>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga.
Godz: 16:15.
Spotkanie: Real Madryt - Deportivo Alaves.
Typ: Zwycięstwo Realu i obie strzelą.
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna.
Analiza: Witam wszystkich. Na jutro znakomitą opcją wydaje się wyżej podany typ. Dlaczego? Nie będę owijał w bawełnę. Rozgrywki La Liga wchodzą już w poważną fazę, pozostało bowiem już tylko 10 kolejek do końca ligowych zmagań (Realowi pozostało jeszcze jedno zaległe spotkanie z Celtą Vigo). Każda strata na własnym stadionie dla Realu czy Barcelony to w tym momencie kuriozalna sytuacja. Nie spodziewam się tu sensacji, mimo całkiem niezłej gry podopiecznych Mauricio Pellegrino. Oglądałem wiele spotkań Królewskich w tym sezonie i często zdarzają się im momenty zupełnej bezradności, a ponadto bardzo słabe pierwsze połowy to już niemal normalność w klubie z Madrytu. Wiele razy zawodnicy Zizou musieli gonić wynik, często oczywiście kończyło się to sukcesem (jeśli ma się w składzie Sergio Ramosa to nie może być inaczej).
Ważne statystyki:
# Nie jest im obce strzelanie na obczyźnie: Deportivo Alaves zdobywało bramki w 10 z 14 spotkań rozgrywanych w delegacji. Do tych meczów zaliczają się bardzo ciężkie mecze na Camp Nou, gdzie zawodnicy Alaves potrafili pokonać Dumę Katalonii 2-1, czy też cenny punkt zdobyty po zawziętym boju (1-1) na Estadio Vincente Calderon.
# Chcesz strzelić nam gola? Nie ma problemu! : Santiago Bernabeu to już nie twierdza, jak bywało w poprzednich latach. El Madrid pomimo tego, iż są niepokonani u siebie (chociaż 3 razy dzielili się już punktami z rywalem) bardzo często tracą bramki. Ich golkiper futbolówkę z siatki musiał wyjmować w 10 z 14 spotkań.
# Są w gazie! : Obie drużyny są w niezłej formie w ostatnich tygodniach. To zrozumiałe, jeśli chodzi o podopiecznych Zinedine&#39;a Zidane&#39;a, jednak klub z Kraju Basków pomimo lokaty w środku tabeli ostatni okreś może zaliczyć do jednego z najbardziej udanych. Wygrane w derbowym pojedynku z Realem Sociedad (1-0), z Malagą (2-1) czy też remis z Sevillą pokazuje, że beniaminek umie sprawić niespodziankę i powalczyć z każdym. To napawa optymizmem przed jutrzjszą konfrontacją.
Klub z kraju Basków na pewno uda się zmotywowany na Santiago Bernabeu. Dla każdego mniejszego zespołu La Liga taki mecz to niezwykły prestiż, stąd motywacja. Zobaczymy jak rzeczywistość zweryfikuje plany piłkarzy z Vitori, mam jednak wrażenie, że uda im się co najmniej raz zaskoczyć obronę rywali i wpakować piłkę do siatki. Co do Los Blancos - powtórzę się - nie wierzę, że stracą punkty, Na Estadio Mendizorroza Deportivo poległo 4-1. Spodziewam się dziś ich porażki w podobnym wymiarze. Powodzenia!
⛔100
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: NPL Western
Godzina: 09:00
Spotkanie: Mandurah City - Armadale
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie druzyny grają słabo w tym sezonie a od jednej z nich wygranej minelo juz 4 mecze. Byla to wygrana druzyny Armadale 1-2 na wyjeździe z Joondalup. NAtomiast gospodarze wygrali tylko na poczatku sezonu i to w meczu towarzyskim po remisie w regulaminowym czasie co ciekawe z tym samym przeciniwkiem ktory staje naprzeciw nim dzisiaj. Zamykaja oni tabele z bilansem 0-2-4 7:16. Goscie sa przedostatni z bilansem 1-1-4. Wydawac by sie moglo ze remis to ostatnie co interesuje obie druzyny bedac w takiej pozycji ale zazwyczaj takie spotkania wlasnie koncza sie podzialem punktów. Naprawde nie widze ktora z druzyn moglaby tutaj postawic kropke nad i udowadniajac swoją wyzszosc. Blizej ku temu wydaje sie byc Armadale, ktore na wyjazdach nie zaznalo jeszcze porazki mimo swojego przedostatniego miejsca w tabeli.
⛔100
 
hayward99 3

hayward99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Liga czeska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Slavia Praga - Sparta Praga
Typ: 1
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Derby Pragi. Może się wszystko zdarzyć, ja jednak wierzę mocno w Slavię. W tym roku, Slavia wygrała wszystkie trzy mecze u siebie, również z liderem - Viktorią Pilzno. Slavia jak dotąd u siebie nie przegrała meczu ligowego. Sparta natomiast nie najlepiej radzi sobie na wyjazdach (bilans: 3-4-3) i w 2017 jeszcze na boiskach rywala nie triumfowała. Jest to bardzo ryzykowny typ, ale te minimalne przesłanki za Slavią, powinny skłonić nas, do postawienia na gospodarzy.
⛔100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Serie A - Kolejka 30
Godzina:20:45
Spotkanie: Napoli - Juventus
Typ: bts
Kurs: 1,78
Bukmacher: unibet

Zdecydowanie najciekawszy mecz w Serii A.Faworyta ciężko wskazać chyba większe szanse dawałbym gospodarzom ale buki też mają z tym problem i kursy rozprowadzili po równo.
Napoli ma o co walczyć zajmuje 3 miejsce ostatnie które gwarantuje możliwość gry w eliminacjach do ligi mistrzów.Na drugim miejscu jest Roma która wczoraj wygrała z Empoli.Liderem jest Juve które w zasadzie nie powinno już oddać tego pierwszego miejsca.Napoli jeżeli dzisiaj wygra a ma szanse to zbliży się na dwa oczka do Romy.Ostatnie pojedynki między tymi drużynami zawsze kończą się golami po obu stronach więc dzisiaj będzie podobnie.Szykuje się bardzo ciekawe widowisko gdzie Napoli chyba będzie bardziej zdeterminowane gdyż Juve gdzieś w głowach mają Lige mistrzów natomiast Napoli walczy tylko już na krajowych boiskach.Za pare dni te drużyny staną znowu na przeciw siebie tym razem w pucharze Włoch gdzie Juve w pierwszym meczu u siebie wygrało 3-1 i jest na lepszej drodze do pucharu Włoch.
Dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy 2-1
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
V 7

vathh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nice - Bordeaux
Typ: Obie drużyny strzela gola - TAK
Kurs: 1.75
Bukmacher: Forbet
Analiza: Witam, w dniu dzisiejszym na celownik biorę spotkanie w pierwszej lidze francuskiej, mianowicie spotkanie dwóch raczej topowych drużyn. Nice jako że zajmuje raczej stabilne miejsce trzecie w tabeli raczej nie aspiruje na nic więcej, ale też nie obawia się zbytnio spadku bowiem różnica między nimi a czwartym Lyonem to aż 14 punktów. Ich zadaniem więc jest spokojne utrzymanie pozycji. Zaś drużyna Bordeaux znajduje się nieco niżej bowiem na 6 miejscu a od wspomnianego Lyonu (który swoją drogą ma dziś niełatwe spotkanie wyjazdowe) dziela ich zaledwie 4 punkty. Jest zatem o co walczyć bo czwarta lokata daje szanse na udział w lidze europejskiej. Forma obydwu drużyn jest w porządku, bez żadnych przebojów ale też nie jest źle, a w przypadku Bordeaux widać tendencję wzrostowa, myślę że chcą powalczyć w tym sezonie o coś więcej. Drużyny całkiem bramkostrzelne co widać po ostatnich meczach w których padało nawet po 4, 5 czy 6 bramek. Ostatni ich mecz był bezbramkowym remisem ale dużo się zmieniło od tamtego momentu. Jasnego faworyta spotkania nie widać, w związku z czym liczę na skromny remis 1:1 po 90ciu minutach spotkania. Jakkolwiek jednak miałoby się spotkanie skończyć myślę że mój typ jest spokojnie do pokrycia bowiem Nice u siebie ma niesamowicie dobre wyniki, a Bordeaux lubi postrzelac, w obecnej formie są w stanie strzelić bramkę bez problemu. Pozdrawiam i powodzenia zipy ;)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia - Grupa mistrzowska
Godzina:19:30
Spotkanie: FC Steaua Bucuresti - Dinamo Bucuresti
Typ: BTS
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Derby jak to derby rządzą się swoimi prawami. Nie tylko walczy się o 3 punkty ale jeszcze o prestiż co pokazuje, że w takich meczach pada sporo bramek z obu stron.
7 ostatnich spotkań kończyło się bts&#39;em więc liczę, że ta seria zostanie podtrzymana.
W prawdzie Dinamo ostatnio gra średnio ale tutaj motywacja zrobi swoje.
Nie ma większych braków w formacjach ofensywnych:
FCSB: Fl. Niță - Enache, Pintilii, Moke, Momcilovici - Muniru, Ov. Popescu - Jakolis, Fl. Tănase, De Amorim - Alibec
Dinamo: Cerniauskas - Romera, M. Popescu, Dielna, St. Filip - Nistor, Busuladzici, Mahlangu - Hanca, Nemec, Spătaru
Co jest na plus to goście w bramce muszą postawić na rezerwowego bramkarza.
Nie wiem czemu kursy na to zdarzenie rosną ale nie przejmuje się tym zbytnio. Historia pokazuje, że bukmacherzy mogą się tutaj mylić i warto postawić te parę groszy ;)
Obstawiam wynik 2:1
✅100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:30
Zilina - Tatran Presov
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 3,95
Buk: Unibet
Myślę że tu w tym meczu padnie sporo goli, gospodarze powinni rozbić słaby Presov. Zilina lideruje w tabeli ligowej na Słowacji, natomiast Presov jest ostatni. Zilina to bardzo bramkostrzelna ekipa. Ostatnie pięć mecz z udziałem Ziliny to dwa razy po pięć goli, a w trzech padło po cztery gole. Presov też z ostatnich pięciu meczów w dwóch z ich udziałem padło po pięć goli, cztery było w jednym z nich. Dziś za strzelanie goli odpowiedzialni będą gospodarze, bo goście raczej nie dołożą nic. Presov już w tym sezonie dostał kilka lomotów, dwa ostatnie wyjazd ligowe Presov to dwa raz po 0-5 z Dunajską Strefą i Ruzomberokiem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie:Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie,
Od zawsze mówie,nię będe typował Ekstraklasy i I ligi bo tam sa cuda,ale zawsze wracam i coś tam się wymyśli. Czasami wejdzie a czasami nie,czyli tak jak wszędzie.
Zapraszam wszystkich na mój typ dnia 27. kolejki polskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk zmierzy się na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin.Gospodarze plasują się aktualnie czwartej pozycji w ligowej stawce z dorobkiem 46 punktów na koncie (14-4-8). Lokatę niżej znajduje się Zagłębie, które jak dotąd zgromadziło 38 &quot;oczek&quot; (10-8-8)
Lechia po 3 porażkach z rzędu chce wrócić na wysokie miejsce które jeszcze nie dawno zajmowała,Piłkarze Piotra Nowaka bardzo dobrze się spisują na własnym boisku natomiast Piłkarze Piotra Stokowca niexle grająnna wyjazdach ale według mnie lepszą drużyną jest Lechia,nie mam wątpliwości że obie drużyny grać w piłke potrafią ale Zagłębie nie do konca mnie przekonuje,wydają mi się być w słabszej formie,lepiej podobało mi się zagłębie z poprzedniego sezonu.
Przewidywane składy:
LECHIA (4-4-2): Kuciak – Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak, Flavio Paixao, Sławczew, Krasić, Wolski, Kuświk, Marco Paixao
ZAGŁĘBIE (4-2-3-1): Polacek – Todorovski, Madera, Guldan, Dziwniel, Piątek, Kubicki, Woźniak, Starzyński, Janoszka, Buksa.
Nie zagrają:
LECHIA: Milinković-Savić, Peszko (zawieszenie)
ZAGŁĘBIE: Forenc, Jach, Petravicius (kontuzje)

Tak jak pisałem wczesniej,Lechia musi przerwać złą passe czyli trzy porażki z rzędu z Legią u siebie 1:2 i dwie wyjazdowe z Ruchem 2:1 i Lechem 1:0
Zespół Zagłębia w ostatnich pięciu kolejkach zdobył zaledwie cztery punkty, które zgarnął w starciach z najsłabszymi drużynami w lidze – Górnikiem Łęczna i Cracovią. W ostatniej serii gier ekipa pod wodzą Piotra Stokowca uległa minimalnie dobrze dysponowanemu Ruchowi Chorzów.
Powodzenia !
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LaLiga
Godzina:12:00
Spotkanie: Sevilla-Gijon
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.7
Analiza:
W ten weekend na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán drużyna gospodarzy podejmie będący w strefie spadkowej Gijon. Sevilla u bukmacherów jest zdecydowanym faworytem, jednak wydaje mi się, że ten mecz może nie być spacerkiem. Pierwszą tego przesłanką jest wątpliwe morale Sevilli, którzy wciąż mogą odczuwać niedosyt po odpadnięciu z LM. Ponadto ostatnie pięć meczy Sevilli wygląda fatalnie. Zaledwie trzy strzelone gole, bilans 1-2-2.
Trener Jorge Sampaoli nie będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy, w tym: Jovetica, Ramiego, Marcado, Parejo.
Co do drużyny gości to z pewności mają o co walczyć. Szansa na utrzymanie wciąż jest realna, a każde punkty będą na wagę złota. Ostatnie pięć meczy dają gościom ten sam bilans, co ich rywalom 1-2-2.
Ostatnie trzy starcie między tymi drużynami były wyrównane. Bilans 1-1-1
Dodatkowym aspektem przekonującym mnie do tego typu jest... godzina rozpoczęcia, czyli 12.00 polskiego czasu. Mecze o tak wczesnej porze, często charakteryzują się pewną opieszałością i małą liczbą bramek.
Zły zapis typu (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: FC Genua - Atalanta
Typ: Gomez strzeli i Atalanta
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie. Sytuację w tabeli , jak i statystyki obu drużyn, opisał typer Fini, na poprzedniej stronie. Podzielam jego opinię, jeżeli chodzi o wynik meczu. Idę jednak nieco dalej i typuję strzelca dowolnej bramki w osobie Alejandro Darío Gómeza. Kilka słów o tym 29 letnim Argentyńczyku. Ten pomocnik rozgrywa bezapelacyjnie najlepszą rundę w swojej karierze. Jak na razie zdobył 11 bramek w sezonie i jest bezapelacyjnie najlepszym strzelcem ekipy z Bergamo. Co ciekawe, strzelił bramkę ekipie z Genui w jesiennym meczu( 3:0 dla Atalanty). Prawdziwa forma wybuchła w rundzie rewanżowej. Gomez strzelił 8 bramek!!! w rozgrywkach Serie A. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, jak i doskonałą formę strzelecką Alejandro, pogrywam w/w typ, po bardzo dobrym kursie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg
Typ: Bayer Leverkusen (-1)
Kurs: 3.3
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Widziałem, że niektórzy idą dzisiaj w stronę Wilków z czym zupełnie się nie zgadzam ponieważ obejrzałem kilka spotkań wilków w tym sezonie i dla mnie jest to drużyna bez charakteru i bez jakieś myśli szkoleniowej bo umówmy się ani Ismael którego już całe szczęście zwolnili i ani Joneker to nie są jacyś trenerscy geniusze. Do tego dochodzi brak w dzisiejszym meczu:
- Podstawowego środkowego obrońcy Brumy
- Chyba najbardziej wartościowego zawodnika tej drużyny czyli Szwajcara Rodriqueza
- D.Didaviego który chyba jako jedyny wraz z Yunusem Malli potrafił pociągnąć drużynę w ciężkich momentach.
- Oraz zagrożony jest występ coraz częściej grającego kupionego zimą Holendra Bazoer&#39;a

Ostatnie mecze gości pokazują, że się obudzili i mają świadomość, że każde kolejne potknięcie może zakończyć się grą w barażach bo spadek niestety już jest zarezerwowany dla Ingolstadt i Darmstadt.
Tutaj mamy do czynienia z zakrzywianiem rzeczywistości ponieważ Wolsburg w ostaniach 5 meczach wygrał 1-0 z mega słabym Darmstad, pokonał szczęśliwie vicelidera z Lipska również 1-0, ale kto oglądał mecz to wie o czym mówię. Do tego zremisował ze słabym Mainz oraz przegrał 2-1 z Brema i 3-0 z Dortmundem. Więc nie widzę tutaj ani mega formy ani jakiegoś przebudzenia gości.
Co do gospodarzy to ich ostatni bilans wygląda tragicznie ponieważ nie wygrali od 6 oficjalnych spotkań (4 porażki i 2 remisy) a co za tym idzie sytuacja w lidze zrobiła się nie ciekawa ponieważ mają już tylko 2 pkt przewagi nad Augsburgiem który jest na miejscu barażowym. Co do absencji to nie zagra:
- Calhanoglu, który jest zawieszony do końca sezonu.
- Baumgartlinger podstawowy środkowy pomocnik
A pod znakiem zapytania stoi występ J. Tah&#39;a
Bardzo ciekawy jest bilans spotkań miedzy Bayerem a Wolsburgiem ponieważ w ostatnich 18 spotkaniach ligowych, Wilki wygrały raz (4-5 po szalonym meczu w którym 4 bramki strzelił będący wtedy w mega formie B.Dost w tamtej drużynie byli jeszcze deBruyne czy Schurlle więc kadra zdecydowanie mocniejsza niż ta która jest teraz), 4 mecze zakończyły się remisem a aż 13 razy wygrywały Aspiryny więc bilans zdecydowanie po stronie Bayeru. Kolejnym ważną kwestią jest to, że gospodarze odpadli już z LM i teraz mogą skupić się już tylko i wyłącznie na lidze a nie oszukujmy się grać mają kim bo jest Bellarabi, Chicharito, Volland, Wendell, Brandt, Kampl, Toprak, który co ciekawe zmarnował karnego w 90 min w meczu z Werderem (który co pokazał wczorajszy mecz z Freiburgiem jest w gazie). Więc ja nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo gospodarzy a dla mniej odważnych polecam czystą jedynkę po kursie 1.85, do dubla jak znalazł.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów EHF
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vive Tauron Kielce - Montpellier HB
Typ: Vive(-4.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: betway
Analiza:
Jeżeli chodzi o same kwestie boiskowe. Iskierka miała dobry wynik aż do ostatniego kwadransa meczu. Spokojne +2/3 i wydawało się, że zwyciężą, może niewysoko, ale będzie niezła zaliczka na rewanż w stolicy województwa Świętokrzyskiego. Realia okazały się jednak inne, i Zorman z kolegami odstawili niezłą manianę pod koniec. Trzy razy pod rząd pchali piłkę do koła, gdzie Montpellier za każdym razem wygarniało ją i miało z tego łatwe bramki z kontry. W ostatnich minutach wyraźnie zabrakło pomysłu w ataku pozycyjnym i szczelnej obrony, którą przecież potrafią sobie kielczanie ustawić. Francuzi za to bez szału, wykorzystali słabość rywali i zrobili dobry wynik. Dobrze zagrało lewe skrzydło, które w obronie stało także na jedynce, przez co kilak razy Polacy zagubili się w ataku. Teraz Dujszebajew już wie, na co stać Montpellier i zapewne wszystko dokładnie sobie przeanalizował i przekazał zawodnikom co trzeba zrobić, aby tym razem przez całe 60 minut utrzymać swój poziom i odrobić straconą przewagę. Jeszcze co do przyjezdnych, to pod koniec dobre wejście do bramki zaliczył Portner, którego kielczanie niemiłosiernie obijali. Wystarczy, że Iskra zagra swoje, czyli to, co w pierwszych 45-ciu minutach i powinni odrobić z nawiązką stratę z Francji. Zachowuję jednak ostrożność, ale i tak pobieram przy tym bardzo atrakcyjny kurs i gram na minimum 5-cio bramkowe zwycięstwo siódemki z Kielc.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ! JUŻ W TEN WEEKEND DECYDUJĄCE POJEDYNKI W 1/8 LIGI MISTRZÓW! SUPERLIGA KOBIET ROZPOCZYNA DECYDUJĄCĄ FAZĘ SEZONU! OSTATNIE DWIE KOLEJKI PIERWSZEJ CZĘŚCI ROZGRYWEK W SUPERLIDZE PANÓW!
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: Flensburg - Meshkov Brest
Typ: Meshkov Brest (+3,5)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym pięknym weekendowym dniu, w którym zauważyłem moim zdaniem bardzo mocne zdarzenie z piłki ręcznej mężczyzn w Lidze Mistrzów. Będzie to jedno z trzech na dziś zaplanowanych spotkań, a ja chciałbym nawiązać do ostatniego pojedynku pomiędzy chyba obecnie najmocniejszą drużyna Bundesligi z Flensburga, a bardzo dobrze radzącą sobie i grająca na przyzwoitym poziomie drużyną z Meshkov Brest. W pierwszym bardzo istotnym meczu dla Białorusinów padł wynik niekorzystny dla nich bo 26:25 i teraz w Niemczech czeka ich nie lada wyzwanie, jednak mecz ten pokazał bardzo dużo przede wszystkim walkę i charakter zespołu z Brestu którzy w pewnym momencie przegrywali czterema - pięcioma bramkami, a mino to po pierwszej połowie zeszli do szatni przegrywając zaledwie dwoma bramkami. W drugiej odsłonie to oni grali swoje i narzucali tempo gry, dzięki czemu wygrali drugą cześć i mają jeszcze szanse na awans mimo że będzie o to ciężko ale w żadnym wypadku nie stawiam ich na straconej pozycji. Goście nie przez przypadek znaleźli się w półfinałach, a tutaj kilka przykładów jak ciężko się z nimi się gra i jaki to niewygodny rywal, na własnym parkiecie pokonali w Szeged 25:23, ulegli tylko jedną bramką w Rhein Neckar 25:24 który prezentuje zbliżony poziom do Flensburga, sprawili sensację wygrywając z liderem grupy Vardarem 30:26 który stawiany jest w roli jednego z faworytów do wygrania całej imprezy, również bardzo dobrze pokazali się w Kielcach gdzie do przerwy schodzili z jedną bramką, jednak po przerwie wkradła się nerwówka i głupie błędy stąd pojawił się dla nich bolesny wynik końcowy. Moja propozycja na to spotkanie skierowana jest w stronę handicapu, gdyż linia +3,5 jest bardzo korzystna w kierunku gości, nie spodziewam się tutaj jakiejś mocno otwartej gry dlatego, że wynik był niski a strata jednej bramki w piłce ręczne to jest nic, dlatego spodziewam się wyrównanego spotkania bramka za bramkę, poza tym liczę na cicha sensacje ze strony Meshkov Brest.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kucyk93 0

kucyk93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Segunda Division B gr 4
Godzina: 18:00
Spotkanie: Merida - Linense
Typ: Merida wygra do zera
Kurs: 2,35
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Merida jest zespołem ktory walczy o awans, tabela jest bardzo zacieta i przy wygranej moga wskoczyc na miejsca barazowe. U siebie spisuja sie dobrze w tym sezonie na 15m przegrywajac jedynie 2. Połowe meczy wygrywajac. Ich duzym atutem jest defensywa gdyz na 15 meczy az 10x kończyli mecz z czystym kontem. Dzisiaj przyjdzie im grac z zespolem ktory w ofensywie na wyjazdach gra słabo. Ktory w 15meczach strzelil zaledwie 11 goli to tylko 0,7 gola na mecz do tego w 8 na 15 meczy nie strzalajac. Pokazuje to jak duzy problem w ataku maja, do tego przyjdzie im grac z zespolem ktory bardzo malo traci wiec wydaje sie tutaj ze istnieje duze prawdopobienstwo ze Merida nie strzeli. Do tego powinno stracic gdyz tylko w 2 na 15 meczy nie tracili gola.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Polska – Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia – Termalica
Typ: JAGA over 2,5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do lidera , przed tą kolejką , przyjeżdża druzyna, która walczy o pierwszą „8” i spokojne rozgrywanie meczów w rundzie dodatkowej.
Jaga, po wczorajszym zwycięstwie Legii, spadła na 2 miejsce. Jednak myślę, że po tym spotkaniu powróci na fotel. Jaga w tym roku w meczach na swoim stadionie nie daje żadnych szans przyjezdnym zespołom. Najpierw pogrom Łęcznej 5:0, potem rozbity Śląsk 4:1 no i kolejna wyjazdowa porażka zespołu z Kielc, również 4:1. Niestety to się przekłada na wyjazdy, gdzie już tak nie brylują, jak w poprzednim roku i w 3 meczach tylko 1 punkt. Na szczęście ten mecz grają u siebie i patrząc na ostatnie wyniki Jagi, czego możemy spodziewać się po spotkaniu z zespołem, który w ostatnich 6 meczach zdobył tylko 3 pkt. ? 3 remisy i 3 porażki, to tegoroczny bilans Nieczeczy. Michniewicz ma sporo do zrobienia. Jeszcze w grudniu wydawało się , że Bruk-bet spokojnie będzie trzymał się w górnej części tabeli. Jednak na tą chwilę są na 7.pozycji i mają tylko 1 punkt przewagi nad 9.miejscem. I nawet jeśli dziś przegrają, to na tym miejscu zostaną, ale do końca fazy zasadniczej tylko 3 mecze i musza ostro się spiąć, aby utrzymać się jeszcze przed podziałem punktów.
Podsumowując, Jaga w ostatnich meczach domowych pokazuje swój power w ataku. Wstawienie do składu Sheridana daje wiele możliwości Probierzowi w ustawieniu przedniej formacji. Sporo biletów na mecz sprzedane, dziś piękna pogoda na Podlasiu (ma być ok. 20*C), pora meczu wymarzona na pierwszy wiosenny, rodzinny piknik na stadionie miejskim. Mam nadzieję, że dziś co najmniej 3 razy usłyszymy dżingiel Zenka :grin:
Powodzenia !
⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rizespor - Trabzonspor
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna ze strefy spadkowej podejmuje dzisiaj u siebie szósty w tabeli Trabzonspor. Gospodarze nie są w formie, ostatnie cztery mecze ligowe to porażki. Mimo to w meczach domowych dość często strzelają bramki - mają serię sześciu meczów ze strzeloną bramką z rzędu. Jeśli liczyć również mecze wyjazdowe to w ostatnich jedenastu meczach strzelali przynajmniej jedną bramkę.
Trabzonspor z kolei może pochwalić się serią dwunastu meczów bez porażki. Jeśli brać pod uwagę same mecze wyjazdowe jest to seria siedmiu spotkań. Są również bramkostrzelni - osiem na dziewięć ostatnich meczów to mecze z bramkami. Same mecze wyjazdowe - ostatnie cztery Trabzonspor zakończył z przynajmniej jedną strzeloną bramką.
Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie między tymi zespołami to ostatnie trzy zakończyły się overem 2.5.
Stawiam dzisiaj na over bramkowy również z powodu słabej formy Rizespor, która może zwiastować okazałe zwycięstwo Trabzonsporu, ale że Rizespor gra u siebie oczekuje walki z ich strony i bardzo prawdopodobnym jest, że jakąś bramkę w dzisiejszym spotkaniu strzelą.
⛔100
 
skaar 45

skaar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Swansea - Middlesbrough
Typ: liczba bramek: over 2,5
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cytując użytkownika Gamen0:
[...] Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki [...]
[...] Oby dwa zespoły walczą o utrzymanie, dlatego dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte [...]
W pełni zgadzam się z tym, co napisał Gamen0 - dla każdego z zespołu mecz o &quot;6 punktów&quot;. Szczególnie mocno powinni powalczyć goście, którzy tracą już 5 punktów do bezpiecznego miejsca. Nie będą mieli jednak łatwego zadania, ponieważ gospodarze zaczęli w końcu punktować u siebie i na pewno liczą na kolejną wygraną. Reasumując, zapowiada się mecz z kilkoma bramkami, dlatego warto rozważyć typ powyżej 2,5 gola. Powodzenia! ⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet
Typ: -1,5 Jaga
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Legia zgodnie z oczekiwaniami swoich kibiców po wczorajszej wygranej wskoczyła na fotel lidera.
Jagiellonia ma do niej 2 punkty straty i jest szansa dzisiaj odzyskać prowadzenie w lidze.
Jeżeli dzisiaj nie wygrają najprawdopodobniej to ekipa z Warszawy już tego nie odda, w każdym bądź razie będzie niesamowicie ciężko.
Przeciwnikiem Jago będzie dzisiaj Termalica,która ma o co walczyć, zajmuje 7 miejsce w tabeli i ma tylko 1pkt przewagi nad Koroną i Płockiem.
Pogoń i Śląsk również liczą na miejsce w pierwszej 8-ce.
Jagiellonia potraciła punkty na wyjazdach, przez co straciła przewagę nad Legią. Ale dzisiaj grają na własnym stadionie i powinni to wykorzystać.
A u siebie gra ostatnio świetnie, z Łęczną 5-0, Śląskiem i Koroną po 4-1. Liczę na podobny wynik dzisiaj.
CErnych i Vasilliev muszą dzisiaj zagrać dobre zawody, aby ekipa schodziła z murawy przy oklaskach kibiów ????
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ankara Kolejliler - Buyukcekmece
Typ: Buyukcekmece - 17.5 pkt OT
Kurs:1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ankara Kolejliler nie ma już szans na pozostanie w rozgrywkach Superligi w Turcji. Goście mają 29 pkt w tabeli tyle samo co mecz więcej Best Balikesir i 1 pkt mniej co Usak Sportif. To bardzo wyrównana liga gdzie od spadku do fazy Play off dzieli ekiy tylko 5 pkt. Gospodarze we własnej hali dostają bęcki obecnie od każdego. Rotacja posypała się, mocniejsi zawodnicy albo odeszli albo są kontuzjowani. Ostatnio blisko 50 pkt porażka z Galatasaray. Buyukcekmece mimo iż od 5 meczy nie wygrało spotkania to ich roster jest nieporównywalnie mocniejszy. Dziś must win dla gości którzy ławkę i pierwszą s5tkę mają dużo lepszą. Już rok temu tutaj ogrywali rywali 10 pkt więc widzę tutaj -20 pkt zwycięstwo gości. Ankara nawet przed własną publicznośćią nie ma za dużo atutów. Na każdej pozycji posiadają dużo słabszych graczy.Obecnie większość skład to młodsi zmiennicy którzy fizycznie i mentalnie nie są w stanie rywalizować z graczami na swoich pozycjach w Super Lidze. Ich wyniki i staty są po prostu katrastrofalne. Odpowiedni spięci goście w tym meczu powinni zamknąć wynik nawet w 1 połowie meczu.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super liga
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Beijing Guoan - Shanghai Shenhua
Typ: over 3.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gospodarze starcia przed sezonem zrobili największy deal w okienku transferowym sprowadzając do siebie Teveza i to będzie gwarancja kilkunastu bramek tego można być pewnym. Poprzedni sezon czwarte miejsce czyli nie najgorzej ale aspirację są znacznie większe stąd tez doszło do zmiany trener, którym został Poyet – trener z ofensywnym podejście bo takiej piłki tutaj się oczekuje. Zresztą tak grał i pracował w poprzednich klubach a ostatnio w Betisie. Zresztą było swego czasu przed sezonem wiadomość że długo tutaj nie pozostanie ale Tevez innego trener sobie nie wyobrażał na ten moment i 33-latek miał zagrozić, że jeśli szkoleniowiec opuści drużynę, on również wyjedzie z Chin. Doskonale sobie zdaje sprawę że z tym trenerem ten zespół będzie grał ofensywie no i na starcie roznieśli wicemistrza Jiangsu Suning 4:0 po bramkach gwiazd tej ekipy, bo nie wolno zapomnieć że Tevez ma równie świetnych kompanów w ataku – Moreno, Guarin i Martins. Oglądałem wiele spotkań tej ekipie w poprzednim sezon i już wówczas było dużo ofensywnej piłki i to się nie powinno zmienić.
Nie ominęło to też dzisiejszego rywala, z nowym trenerem chcą wrócić do walki o wysokie miejsca. Najważniejsza wiadomość dla fanów tej ekipy to wreszcie od początku sezony do dyspozycji trener będzie Yilmaz który z rożnych powodów rozegrał tylko 17 spotkań a i tak strzelił 11 bramek, w tym sezonie dodatkowo będzie miał mega wsparcie w postaci Hiszpana Soriano który w Austriackim Salzburgu co sezonu wbija ponad 20 bramek a nawet ponad 30. Ten duet to gwarancja szybkości, techniki i dla mnie bramek. Zresztą te wszystkie zmiany mają właśnie służyć temu by zaczęli grać więcej do przodu i więcej strzelać bo w tym aspekcie zdecydowanie przegrali poprzedni sezon a w tej lidze by liczyć się trzeba być ofensywnym i skutecznym a już na pewno u siebie. Ważne też jest że ma kto te piłki tym napastnikom dogrywać w pomocy jest Brazylijczyk Renato Augusto. Goście patrząc na inne zespoły tej ligi grający towarzysko w Europie wyglądali chyba najlepiej, dobre wyniki z dobr ą gr ą do przodu czyli te zmiany o kt ó rych wspomnia ł em id ą w dobrym kierunku. Jest to pierwszy mecz w domu dla nich tak więc spodziewam się naprawdę mocnego podejścia do ataków.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom