>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kawasaki : Omiya
Typ: Omiya over 1.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na szczycie bo chyba tak możemy nazwać ten pojedynek pomiędzy Kawasaki które jest na miejscu nr 2 a Omiyą z miejsca 5 , Omiya jak wiemy to beniaminek który w tym sezonie gra całkiem dobrze a zwłaszcza w meczach wyjazdowych , ich bilans na wyjazdach to 6-0-2 i 9:5 w bramkach , co prawda ze zdobyczą bramkową nie jest to jakaś kosmiczna ilość bramek bo zaledwie 9 zdobytych ale dziś zaryzykuję na over 1.5 gola z ich strony , wicelider Kawasaki u siebie 4-3-1 i br 14:10 czyli sporo straconych bramek a porównując dom/wyjazd to Kawasaki podobnie jak Omiya z lepszym bilansem na wyjazdach ( 6-2-0 i 17:5 ) tak więc tym bardziej możemy liczyć na bramkę ze strony gości , no i H2H potwierdza że goście tutaj na terenie Kawasaki potrafią zdobywać bramki a ostatni ich występ tu z 2014 r to wygrana 4:3 , i tak z ciekawości jeszcze to Kawasaki ostatni mecz grali na terenie innego beniaminka Avispa Fukuoka i zremisowali 2:2 tak więc jak ostatnia drużyna w tabeli potrafiła zdobyć dwa gole to ryzykuję że i Omiya także potrafi !
⛔ 100
 
B 85

buuujaaaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Szwajcaria - Polska
Typ:
Polska i BTS - nie
Kurs:
3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szwajcarzy nie mają czym postraszyć naszej dobrze funkcjonującej obrony. Z naszej strony na pewno będą akcje które jednak ktoś musi wykończyć i tu może pojawić się jakieś ale. Mam przeczucie, że Lewy nam się w końcu otworzy i nastrzela bramek, bo jak nie dzisiaj to kiedy? Może nie mieć więcej okazji. Mamy atak jedyne czego brakuje to wykończenia, co w końcu powinno nastąpić po meczach grupowych.
⛔ 100
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Belshina - Naftan
Typ: 1
Kurs: 1.99
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Drużyny zajmujące trzecią i drugą lokatę w tabeli, jeśli oglądać ją od końca. Czasami oglądam ligę białoruską i oprócz dominujących drużyn grana jest straszna padaka, dlatego nie ma dobrego wytłumaczenia na to, dlaczego wygra Belshina, są tylko bardziej przekonujące argumenty. Po 1. Belshina - nie licząc BATE jest jedną z najwięcej strzelających drużyn w lidze, choć jest tutaj i druga strona medalu - należy też do tych, która bardzo dużo bramek traci. Porażka sprawi także, iż drużyna spadnie do strefy spadkowej już na dobre, bo póki co broni się tylko lepszym bilansem bramkowym. Naftan z kolei niedużo strzela, trochę więcej traci, ale na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie zdarzyło mu się wygrać. Bezpośrednimi pojedynkami z poprzednich sezonów nie ma się co sugerować.
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina /piłka nożna ME
godz /15.00
spotkanie /Szwajcaria- Polska
Typ / x/2
kurs /5,80
buk/Sportingbet
Analiza
Szwajcarzy bez rewelacji.
1mecz-Skromna wygrana 1-0 z grającymi w 10kę Albańczykami
2 mecz,męki i remis z Rumunią 1-1
3mecz,to w/g mnie ustawka,gdzie obydwu drużynom jak najbardziej pasował remis
Nasza drużyna każdy widział i wie.Przed mistrzostwami baliśmy się o obronę,obecnie mamy drobne kłopoty ze strzelaniem bramek,ale ogólnie jest dobrze.Pierwsza połowa 0-0 i po przerwie Milik z Lewym coś wsadzą.
Typy na ten mecz 1poł x.....x/1.......-1,5 gola,2 remis zwrot,2 Awans
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: Polska i under 2.5
Kurs: 4.05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wszystko już chyba zostało powiedziane w sprawie dzisiejszego, historycznego dla nas meczu. Myślę, że mamy naprawdę solidniejszą kadrę, patrząc na wybryki Szwajcarów chociażby z Albańczykami. Są nieskuteczni i nie mogą polegać na napastnikach. Gole które strzelali padały po uderzeniach Mehmediego oraz obrońcy. U nas trochę podobnie to wygląda, jeśli chodzi o Lewego, ale wg. mnie nie ma się co czepiać, bo haruje niesamowicie w rozgrywaniu, destrukcji i konstruowaniu akcji. To właśnie Milik, na którego uwaga jest mniej zwracana ma prowadzic nas do zwycięstwa. Obie drużyny nie straciły (my nic) wielu goli i dziś nie spodziewam się wysokiego wyniku.
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna -ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 18:15
Spotkanie: Maribor (Slo) - Jagiellonia Białystok (Pol)
Typ: 1/1 Pierwsza połowa/cały mecz
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dzisiaj proponuję tym na Maribor w towarzyskim spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Maribor druga siła w pierwszej lidze Słoweńskiej bez problemów zapewniła sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej! Wygrali również puchar Słowenii! Jageillonia natomiast 3 drużyna grupy spadkowej w naszej Ekstraklasy.. jak dla mnie niema żadnych porównań do sił i umiejętności obu ekip! Maribor dzisiaj będzie chciał pokazać co potrafi i jest to idealny sprawdzian dla nich przed eliminacjami. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy tego spotkaniu większe niż pewne więc wchodzę osobiście za dużą stawkę! Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria vs Polska
Typ: Szwajcaria strzeli gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Sportingbet
Juz za pare godzin rozstrzygna sie losy pierwszej ekipy na tych mistrzostwach,ktora jako pierwsza awansuje do cwiercfinalu.
Wyraznego faworyta tego pojedynku nie ma,aczkolwiek bukmacherzy wiecej szans daja naszej reprezentacji.
Szwajcaria awansowala tak jak Polska - z drugiego miejsca w grupie.
Lepsza okazala sie ekipa gospodarzy,czyli Francja,ktora zdobyla 7 punktow.
Podopieczni Vladimira Petkovicia zdobyli dwa punkty mniej.
W pierwszym meczu pokonali skromnie Albanie 1:0,gola juz w 5 minucie zdobyl Schar,pozniej goli juz nie ogladalismy a Albania od 36 minuty grala w oslabieniu.
Kolejne mecze to remis 1:1 z Rumunia,ktora bardzo dobrze zaprezentowala sie w spotkaniu z Francja oraz bezbramkowy remis z Francja.

Polskich spotkan a raczej wynikow chyba powtarzac nie musze nikomu.
Jak na razie nie stracilismy zadnej bramki jednak prawda jest taka,ze mielismy sporo szczescia glownie w meczu ostatnim z Ukraina.
Irlandia Pln praktycznie w ogule nam nie zagrozila pod bramka,Niemcy nie graja niczego wielkiego jak na razie na tym turnieju ale swoje okazje mieli.
Ostatni mecz gralismy ze &quot;sklocona ekipa&quot;,gdzie non stop &quot;eksperci&quot; podkreslali jak zle sie dzialo w tej druzynie.
Spotkanie bylo takie jak sie wiekszosc spodziewala,niestety jednak zawiodla skutecznosc i zamiast wyniku owerowego mielismy skromna jedna bramke.
Polska mogla a raczej powinna juz na poczatku prowadzic ale setki nie wykorzystal Lewandowski,wczesniej uderzal Arek Milik ale tez sie nie udalo.
Z biegiem czasu to Ukraina prowadzila gre i dominowala na boisku ale chwilami widac bylo,ze zawodnikom tej ekipy brakuje odpowiednich umiejetnosci,glownie jesli chodzi o przyjecia pilki i dokladne podania.Az oczy chwilami bolaly jak sie ogladalo ich bledy indywidualne.
Gralem typ i zreszta go tu podawalem,ze Polska straci gola,nie wiem ile strzalow w calym meczu oddala Ukraina ale jesli Yarmolenko pedzi sam na sam z Fabianskim i strzela 5 metrow od bramki to nie ma sie co dziwic,ze Ukraina nie zdobyla nawet jednej bramki na tym turnieju,podobnie bylo w ofensywie z Niemcami ale to juz historia.

Szwajcaria z pewnoscia ma lepsza ekipe od Ukrainy,przynajmniej wedlug mnie.Druzyna ma wiecej zawodnikow,ktorzy potrafia zdobyc bramke,nie maja tylko jednego &quot;Yarmolenki&quot;,na ktorego musza liczyc.
Kurs wedlug mnie bardzo dobry,dzisiaj Polska na pewno ma szanse na awans,ale bramke powinna stracic.
✅ 60
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Eastbourne
Godzina: 14:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: D.Ciblukova - K.Pliskova
Typ: 1 (-1,5s)
Kurs: 4,51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Słowacko - czeski pojedynek w finale turnieju WTA w Eastbourne. Cibulkova (21. WTA) wczoraj po znakomitej grze ograła Agnieszkę Radwańską (3. WTA) dogrywając mecz po przegranym pierwszym secie. Świetna gra. Jeszcze tego samego dnia jak walec rozjechała Portorykankę Puig (43. WTA) w półfinale 6:2 6:1. Poza tym w tym turnieju po 2:0 ogrywała także Bondarenko (65. WTA) i Ostapenko (36. WTA). Jest w gazie. Karolina Pliskova podobnie tutaj 3 wygrane po 2:0 i jedna 2:1. Wczoraj wygrała 2:1 z Kontą (18. WTA) choć pierwszego seta przegrała po tie-breaku. Pozostałe mecze po 2:0 z Vesiną (53 .WTA), Doi (49. WTA) i Gavriłową (51. WTA). Wszystkie to jednak zdecydowanie niższa półka niż Dominika. Poza tym Karolina też jest do ugryzienia na trawie. W Birmingham odpadła już w pierwszym meczu przegrywając 0:2 ze Strycovą (26. WTA). Jak jej nie będzie wchodził za bardzo serwis, który jest jej głównym atutem to Dominika powinna ogarnąć sprawę. Nie wiem czy 2:0, normalny kurs na wygraną to 2,64, ale zbliża się koniec czerwca więc próbuję łapać punkty ;)
✅ 351
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria vs Polska
Typ: over 2.5
Kurs: 3
Bukmacher: Sportingbet
Analiza. Kieruje sie wszechobecnym przekonaniem że będzie mało goli,a najprędzej 0-0. Po fazie pucharowej,w której padało mało goli ,typerzy są przekonani że w fazie pucharowej tych goli będzie jeszcze mniej. Kierując się przyziemnymi kryteriami,to można by się zgodzić.Tym bardziej gdy grają dwa najnudniejsze bramkowo zespoły. Liczę że los po raz enty zakpi z ludzi i ich planów. Jestem przekonany że typerzy nic nie wiedzą ,a moment gdy trafiają,nawet kilka razy z rzędu to zwykły przypadek. Polska do boju liczę na 3-1 dla nas, a i cała faza bedzie strzelna, z powodu typowania ze nie bedzie. przepraszam za bledy mam kontuzje reki.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Boodles Tennis Challenge 2016 (Wielka Brytania)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tsitsipas Stefanos - Garcia-Lopez Guillermo
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Turniej pokazowy i tylko dlatego stawiam taki typ. Faworytem jest doświadczony Hiszpan z 58 miejsca ATP, który ma 33 lata. GGL jest bardzo doświadczonym, ale i uniwersalnym tenisistą, który potrafi grać na każdej nawierzchni. W tym roku ma bilans 17/18 i tak naprawdę jego forma w tym roku du*y nie urywa. Tak naprawdę w tym roku przegrywał z kim miał przegrywać i wygrywał z kim miał wygrywać, no może poza dwoma lepszymi meczami.

Jego rywalem dzisiaj będzie gość z 360 miejsca ATP...śmieszne? Jest to młody Grek, Stefanos Tsitsipas, który jest młodszy o rywal od 15 lat! Ale kim jest ten młody Grek? Jest to najlepszy junior z obecnego roku, ranking z dnia 20.06.2016 r. W singlu zaliczył ćwierćfinał Australian Open 2015, 2016, ćwierćfinał French Open 2016, II runda Wimbledonu 2015, III runda US Open 2015 oraz podobne wyniku w deblu. Oczywiście, że juniorski a seniorski świat to inne bajki. Stefanos w tym roku wygrał 24 mecze i 7 przegrał, oczywiście większość meczów było rozgrywanych na szczeblu futuresów. Aktualnie ma serię 10 meczów wygranych z rzędu (2 futuresy na clayu). Tsitsipas ma około 195 cm wzrostu także to wielki handicap na trawie, gdzie jak będzie dobrze serwował to trudno go będzie przełamać. Oczywiście, że GGL jest tutaj faworytem, ale w turniejach takiej rangi może zdarzyć się wszystko patrz przegrana Djokovica w tym i poprzednim roku.
⛔ 100
 
G 0

gural113

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna euro2016
Godzina: 21;00
Spotkanie: Chorwacja-Portugalia
Typ: chorwacja wygra z handicap 0-1
Kurs: 6
Bukmacher: unibet
Analiza:
postanowiłem dzisiaj troszkę zaszaleć widząc ten kurs. Portugalia która awansowała z 3 miejsca w grupie remisujac 3 mecze gra z chorwacja drużyna która potrafiła pokonać Hiszpanów po bardzo dobrym meczu. w drużynie Chorwacji bryluje ten niesamowity luka modric, i jest wspierany przez resztę drużyny także nie jest sam, w drużynie Portugalii ten sam schemat wszystko na cr7 to nie przejdzie z taką drużyna jak chorwacja. Chorwaci w każdym turnieju są bardzo mocni i myślę z w tym wkoncu znajdą daleko jak nie do finału. myślę że Portugalia dostanie dzisiaj tzw. baty. kurs jest warty ryzyka jak się spojrzy realnie jak obie drużyny się dotychczas zaprezentowały.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Euro2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska - Szwajcaria
Typ: Awans Polska
Kurs: 1.80
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Pierwszy mecz fazy play-off. Kursy mniejsze na Polske zdecydowanie nie przez przypadek. Mamy lepszy skład, po ścisły światowy TOP 5 Lewandowskiego, top 3/5 najlepszych defen. świata Krychę, jednego z najlepszych stoperów serie A i kapitana Torino Glika, bramkarzy gdzie każdy z trójki miałby pewnie miejsce w 1 składzie w połowie zespołów narodowych grajacych na mundialu, Piszczek najlepszy PO w bundeslidze. Pazdan forma życia, Nawałka to ma nos cholera!!! Coś pięknego. Cel już zrealizowany bo takim było wyjście z grupy, lecz nie można to traktować też w kategorii sukcesu gdzie z grup wychodziło 2x więcej ekip niż odpadało. A sukcesem nie wątpiliwe będzie już awans do 1/4 finału, i jest on mega realny. Wiadomo że porażka też wchodzi w grę, ale uwierzcie na prawdę że to Szwajcarzy bardziej boją się Polaków i ich zawodników niż odwrotnie. W Szwajcarii na prawdę fajny skład ale nie taki jak u nas , no ludzie. Tam gwiazdą nr 1 jest chyba Shaqiri grający w Stoke City, a jak był w BAyernie to do statusu Lewego urastał tylko w snach. Taka okazja może się nie powtórzyć, drabinka ułożyła się kapitalnie aby zrobić coś wielkiego. Ćwierćfinał pewnie z Chorwarami, no lub Portugalią w którym na pewno już faworytem byśmy nie byli ale też nie bez szans, i nie przegrali byśmy tego meczu już pewnie w szatni gdyby przyszlo nam się mierzyć tam z Hiszpanią. Ta historia rodzi się na naszych oczach tak samo jak drużyna się zrodziła którą stworzył niesamowity nawałka! Myślę że coś w tym meczu w końcu odpali również Lewy. Obrona Helwetów? Lichsteiner wiadomo klasa światowa i tez sam o ile jeszcze nie poziom wyżej od naszego Łukasza, to samo na LO - Domingez którego wielkie kluby widziały go u siebie też mega wysoki poziom. Ale już o środku ich obrony tego powiedzieć nie można, i o ile w poprzednich meczach największe szanse dawano nam na skrzydle to tutaj upatruje je właśnie przez środek. Kaleczny i pokraczy Djouru, nie wiem jak tyle czasu utrzymywał się na poziomie ligi ang i niem, a w rep 1 skład, ale jak widać nie mają nikogo innego bo to chyba ich najgorszy zawodnik z 1 jedenastki jak widziałem mecze. Polacy nie stracili gola, to napawa do MEGA optymizmu, mnie rozpiera duma, tym bardziej że to pierwszy wielki turniej na którym Polacy przebrneli fazę grupową bez straty gola. W dwóch meczach strzelali bramki a tylko z mistrzami świata nie strzelili ale byli tego bliźsi niż oni sami. POLSKA BIAŁO CZERWONI!! CZEKAM NA 1 GWIZDEK I NIE MOGĘ SIE TAK DOCZEKAĆ, MAM TAKIE CIARY JAK BYM SZEDŁ NA SWOJĄ PIERWSZĄ RANDKĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ CZY GIMNAZUJM! GRAJCIE JUŻ ORŁY!! DO BOJU!!!!!
✅ 80
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: Obie nie strzelą (BTTS Nie)
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Na szybko bo muszę uciekać z neta ????
Szwajcaria mnie jakoś mnie przekonuje swoją grą i myślę że Polska będzie się dzielnie broniła i atakowała reprezentantów zegarków ;) U Nas bez Szczęsnego (kontuzja) i Kapustki (kartki).
Ostatnie mecze na Euro obu drużyn:
19.06.16 Szwajcaria Francja 0 : 0
15.06.16 Rumunia Szwajcaria 1 : 1
11.06.16 Albania Szwajcaria 0 : 1
21.06.16 Ukraina Polska 0 : 1
16.06.16 Niemcy Polska 0 : 0
12.06.16 Polska Irlandia Płn 1 : 0
W Oddsring mamy 1,65, a w pozostałych 1,55 i 1,53 ;)
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Nottingham 2016 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Johnson S. - Cuevas P.
Typ: Johnson S. -2 geny
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dawno finał mniejszego turnieju ATP nie wywołał tak interesującej dyskusji przed meczem. Zapewne mało kto spodziewał się takiej obsady w ostatnim spotkaniu w Nottingham. 30-letni Pablo Cuevas typowy &quot;ziemniak&quot; przed tym turniejem miał bilans w swojej dość długiej karierze zaledwie 4-6 na kortach trawiastych, a tutaj dokonał wręcz niemożliwego:
Evans prowadzi 7:6(4) 5:3 i przegrywa ostatnie spotkanie.
Baghdatis ma w 3 secie 5 piłek na przełamanie w tym jedną meczową, w tie-breaku prowadzi 4:0 i ma wygrywającą piłkę na 5:0, kończy się to tak, że przegrywa spotkanie.
Muller genialny zawodnik na trawie, nie wykorzystuje w 2 secie 3 BP, a w tie-breaku traci dwa razy swoje podanie, Cuevas żadnego.
Cuda na kiju, ale rok temu było dość podobnie, z podobnymi kursami Istomin vs. Querrey. Denis w końcu po 11 latach zawodowej gry wygrał swój pierwszy tytuł w ATP, a sam mecz był jednym z najbardziej dramatycznych spotkań w ciągu całego sezonu. Tym razem liczę na zupełnie inny scenariusz i wygraną faworyta.
Johnson jak się rozkręci to potrafi wskoczyć na poziom gry zbliżony do top 10-20. Tak też było pod koniec sezonu 2015 gdzie doszedł do finału w Wiedniu ulegając jedynie gospodarzowi Ferrerowi, następnie zagrał morderczy półfinał w Bautistą-Agutą w Valencii, 3 set 7:6(8).
Johnson na pewno ma lepszy serwis, do tego w ostatnich tygodniach dość dobrze wypadł na kortach trawiastych. Pokonanie zawsze groźnego Seppiego, Andersona budzi na pewno podziw, do tego w Queen&#39;s Club pokonał Gasqueta i Mannarino, a samemu Cilicowi urwał set. Amerykanin do tego ma bilans w ciągu ostatniego roku 7-2 z zawodnikami jednoręczny backhand. Liczę na dość pewną wygraną Steva który prezentuje się tutaj zdecydowanie równiej bez dramatycznych meczy.
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: Lewy strzeli i Polska wygra 1:0, 2:0 bądź 2:1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bah
W takim meczu próżno patrzeć na statystyki, bo przecież Robert w rundzie grupowej nie pokazał praktycznie nic, oprócz tego, że w każdym meczu ściągał na siebie kilku graczy przy naszych atakach. W dzisiejszym spotkaniu musi wspiąć się na szczyt swoich umiejętności i pokazać, że to właśnie w najcięższych chwilach potrafi zrobić &quot;coś&quot;, dzięki czemu przechyli szansę w naszą stronę. Z całego serca liczę, że Polacy dziś zagrają mecz, który będziemy mogli opowiadać swoim dzieciom, wnukom. W obecnej formie obu ekip, Szwajcarzy są jak najbardziej w naszym zasięgu, ale nie będzie to piłkarski spacerek. Lewy sam meczu nie wygra, tutaj każdy musi pokazać klasę, a jeśli tak się stanie, to naprawdę jesteśmy w stanie tutaj coś ugrać.
Do Boju POLSKA!!
⛔ 100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka World League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Turcja - Finlandia
Typ: Finlandia
Kurs: 2,49
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przyznaję, wczoraj grałem za Turcją i przeciw Finom i ... poległem. Drugi dzień drugiego weekendu II dywizji WL i mecz rozgrywany w Kairze. Reprezentacja Turcji wczoraj wymęczyła zwycięstwo z Japonią 3-2, przegrywając już 0-2. Finowie grali z gospodarzami Egiptem, który tydzień wcześniej rozegrał bardzo dobry turniej, pokonując Chiny i Czechy, a ulegając mocnej Kanadzie. Finowie w ubiegłym tygodniu bez błysku -0-3 z Japonią, 3-2 z Koreą i 3-1 z Kubą. Wczoraj Finowie gładko z gospodarzami 3-0.
Dla mnie mecz 50/50, więc po stronie Finów value. Myślę, że zadecyduje forma dnia i motywacja. Na plus Finów wczorajszy win z gospodarzami. Nieznacznie skłaniam się na Skandynawów.
⛔ 100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwajcaria - Polska
Typ: over 1,5 gola
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś postanowiłem zagrać zdarzenie na strzelenie przynajmniej 2 bramek w meczu pomiędzy Polską a Szwajcarią. Jak dla mnie kurs zawyżony. Osobiście jestem za remisem ale obawiam się że może zabraknąć sił Naszym w dogrywce. Uważam że jeśli któraś z drużyn strzeli pierwsza mecz potoczyć się może over -owo. Myślałem żeby postawić over 0,5 w pierwszej połowie. Czas pokażę. Mam nadzieję że dziś pan Lewandowski pokaże klasę i zaprezentuje nam trochę swojego talentu, bo jak do tej pory bardzo się na min zawiodłem.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska baraze
Godzina: 18:00
Spotkanie: LKS Bieńkowice - LKS Lyski
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Mocno zachecajacy kurs. Jest to spotkanie o awans do 7. ligi, do raciborskiej Klasy A. W pierwszym meczu ogromna przewaga Lysek i wygrana 3-0. Od poczatku do konca wiele sytuacji bramkowym i wynik 3-0 byl najnizszym wymiarem kary. Bienkowice maja slaba obrone, ktora nie stanowi monolitu. W lidze przegrywali u siebie 0-6 z Plomieniem Kobyla a takze 0-7 z Turza Slaska, 0-6 z rezerwami Rogowa... Nie napawa to optymizmem, wlasciwie awans jest juz rozstrzygniety. Nie rozumiem az tak wysokiego kursu, przeciez Lyski dzis maja najsilniejszy sklad, a Bienkowice nie dosc, ze w 1 meczu cieniutko, to jeszcze dzisiaj ponoc eksperymentalne zestawienie.
Lyski wiedza jaka jest stawka meczu, no i po kursie 3.40 kibice Lysek sa dosc pewni wygranej. W skladzie gosci bryluje Bronislaw Klosek, gosc co nie tak dawno gral w okregowce, strzelil az 33 gole w tym sezonie i kolejna dorzucil w barazu. Absolutna spina na mecz, najsilniejszy sklad.
Serdecznie polecam granie na gosci.
Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki ????
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, EURO2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia - Irlandia Północna
Typ: Więcej goli w drugiej połowie
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza: Walijczycy do 1/8 finału wszyli z pierwszego miejsca z grupy B. Wygrali dwa mecze i jeden przegrali. Bilans bramek Walii to 6:3. Irlandczycy zajęli trzecie miejsce w grupie C. Rywalizująca z Polską wspominana przeze mnie drużyna zdobyła trzy punkty. Ich bilans bramek to 2:2. Obie ekipy rozegrały łącznie sześć spotkań. W czterech z sześciu meczy Walii i Irlandii Płn. ten typ wszedłby. Sam mecz zapewne nie będzie ciekawy. Walijczycy będą grali bardzo długo piłką, natomiast Irlandia będzie się bronić jak najdłużej się da, a wydaje się, że cały mecz tak się nie da i w końcu &quot;mur pęknie&quot;.
✅ 110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom