>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja - Portugalia
Typ: rzuty rożne over12+kartki over 6
Kurs: 8.50
Bukmacher: William Hill
Dzisiejszy mecz w moich typach to mecz Euro2016 Chorwacja - Portugalia.
Dwie charakterne drużyny z niezłymi temperamentami. Może się dziać na boisku(i na trybunach). Bardzo ofensywnej gry dzisiaj nie zabraknie - szczególnie jak jedna z drużyn szybko strzeli gola.
Oczywiście w meczu Portugalia powinna strzelić 11 bramek - każdy zawodnik jedną ???? . Jest to zlepek indywidualistów, którzy najchętniej by z piłką się wtoczyli do bramki. Myślę, że dzisiaj będziemy oglądać właśnie dużo gier 1:1 w strefie pola karnego stąd też myślę, że zobaczymy kilkanaście rzutów rożnych. Tak jak pisałem już wcześniej bramka może tylko to nakręcić.
Jeśli chodzi o kartki, to chyba nie trzeba tłumaczyć. Patrząc na impulsywne charakterki zawodników obu drużyn, myślę, że jest duża szansa na 7 kartek. Sędzia Carlos Velasco może im tylko w tym dopomóc. Już na tych mistrzostwach pokazał 6 kartoników w meczu Albanii i Szwajcarii. W roku 2016 sędziował 18 meczy - w 10 z nich pokazał 6 lub więcej kartek.
Oczywiście można postawić single na poniższe mecze:
rzuty rożne over 11 2.05
kartki over 5.5 2.40
kartka przed 28 minutą 1.83
Powodzenia
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna ME
Godzina ; 21,00
Spotkanie ; Portugalia-Chorwacja
Typ ; Portugalia over +2,5 spalonych
Kurs ; 2,00
Bukmacher ; unibet
Analiza
Piekny meczyk sie zapowiada pomiedzy CHR a POR. Dzis to bedzie zapewne najlepszy mecz dla kibica.Nie bylbym tak surowy w stosunku do POR , zagrali w grupie slabo , ale rywali mieli srednich i za bardzo chcieli. Maja niesamowity potencjal ofensywny , a mysle ze dzisiaj zagraja bardziej uwaznie i rozsadnie w tylach. CHR bardziej zdyscyplinowani , ale dzisiaj nowe rozdanie i POR zagraja inaczej. Mozna by sie bawic w obstawianie tu wyniku , jednak ja widze swietny bet. Powyzej 2,5 spalonych POR , dogrywka rowniez sie wlicza. Zarowno Nani jak i Ronaldo to takie nygusiki , nie zawsze wracaja szybciej niz wychodzi linia obrony po swoich akcjach , zawsze szybka pilka zwrotna moze ich zaskoczyc. Graja ryzykownie , pilki rzucane za plecy , czesto CR7 na offsaidzie. Przy rzutach wolnych rowniez stoja 2 metry glebiej , nie zawsze to wychodzi. Mysle ze linia 2,5 jest bardzo atrakcyjna , zaluje iz nie znalazlem wyzszej.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna euro2016
Godzina: 21;00
Spotkanie: Chorwacja-Portugalia
Typ: awans Potugalia
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Nikt nie wierzy w Portugalię poza mną chyba. Co prawda Chorwacja gra lepszy turniej a Portugalia się ślizga jednak na Euro wszystko jest możliwe więc i dziś myślę że będziemy mieli pierwszą tego dnia niespodziankę. Z przodu Ronaldo-Nani nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich stać a dziś może wreszcie nadejść ten dzień szczególnie to się tyczy drugiego najlepszego gracza świata. A nawet jak będą grali słabiej może dojść do karnych a tam może wygrać każdy. Ja myślę że będzie zacięty mecz i właśnie że będzie dogrywka a potem w karne gdzie wygrają Portugalczycy. Mecz już niebawem więc polecam zagrać przeciwko wszystkim a mianowicie na Portugalię.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom