>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
P 0

przemogymfit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Divison
Godzina: 12:00
Spotkanie: Athletic Bilbao-Sevilla
Typ: Sevilla
Kurs: 2.98
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W samo południe na San Mames przyjeżdża świetnie spisująca się w tym sezonie Sevilla. Bilbao w tym sezonie prezentuję się tragicznie i nie zmienia tego nawet ostatnia, skromna wygrana nad Almerią. Gospodarze jutrzejszego spotkania nadal muszą sporo popracować jeżeli chcą nawiązać do sukcesu z zeszłego sezonu. W poprzedniej kolejce piłkarze Sevilli rzutem na taśmę wygrali z Villareal. Teraz pora dołożyć kolejną cegiełkę, pokonując Athletic. Dodatkowym faktem przemawiającym za drużyną, w której występuję Grzegorz Krychowiak jest szansa na objęcie fotela lidera po dzisiejszej porażce Barcelony. Taka szansa może się prędko nie powtórzyć dlatego piłkarze z Andaluzji muszą zagrać na 110% i po prostu wygrać ten mecz.
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 2-ga Dywizja Zachód
Godzina: 13:00
Spotkanie: Thisted - Marienlyst
Typ: 1X
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 13. kolejce ligowych zmagań zmierzą się będący na 3. miejscu w tabeli Thisted (26:20) z goszczącymi u nich aspirujący do NordicBet Ligaen ekipą z Marienlyst (34:12),która ciągnie passe 4. wygranych meczy z rzędu.
H2H pokazuje dobitnie wyższość gospodarzy,bo aż na 5 wspólnych meczy Thisted przegrało tylko raz-na gościnnych występach.
Warto zaznaczyć,że jest to ekipa własnego boiska i tym razem nie popuści przyjezdnym.
⛔100
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Miami Heat (-8,5)
Typ: Miami Heat
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Phila to obecnie obraz nędzy i rozpaczy. Słabiutki skład i kolejny sezon tankowania. W dodatku podobnie jak w dwóch poprzednich meczach zabraknie #1 MCW, który przeciwko Heat zaliczył debiut marzenie. Co prawda dla 76ers będzie to pierwszy mecz u siebie, ale nie sądzę by udało powtórzyć się to co zrobili w pierwszym meczu przeciwko Miami w poprzednim sezonie. Nie będzie miał kto tego zrobić co pokazały już przegrane mecze z Bucks i Pacers.
Goście stracili LBJ, ale w dalszym ciągu powinni być silni. Do zespołu przyszedł Deng, a z cienia w końcu wyszedł Bosh. Tak jak się spodziewałem już w pierwszym meczu przeciwko Wizzards pokazał, że jest w stanie przejąć pałeczkę po LeBronie. Do tego dochodzi D-Wade i błyszczący w pierwszym meczu Norris Cole, który również zyska na odejściu Jamesa. Miami powinno szybko wypracować przewagę tak, aby &quot;zwolnić&quot; Wade&#39;a, gdyż każda możliwość odpoczynku dla tego gracza jest jak najbardziej wskazana tym bardziej, że dzień później Heat zagrają z Toronto. W przeciwieństwie do gospodarzy tutaj ma kto trafiać więc zwycięstwo nie powinno być ani przez moment zagrożone, a linia -8,5 nie jest wygórowana dlatego warto zagrać.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - International Championship 2014
Godzina: 7:00 CET
Spotkanie: Mark Allen v Ricky Walden
Typ: Powyżej 1.5 Centuries w meczu
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obaj finaliści nigdy nie mieli problemu z budowaniem wysokich brejków i udowadniają to również w tym tygodniu. Na koncie Waldena już 7 setek w turnieju (115, 141, 100, 100, 132, 111, 107), Allen niewiele gorszy z 5 setkami (108, 118, 100, 117, 105), do tego oczywiście masa wysokich podejść wygrywających, które również łatwo mogły się zamienić w setki. Liczby nie kłamią, chłopaki punktują aż miło, finał oczywiście najdłuższy mecz turnieju, więc będzie sporo okazji, myślę, że co najmniej 15-16 frejmów powinni spokojnie rozegrać. A w takiej formie jak obaj są to myślę, że nawet sami są w stanie przekroczyć over setek na cały mecz. Dodatkowo można brać kurs na wyższy brejk Waldena @2.20, bo nie ma żadnych powodów, żeby faworyzować Allena w tym elemencie, wręcz przeciwnie, to Anglik produkował wyższe podejścia, a kurs zachęcający.
Zapraszam do działu Snooker!
✅66
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Moenchengladbach - Hoffenheim
Typ: 2 połowa over 1.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bah
Zapowiada się dobre widowisko na niemieckiej ziemi. Zagrają ze sobą kolejno 3 i 4 drużyna niemieckiej Bundesligi. Oba zespoły grają ciekawą, bardzo ofensywną piłkę, przez co w większości rozgrywanych przez nie meczów możemy oglądać sporo bramek. Drużyna gospodarzy za kilka dni będzie miała wyjazdowe spotkanie w lidze europejskiej na Cyprze, dlatego też myślę, że przynajmniej kilku zawodników podstawowej 11 może chcieć się lekko oszczędzać. Skutkiem tego może być zdecydowane podejście zespołu gości do gry, którzy w tym sezonie grają zaskakująco skutecznie i nie muszą oszczędzać sił na inne spotkania, prócz tych ligowych.
Wówczas myślę, że przebieg pierwszej połowy będzie bardzo wyrównany, pewnie uda się ustrzelić komuś bramkę, lecz po przerwie zobaczymy cały kunszt piłkarski obu drużyn co będzie skutkowało co najmniej dwoma bramkami przed ostatecznym gwizdkiem sędziego.
Ponadto statystyki H2H potwierdzają moją teorię, w 2 połowie oba zespoły strzelają więcej i mam nadzieję że i tym razem będzie tak samo.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NATIONAL HOCKEY LEAGUE !
0:00
Boston Bruins - Ottawa Senators
Erkik Karlsson over 0,5 in match
|1.75|
Unibet !
Od razu zaznacza, że ten typ jest trochę ryzykowny więc to od was zależy czy ktoś zagra ten bet, ja pomimo tego że typ ryzykowny to jednak zaufam młodemu defensorowi z Ottawy. Senatorzy od początku sezonu grają bardzo poprawnie i ich gra może wydawać się solidna, pomimo że odszedł jeden z lepszych graczy Spezza do Stars. Po tym zawodniku nie widać zbytnio straty, bo jest kilku innych graczy którzy go godnie zastępują. Ja jednak zaufam sobie Karlssonowi, zawodnikowi o niebywałym talencie który się nawarstwia z meczu na mecz. Jedyny czołowy zawodnik, który oddaję mnóstwo strzałów, podczas powerplay wie gdzie się ustawić i co najważniejsze ma parę w łapie. Młody Szwed na swoim koncie od początku sezonu ma już 3 gole &amp; 5 asyst co fajnie wróży na cały sezon bo ta maszynka się dopiero rozkręca. Jest też, MacArthur który lubuje grać w pierwszej piątce ze Szwedem i pomimo że mecz będzie dla nich trudny liczę że Erik, coś wniesie dla swojego zespołu.
// I taka ważna sprawa, jak się pytacie w wiadomościach gdzie na unibecie jest taka opcja, wystarczy poczytać. Ale napiszę po raz ostatni. NHL - Zawodnik SPECJALNE i tam jest dana opcja przeze mnie stawiana.
⛔100​
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Man City- Man Utd
Typ: Man City i powyżej 2,5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy listopadowy typ dnia na ✅, teraz idziemy dalej. Wybrałem na jutro derby Manchesteru, powinien to być szybki i otwarty mecz, ponieważ obie ekipy mają coś do udowodnienia sobie, trenerom i przede wszystkim swoim fanom. Gospodarze przystępują do derbów po niespodziewanej porażce przed własną publicznością w pucharze z Newcastle 0-2. Goście przyjeżdżają podbudowani remisem przed własną publicznością z Chelsea. Podbudowani, bo pamiętamy w jakich okolicznościach udało im się wyrwać cenny punkcik. IMO wygra Manchester City, bo jest drużyną zwyczajnie lepszą, bardziej poukładaną i na tak ważny mecz wyjdą skoncentrowani na 110%. Goli nie powinno zabraknąć, więc jutro 14:30 siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy.
⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Sassuolo
Typ: Sassuolo
Kurs: 3.24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
2 listopada w dzień zaduszny, wybierzemy się być może do słonecznych Włoch, w godzinach południowych, gdzie swój mecz rozegrają drużyny Chievo i Sassuolo. Dlaczego wybrałem typ na Sassuolo? Wybrałem ten typ, gdyż widzę potencjał w zespole gości. Odkąd zremisowali z &quot;Starą Damą&quot; zacząłem obserwować ich poczynania i zaskoczyli mnie pozytywnie. Mimo wysokiej porażki odnotowali 2 remisy z dobrym drużynami oraz potrafił nawiązać walkę z Lazio Rzym. Niestety Chievo gra co sezon, coraz gorzej, a drużyna odnotowuje słabe wyniki. 4 punkty zdobył na 9 meczy, z czego 1 wygrał i 1 zremisował. Myślę, że tego południa piłkarze Sassoulo wywiozą 3 punkty z stadionu Chievo.
⛔100
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Villareal - Valencia
Typ: X
Kurs: 3,69
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W niedzielne popołudnie spotkają się dwie drużyny będące obecnie w dobrej formie. Ciężko wg mnie w tym meczu wskazać faworyta. Warto dodać, że mecze obu ekip ze względu na niewielką odległość są traktowane jako derby.
Żółte Łodzie Podwodne zajmuje obecnie 8 miejsce w Primera Division ze stratą zaledwie 2 pkt (przed tą kolejką) do 6-go miejsca premiującego grę w europejskich pucharach. Odnośnie pucharów- tu warto wspomnieć, że zespół z powodzeniem walczy w Lidze Europejskiej i awans do kolejnej fazy rozgrywek.
Valencia to rewelacja sezonu. Dzięki jej grze, obok Sevilli, zaczęto mówić w Hiszpanii o wielkiej piątce zespołów walczących o mistrzostwo; moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie. Wyniki natomiast imponują, wystarczy powiedzieć, że gdyby nie wpadka na El Riazor, to po 9 kolejce Nietoperze zajmowaliby fotel lidera !
Z poważniejszych osłabień w drużynie gospodarzy nie zagrają Mateo Musacchio i Gabriel Paulista, z kolei w Valencii nie zagrają m.in. kontuzjowani Sofiane Feghouli i Daniel Parejo.
źródło: whoscored.com/Matches/862112/Preview
Prawdopodobne składy:
Villarreal: Asenjo - Costa, Paulista, Dorado, Mario, Cani, Bruno, Trigueros, Czeryszew, Uche, dos Santos
Valencia: Jandro - Barragan, Otamendi, Mustafi, Gaya, Fuego, Romeu, De Paul, Gomes, Piatti, Paco
Powodzenia!
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn
Godzina: 00:30
Volei Brasil Kirin - Funvic/Taubate
typ:Funvic/Taubate
kurs:1.425
Pinnacle

Na noc kolejne spotkanie z ligi brazylijskiej pomiędzy zespołami Volei Brasil Kirin i Funvic/Taubate. Przy okazji poprzedniego typu wspomniałem o drużynie gości, która w tym sezonie z roli przeciętniaka ligowego jakim to była w sezonie ubiegłym wyrosła na jednego z faworytów obok Sada Cruzeiro i Sesi SP. Po ubiegłym sezonie i 10 miejscu goście dokonali niemałych wzmocnień. Największym niewątpliwie jest przyjście uznawanego za jednego z najlepszych rozgrywających świata Raphaela, ale oprócz niego doszły jeszcze dwie sławy brazylijskiej siatkówki, z Panasonic Panthers przyszedł nie kto inny jak znakomity Dante Amaral i jeden z najlepszych serwujących i atakujących świata nie tylko w mojej ocenie Felipe Fonteles. Bardzo dobry rozgrywający mający u boku takich zawodników to zdecydowanie potężna moc która może utrzeć w tym roku nosa corocznym faworytom ligi. Już w pierwszym spotkaniu sam Fonteles pokazał na co go stać zdobywając dla swojego zespołu 17 punktów z bardzo dobrą 65% skutecznością ataku. Gospodarze, którzy w tamtym sezonie skazywani na odległe miejsce w tabeli niespodziewanie dobrze sobie radzili i odpadli w półfinale ligi z Sesi nie powinni sprawić kłopotu takiej ekipie. Uważam, że spotkanie to nie będzie miało jednostronnego przebiegu, ale według mnie faworytem tego spotkania jest zdecydowanie zespół Funvic. W pierwszym spotkaniu poradzili sobie u siebie z drużyną o podobnym potencjale Vivo Minas i to w stosunku 3:0, więc i dzisiaj ograją swojego przeciwnika.
✅42
 
B 0

briozki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina:
17:00
Spotkanie: Bordeaux - Toulouse
Typ: 1
Kurs: 2.28
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bordeaux nieźle rozpoczęło sezon(5-2-1 po 8 kolejkach), nikt jednak nie podważał wpływu szczęścia na dobre wyniki. Ostatnie 3 kolejki dobitnie świadczą o tym, że nie jest to drużyna mogąca walczyć o tytuł mistrza kraju, jednak spokojnie powinni radzić sobie z ligowymi średniakami, a za takiego uważam Toulouse. Żyrondyści grają pewnie u siebie(dotychczas bez porażki) i nie spodziewam się, żeby w tym tygodniu miał się ten stosunek pogorszyć.
Ostatni, najważniejszy argument: drużyny grały ze sobą 28.10 w Pucharze Ligi i Bordeaux pewnie wygrało 3:1 na wyjeździe. Zdrowy rozsądek każe więc wskazać niedzielnych gospodarzy jako zwycięzców.
✅128
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - JAPONIA: J-League
Godzina: 08:00
Spotkanie: Kashiwa - Tokushima
Typ: over 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj gospodarze zajmujący 6 pozycję w lidze podejmą na własnym stadionie drużynę, która zamyka tabelę.
Gospodarze na własnym stadionie radzą sobie świetnie! W tabeli meczy u siebie zajmują drugą lokatę z dorobkiem 9W-5D-1L, a bilans bramek w tych meczach to 22 strzelone oraz 8 straconych.
Drużyna gości w meczach wyjazdowych radzi sobie fatalnie i podobnie jak w ogólnej klasyfikacji zajmuje w tej tabeli ostatnie miejsce z dorobkiem 10 punktów - 3W-1D-11L, bilans bramek to 10 strzelonych oraz 35 stracone.
H2H na boisku gospodarzy to pewne ich zwycięstwa (4:1, 6:0, 2:1, 4:0) - po czym widać, że im ten przeciwnik leży i są w stanie sami pokryć tą linię bramek.
W ostatnich 5 meczach gospodarzy dwa razy nie padało więcej niż 2.5 gola. Natomiast w tylu samych ostatnich meczach gości ta linia pokrywała się za każdym razem lub większa (over 3.5).
Goście lubią tracić bramki w meczach wyjazdowych i sporadycznie coś strzelić. Dzisiaj liczę na festiwal bramek ze strony gospodarzy, bo przeciwnik jest do tego wymarzony.
⛔100
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny: Super League
Godzina: 08:35
Spotkanie: Hangzhou Lucheng- Chanhchun Yatai
Typ: Remis X
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Co tu dużo pisac. Spotkanie 12 i 13 drużyny w Chińskiej Super League, drużyny mają po 31 punktów. 14 drużyna Henan Jianye ma 29punktów a ostatnia, 15 Dalian Aerbin ma 28 punktów. Ostatnia kolejka, z ligi spadją ostatnie dwie drużyny, także Hangzhou Lucheng i Chanhchun Yatai mogą sie dogadać i zagrac na remis tak, aby wspolnie dalej grac w przyszlym roku w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Chinach. Mecz jest o tyle ciekawy że kurs na remis spada, niektóre buki u których gram jak STS czy betclick całkowicie wycofały ten mecz ze swojej oferty. Kto wie co się wydarzy na tych dalekich, egzotycznych dla nas boiskach?Mam nadzieję że bedzie remis ;)
✅187
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Mexico Apertura
Godzina: 2:00
Spotkanie: Tigres - Queretaro
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
15 kolejka meksykanskiej 1 ligi. 4 Tigres podejmuje 9te Queretaro. Faworytem tego spotkania i to dosc sporym (kursy spadają) są gospodarze, choć aktualna róznica w tabeli to tylko jedno zwycięstwo. Jednak jest to bardziej klasowy rywal i w ostatnich sezonach zajmował zawsze wyzsze miejsca niz goscie, a nawet walczył w play-off. Goscie z kolei nie remisowali na wyjazdach jeszcze (3-0-3) i są drużyną która bardzo często notuje wyniki goal/goal. Tigres są lepsi co prawda na wyjazdach niz u siebie (1 miejsce), ale z takim rywalem powinni sobie poradzić. Historia spotkan miedzy tymi druzynami mowi, ze w tych pojedynkach pada zwykle mało goli (1-0,1-0,2-0, 2:2, 0-0,0-0), dlatego moze chociaz do przerwy, a pozniej Tigres jednak pokaże kto jest lepszą drużyną.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska Ekstraklasa /
Godz. 13:00
Spotkanie - Górnik : Pogoń
Typ - czerwona kartka
Kurs - 3.60
Buk - Betsson
Górnik ostatnio stracił formę i 3 ostatnie spotkania to 3 porażki co gorsze to dwa z tych pojedynków grali u siebie i najpierw 0:5 z Wisłą w lidze i ostatnio 2:4 w PP z Podbeskidziem co nie napawa optymizmem przed dzisiejszym pojedynkiem z Pogonią , co do gości to ci notują nie zły okres i ostatni mecz ligowy to wygrana z Cracovią a w PP grali z Legią i po całkiem nie złym spotkaniu w ich wykonaniu polegli ale dopiero w dogrywce , natomiast ich spotkania z Górnikiem tutaj w Zabrzu nie wyglądają najgorzej bo na ostatnie 5 pojedynków tylko jedna porażka i to odległy już czas bo 19.04.2006 od tego meczu w kolejnych 4 dwa zwycięstwa i dwa remisy tak więc wynik tego spotkania trudno przewidzieć dlatego pójdę w stronę kartek a konkretnie czerwieni i liczę że arbiter tego pojedynku pan Bartosz Frankowski taki dziś pokaże , pan Bartek w tym sezonie sędziował już spotkania z udziałem Górnika jak i Pogoni a jak to wyglądało ? w meczu Legia : Górnik 3 żółtka dla Zabrzan , mecze z udziałem Pogoni to : z Piastem u siebie Pogoń zobaczyła 3 żółte , potem z Ruchem u siebie 3 żółte tak więc trochę już tego uzbierali z rąk pana Bartka a co do sędziego to w tym sezonie pokazał już 3 czerwone kartoniki a na koniec zaglądając do H2H Górnika z Pogonią to czerwień była już parę razy pokazywana i dziś myślę ze także na boisku nie będzie oszczędzania i fauli sporo zobaczymy i a nóż panu Bartkowi któryś będzie nadawał się na czerwień !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo wysoki kurs oferują bukmacherzy na Olimpię w tym meczu. Dlaczego miałaby wygrać? Ano między innymi dlatego, że w swoim składzie ma sprawdzonych, doświadczonych ligowców i puka do ekstraklasy. W sześciu meczach wyjazdowych podopieczni Dariusza Kubickiego (nomen omen także świetnego trenera) zdobyli 11 punktów, wygrywając z Chojniczanką, Wigrami i Chrobrym, a więc drużynami nawet ciut lepszymi od tyszan. A GKS? Na sześć meczów u siebie 7 punktów, ostatnio porażki z Zagłębiem i Wisłą Płock, drużyny na równym poziomie co piłkarze z Grudziądza. Licząc porażkę na wyjeździe GKS ma na koncie dwie porażki z rzędu (Chrobry pokonał ich w ostatniej kolejce 2-1), kibice głośno domagają się zwolnienia trenera Cecherza, ogólnie atmosfera nie jest zbyt pozytywna w klubie. Reasumując, typuję zwycięstwo Olimpii Grudziądz!
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - Superligaen
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Copenhagen - Sonderjyske
Typ: Wygrana FC Copenhagen i obie strzelą (TAK)
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu duńskiej Superligaen spotkają się FC Copenhagen i Sonderjyske. FC Copenhagen wygrywa u siebie mecz za meczem, natomiast Sonderjyske jest w słabszej formie. Sonderjyske jednak wkłada pełne zaangażowanie w każdy mecz co jednak nie przekłada się na wygrane. Sonderjyske w ostatnich swoich 5 meczach każdej drużynie przeciwnej strzelili przynajmniej jedną bramkę. W 5 ostatnich meczach na terenie Copenhagi wygrywała 4 razy FC Copenhaga i raz padło na remis (1:1).
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Westerlo - Peruwelz
Typ: Westerlo
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Westerlo zajmujące 7 pozycje z dorobkiem 5-5-3 podejmuje nizej sklasyfikowane na 12-tym miescu Mouscron Peruwelz które osiagneło wynik 3-5-5 .
Westerlo na własnych śmieciach gra dobrze bilans 3-3-0 , ostatnio ppkonali Kortijk 2-1 , zremisowali z Gent i robili 6-1 Lierse .
Peruwelz na wyjazdach słabo bo 0-3-3 furory nie robi , zdobyli łacznie 4 bramki i 10 stracili , ostatnie spotkania to remis z Oostende oraz baty od Kortijk 3-0 .
H2H gdzie gospodarzem było Westerlo wypadaa kolorowo i wygląda 3-0 dla gospodarzy .
Ciekawostka jest ,że w tabeli strzelców zawodnicy z obu klubów zajmują dwa pierwsze miejsca , Gounongbe F. [Westerlo] prowadzi z 9-cioma trafieniami , a tuz za nim plasuje się Diaby A.[Peruwelz] który zainkasował 8 bramek w tym sezonie .
Bedzie dla mnie dyzum zaskoczeniem jezeli Westerlo nie zaaplikuje 3 pkt. w dzisiejszym meczu . Gospodarze powinni to wygrać , bo Peruwelz odpalili tylko na poczatku sezonu ...
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: over 3.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś na Etihad Statium dojdzie do derbów Manchesteru, The Citizens podejmą dziś Czerwone Diabły i wydaje się być minimalnym faworytem tego spotkania. Wszak United w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe (3 remisy i 1 porażka), z drugiej jednak strony City u siebie też zdarzają się potknięcia (oprócz 2 zwycięstw, zremisowali z Chelsea oraz przegrali ze Stoke).
Mi osobiście ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta ale wydaje mi się, że możemy być w tym spotkaniu świadkami kilku bramek, stąd też moja propozycja na over 3.5 goli. W tym sezonie City zanotowało 4 mecze zakończone overem 3.5 goli w PL, United natomiast takich spotkań ma na swoim koncie 3. Średnia bramek w meczach PL United jak i City wynosi 3.2 gola na mecz więc trochę tych bramek w ich spotkaniach pada.
Warto również wspomnieć o tym, że w ostatnich sezonach w starciach derbowych padało trochę bramek. W ubiegłym sezonie na Old Trafford City wygrało 3-0, natomiast u siebie 4-1. Sezon wcześniej City znów okazało się mocniejsze na wyjeździe (2-1), natomiast u siebie przegrali 2-3. Wcześniej oczywiście notowane były nawet undery 2.5 goli, raz nawet mieliśmy bezbramkowy remis, ale również były spotkania w których padało sporo bramek, a spotkania kończyły się np. 3-2, 3-1, 4-3 czy pamiętne 6-1.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś zagrają bez Davida Silvy, będzie mógł jednak zagrać już Samir Nasri, który wraca po kontuzji. W ekipie goście co prawda wciąż poza kadrą jest Falcao, ale wraca po karencji kartkowej Rooney, który na pewno znacząco wzmocni siłę ognia drużyny United.
Podsumowując osobiście wcale nie uważam, że dzisiejsze spotkanie na pewno wygra ekipa z Etihad. Wszak ostatnio drużyna Manuela Pellegriniego ostatnio zdarzają się wpadki (nawet na własnym boisku). Co prawda mają w niesamowitej formie strzeleckiej Sergio Agüero ale i United mają naprawdę ciekawe trio z przodu czyli Di Maria, Rooney, van Persie i myślę, że są wstanie sprawić niespodziankę. Warto pamiętać również, że obie ekipy preferują raczej ofensywny futbol i może to być mecz w którym padnie sporo bramek, ja proponuje więc zagrać w tym starciu over 3.5 goli.
⛔100
 
T 0

the-pro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, EREDIVISIE
Godzina: 12:30
Spotkanie: Utrecht vs Vitesse
Typ: Vitesse
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj dojdzie spotkania drużyny Utrechtu i Vitesse Arnhem. Gospodarze pogrążeni w kryzysie, z tygodnia na tydzień coraz niżej w tabeli i goście, którzy wreszcie złapali formę i pną się w górę.
Wzmocnieni psychicznie poprzez wygraną w Pucharze Holandi z Dordrechtem pojawią się na Galgenwaard gracze Vitesse Arnhem. Psychicznie jak i zarówno fizycznie co łatwo zaobserwować po ostatnich meczach. Mimo słabego startu na początku sezonu Nadreńczycy z meczu na mecz grali coraz lepiej i krok po kroku pięli się ku górze w tabeli. Ich gra stała się o wiele płynniejsza, aż chce się ich oglądać. Nie dość że grają coraz lepiej, strzelają mnóstwo bramek.
W poprzednim sezonie Vitesse przegrało w Utrechcie 1:2, ale wówczas zespół z Arnhem rozgrywał fatalną końcówkę sezonu i przegrywał właściwie wszystko co tylko możliwe. Teraz podopieczni Petera Bosza są zmotywowani, złapali wiatr w żagle i przyjadą na Galgenwaard zwyciężyć.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom