>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 25. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Godz; 15:00
Typ: dokładny wynik - 0:0
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O polską defensywę się nie martwię. Pazdan osiągnął akurat życiową fornę. Do tego Glik jak zawsze klasa sam w sobie. I Fabiański na dokładkę, który jak dotąd nie popełnił w dwóch meczach błędu i zawsze bardzo pewnie interweniował. Dość powiedzieć, że na siedem rozegranych w tym roku meczy biało-czerwoni stracili zaledwie dwie bramki - obie z Holandią!
Martwię się natomiast o ofensywę. Lewandowski jak tylko dostanie piłkę to zaraz go faulują lub wręcz wieszają się na nim żeby nie ustawił się w optymalnej pozycji strzeleckiej. Tyle, że kilka stuprocentowych sytuacji na EURO miał i nie trafił. Nie tego oczekuje się od jednego z najlepszych napastników świata! Do tego Milik, który jak dla mnie gra bardzo nierówno. Dwa pierwsze mecze niczym CR7 - grał na siebie, a nie na zespół, egoistycznie próbując strzelić bramkę. Sytuacje miał, ale skuteczność nie była powalająca. Z sammą Irlandią Płn. powinien strzelić hat-tricka. Po meczu z Niemcami dostał chyba ochrzan, bo z Ukrainą w ogóle nic nie grał tylko podawał. Ze Szwajcarią nie zagra tez Kapustka, który ma talent i umie strzelić z niczego. Na Błaszczykowskiego zaś bym nie liczył aż tak. Bramka z Ukrainą przepiękna, ale takie akcje w stylu &quot;stadiony świata&quot; za często mu się nie zdarzają. Krótko mówiąc - polski zespół nie ma argumentów z przodu, co szokuje bo wydawało się, że duet Milik-Lewandowski zawojuje EURO.
Z drugiej strony mamy Szwajcarię. Ekipa od lat taka sama, czyli bez gwiazd, ale solidna. Dość często awansują na duże turnieje, ale zazwyczaj nic tam nie pokazują. Tak jest i tym razen. Wymęczone 1:0 z Albanią pomimo przewagi w statystykach i tego, że od 36 minuty Albania grała w dziesięciu. Potem 1:1 z Rumunią, gdzie kontrolowali grę w polu, ale budowanie akcji bramkowych szło im jak krew z nosa. No i 0:0 z Francją, na papierze super wynik, ale tak naprawdę to mieli dwa razy więcej sytuacji niż trójkolorowi i strzelić nie potrafili. Słowem - słabo.
Podsumowując - według mnie to będzie słaby mecz bez bramek w regulaminowym czasie. Dwie ekipy mocne w defensywie, którym jednak w ofensywie nie idzie = piłkarskie szachy. A dotychczasowe mecze dowiodły, że nie jest to mocna strona ani Polski ani Szwajcarii ????
⛔ 100
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwarcajria - Polska
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Naprawdę dziwi aż tak wyrównany kurs z przewagą nadmiernie wysokiego kursu na Szwajcarów.Patrząc na poczynania naszych rodaków na stadionie w dotychczasowych meczach na Euro 2016,mam tu na myśli np.grę Pana Roberta L.który stał się jakimś bożyszczem ludu,nawet powiem wiecej będąć ostatnio w Czechach gdy jeden z pepików usłyszał że jestem z Polski odrazu padło nazwisko Pana Roberta L.Nie wiem dlaczego ale upastwię się trochę nad nim w moim typie ponieważ gra tego Pana urąga wszelkim zasadom w piłce nożnej,oglądając tego Pana na boisku na usta cisną się same przekleństwa gdy widzi się jakie on zaprzepaszcza okazje do strzelenia bramki...Ktoś powie no tak.Remis z Niemcami plus dwie wygrane z bardzo słabo grającymi niestety zespołami Ukrainy oraz Irlandii Północnej.Były to jednak wygrane niskie co nie pokazuje przewagi zespołu Polski nad takim zespołem którym są Szwajcarzy.Dlatego polecam mimo całego patriotyzmu oraz ideowego bullshitu,zdroworozsądkowe postawienie na Szwajcarów.Dla strachliwych polecam postawić z podpórką na remis.
Miłego oglądania jutro ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Chorwacja-Portugalia
Typ: gospodarze dokladnie 1 golem
Kurs 4.1o
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie w którym niespodziewanym faworytem do awansu do kolejnej rundy jest ekipa Chorwacji, która wygrała grupę gdzie miała za rywali między innymi Hiszpanów, Portugalia natomiast zajęła pozycję numer 3 w swojej grupie i moim zdaniem w tym meczu łatwo się podda, spotkanie z Węgrami było chyba najlepszym pod względem ofensywnym bowiem Portugalia zdobyła 3 bramki a mogła znacznie wiecej, tylko trzeba coś zrobić z defensywą , Chorwacja natomiast jest bardzo skuteczna no i wygrana z zespołem Hiszpanii , oraz zwycięstwo z tej grupie podniosło mocno morale tego zespołu, który nie zawsze potrafi wykorzystać swoje atuty, według mnie na tym etapie nie będzie już kalkulacji bowiem każdy zostawi na boisku 100 % swojego zdrowia żeby tylko grac dalej, że Chorwaci w tym spotkaniu strzelą bramkę jestem jak najbardziej spokojny, Portugalia również moim zdaniem jest zespołem, który co najmniej raz powinien pokonać bramkarza swoich rywali ponieważ mając z przodu Ronaldo, Quaresmę czy chociażby Naniego powinni sobie poradzić, dlatego też mój typ to wynik 2:1 dla Chorwatów po 90 minutach tego spotkania.
⛔ 100
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - China: Super League
Godzina: 13:35
Spotkanie: Hangzhou Greentown - Hebei
Typ: Hebei wygra
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
W lidze chińskiej rzucił mi się w oczy mecz pomiędzy ostatnim w tabeli Hangzhou a niespodziewanie drugim w tabeli Hebei. Goście tracą do lidera 6 pkt (ale mają o jeden mecz rozegrany mniej). Zwycięstwo w tym spotkaniu da im bezpieczną przewagę 4 pkt nad 3 w tabeli Jiangsu. Ostatnie mecze gospodarzy na własnym stadionie to 2 remisy i 3 porażki. Remisy udało im się osiągnąć z Lifan (10 w tabeli) oraz z Liaoning (11 w tabeli) - czyli zespołami raczej z środka, bez aspiracji na czołówkę. Jedyny ciekawy zawodnik w zespole Greentown to Australijczyk Tim Cahil - jest on najlepszym strzelcem drużyny - 3 bramki, 0 asyst. Dla porównania goście to zespół z półki wyżej. Najlepszy strzelec ma 7 bramek i jedną asystę - Xuesheng. Gwiazdami Hebei są natomiast Mbia (Kamerun) - 4 bramki, oraz Ivoryjczyk - Gervinho - 3 bramki i 5 asyst. Goście w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych odnieśli 4 zwycięstwa i raz przegrali. Porażkę ponieśli z prowadzącym w tabeli Guangzhou - zwycięzcy azjatyckiej LM. Myślę, że i tym razem wykorzystają okazję i zdobędą kolejne 3 punkty. Sprzyja temu i przeciwnik i porażka 3 w tabeli Jiangsu.
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: NPL Queensland
Godzina: 09.00
Spotkanie: Brisbane U21 - Olympic FC
Typ: 2DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pisze już dziś o tym meczu, bo po pierwsze mecz zaczyna się jak dla mnie bardzo wcześnie, a po drugie że kursy już strasznie spadły, DNB można było łapać po kursie 2.50. Co do samego meczu. Kursy spadają, ale to już pisałem, drużyna gości spisuje się ostatnio wyśmienicie, przyszedł do nich nowy trener jakieś 6-7 tygodni temu z drużyny Penisula Power i od tamtej pory pozostają nie pokonani. Można zobaczyć ich ostatnie wyniki, pokonali nawet lidera na wyjeździe. W drużynie gospodarzy ma zabraknąć siedmiu bardzo dobrych zawodników(odpoczywają). W tym D’Agostino (10 goals top scorer), Champness (4 goals) and Prasad (4 goals).
Więcej można wyczytać na tej stronie: http://www.brisbaneroar.com.au/artic...81lvx8f0aq6dfu
⛔ 100
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja-Portugalia
Typ: Chorwacja
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365

-Siema Buku. Przyszedłem zapytać jaki dajesz kurs na Chorwacje jutro?
-2.7
-Hahahaha widzę, że humor dopisuje, ale pytam na serio.
-Ale ja mówię serio
-Chuchnij
-...
-Tak myślałem, piłeś.
-...
-Imieniny BetClica. Zgadłem?
-Noo
-I pewnie wszyscy wystawili tak niedorzeczne kursy,co? Tak wogóle to jakim cudem bukmacher może obchodzić imeininy? Zresztą nie ważne, bardzo chętnie pozbawię was pieniędzy, sami się o to prosicie.
Serio co jak co, ale ten kurs jest szalony.
Spójrzmy może najpierw na Portugalię. Trafili w grupie na europejskiego średniaka, czyli Austrię, Isladię(320 tyś mieszkańców, więcej w Polsce ma: Warszawa,Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz oraz Lublin. Wyobrażacie sobie reprezentację Bydgoszczy na Euro?), i Węgry(4 ekstraklasowiczów (y)). No, trzeba przyznać mocarnie. Więc jak sobie radzi bądź co bądź wciąż Europejski potentat, z wieloma znakomitymi piłkarzami w składzie oraz samym Ronaldo? Awansuje z 3(!!!) miejsca, nie wygrywa żadnego ze spotkań. Takiego burdelu w grze obronnej chyba nie widziałem u żadnej z drużyn na tym turnieju, może oprócz Rosji. Każdy atak rywali, a było ich nie wiele, no bo ile takie potęgi mogły sobie stworzyć tych sytuacji, siały postrach w sercach Portugalskich kibiców, i niemal każdy kończył się bramką. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale wydaje mi się, że Ci gracze są źle przygotowani mentalnie do turnieju w F. Santosie brak mi trochę charyzmy, ikry. Najlepszy przykład? Końcówka meczu z Węgrami. Wynik 3-3, obie drużyny dowiadują się, że taki wynik daje im awans. Drużyna Madziarzy zaczyna klepkę na czas na swojej połówce pomiędzy obrońcami, a bramkarzem. Im się nie dziwię oni mają w tym momencie pierwsze miejsce w grupie. Natomiast zszokowany byłem postawą rywali. Otóż Ronaldo i spółka wogóle nie atakują, zadowala ich 3 miejsce w grupie, za Węgrami i Islandią. WTF? Jeden z faworytów całego turnieju(trochę na wyrost, ale jednak) wykazuje całkowity brak ambicji. Jeden Renato Sanchez młokos, nieśmiało rusza do piłki, ale oczywiście sam przeciwko pięciu rywalom nie daje sobie rady. Kosmos. Co do ataku to przewaga w każdym meczu jest faktem. Ale z drugiej strony przecież nie możliwym jest aby to Islandia, czy Austria mogły dominować, no nie realne. Czy z Chorwatów będzie można tak łatwo zdominować? No nie sądze. W dodatku w oczy raziła nieskuteczność Portugalczyków. Przytoczę tu tylko Ronaldo. 30 strzałów zamienione na 2 gole, zmarnowany rzut karny. A grał na takich obrońców jak Guzmics (9 miejsce w naszej lidze, na codzień ściera się z takimi tuzami jak Korzym, czy Kędziora).
Po przeciwnej stronie Chorwaci. Bardzo charakterna drużyna z Bałkanów. W grupie z Turcją, Czechami, i Hiszpanią. Na papierze trudniejsza grupa, w realu trochę słabsza(nie liczę tu Hiszpanów oczywiście, porównuje Turków z Islandią na przykład). Z Turcją multum sytuacji jednak tylko jedna zamieniona na bramkę, niby słabo, ale cały mecz pod kontrolą. Meczu z naszymi sąsiadami nie oglądałem, ale tam też ponoć dominacja, i bardzo frajersko oddane 3 pkt. No i zostaje nam bardzo emocjonujący mecz z wciąż aktualnym mistrzem Europy, Chorwaci grają bez swojego najważniejszego zawodnika czyli Modricia. Jasne to już nie jest TA Hiszpania, ale wciąż jeden ze ścisłych faworytów(tak się chyba nie mówi”ścisły faworyt”, ale wiecie o co kaman). No i Chorwaci grają w tym meczu bardzo dobrze, potrafią kilkukrotnie zagrozić graczom z półwyspu Iberyjskiego. Odrabiają straty, a w końcówce Perisić gwarantuje swoim kolegom grę w łatwiejszej części drabinki oraz pierwsze miejsce w grupie(z Hiszpanią!).
Nie dość, że Chorwaci wydają się być lepszą drużyną, to jeszcze o wiele bardziej charakterną od swoich dzisiejszych rywali. Niemal wszystko przemawia dziś za Chorwatami(wyniki, jeden dzień dłużej na odpoczynek, team spirit). Skąd więc taki kurs? Nie mam pojęcia, ale pobieram bez żadnego wahania.
Powodzenia ;)
Ps:Sorry za ten suchy dialog na początku, ale nie mogłem się powstrzymać. Mam nadzieję, że admini wybaczą.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina:15:00
spotkanie :Szwajcaria-Polska
typ: pierwsza połowa wygrana Szwajcarii
kurs: 4,20
bukmacher: bet365
Witam jak dla mnie od euro2012 granych u nas niestety się nic nie zmieniło z tym,że na tym turnieju wyszliśmy z grupy ,ale trzeba powiedzieć sobie jasno,że oprócz niemców to rywali mięliśmy kiepskich słabo grająca irlandia północna grająca byle do przodu oraz Ukraińcy ,którzy jak wiemy są w konflikcie zespół niedogadujący się do tego jeden na drugiego potrafią wieszać psy przykład ostatni mecz Szachtar-Dynamo K.Jak dla mnie Niemcy odpuścili mecz z nami to samo Ukraińcy bo wiedzą ,że już nic nie zdziałają do tego dochodzi fakt ,że przed meczem z nami było wiadome ,że trener Ukraińców odchodzi.Więc dlaczego taki typ? oglądając mecze Szwajcarii dostrzegłem ,że są bardziej zgrani,są bardziej lepiej techniczni a u nas gra się siłowo do tego dochodzi fakt ,że nasi nie są przygotowani fizycznie na 90 minut.Napisałem tutaj wygrana Szwajcarii do przerwy dlatego,że ten tup już padł a osobiście do kuponu daje wygraną Szwajcarii w meczu
⛔ 100
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja - Portugalia
Typ: łączna liczba rzutów rożnych over 10,5
Kurs: 1.74
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Witam. Portugalia to moja ulubiona drużyna na tych mistrzostwach jeśli chodzi o typowanie liczby cornerów. Nie będę się powtarzał ale gra Portugalii opiera się na grze skrzydłami i stąd bierze się bardzo duża liczba rzutów rożnych. W fazie grupowej mięli łącznie 30. Chorwaci z pewnością swoje też dorzucą. Powodzenia i oczywiście życzę wszystkim wielu pozytywnych emocji ok godz 17;)
⛔ 100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwarcajria - Polska
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Jak w takim momencie, przy meczu ktoś może grać Szwajcarów? Gram jutro Polskie all in i wierzę, że dadzą radę, być może nawet patałach lewy coś trafi. Zegarki nie zachwycają formą, z rumunami remis, z 10 albańczykami ledwo dawali radę, na pewno jest to mocna ekipa, ale w naszym zasięgu. Nie ma co się zachwycać, bo Polska w tym meczu nie jest faworytem, szansę 50/50, być może nawet karne. Jednak ja skłaniam się w kierunku Polski i na pewno nie będę grał przeciwko nim. Przypomniał mi się ten gościu, który grał (Szwaby wygrają obie połowy), a żeby was pokarało ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwarcajria - Polska
Typ: under 0.5 do przerwy
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam zarobkowa ekipe dzis w menu Polska - Szwajcaria. Dla wiekszych emocji chce zagrac spotkanie naszej druzyny i szukalem dosc dlugo jakiegos value. Underowe Euro jak i dwie defensywne druzyny skusily mnie do grania under 0,5 gola do przerwy po dobrym kursie. Jedni i drudzy na pewno sa bardzo zadowoleni z awansu do fazy pucharowej i nie licze tutaj na otwarte spotkanie, raczej na murarke. Kto tu sie ma niby otworzyc i po co w pierwszej polowie jak mecz dlugi i mozliwa dogrywka. Zadna druzyna nie ma tez czym postraszyc patrzac po meczach grupowych -&gt; 1;1 1;0 0;0 i 1;0 0;0 i 1;0 co bardziej dziwi patrzac na nasza ekipe, ale takie sa fakty. Taktyka trenera tez robi swoje, do zludzenia przypominamy ostatnio Wlochow, ale oni wiedza jak grac w turniejach i co sie liczy najbardziej - obrona. Jak ci nie strzela to jak moga wygrac? Szwajcaria jak i Polska ciesza sie nawzajem ze na siebie trafili bo obydwie ekipy maja chrapke na 1/4 patrzac na rywala. Dodatkowo z 36 meczow grupowych 21 konczylo sie remisem do przerwy, wiec mamy tutaj okolo 60% szansy na zarobek + analiza ekip podbija stawke powiedzmy do 70% na moje oko. Nic pewniejszego nie znalazlem na to spotkanie, a jak bedzie to sie okaze. Powodzenia!
⛔ 100
 
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwarcajria - Polska
Typ: Strzeli przynajmniej dwa gole - Robert Lewandowski
Kurs: 10
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam wszystkich , w ramach wstepu powiem ze sledze forum od dluzszego czasu , a teraz zaczynam cos działać.Skąd typ ? Polacy - naród jakze z bogata historia ..ale na swoj sposob specyficzny.Czytam i widze narzekanie na Roberta L. co by nie mowic gwiazde zespolu .. Nie chec do niego spowodowana tym ze nie strzela .. to fakt zawodnik takiej klasy powinien dawac bramki , ale czy Mandzukic, Muller i inni tez strzelaja?? Wymowki ze Polacy wygrali ze slabymi Irolami i grupa slaba .. Na Euro nie ma slabych grup.Wedlug mnie Lewy jutro pokaze swoj kunszt , bo kiedy jak nie jutro ? Powinien odpalic poniewaz go na to stac.. Przeczuwam ze to moze byc jego dzien .. Mysle ze jak siadzie to pojdzie ... ja nie przeczuwam tu 0-0 moze jednej bramki czuje ze wynik bedzie over 2,5 dlatego tez polecam .. A i wielcy znawcy co o pilce dosyc malo wiedza .. Robert dla druzyny wnosi sporo, po prostu jest przyzwyczajony do innej pilki jaka jest w Bayernie ???? Nie powiem typ z grubej rury , ale w sercu cos tak czuje ...No i Chorwaci to jak dla mnie jeden z pewniejszych typow na ta faze 1/8
Nieregulaminowy bukmacher&amp;nietrafiony typ
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League - Pierwsza runda
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashima Antlers - Avispa Fukuoka
Typ: Kashima Antlers i pow. 2,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Na początku chciałbym przeprosić za kompletnie nietrafiony typ z wczoraj. Aktobe grało totalny piach i pierwsza w historii wyjazdowa porażka z tym rywalem stała się faktem. Taki jest już jest los typerów, że nie wszystkie typy i przedmeczowe analizy są zgodne z tym co potem dzieje się na boisku. W każdym razie dziękuję także za wsparcie, miłe słowa i punkty reputacji. To naprawdę motywuje do jeszcze większego wysiłku! Postaram się odwdzięczyć dzisiaj swoim typem. Wybrałem spotkanie z turnieju japońskiego, obok którego nie mogłem przejść obojętnie. Typ wydaje się być naprawdę fajny, więc zrezygnowałem nawet ze wstawienia swojego typu z Euro 2016. Zatem zaczynajmy analizę! Po pierwsze, pojedynek ten można nazwać starciem Dawida z Goliatem, ponieważ mierzy się drużyna z pierwszego miejsca w tabeli z zespołem będącym aktualnie na miejscu ostatnim (na 18 klubów). Gospodarze są piekielnie niebezpieczni w meczach na własnym boisku, na którym w obecnych rozgrywkach wygrali 6 razy, a przegrali tylko 1 raz. W meczach tych zdobyli 14 goli, tracąc zaledwie 4. To naprawdę przyzwoity i imponujący wynik. Z kolei goście na wyjazdach uzbierali najmniej punktów spośród wszystkich innych zespołów w całej lidze. 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 5 porażek to na pewno nie jest powód do dumy. Ponadto Ich bilans bramkowy jest oczywiście ujemny i prezentuje się następująco: 6 bramek zdobytych, 12 straconych. Można zatem stwierdzić, że kilka goli w tym meczu na pewno padnie. Po drugie, piłkarze Kashima Antlers mimo liderowania reszcie stawki nie mogą być pewni utrzymania tej pozycji do końca turnieju, ponieważ po piętach depcze Im zespół Kawasaki mający zaledwie 1 punkt straty. W związku z tym można stwierdzić, że Kashima Antlers zrobi w dzisiejszym meczu wszystko co możliwe by zdecydowanie wygrać z ligowym outsiderem i utrzymać pozycję lidera. Motywacji na pewno nie zabraknie. Po trzecie, zespół gospodarzy ma serię 5 zwycięstw z rzędu biorąc pod uwagę wszystkie spotkania turniejowe oraz 3 wygrane z rzędu na swoim boisku (2-1, 1-0, 4-0). Można w związku z tym wywnioskować, że piłkarze są w formie. Nie dość, że wygrywają i radzą sobie z presją związaną z liderowaniem w tabeli to jeszcze strzelają zazwyczaj kilka goli i tym sposobem pokazują swoją wyższość nad przeciwnikami. Z kolei drużyna Avispa Fukuoka radzi sobie o wiele gorzej o czym świadczy seria 3 wyjazdowych porażek z rzędu (2-0, 3-2, 1-0). Nie trudno się zatem domyślić, że swoją formą nie rozpieszczają własnych fanów. W pojedynku z liderem nie wróży to niczego dobrego. Po czwarte, warto zwrócić uwagę na historię bezpośrednich starć. Choć ostatni mecz na boisku dzisiejszych gospodarzy został rozegrany w 2011 roku zdecydowanym faworytem są gospodarze. Rezultaty końcowe tych meczów prezentują się następująco: 4-2, 3-0, 3-2, 1-1, 4-1, 3-2, 4-1, 3-0, 6-0. Jak widzimy, Kashima Antlers na dziewięć starć wygrało aż osiem razy, raz zremisowało i nie doznało żadnej porażki. Ponadto zazwyczaj piłkarze ofensywni stawali na wysokości zadania i zdobywali kilka goli. Warto podkreślić, że tylko w meczu zremisowanym padły 2 gole, a w pozostałych meczach goli było chociaż 3. Taka skuteczność jasno wskazuje, że piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni potrafią wykorzystywać sytuacje strzeleckie. Po piąte, warto zaznaczyć, że to już ostatnia kolejka pierwszej rundy turnieju i tylko zwycięstwo pozwoli zespołowi gospodarzy zakwalifikować się do drugiej rundy bez względu na wyniki pozostałych meczów. Te okoliczności skłaniają mnie do niniejszego wniosku: Kashima Antlers wygra dzisiaj, bo musi jeśli chce zakończyć pierwszą rundę sukcesem. Podsumowując, poza przeczytaniem analizy możecie sami spojrzeć na tabelę i zweryfikować informacje jeśli nie jesteście przekonani co do mojej propozycji. Pamiętajcie jednak, że nie uważam siebie za eksperta, a niespodzianki się zdarzają. Dzisiaj jednak takiej nie przewiduję. Życzę wszystkim powodzenia i wszystkiego co najlepsze!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: remis
Kurs: 2,88
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jestem bardzo rozdarty typując ten mecz. Całym sercem jestem za naszą reprezentacją, każdą akcję przeżywam i nie przebieram w słowach, ale jednak chcąc coś wygrać u bukmachera trzeba odkładać emocje na bok. Pazdan, który przechodzi samego siebie u boku Glika tworzy środek obrony nie do przejścia, do tego klasowi skrajni obrońcy Jędrzejczyk i Piszczek. Środka pola nie trzeba zbytnio komentować, tam panuje generał Krychowiak, bardzo mądrze, czasami niewidoczny ale odwalający świetną robotę. Najwięcej zastrzeżeń, jak każdy, mam do naszego napadu i gdyby nie Milik to bym się nie zastanawiał nad remisem. To jest ta największa niewiadoma, której nie mogę rozgryźć, czy on się w końcu uruchomi i przestanie cwaniakować a zabierze się za grę w piłkę czy dalej będzie robić &#39;swoje&#39;, bo okazje będzie jutro mieć na 100%. O grze Szwajcarów nic dobrego powiedzieć nie można, skuteczność z przodu tragiczna, z Francuzami żadnego celnego strzału przez 90&#39;. Pierwszy mecz 1/8, rozłożony na czynniki pierwsze daje idealny remis 0:0. Każda ze stron starając się na &#39;zero&#39; z tyłu i co jakiś czas kąsając kontrą da pewnie underowy wynik, tylko jaki... Życzyłbym sobie dogrywki i naszego historycznego awansu do 1/4. powodzenia
✅ 188
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia- Irlandia Północna
Typ: G. Bale strzeli gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj szybko bo jestem w pracy i właśnie zaraz kończę. Dlaczego Gareth Bale, a no dlatego że strzela dla swojej reprezentacji w tych ME co mecz i na pewno będzie chciał powiększyć swój dorobek bramkowy a jest okazja bo Irlandia Płn jest do przejścia bezpośrednio w meczu bez dogrywki i karnych a co się z tym wiąże to przynajmniej jeden gol dla walijczyków.
Dzisiaj oczywiście zagram wszystkie te trzy mecze bo zapowiadają się bardzo ciekawie............powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia- Irlandia Północna
Typ: Walia
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Irlandia Północna to według mnie zdecydowanie najsłabsza drużyna która wyszła z grupy na tym euro. Brakuje im indywidualności a samą walką i solidną obroną nie można dojść daleko. Irlandczycy na tym Euro strzelili dwie bramki, obydwie podczas rzęsistej ulewy. Tym razem deszcz nie pomoże gdyż napotkali na swojej drodze inny wyspiarski zespół Walię. Walijczycy zaskakują na tym turnieju bardzo pozytywnie, widać że Bale chce i to bardzo, według mnie obok Payeta jedna z najjaśniejszych gwiazd tego turnieju. Według mnie Walia spokojnie wygra to spotkanie, kurs na tyle korzystny że warto go zagrać, dodatkowo leci on leciutko na dół co świadczy o słuszności mojej analizy, pozdrawiam.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja - Portugalia
Typ: obie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza: Po pierwsze uważam, że kursy w tym meczu bukom się pomyliły, na różnych rynkach ale to już nie mój problem. Chorwacja w moich oczach powinna tutaj wygrać i być drużyną bezsprzecznie lepszą, natomiast jak pokazuje ich mecz z Hiszpanią, zdają sobie sprawę ze swoich atutów czyli z jakości swojego ataku przede wszystkim. Z Hiszpanami grali bardzo otwartą grę więc nie widzę powodu czemu tutaj mieli by zmienić taktykę, liczę się z tym, że skład Chorwatów może być trochę niewiadomą bo zmiennicy w ostatnim meczu pokazali się świetnie. Portugalia natomiast nigdy nie grała typowego desantu, i raczej nawet gdy grali szybkie ataki zamiast ataku pozycyjnego w kampanii eliminacyjnej do ostatnich mistrzostw świata to akcenty były znacznie bardziej rozłożone na ofensywę. Do tego Portugalczycy mają razem z Walią oddanych najwięcej strzałów celnych w fazie grupowe. Spodziewam się bardzo dobrego otwartego meczu i wygranej Chorwacji.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - China: Super League
Godzina: 13:35
Spotkanie: Hangzhou Greentown - Hebei
Typ: Hebei handi -1.5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam...
mecze EURO już tak oklepane ze nie ma gdzie wcisnąć sensownego typu... wygrana Walijczyków czy remis Polaków do przerwy (ale mały kurs, nie ma sensu pisać)
Ja szukam szczęscia w Chinach... gdzie benjaminek tamtejszej ligi Hebei grać będzie z gospodarzem dzisiejszego spotkania Hangzhou Greentown
Obecnie nastroje w obydwu zespołach są zgoła odmienne Hangzhou Greentown czerwona latarnia ligi, ostatnie miejsce 9 pkt na 14 spotkań i tylko 7 goli strzelonych... nie trzeba być profesorem matematyki zeby policzyć że strzelają średnio 0.5 gola na mecz
Zaś Hebei nie oczekiwanie walczy o mistrzostwo kraju z Guangzhou (przypomne że to najbogatszy klub na świecie, wyprzedza nawet Real Madryt)
Hebei po zakończeniu poprzedniego sezonu gdzie wygrali na zapleczu ligi, nie próżnowali do swojego klubu zakontraktowali między innymi Gervinho 29 lat z Romy, kolejnym nabytkiem został Stephane Mbia 30 lat z Trabzonsporu, jakby tego było mało postarali się również o 25 letniego Francuza G. Kakuta z Sevilli, na marginesie wspomne że to nie był koniec zakupów bo do zespołu dołączył nie obecny na dzisiejsze spotkanie Lavezzi 31 lat z PSG... (obecnie z Argentyną na Copa America)
Także widać jaki potencjał piłkarski ma Hebei i zajmowane wysokie miejsce w lidze nie powinno dziwić... może tylko troszkę rozczarowywać skuteczność ww zawodników... bo na tle takiej ligi powinni oni gromić swoich rywali...a często wygrywają 1-0 2-1...więc nie zadawalającą mnie dzisiaj różnicą... dzisiaj może być inaczej bo grają z zespołem gdzie morale spadają z meczu na mecz, w lidze od 11 meczy bez wygranej....
⛔ 100
 
czaro82 409,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/8 finalu
Godzina. 21:00
Spotkanie. Chorwacja - Portugalia
Typ. obie strzela i powyzej 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.05
Bukmacher. Betano
Analiza:
Na dzisiejszy wieczor proponuje zagrac zaklad w meczu Chorwatow z Portugalczykami gdyz uwazam ze bedzie to jedno z ciekawszych dla oka spotkan w calej 1/8 (oczywiscie oprocz poobiedniego widowiska z udzialem polskiej husarii).
Zaczne moze od zawsze groznych zawodnikow z balkanow ktorzy od dawna posiadaja solidnych i utalentowanych reprezentantow grajacych w najlepszych europejskich druzynach
Wydaje sie ze ekipa Rakitica miala nieco trudniejsza grupe od swoich rywali ale jesli sie blizej przyjrzec to Czesi oraz Turcy zagrali ponizej oczekiwan podobnie zreszta jak Austriacy.
Na podstawie ostatnio prezentowanej formy mozna lekko faworyzowac Chorwatow lecz z drugiej strony w zaden sposob nie wolno lekcewazyc pilkarzy Portugalii.
Teraz spojrzmy na druzyne ktorej liderem bez watpienia jest jeden z najlepszych pilkarzy na swiecie i ktory w koncu odpalil w decydujacym o ich losie mecz z Wegrami.
Potencjal w ofensywie maja naprawde ogromny lecz w zmarnowanych sytuacjach jak do tej pory chyba przewyzszaja nawet &quot;bialo-czerwonych&quot;. Zagladajac w bezposrednie pojedynki
obu zespolow H2H wskazuje na pilkarzy z polwyspu iberyjskiego lecz jak bedzie tym razem okaze sie okolo godziny 23 z hakiem bo spodziewam sie swietnego widowiska ze spora iloscia bramek np. 2:2 i dogrywka lub nawet seria rzutow karnych.

jesli pomogla ci moja analiza pomnozyc drobne to kliknij &#39;dzieki&#39; to motywuje ...
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia NPL Victoria
Spotkanie: Hume - Melbourne V u21
Godz; 11-00
Typ: 1[-1.5]
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Kursy spadaja ale nie ma co sie dziwic. Gospodarze ostatnio w swietnej formie - na 9 ostatnich gier wygrali az 6, 2 zremisowali i tylko 1 przegrali. U siebie maja b. dobry bilans 6-1-1. Goscie zajmuja ostatnia lokate, przegrali az 9 na 10 poprzedich spotkan a w marcu ulegli Hume u siebie 0-3. Dzis nie powinno byc inaczej.
Analiza:
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom