać ofensywnie. Nie tylko się bronić i szukać kontrataków,a le też wymienić kilka podań w środku pola i poszukać podania prostopadłego, co poskutkowało bardzo dobrymi wynikami z zespołami, które preferują grę z &quot;kontry&quot;. Natomiast w meczach, w których przeciwnik próbuje zdominować Jagę, ona sobie z reguły nie radzi. Po przerwie zimowej taka sytuacja była z Wisła Kraków (1:3) czy z Lechią Gdańsk (0:3). A zespoły, które postawiły na głęboką defensywę wysoko ulegały Jadze: 5:0 Łęczna, 4:1 Śląsk czy 4:0 Korona Kielce. Jutro do Białegostoku przyjeżdża zespół, który chyba najbardziej gra defensywnie w Ekstraklasie. Sam Czesław Michniewicz wielokrotnie podkreślał, że gra taką piłkę na jaką pozwala mu sytuacja kadrowa. Ma takich a nie innych zawodników i gra ofensywna mogła by się skończyć dla nich wysoka porażką. Dodatkowo Nieciecza w głębokim chaosie po stracie takiego trenera jak Czesław Michniewicz. W tygodniu treningi prowadził drugi trener. Próbowano natychmiast zakontraktować nowego szkoleniowca, ale nikt wartościowy nie chciał się podjąć pracy w krainie kostki brukowej. Jutro jestem przekonany, że przez większość meczu będziemy widzieć obraz Termaliki głęboko cofniętej pod swoim polem karnym i czekającej na wyprowadzenie kontrataku. Natomiast Jagiellonii da to wiatr w żagle. Czy to Rafał Grzyb czy Jacek Góralski potrafią grać piłką po ziemi. To nie tylko defensywni zawodnicy, ale również potrafią rozgrywac na przyzwoitym poziomie. Na bokach jest dwóch dość szybki, ale przede wszystkim bardzo dobrze wyszkolonych technicznie graczy - Przemka Frankowskiego i Fedora Cernycha. Piłkę fenomenalnie rozgrywa Kosta Wasiliew. Pokazują to jego liczby, które są nieziemskie. (13 goli i tyle samo asyst). Teraz dodatkowo Jaga dorobiła się bardzo dobrego napastnika. Brakowało dobrej &quot;9&quot; i zespół na tym tracił, bo musiał tam grac Cernych, a na skrzydle wychodzili inni zawodnicy, którzy nie bardzo pasują do wizji Michała Probierza. Sheridan może nie ma jeszcze nie strzelił goli, ale ciężko z marszu napastnikowi wprowadzić się do zespołu. Za to Irlandczyk ma na swoim koncie już dwie asysty w 3 meczach. To myślę niezły początek jego przygody z Ekstraklasą. Jutro spodziewam się jednostronnego meczu, w którym pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania będą mieć podopieczni Michała Probierza. Myślę że wynik będzie oscylować w okolicach 2:0 - 3:0.
✅65
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Lechia-Zagłębie
Typ: HT/FT Lechia/Lechia
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Na jutro wybrałem spotkanie &quot;mojej&quot; ekipy czyli Lechii Gdańsk. Trzy porażki z rzędu to już wystarczająca seria. Drużyna jest bardzo zdeterminowana aby ją przełamać i do jutrzejszego meczu podejdzie bardzo zmotywowana. Ostatni mecz z Legią pokazał, że zawodnicy są w formie, a ta porażka była pechowa, spowodowana indywidualnymi błędami. Dodatkowym atutem pozostaje własny stadion,na którym Lechia gra bardzo dobrze i rzadko traci punkty u siebie. Co do rywala, to Zagłębie nie jest ostatnio w najwyższej formie. Co prawda zajmują wysokie miejsce w tabeli, ale gra pozostawia wiele do życzenia. Oglądałem ich ostatnie kilka spotkań i nie wygląda to za dobrze. Bramek strzelają niewiele, nie stwarzają sobie również zbyt wielu sytuacji. Według mnie Lechia będzie prowadzić po pierwszej połowie jak i wygra całe spotkanie.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy 1
Godzina: 12.30
Spotkanie: Torino - Udinese
Typ: 1
Kurs:1.84
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Torino zajmuje 10 miejsce i zdobyło 40 punktów. Udinese jest 12 z 36 punktami.
Torino jako gospodarz ma bilans 8-5-1. W ostatnich pięciu meczach u siebie ma bilans 2-3-0, bramki 13-9.
Udinese jako gość ma bilans 4-3-7. W ostatnich pięciu meczach na wyjeździe ma bilans 1-1-3, bramki 3-8.
Bilans ostatnich pięciu bezpośrednich meczy w Turynie to 3-1-1, bramki 4-1.
W rundzie jesiennej padł remis 2-2.
Według mnie, Torino potwierdzi, że jest drużyną własnego boiska (u siebie zdobyło 72,5% punktów) i wygra ten mecz
⛔100
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal-Manchester City
Typ: Obie drużyny strzelą+Wygrania gości
Kurs: 3.90
Bukmacher:Betsafe
Analiza:
Wygląda na to, że mecz rozgrywany na Emirates Stadium i ogłoszony jako hit kolejki wydaje się być mocno overowy. Arsenalowi nie dawałbym specjalnych szans jeśli spotkanie byłoby rozgrywane w Manchesterze, ale okoliczność własnego stadionu stwarza dodatkowe procenty na pozostanie jakichkolwiek punktów w Londynie. Jeśli bym miał próbować przewidzieć scenariusz tego spotkania, to będzie to mecz rozgrywany na styku, z wieloma sytuacjami bramkowymi, ale bliżej mi stwierdzenia, ze ostatecznym triumfatorem okażą się przyjezdni, podopieczni Guardioli.
⛔100
 
M 16

mazy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg
Typ: Vfl Wolfsburg
Kurs: 4.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro lecimy grubo, nie jakieś kanapeczki. Jutrzejszy mecz zapowiada się bardzo interesująco. Jest to mecz kończący 26 kolejkę Bundesligi. Kurs na gości według mnie jest tu o wiele za wysoki, ale ja nie narzekam bo nawet przy równym kursie obu drużyn postawiłbym na Wilków. Ostatnie mecze gości pokazują, że się obudzili i mają świadomość, że każde kolejne potknięcie może zakończyć się grą w barażach bo spadek niestety już jest zarezerwowany dla Ingolstadt i Darmstadt. Przechodząc do samego meczu ... Wolfsburg jest na 15 miejscu, ostatnie, które gwarantuje utrzymanie w lidze a Bayer na 12. Oba te zespoły dzielą zaledwie 2 punkty. Vfl ma na swoim koncie 29 a Bayer 31. Ostatnia gra gospodarzy nie zachwyca a powiem więcej jest fatalna. Na 5 meczy wygrali tylko jeden i to ponad miesiąc temu ... Wolfsburg się odradza i ostatnie 2 mecze to zwycięstwa. Niedawnym meczy zwyciężyli na trudnym terenie z Lipskiem 1:0. Gospodarze przegrali ostatnie swoje mecze z Hoffenheim, Dortmundem i Mainz, zremisowali natomiast z Werderem. W Wolfsburgu nie zagrają Bruma, Didavi oraz podstawowy gracz Rodriguez. W meczu może zabraknąć również Bazoera i Dejagah. Wszyscy oprócz Rodrigueza to rezerwowi. Lecz fakt ... Brak tego obrońcy może być sporym osłabieniem ale nie ma przecież co dramatyzować, są inni którzy mogą się bardzo dobrze wykazać. Bayer też ma kłopoty kadrowe i to większe. Nie zagra gwiazda tej drużyny Calhanoglu za zawieszenie, Bender oraz Baumgartlinger. Możliwy może być też brak Taha. Więc co jakby nie patrzeć oboje mają kłopoty kadrowe lecz myślę, że Bayer musi się bardziej martwić. &quot;Atutem&quot; Bayeru może być to, że grają u siebie. Atutem w cudzysłowie ponieważ tego nie pokazują. U siebie grają kiepsko i przeplatają porażki ze zwycięstwami, których jest mniej. Goście na wyjazdach spisują się dobrze (Lepiej niż u siebie). Ostatnie mecze wyglądają ładnie w wykonaniu Wolfsburga. Błaszczykowski nareszcie regularnie gra, co prawda na prawej obronie ale gra. Widać, że trener znalazł jakiś pomysł na tą drużynę, która przecież niedawno biła się o mistrzostwo. Co jak co, ale nie wyobrażam sobie w tej chwili widzieć jak Wolfsburg gra w Barażach a co gorsza w drugiej Lidze. Jak ktoś nie jest przekonany to można śmiało postawić nawet 2x też z fajnym kursem lub zagrać za mniejszą stawkę. Np. 2zł ???? Pozdrawiam.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1;00
Spotkanie: Tampa - Montreal
Typ: Tampa ot
Kurs: 1,88
Buk: Betsson
Sezon powolutku dobiega końca, a prawdziwa jadka zacznie się dopiero podczas finałów. Habs, już mają ten awans zapewniony. Grali w miare pewnie, ale i zdradliwie. Dzisiaj dla Błyskawic kolejne ciężkie wyzwanie. Tym razem i znowu bez najlepszego zawodnika Kucherova, który boryka się z chorobą. Nie miej jednak, pokonali gładko Wings, ostatnio bez niego. Choć wiem, że Montreal to nie Detroit. Przynajmniej nie z teraźniejszych czasów, gdzie Montreal też na spokojnie, Wings może pokonać. Czasy Wings, to już przeszłość. Mają praktycznie już wakacje. Tampa dzisiaj, nie może pozwolić sobie na porażkę. Najlepiej gdyby wygrali regulaminowo, ale Habs, to przeważnie silna defensywa więc będzie trzeba się trochę napocić, żeby ją rozbić. Jakoś nie wyobrażam sobie, finałów bez Tampy i bez tak owocnej pracy jaką wykonał Kucherov, żeby nie była skwitowana awansem. Punkty uciekają, a wygrywać trzeba. Oby to się również przewinęło w meczu i komplet oczek będzie ekipy z Florydy.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Czechy Extraliga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 15:30
Spotkanie: HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice
Typ: HC Energie Karlovy Vary
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Karlove Vary zaliczyły falstart w pierwszym meczu barażowym przegrywając 3-4 z Jihlavą. Pogubili się w końcówce przy walecznej postawie Jihlavy. Wydaje się jednak,że wnioski wyciągnięte i jest ciśnienie do przodu.Kolejna runda to wygrana na wyjeździe 4-3 z Motorem Budejovice,po dobrym ofensywnym meczu.To zwycięstwo powinno dać im pewność w grze i myślę,że pod wodzą kapitana Václava Skuhravý wygrają przed własną publicznością.Z Pardubicami grali w sezonie zasadniczym Extraligi W/L (4-1). H2H na własnym lodzie to 3 wygrane (7-2,4-1,4-3).Końcówka sezonu zasadniczego i runda play out też po stronie HC Energie Karlovy Vary.
Pardubice ostatnio raczej w słabszej formie.Widziałem ich mecz z Budejovicami (z czeskim fachowym komentarzem) i nie wyglądało to dobrze. Klub z tradycjami w czeskiej lidze i na pewno powalczą o utrzymanie.Meczy jest 12 i mimo ostatnich 2 porażek i pewnie jutrzejszej;) mają ciągle szanse na awans.Ja na jutro widzę pewne zwycięstwo HC Energie Karlovy Vary
⛔100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Crotone
Typ: Chievo
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W niedzielne popołudnie w ramach 30 kolejki włoskiej Serie A spotkają się ze sobą Chievo oraz Crotone. Zespół gości to beniaminek tych rozgrywek natomiast gospodarze to na obecną chwilę typowy ligowy średniak. Crotone znajduje się w strefie spadkowej i nieubłaganie zmierzają do spadku z ligi. Goście swój ostatni mecz wygrali ponad 2 miesiące temu mając serię 8 spotkań bez zwycięstwa. Na wyjazdach Crotone jest najsłabsze w całej lidze, w tym sezonie ani razu nie potrafili wygrać na obcym terenie. Chievo całkiem nieźle radzi sobie ostatnio przed własną publicznością przegrywając jedynie z dużo wyżej notowanymi rywalami. Patrząc na obecną formę oraz skuteczność gości na wyjazdach stawiam w tym meczu na wygraną gospodarzy. Według mnie Chievo wygra to spotkanie.
⛔100
 
biszu 55

biszu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 Liga Rosyjka.
Godzina: 15:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Samara
Typ: CSKA Moskwa (-1)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, po wczorajszym bardzo udanym typie z niemieckiej Bundesligi, czas pograć dalej. Wybór na dzień dzisiejszy jest teoretycznie bogaty, natomiast w praktyce mało tu spotkań, które moglibyśmy nazwać &quot;pewnymi&quot;.. Ale do rzeczy. O 15:30 zmierzą się druga drużyna w tabeli, zdecydowany lider rosyjskiej pierwszej ligi od lat, regularny uczestnik ligi mistrzów, który cały czas musi się o nią starać, gdyż na plecach ma już klub z Petersburga. Kluby te mają taką samą liczbę punktów, przez co CSKA musi punktować, tym bardziej punktować z takimi klubami, jak potencjalny spadkowicz Samara, który jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrał, co więcej tylko i wyłącznie 3 razy zremisował.. Reszta to same porażki. CSKA powinno tutaj ze spokojem wygrać i to nie wygrać drobnym 1:0, sądzę, że 2 bądź 3:0 to tutaj zdecydowane minimum. Pozdrawiam serdecznie typerów, z fartem! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Torino - Udinese
Typ: Belotti strzeli bramkę
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W to piłkarskie niedzielne popołudnie do Turynu zawita ekipa Udinese która póki co plasuje się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 36 punktów oraz bilansem bramkowym 36:38, gospodarze dzisiejszego spotkania mają o 4 oczka więcej oraz posiadają lepszy bilans bramkowy 54:48. Zadziwiająca jest skuteczność ekipy Torino w tym sezonie, a zwłaszcza ich młodego napastnika Belloti&#39;ego, do tej pory strzelił 22 bramki! z czego 15 przed własną publiką - jest to niezwykły dorobek bramkowy jak na tak młodego zawodnika który ma zaledwie 23 lata a już jest liderem swojego zespołu. Myślę, że w tym spotkaniu powiększy swój dorobek bramkowy, mając na uwadze to jak bardzo jest skuteczny w meczach domowych. Drużyna Torino będzie chciała powiększyć swój dorobek punktowy jak i bramkowy a nie kiedy to zrobić jak z przeciętnie spisującą się ekipą Udine.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3,2K

koszalek-92237

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg
Typ: Vfl Wolfsburg wygra i obydwie drużyny strzelą
Kurs: 6.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam ponownie Wczorajszy typ zakończony sukcesem Może trochę z problemami lecz Stomil pokonał Puławy 3:2 Na niedzielę wybrałem mecz pomiędzy Bayerem Leverkusen a Wolfsburgiem Miałem postawić na wygraną gości lecz jeden kolega mnie ubiegł tak więc postanowiłem zaryzykować jeszcze bardziej i postawić że Wolfsburg wygra i obie drużyny strzelą gola. Ekipa wilków gra coraz lepiej a ma o co grać gdyż do strefy spadkowej jest naprawdę niedaleko. Wilki lepiej grają na wyjeździe. Pod tym względem są 6 drużyną Bundesligi. O absencjach wspomniał kolega więc ja podam h2h. Od 2009 roku na 16 rozegranych spotkań aż 14 razy zdarzyło się aby obie ekipy strzelały choć po 1 bramce. Co prawda Wolfsburgowi nie najlepiej gra się na obiekcie Bayeru gdzie wygrali tylko raz- 2 lata temu ale myślę że przy kiepskiej formie jaką obecnie prezentują gospodarze są w stanie pokusić się o niespodziankę. Kurs 6.5 aż szkoda nie skorzystać za mała stawkę gdyż wydaje się to prawdopodobne 1:2, 2:3? Myślę że będzie to ciekawy mecz Życzę udanych typów i pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom