>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy-Polska
Typ: Niemcy jako pierwsi 9 rr
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Grubo przesadzony kurs moim zdaniem. Od początku meczu Niemcy mocno &quot;siądą&quot; na naszej drużynie i nalezy spodziewać się mnóstwo strzałów i okazji podbramkowych.
Przytoczę tylko statystyki rożnych z innych meczów Niemców z tych eliminacji:
z Polską 6-0, ze Szkocją 12-1 (!), z Irlandią 9-1, z Gruzją 8-7.
Jak widać typ jak najbardziej realny a po tym kursie?!
✅ 225
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Irlandia
Typ: suma goli: over 4.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, dziś zapraszam na Gibraltar gdzie ostatnia drużyna gruby D el. ME i zarazem jedna z najsłabszych drużyn świata zmierzy się dziś z wciąż mającą realną szanse na awans Irlandią. Myślę iż atut własnego boiska na niewiele się zda dzisiejszym gospodarzą gdyż są po prostu słabą drużyną. 34 gole stracone w 6 meczach daje to średnią 5,5 gola straconego na mecz i myślę że w spotkaniu z Irlandią również padnie ponad 5 bramek. w pierwszym meczu dzisiejsi gości wygrali 7-0. Irlandczyków stać na powtórzenie tego wyniku, lecz wszystko zależeć będzie od skuteczności i tego jak szybko padnie pierwsza bramka.
Myślę iż kurs oraz prawdopodobieństwo tego iż typ wejdzie jest na tyle duży iż warto zagrać
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Polska, I liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Typ: over 2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bwin
Mimo masy meczy Eliminacyjnych do Mistrzostw Europy ja wybrałem pojedynek naszej rodzimej pierwszej ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz a Zawiszą Bydgoszcz. Mecz rozpocznie się o osiemnastej. Gospodarze bardzo słabo zaczęli sezon wygrywając tylko jedno spotkanie ze Stomilem Olsztyn dwa do zera w trzeciej kolejce. Ponadto zremisowali z Dolcanem Zabki i Bytovią. Słaba postawa doprowadziła do zmiany trenera. Dotychczasowego Tomasza Asensky&#39;ego zastąpił Artur Skowronek. Dzisiejszy pojedynek będzie jego pierwszym ligowym spotkaniem i zapewne liczy na komplet punktów. Zawisza natomiast plasuje się na dziewiątej pozycji i ma osiem oczek na koncie. Poid koniec sierpnia miała znakomita passe wygrywając trzy mecze pod rząd. Cztery do jednego w Pucharze Polski z Chrobrym Głogów. Potem była wygrana ze zgrywającą się jeszcze ze sobą Pogonią Siedlce Marcina Sasala i na koniec tej serii roznieśli aspirującą do awansu Miedź Legnicę cztery do jednego. Jak więc widać padało w tych spotkaniach mnóstwo bramek. Nawet niewygrane spotkania Bydgoszczan obfitowały w bramki. Jeden do dwóch z Bełchatowem remis dwa do dwóch z Sandecją Nowy Sącz czy też porażka w pierwszej kolejce z kandydatem do spadku z Kluczborka dwa do trzech. Zarówno jedni jak i drudzy stwarzają dużo okazji do strzelenia bramki. Najlepszym strzelcem obecnie w ekipie Mariusza Rumaka jest Szymon Lewicki sprowadzony przed tym sezonem z Legionovii z dorobkiem sześciu trafień w Grudziadzu zaś mamy dwóch graczy z trzema trafieniami. Marcin Kaczmarek i Fabian Pawela. Ten drugi sprowadzony został z niemieckiego Energie Cottbus i miał być wzmocnieniem ataku. Jak narazie spisuje się dobrze. Jedni i drudzy maja kim postraszyć więc zapowiada się widowisko obfitujące w gole i ja na to liczę.
✅ 90
 
B 8

bukmacher06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina:
12.00
Spotkanie:
Cracovia - Korona Kielce
Typ:
1
Kurs:
2,00
Bukmacher: bet365

Analiza:
Choć to tylko mecz sparingowy o przysłowiową pietruszkę, faworyta upatruję w drużynie gospodarzy. Obydwie drużyny przed tym meczem były na krótkich zgrupowaniach. Cracovia w Białce Tatrzańskiej, Korona w Rybniku. Tak trenerowi Zielińskiemu jak i Broszowi zależało na tym aby podczas tych kilku dni jeszcze bardziej zintegrować zawodników ze sobą. Korona w ostatnich dniach wzmocniona trzema zawodnikami i można spodziewać się, że dostaną szansę pokazania się w tym meczu w dłuższym wymiarze czasowym. Cracovia bez wzmocnień i w tym właśnie upatruję przewagę Pasów. Zakładając, że trener Korony da pograć nowym zawodnikom plus tym, którzy w lidze nie mieli okazji się pokazać, kielczanom może zabraknąć zgrania.
Cracovia za to w wąskiej kadrze trenowała i udoskonalała to czym zaskakuje od początku sezonu.
✅ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana
Godzina: 13:00
Spotkanie: Daniel Moreno - Luis Leon Sanchez
Typ: Luis Leon Sanchez
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle
Obaj kolarze mają inne cele na dzisiejszy etap. Moreno jako pierwszy przyboczny Purito oraz drugi kolarz Katiuszy w generlace zapewne będzie się mocno oszczędzał przed jutrzejszym odcinkiem zakończonym stromym podjazdem. Z kolei LuLu Sanchez będzie starał się zabrać w ucieczkę, która ma dzisiaj spore szanse powodzenia. Etap pofałdowany, a chętnych do pogoni chyba nie widać, bo taki Degenkolb słaby więc Giant raczej nie będzie się znowu żyłował i oszczędzał dla Dumoulina, zaś inne ekipy są bądź słabe albo też nadal boją się nazwiska Niemca reklamującego Alpecin. Jednocześnie nawet jeśli LuLu Sanchez nie zabierze się do ucieczki to w finiszu z peletonu też nie jest bez szans by zająć wyższą pozycję niż filigranowy Daniel Moreno.
✅ 124
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: NIEMCY - POLSKA
Typ: 1:1 (Zastanawiałem się nad 1:2)
Kurs: 9,10
Bukmacher: Bet-at-home
Przewidywane składy:
Niemcy:4-2-3-1
Neuer, Hector, Boateng, Hummels, Mustafi, Schweinsteiger, Kroos, Podolski, Götze, Bellarabi, Müller
Polska:4-5-1 (4-4-2)
Szczęsny, Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Piszczek, Rybus, Peszko, Krychowiak, Zieliński
(Milik) Błaszczykowski, Lewandowski
Co tu dużo pisać. To jest wojna i tyle. Wszystkie serca za reprezentacją. Jest tylko jedno pytanie: Czy ta reprezentacja jest w stanie wygrać z reprezentacją Niemiec u nich? Na ich terenie? Moja odpowiedź brzmi TAK! TAK!!! Nie patrzmy na reprezentacje Niemiec przez pryzmat Bayernu i innych drużyn … Nie patrzmy przez pryzmat Bundesligi…
Dzisiaj jest 4 września! To będzie wspaniały dzień na zanotowanie zwycięstwa i dobicie Niemców, którzy nie dość, że moralnie są w rozsypce – pisze tu o społeczeństwie, o ich problemach z uchodźcami, o Angeli Merkel, którą uważam za takiego Hitlera XXI wieku, który doprowadza Europę poprzez działania UE do upadku i do zmierzającej wielkimi krokami wojny, która rozpocznie się w 2021 roku i potrwa 17 lat…
Zastanawiałem się nad x2 i wynikiem 1:2 jednak jakoś pierwsza myśl, czyli remis mnie prowadzi ...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Cilic M. - Kukushkin M.
Typ:
Kukushkin M. +2,5 seta
Kurs:
1.64
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 1:1 z lat 2008-2014. Ich mecze były co by nie mówić dość zacięte, ale to były tylko dwa spotkania. Cilic ubiegłoroczny zwycięstwa US Open na pewno jest daleki od swojej optymalnej formy na tym turnieju. W pierwszych dwóch meczach miał totalnych &quot;ogórków&quot; tenisowych, ale uwierzcie mi na słowo, że nie były to łatwe mecze dla Chorwata. Kukushkin od jakiegoś gra bardzo dobrze, wygrał Challenger Astana, później urwał set Youzhnemu który przez chwilę się odrodził z formą w Montrealu, następnie urwany set (jako jedyny) zwycięzcy całego turnieju w Winston-Salem Kevinowi Andersonowi, a przedwczoraj na US Open dokonał pięknego wyczynu pokonując Dimitrova w 5 setach, warto dodać, że Kazach prowadził już w tym meczu 2:0. Jest w formie i to widać, a Cilic nadal mnie nie przekonuje swoją grą.
Wczoraj trochę pechowo z typem dnia, Hewitt miał 2 piłki meczowe...
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna El ME
Spotkanie: Niemcy - Polska
Godz: 20 45
Typ: Krychowiak żółta kartka TAK
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj gram za grubą kase na to że Krycha dostanie żółtą kartke. Kto jak kto ale on na pewno nie odstawi nogi w takim spotkaniu i obok Glika jest pierwszy do otrzymania ostrzeżenia. Wiadomo Niemcy będą atakować od samego początku więc i o kartki będzie łatwiej. Oglądałem kilka spotkań Sevilli tam Krychowiak nie patyczkuje się z rywalami w myśl zasady że piłka przejdzie zawodnik nie. Bardzo ważny mecz dla reprezentacji nie będzie kalkulowania i walka o każdą piłke. Co tu dużo pisać myśle ze kurs naprawdę warty ryzyka. Powodzenia;P
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kukushkin - Cilic
Typ: Kukushkin
Kurs: 4.76
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj moim zdaniem bardzo ciekawy mecz pomiedzy obrońcą tytułu sensacyjnym zwycięzcą z ubiegłego roku Chorwatem Cilicem oraz Rosjaninem reprezentującym Kazachstan Kukushkinem. Moim zdaniem dziś szanse są wyrównane Kukushkin niespodziewanie ograł Dymitrowa w pięciu setach Michaił zasłynął z wygrania bardzo podejrzanego rurnieju w Sankt Petersburgu w 2010 roku. Prowadzono nawet dochodzenie i mówiono , że turniej był ustawiony. To do tej pory jedyny sukces Kukushkina chociaż potrafi grać zwłaszcza w hali na twardych kortach. W US Open już zaliczył III rundę w 2013 roku. Natomiast Cilic w tym roku to cień zawodnika z zeszłego US Open. w I rundzie dwa tie breaki z Pellą który potrafi grać raczej na kortach ziemnych chociaż od dwóch lat praktycznie go nie widać. Najlepszy występ Cilica to Wimbledon i ćwierćfinał pozostałe turnieje bardzo przeciętne. Moim zdaniem jeśli Kukushkin uwierzy w siebie będzie dobrze serwował i popełniał mało niewymuszonych zostanie dziś zwycięzcą i sprawi niespodziankę.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
22:30
Spotkanie:
Keys M. - Radwańska A.
Typ:
Radwańska
Kurs:
1.64
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Agnieszka jest w formie, co pokazała w ostatnich meczach i nie chce kończyć turnieju na tej fazie. W 4 meczach pomiędzy tymi zawodniczkami, 4 wygrała Polka. Na nawierzchni twardej nie oddała Keys nawet seta, wygrywając dwa razy do zera. Ostatni raz zawodniczki spotkały się w tegorocznym Wimbledonie, wiec mecz jest dość świeży, wtedy to Isia wygrała 2:1. Życzę powodzenia, bo kurs leci w dół ;)
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Piłka Nożna
godzina : 20:45
spotkanie: Niemcy-Polska
typ: Pierwsza połowa - REMIS
stawka: 2.55
bukmacher: bet365
Witam Niemcy od września ubiegłego roku notują niewielką zniżkę formy i tak rok temu ledwo wygrali u siebie ze Szkotami 2:1 ,przegrana z naszymi i remis u siebie z Irlandią.W towarzyskim zremisowali u siebie z Australią 2:2 i u siebie przegrali z Amerykańcami. Szczerze nie wiem czym to jest podyktowane ,ale jak widzimy po wynikach sa one na dostatecznym poziomie oglądałem mecz z naszymi kiepsko to wyglądało a strzały były w większości w prost w rękawice Szczęsnego.Kończąc ja tutaj widzę nieciekawy mecz z małą ilością bramek.Myślę ,że będzie to wyglądało oczywiście jak zwykle Napór Niemców i wybijanie nasz poza własną część boiska i liczę ,że sił im starczy na pierwszą połowe a co za tym idzie ujrzymy na wyniku wynik 0:0.Ja osobiście daje -2.5 gola w meczu .pozdrawiam :p
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy vs Polska
Typ: Suma goli / obie strzela
Over 2.5 / Nie
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Ostatnio gram dosc male kursy,ktore i tak nie wchodza,tak wiec dzisiaj sprobuje czegos innego.
Dzisiaj wyjatkowy pojedynek czeka nas w Niemczech,zagramy z bardzo mocna ekipa,ktora jednak w ostatnim czasie mocno obnizyla loty.
Patrzac na forme obu ekip to na papierze mamy szanse ugrac chociaz punkt,jednak w praktyce wedlug mnie mecz przegramy.
Niemcy przede wszystkim graja u siebie,co jest ich mocnym punktem,Polska na wyjazdach nie prezentuje sie jakos specjalnie dobrze.
W grupie D na razie na prowadzeniu dosc niespodziewanie Polska,ktora wyprzedza dzisiejszego rywala i glownego faworyta do pierwszego miejsca.
Gospodarze nie dosc,ze beda chcieli wziasc rewanz za porazke w pierwszym meczu to w przypadku wygranej wskocza na fotel lidera.
Patrze rowniez na ostatnie 3 kolejki,jakie zostana do rozegrania.
Niemcy beda mieli gorzej,poniewaz czekaja ich dwa trudne wyjazdy,najpierw zagraja ze Szkocja a nastepnie z Irlandia.
W ostatnim meczu maja zapewnione 3 punkty,poniewaz podejma u siebie Gruzje.
Dzisiejszy mecz jest kluczowy dla Niemcow,musza wygrac,zeby byc nad Polska i zrobic sobie przewage na 2 punkty.
Polska z kolei za 3 dni zagra z Gibraltarem,a wiec mozemy byc pewni,ze zdobedziemy 3 punkty,pozniej gramy ciezki wyjazd ze Szkocja i na koniec mecz u siebie z Irlandia.

Niemcy grajac u siebie w EME od 1991 roku przegrali u siebie tylko jeden mecz z Czechami 0:3,zanotowali tez 5 remisow,wygrali 24 mecze.
Dzisiaj nie ma opcji,zeby drugi raz z rzedu przegrali z Polska i to u siebie.
Juz w pierwszym meczu nas zdominowali,statystyki wygladaly tak :

Strzalow 6 - 21
Celnych - 4 - 12
Rozne - 0 -6
Posiadanie - 38 - 62 %

Mimo takich statystyk mecz przegrali,widzimy teraz jak wazna jest skutecznosc w meczu.
Dzisiaj tych szans pewnie bedzie jeszcze mniej,to Niemcy beda czesciej przy pilce i to oni beda kontrolowac spotkanie.
Nie mam watpliwosci,ze stac gospodarzy na strzelenie 3 goli,w ich ostatnich 8 meczach Eliminacyjnych u siebie strzelili az 29 bramek,z czego 3 wbili Turkom i Belgom a z bagazem 6 bramek do domu wracali Austriacy.
Co do gry defensywnej,to granie na &quot;0&quot; z tylu zawsze jest ryzykowne,poniewaz jedna akcja meczu moze wszystko zepsuc,moim zdaniem jednak Niemcy dzis wygraja pewnie i do zera.
⛔ 100
 
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365

A wg mnie ten mecz będzie miał nieco inny przebieg niż większość przewiduje. Jak dla mnie mecz do jednej bramki, może dwóch. Będzie bardzo duży napór ze strony Niemców, a Polacy pokuszą się o pojedyncze kontrataki i kto wie, może któryś z nich zakończy się powodzeniem. Niemcy to już nie ta sama ekipa co jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Widać brak Klosego czy Lahma. Niby szukają swojego stylu, ale to jednak chyba wciąż nie to. Najlepiej widać to po ostatnich wynikach - przegrana z USA, remis z Australią i Irlandią, przegrana z Polską. Obstawiam 1:0 dla którejś z ekip, mam nadzieję, że będzie to nasza drużyna. Pozdrawiam
⛔ 100
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a España - Etap 13: Catalayud - Tarazona
Godzina: 13:15 CET
Spotkanie: Etap 13: Catalayud - Tarazona
Typ: Luis Leon Sanchez (Miejsce 1-3)
Kurs: 8,00
Bukmacher: expekt
Analiza: Ryzykowny typ, ale wydaje mi się, że dość obiecujący. Dzisiaj etap skrojony idealnie pod mocną ucieczkę, wątpię, żeby Giant był w stanie kontrolować peleton skoro nie potrafił tego zrobić wczoraj czy wcześniej. Zresztą teraz to już pewnie skupią się bardziej na bezpiecznym dowiezieniu Dumoulina do czasówki, bo szansa na podium w generalce jest spora. A skoro ucieczka, to Astana lubi mieć piecze nad wszystkim i pewnie znowu deleguje kogoś do odjazdu. Moim kandydatem jest Lulu Sanchez, jedzie dość czujnie w tej Vuelcie, ale nie szarżuje, być może z myślą o jakimś złotym strzale, choćby na etapie w Andorze odpoczywał, przyjechał 12min za zwycięzcą, daleko nawet za Froome’em, który miał jechać z połamaną stopą. Coś czuję, że może chcieć powtórzyć wyczyn Landy, który przed wygranym etapem, też mocno tankował we wcześniejszych dniach, teraz Lulu już blisko pół godziny straty w generalce, więc nikt go specjalnie gonił nie będzie. Jeśli ucieczka dojedzie, to końcówka może być jego, Hiszpan ma niezły silnik w nogach, jeśli dobrze wybierze moment ataku to może zakręcić się przynajmniej koło podium.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy vs Polska
Typ: wynik do przerwy 0-0
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
O tym meczu wszystko zostało już powiedziane. Dopowiem tylko tyle ile wymaga tego mój typ.
Moim zdaniem to będzie mecz bramkarzy. Nie ma większej różnicy kto będzie bronił naszej bramki bo można mieć pewność, że będzie broniona dobrze. Z drugiej strony wiadomo - Nojer.
W każdym z naszych ostatnich 3 meczy z niemiaszkami padał bezbramkowy remis do przerwy. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.
Co do bramkarzy to mam nadzieję, że zagra Artur Borubar bo mam do niego szczegó(L)ny sentyment ;)
⛔ 100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - World, Club Friendly
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cracovia (Pol) - Korona Kielce (Pol)
Typ: Korona Kielce (Pol)
Kurs: 3,21
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz za minut kilkanaście. Spotkanie zamknięte dla publiczności. Pasy nigdy za bardzo się nie spinały na towarzyskie w trakcie sezonu aka przerw np na Reprezentacje. Korona za to z nowymi zawodnikami musi wręcz taką szansę wykorzystać i sie lepiej ograć. Ich forma w końcu nie jest najlepsza. Pasy bez spiny, traktują to jak trening, więc kursy powinny być bardziej wyrównane.
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy vs Polska
Typ: X2
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Polacy mają dobrą passę meczów wyjazdowych. Niemcy oczywiście to bardzo mocny zespół, mistrz świata. Jednak pierwszy mecz pokazał, że przy dobrej grze są oczywiście do ogrania. Ponadto Polacy chcą pokazać że Joachim Low mylił się, mówiąc że pewnie z nami zwyciężą. Poza tym w naszych szeregach jest Sławek Peszko, szerzej znany jako &quot;pół człowiek, pół litra&quot;, który wie że prawdziwą zmorą Niemców są słabe głowy. Myślę, że Polacy mogą sprawić niespodziankę, jednak wolę zagrać asekuracyjnie.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy vs Polska
Typ: btts
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Witam, nie ma się co rozpisywać na temat tego meczu bo już w postach wcześniejszej dokładnie opisano mecz. Polacy dobrze sobie radzą z kontry więc może coś ustrzelą, myślę że Nawałka nie przyjmie taktyki obronnej bo to może się skończyć wysoką porażką, dlatego myślę że BTTS będzie dobrym typem na ten mecz, powodzenia
✅ 100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Irlandia Polnocna
Typ: 2
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Jeśli piłka nożna dzisiaj to
oczywiście mecze Reprezentacji w ramach
kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Francja 2016.
Ja zaproponuję mecz z grupy &quot;F&quot;, który
rozpocznie się o godzinie 20:45 czasu polskiego.
Jest to już 7 kolejka spotkań. Na boisko wyjdą
Reprezentacje Wysp Owczych, która jest
gospodarzem i Irlandii Północnej. U bukmachera
w bet365 faworytem do wygrania spotkania jest
Reprezentacja Irlandii Północnej, która po 6
kolejkach zgromadziła na swoim koncie 13
punktów i traci jeden punkt do pierwszej
Rumunii. Irlandia Płn. Zdobyła w tych meczach
8 bramek i straciła 4, więc nie za dużo strzela,
ale i nie za dużo traci w czym upatruję dzisiaj jej
sukces i zdobycie kompletu punktów,
zwłaszcza, że w meczu u siebie 11 października
ubiegłego roku Irlandczycy wygrali z Wyspami
Owczymi 2 do 0. Mieli w tym meczu ogromną
przewagę, gdyż byli aż 59% czasu gry przy
piłce i stworzyli sobie aż 26 sytuacji
bramkowych przy tylko 3 sytuacjach Wysp
Owczych. Z tych 26 sytuacji oddali 9
bezpośrednich strzałów na bramkę. Wyspy
Owcze w tych eliminacjach 6 punktów
pokonując dwukrotnie Grecję 0 do 1 i 2 do 1, co
jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.
Mimo wszystko stawiam dzisiaj na Irlandię w
całym spotkaniu.
Plagiat analizy ⛔ 100 - Wykluczenie z konkursu, okresowy ban i czerwona kartka.
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? US Open 2015
Spotkanie: Paes L./Verdasco F.-Johnson S./Querrey S.
Typ: Johnson S./Querrey S.
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj analiza debla. Amerykańska para pokonała w pierwszej rundzie braci Bryan. Wiadomo co dla debla znaczą bliźniacy z USA. Sam Querrey, świetny serwis, mocny forehand. Do tego Johnson również z niezłym serwisem, trudno ich przełamać. Po przeciwnej stronie para indyjsko/hiszpańska, która swój pierwszy mecz razem zagrała własnie w I rundzie, pokonując mocno przeciętną parę Florian Mayer/Frank Moser. Obaj panowie już po 30stce, Paes już nawet po 40stce, w czerwcu skończył 42 lata.
Podsumowując: Stawiam tu na młodszych, głodnych sukcesów Amerykanów. Jako para grają ze soba od 2011 roku, więc stażem biją rywali na łeb. No i do tego to pokonanie Bryanów, mam nadzieję, że na fali sukcesu pokonają i dzisiejszych rywali. Powodzenia !
✅ 95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom