>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Holenderska
Godzina: 14:30
Spotkanie: Ajax - Feyenoord
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Wczoraj falstart, ale Porto spóźniło się tylko 5 minut ze strzeleniem bramki. Remis został, szkoda, że nie do przerwy... ⛔

Bilans Analiz: 0/1

Dziś mecz na szczycie ligi holenderskiej. Na początek sytuacja w tabeli, a właściwie w jej górnej części. Tylko 3 kluby walczą o mistrzostwo, a poniżej zajmowane przez nich miejsca:
1.Feyenoord 27 22 3 2 68:17 69
2. PSV 28 19 7 2 54:18 64
3. Ajax 27 19 6 2 56:17 63​
Ajax będzie podejmował dziś lidera z Rotterdamu, ekipę Feyenoordu.
Gospodarze, by utrzymać się blisko 1. miejsca powinni pokonać na własnym boisku podopiecznych Giovanniego van Bronckhorsta.
W meczach u siebie Ajax przegrał tylko raz (10-2-1). Bilans bezpośrednich starć pomiędzy tymi drużynami na stadionie w Amsterdamie przemawia na korzyść Ajaxu, który z 5 ostatnich meczy wygrał 4 :
07.02.16 ERE Ajax Feyenoord 2 : 1
25.01.15 ERE Ajax Feyenoord 0 : 0
22.01.14 KNV Ajax Feyenoord 3 : 1
18.08.13 ERE Ajax Feyenoord 2 : 1
20.01.13 ERE Ajax Feyenoord 3 : 0
Liczę w tym spotkaniu na wygraną graczy Ajaxu, którzy będą mieli większą motywację i dodatkowo atut własnego boiska.
✅94
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Final w Miami, ATP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Wczoraj niestety Monaco poleglo z PSG. Dzisiaj zmieniam dyscypline i polecam typ na final turnieju na hardzie w Miami. Nadal versus Federer - obu panow nie trzeba przedstawiac. Federer klasa sama w sobie, Nadal wraca do swojej wielkiej formy sprzed kilku sezonow. Coz tak naprawde szanse sa 50 na 50 i kursy sa rowniez wyrownane... chociaz buki delikatnie faworyzuja Federera. Pewnie wiekszosc idzie w strone Rogera, ze wzgledu na to ze ostatnio wygral. Jednak tym razem Nadal w lepszej formie, a do tego jest troche mlodszy od &quot;dziadka&quot; Federera. Ja bym raczej dal tu kursy 1.90 / 1.90, zatem przy 2.10 na Nadala mysle ze to jest dobre value, a szanse podobne. Polecam.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Lotto Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Jagiellonia - Bruk-Bet Termalica
Typ:
X2
Kurs:
2.17
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po wczorajszym sporym plusie za typ z Łęczną dzisiaj bardziej rozważnie. Termalica przyjeżdża do Białegostoku już bez Michniewicza. Spodziewam się, że to może oznaczać nowe rozdanie, mimo że nie ma jeszcze nowego szkoleniowca.
W Jagielloni zauważyłem prawidłowość, że po przerwie reprezentacyjnej przytrafia im się, że gdzieś gubią punkty. Jagiellonia niby u siebie 3 wygrane z rzędu, natomiast były to wygrane z Koroną, Górnikiem i Śląskiem, czyli 3 najgorsze drużyny na wyjazdach. Termalica może i ostatnio słabiej w delegacji, ale potrafili wywieźć 1 punkt z Warszawy, a ogólnie 5x przyjeżdali z 3 punktami z wyjazdów.
Dla mnie kursy mocno pozaniżane na Jagiellonie i chyba takie X2 po ~2.2 to całkiem dobra opcja.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pescara - AC Milan
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBET

Analiza:
Ostatnia drużyna ligi Pescara podejmuje u siebie 7 drużynę AC Milan. Pescara do tej pory zdobyła zaledwie 12 punktów, na 29 meczów wygrali uwaga zaledwie 2 spotkania! Przegrali aż 21 razy. U siebie na 14 spotkań strzelili 15 bramek czyli ponad 1 na mecz, natomiast stracili aż 30 bramek czyli ponad 2 gole na mecz. Pescara jest drużyną, która straciła najwięcej bramek w całej lidze.
Jeśli chodzi o Milan, mają 53 punkty jeśli dziś wygrają to awansują na 5 pozycję więc nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów.
Pescara zagra dziś bez: A. Coda, G. Stendardo, D. Vitturini oraz prawdopodobnie bez S. Pepe i A. Gilardino natomiast Milan zagra bez: A. Bertolacci, G. Bonaventura, Suso oraz prawdopodobnie nie zagraja: I. Abate, G. Gomez oraz R. Motolivo.
W tym meczu spodziewam się dużo bramek lecz nie ma co ukrywać dużym faworytem są goście i jeśli marzą o grze w europejskich pucharach takie mecze muszą wygrywać.
Stawiam na zwycięstwo gości oraz powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.

⛔100
 
E 0

etecto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Altach-Salzburg
Typ: BTTS
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet

Analiza : Spotkanie dwóch drużyn ze szczytu tabeli. Obecna forma obu drużyn znacznie sie róźni, Salzburg jest w gazie jakim jeszcze nigdy nie był, zaś Altach u siebie postawi dać opór, na 20 meczy tylko w 1 meczu nie strzelił bramki, u siebie są bardzo mocni i groźni. Obie drużyny kochają grać otwartą piłkę co wróży w tym spotkaniu, że zauważymy kilka razy bramkarza wyciągającego piłkę z bramki niczym rybaka łapiącego na stawie.
Powodzonka !
⛔100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stabaek - Aalesund
Typ: 1/1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stabaek w ostatnim sezonie uplasowali się na 14 pozycji i fartownie uniknęli spadku. Hiszpański trener Tony Ordinas dostał drugą szansę po słabym sezonie gdzie głównym celem było uniknięcie degradacji. W przerwie transferowej dokonano 9 dodatków co moim zdanie wzmocniło drużynę, patrząc na ostatnie mecze sparingowe gdzie ciężko ustalić aktualną formę ale myślę, że są w stanie dzisiaj wygrać.
Aalesund pozytywnie zakończyli ostatni sezon a w przerwie transferowej dokonano 3 dodatków. Ostatnie sparingi pokazują, że wygrana w ostatnim meczu 5:1 z Molde jest imponująca niemniej jednak ich forma jakoś mnie nie przekonuje.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz zwycięstwo [FT+OT]
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od tego, że liczyłem na dodatni handicap w tym spotkaniu, a tak pozostaje mi ryzykowny typ.
Absencje:
Utah) G.Hill - R.Neto - D.Favors
San Antonio) L.Aldridge - D.Murray - D.Green - M.Ginobili
Odnośnie H2H to zazwyczaj nie ma co sięgać daleko, więc biorę pod uwagę jedynie 2 ostatnie mecze - 1:1, co ciekawe znane z solidnej gry na swoich halach drużyny, w bezpośrednim starciu zwyciężały jedynie w gościach. Co prawda, Utah jest osłabiona, ale nie jest tak zależna od występu, któregokolwiek z zawodników, jak Spurs od Leonarda, który szczerze mówiąc nie przekonuje mnie specjalnie do siebie, a zwłaszcza komentarze, że liczy się w wyścigu po MVP sezonu, co jest całkiem zabawne. Jeśli miałbym to grać to z plusowym handi dla Utah nie mniejszym niż 6.5, ale nie ma linii, więc należy szukać value beta. Bez Aldridge zmniejsza się pole rażenia oraz opada defensywa, co powinno dać więcej luzu shooterom Jazzmanów i trzeba liczyć, że Hayward zagra co najmniej tak dobrze jak przeciwko Sacramento kilka dni temu, wtedy Spurs im nie straszne. Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Super liga grupa spadkowa (Grupa 2)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Viborg FF - AGF Aarhus
Typ: 1
Kurs: 2,22
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W najwyższej klasie rozgrywkowej Danii rozgrywki zostały podzielone na grupę mistrzowską i grupy spadkowe. Teraz każdy mecz jest niezwykle ważny a sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

W obu grupach 2 ostatnie zespoły zagrają w barażach o utrzymanie. W regularnych rozgrywkach Viborg był na miejscu 13 przedostatnim a AGF Aarhus oczko wyżej na miejscu 12. Gospodarze u siebie byli najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 2 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Co ciekawe oba zespoły lepiej radziły sobie na wyjazdach niż na własnym stadionie. Dzisiaj w tym spotkaniu stawiam jednak na Viborg głównie ze względu na problem z kontuzjami w obozie rywala.
Absencje w Viborg:
pomocnicy Fochive (12 występów w tym sezonie) i Thychosen (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w AGF:
obrońcy Andersen (23 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Backman (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Spelmann (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Sverrisson (19 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ikonomidis (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszy strzelec w drużynie napastnik Rasmussen (20 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie)
Więcej o ciężkiej sytuacji kadrowej gości można przeczytać pod tym linkiem:
http://stiften.dk/agf/Riddersholm-vil-ikke-gamble-med-profilers-helbred/artikel/445139
W lepszej sytuacji kadrowej na to spotkanie są bez wątpienia gospodarze i to w ich stronę pójdę stawiając na ich zwycięstwo. W regularnej części sezonu u siebie Viborg zremisował z AGF Aarhus 1-1, natomiast na wyjeździe uległ 1-2. Oba mecze były dość wyrównane co wskazuje, że oba zespoły mają podobny potencjał. Dzisiaj również spodziewam się zaciętego spotkania ale wobec absencji u gości myślę, że gospodarze lepiej kadrowo wyglądają na to spotkanie i moim zdaniem są dzisiaj w stanie wygrać z tak osłabionym rywalem.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brondby - Midtjylland
Typ:
1
Kurs:
2,04
Bukmacher:
Unibet

Analiza:
Drugie w tabeli Brondby podejmuje na własnym stadionie piąte Midtjylland. Bilans Brondby u siebie 8-3-2, goście na wyjeździe 5-3-5. Ostatnie 10 meczy u siebie Brondby to 9 zwycięstw i 1 porażka. Goście na wyjeździe nie radzą sobie najgorzej, ale w ostatnich 10 meczach ponieśli 5 porażek.Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Brondby 2-1, lecz przebiegało pod dyktando dzisiejszych gospodarzy. Dziś wierzę w kolejne zwycięstwo zespołu Wilczka, lecz wiem, że będzie ono mało okazałe. Stawiam na skromne 1-0.
✅104
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,PLH
Godzina: 19:15
Spotkanie: GKS Tychy-Cracovia (ostatni mecz-nr7)
Typ: liczba goli: Poniżej 6
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Kolejny raz wbijam w rywalizacje Tyskich z Pasami.Nie udało mi się trafić remisu ostatnio,wygrywają do tej pory albo jedni albo drudzy i mamy 3-3 czyli przed nami finał finałów.Wracając do mojego typu-już raz podobny pograłem ,to było w finale Pucharu Polski zdaje się i wtedy spoko weszło chyba nawet under 4.5...jak komuś się chce niech sobie u mnie odgrzebie,mi się nie chce ;) Ten mecz to będzie ostra walka i jak na finał przystało nikt się wychylać nie będzie,jedynie w przypadku jeśli któraś ekipa zacznie odskakiwać wynikiem.Ja to widzę tak że będzie dużo walki,być może i kar jak w meczu nr 1,po tylu meczach w sezonie Cracovia i GKS Tychy to już stare małżeństwo,znają wszystkie swoje słabe i mocne strony,mnóstwo analiz za nimi także o zaskoczenie będzie bardzo trudno.Myślę że skończy się w 3-4 golach,kto wygra niewiem,komu życzę-wiem ale nieważne.Bet poniżej 6 goli ponieważ nie mogę znaleźć lepszego z tych buków co gram,w sts under 4,5 płaci 3.20 i może tam sobie zagram ale tutaj na forum daje z Unibeta po kursie 2 i myślę że będzie bezpiecznie...ale zobaczymy jak zawsze.Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie:Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Typ: Lechia Gdańsk -1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po wczorajszym trafieniu Legii -1 dzisiaj również uderzam w naszą Ekstraklasę. Wprawdzie moim typem dnia byłoby Jaga -1 ,ale zajęte więc, cóż linię jednej bramki pokrywa Lechia. Dlaczego? Pierwszy test w roli poważnego kandydata do mistrza gdańszczanie oblali przegrywając u siebie z Legią. Aspiracje mają wielkie, więc nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki, zwłaszcza przed własną publiką. Strata punktów w tym spotkaniu to dla mnie w walce o tytuł - game over gospodarzy. Potencjał mają spory, dzisiejszy rywal nie prezentuje wiosną niczego specjalnego, miejsce w &quot;ósemce&quot; raczej pewne, europejskie puchary raczej dla top4, prostymi słowy nie mają noża na gardle aby wypruwać żyły na boisku... Powodzenia!
⛔100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga.
Godz: 16:15.
Spotkanie: Real Madryt - Alaves
Typ: 1 (Handi 0:1, 1 połowa)
Kurs: 2.53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo ciekawy zakład dotyczący spotkania hiszpańskiej Primera Division, gdzie Real u siebie podejmie Deportivo Alaves. Gospodarze są murowanym faworytem do wygrania i jeśli chcą utrzymać 5 pkt przewagi nad Barceloną, muszą dziś wygrać. Myśle, że Real wygra dziś 3-4 bramkami, a co najmniej dwie strzeli w pierwszej połowie. Nie zagra dziś Ramos, Casemiro i Varane, ale wszystkie gwiazdy ofensywy są na pokładzie. W Alaves zabraknie natomiast Llorente i Hernandeza czyli podstawowego pomocnika i obrońcy, a także dwóch mniej ważnych graczy. Real wygrał ostatnie 4 mecze, w tym rewanż w Napoli oraz 3 mecze ligowe, więc myślę, że jest w dobrej formie i to wystarczy dziś do pokrycia zakładu. Ponadto ostatnie 6 spotkań Realu z Alaves, to 6 wygranych Realu i to wszystko 3-4 bramkami, raz tylko dwoma. Dziś gra u siebie i nie powinien mieć problemu by kolejny raz zdewastować Alaves. Sam dziś gram to na ostro plus Barcelona dwoma bramkami do połowy, razem kurs w okolicach 8. Powodzenia!
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Typ: wygra Lechia i padnie over 2,5 bramki
Kurs: 2,75
forBet

Lechia Gdańsk podejmie na swoim obiekcie Zagłębie Lubin. Gospodarze to obecnie czwarta ekipa ligi. Na swoim stadionie dotychczas wygrała aż 10 razy co jest najlepszym wynikiem w lidze. Przegrali ledwie dwa razy, ostatnio z Legią Warszawa 1-2 oraz pod koniec sierpnia z Niecieczą. Podopieczni Nowaka ulegli rywalowi w ostatnich trzech spotkaniach co jest najgorszą serią klubu od grudnia 2015 roku. Lubinianie są w tabeli tuż za Gdańszczanami z 38 oczkami na koncie. Na wyjazdach nie idzie im źle, przegrali ledwie trzy razy. Stracili tylko 13 bramek, najmniej w lidze. W Lechi za kartki nie zagra Peszko który pauzuje jeszcze za czerwoną kartkę którą zobaczył w meczu z Lechem. W meczach z udziałem gospodarzy pada średnio 2,81 bramki na mecz. Na wiosnę goście strzelili zaledwie 5 bramek jest to jeden z najgorszych wyników, mniej strzelili tylko Górnik i Nieciecza. Lechici będą chcieli przerwać złą passę i zaatakują od samego początku co może zaowocować bramkami. W barwach Biało-Zielonych zagra Rafał Janicki, posiada on na swoim koncie najwięcej żółtych kartek w lidze (10). Na ostatnie dziesięć spotkań tych ekip aż siedem wygrywali gospodarze. Myślę że Lechia przełamie złą passę i wygra te spotkanie oraz padnie minimum trzy bramki.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Manchester City
Typ: ozil strzeli gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: zastanawiam się nad trafnościa tego typu i prawdopodobieństwa i szczerze mówiąc szanse oceniam dość pięćdziesiąt na piecdziesiat jak zresztą większość typów ze strzelcem. Ozil wraca do gry po chorobie i jeśli nie podpisze kontrakt czeka go zmiana klubu. Ale żeby zmienić zespół na lepszy należy zacząć lepiej grać. Ozil chyba to wreszcie zrozumie ale tak czy siak powinien dzisiaj dać z siebie wszystko bo miewa problemy z utrzymaniem dobrej formy i przede wszystkim z brakiem determinacji ns boisku. Mecz w sumie bd otwarty patrząc na skład city , postarają grać szybka piłka i ofensywa. Arsenal musi zacząć punktowac , wypadli z top 4 a z city radzą sobie dobrze więc myślę że powalczą o 3 punkty. Liczę tez ze ozil zacznie grać bardziej agresywniej i stworzy sobie kilka sytuacji na strzelenie bramki
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godz: 17:00
Spotkanie: FC Nantes - Angers SCO
Typ: FC Nantes
Kurs: 2.23
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 31 serię gier do francuskiej Ligue 1.
W ciekawym meczu na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club de Nantes a w gości przyjedzie drużyna Angers Sporting Club de l&#39;Ouest.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 30 spotkaniach zdobyli 38 punktów co daje im obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 10 pozycji we francuskiej Ligue 1 ze zdobytymi 39 oczkami w swoich 30 meczach.
FC Nantes w tym sezonie na swoim terenie 5 zwycięstw, 4 remisy oraz 6 przegranych i bilans bramek 12-21 zaś Angers SCO na wyjazdach 4 wygrane, 1 remis oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 11-26.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy może u siebie rewelacji nie grają ale akurat w tym meczu dostali bardzo słabego rywala w delegacjach i moim zdaniem w pełni to wykorzystają.
✅123
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Miami
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Federer - Nadal
Typ:
DW 2:1
Kurs: 4.0
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Kolejny finał dwóch gwiazd tenisa ziemnego, Roger przeżywa drugą młodość i gra jak za dawnych lat... może dlatego, że delikatnie odpoczywa Andy i Dżoko? Rafa także wrócił do formy, ale pamiętajmy, że to nie jest jego ulubiona nawierzchnia, no i w mojej opinii - temperament obu graczy to sedno tego meczu. Chłodna głowa Federera i południowy zapał Nadala, Hiszpan może się delikatnie zaciąć i wystrzelać, a Szwajcar też często wygrywa błędami przeciwników. Zawsze spokojny, w czystych skarpetkach ;), a Rafa to nos, włosy, spodenki itd. Myślę, że jednego seta Nadal jest w stanie ugrać, ale wynik końcowy to wygrana Federera. Pozdrawiam
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer - Wolfsburg
Typ: M. Gomez strzeli
Kurs: 3.20
Buk: Fortuna
Analiza: Mario Gomez i trener Joneker stanowia ciekawy duet. Otoz w kazdym dotychczasowym meczu, w ktorym na lawce trenerskiej zasiadal Joneker i wystawial do skladu Gomeza, ten odwdzieczal mu sie bramka. Jest tak nie tylko w Wolfsburgu gdzie super Mario ostatnio odzyskuje dawna skutecznosc. Taka sytuacja miala tez miejsce przed laty w Bayernie Monachium, gdzie Joneker objal druzyne na 2 miesiace po zwolnionym Van Gaalu. Szansa, ze ta seria przedluzy sie o kolejne spotkanie jest wcale niemala poniewaz dzis Gomez i spolka zmierza sie z Bayerem, ktory w tym sesonie delikatnie mowiac rozczarowuje. Gospodarze oczywiscie sa faworytem tego spotkania, ich obrona jednak nie jest szczelna, nie przypominaja ani w ofensywie ami defensywie zespolu bijacego sie o Lige Mistrzow z poprzednich sezonow. Wolfsburg zas jest niebezpiecznie blisko spadku z ligi i jesli chca go uniknac to nie moga dzisiaj wyjsc i liczyc na najnizszy wymiar kary, a postarac sie wyrwac chocby punkt z faworyzowanymi Aptekarzami. Za drobne warto zaufac Gomezowi, polecam.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Skra Belchatow- Effector Kielce
Typ: Skra -2,5 handi setowe
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Skra zdobywajac jeden punkt zrowna sie pkt. w tabeli z Jastrzebskim . Zdecydowanie beda chcieli odskoczyc na dwa punkty po wygraenj 3-0 . Skra wspomagana dopingiem wygra moim zdaniem 3-0. Jest to ostatni mecz w fazie zasadniczej . Wygrywajac pierwszy set i drugi nie odpuszcza trzeciego seta itp .Badzcie spokojni - oni zagraja na pelnych obrotach . Effector ostatni mecz przegral 3-0 ze Skrą. Do tego ostatnie mecz z wielkimi jak Zaksa czy Jastrzebeski przegrywali rowniez po 3-0. Effector jest w dolnej czesci tabeli.Moze ich wyprzedzic jeszcze Espadon jesli wygra z Bedzinem, ale nie zanosi sie na latwą przeprawe dla Espadonu - bedzie pewnie po 1-1 w setach . Powodzenia.
✅67
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Miami 2017
19:00
Federer R. - Nadal R.
Powyżej 23 gemów
Kurs: 1,73 betway

Na pewno ten typ nie jest jakąś &quot;petardą&quot;, jednak ja tutaj widzę 3 setowe zacięte finałowe spotkanie. Na AO dawali sobie set za set, w Bazylei było podobnie. Na Indian Wells trochę dziwny wynik, jednak R16 to nie Finals.
Rafa w tym roku zmienił kalendarz na bardziej &quot;hardowy&quot;, z drugiej strony miał w 5 secie 3:0 na AO z Rogerem, a ostatni swój turniej wygrał w Barcelonie, od tego czasu wiele meczów przegrał.
Federer niczym wino, im starszy tym pokazuje kto jest liderem w historii tenisa w tytułach wielkoszlemowych. Jednak z Nadalem nigdy nie grało mu się dobrze, a te jego ostatnie dość długie mecze na pewno dały mu się w końcu. W ciemno bym grał jednak wynik 1:2 dla Nadala.
Z ciekawostek to właśnie w Miami w 2004 roku spotkali się 1 raz, wygrał Hiszpan, później rok później w 5 setówce górą był lepszy Roger. W 2011 półfinał dla Nadala. Co by nie pisać to bez wątpienia warto obejrzeć sobie mecz, raczej pod popcorn.
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina:20:45
Spotkanie: Napoli - Juventus
Typ: bts i 1
Kurs: 4,95
Bukmacher: Totolotek
Po marnym marcu powracam do gry. Dzisiaj szlagier we Włoszech. Gospodarze aktualnie na trzecim miejscu zmierzą się z gośćmi z Turynu. Nie zdradzę tajemnicy, że oczekuje bramki po obu stronach. Z racji tego, że Juventus aktualnie przyjeżdża do Neapolu z niesamowitą seria 14 nie przegranych meczy (w tym 13 wygranych) pod rząd, uważam że dzisiaj przegrają. Każda seria się kiedyś kończy, wczoraj już tego doświadczył Chelsea Londyn kiedy niespodziewanie u siebie przegrał 1:2 z Crystal. A Napoli stać na to, aby z Juventusem wygrać. Stawiam 25 PLN.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom