>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia-Armenia
Typ: under 2.5
Kurs: 2
Bukmacher: bet 365
W większości poprzednich spotkań tych drużyn w eliminacjach padało sporo goli, ale nie wynikało to z ich formy strzeleckiej, a z dokonań przeciwnika. Outsiderzy grupy I mają odpowiednio 3 i 5 goli strzelonych w 5 meczach, co delikatnie mówiąc nie powala. Wysoki moim zdaniem kurs wynika chyba z niedoceniania Armenii przez buki, więc oczekują wysokiego zwycięstwa gospodarzy. W poprzednim spotkaniu tych drużyn w eliminacjach padł wynik 1:1, liczę na powtórkę.

✅ 100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Polska
Typ - Do przerwy/koniec meczu : Polska/Polska
Kurs - 15.00
Buk - Bet365
Analiza: Nie ukrywam, że do konkursu miałem przygotowany inny bet, o dużo mniejszym kursie (Polska strzeli), ale jako, że jest już podany to muszę odpuścić. Zastanawiałem się też nad X2 (mam przeczucie, że tego meczu nie przegramy), ale po dłuższych namysłach stwierdziłem, że warto zaszaleć i upolować taki dobry kursik. Czym się kierowałem wybierając taki typ? Nie ukrywajmy, że to Niemcy będą prowadzić grę, będą chcieli szybko nam strzelić bramkę i mieć mecz pod kontrolą. Wiadomo, że nasza drużyna lubi i umie grać z kontrataku, więc ofensywne nastawienie gospodarzy nam to umożliwi. Dlatego uważam, że warto spróbować za drobne postawić taki zakład, bo naprawdę Niemcy mogą się nadziać na jakąś naszą kontrę, a dobrą akcję ma u nas kto wykończyć. Co do meczu uważam, że go wygramy, może to zbyt hurraoptymistyczne podejście, ale naprawdę jesteśmy w stanie to zrobić. Jak ogrywać potęgi pokazała nam wczoraj Islandia. Niby nic dwa razy się nie zdarza, a &quot;Wyspiarze&quot; zrobili to po raz drugi. Dlaczego my mielibyśmy tego nie dokonać i po raz drugi w tych eliminacjach zwyciężyć z Niemcami? Wtedy w poniedziałek wielka feta na Narodowym po Gibraltarze i świętowanie awansu! Ciśnienie będzie po stronie naszych dzisiejszych rywali. Oni muszą - my możemy. Polska!
⛔ 100
 
K 0

kk_jed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Niemcy HA -1,5
Kurs: 2.100
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do analizy posłużę się przebiegiem pierwszego meczu, mianowicie przewaga Niemiec w posiadaniu piłki ( 63-37 ) , ilość strzałów ! (22-4, przy czym nasze 3 celne i 2 bramki) itd. Każda statystyka jak i przebieg meczu pokazuję, że wynik pierwszego meczu był podyktowany przypadkiem, szczęściem, brakiem kadrowym Niemców, paradami Szczęsnego. Nic takiego się drugi raz nie powtórzy. Scenariusz meczu przewiduje taki sam, lecz tym razem nasze kontry ograniczą się do minimum. Mączyński, Jodłowiec, czy defensywny Krychowiak nie są gwarantem posiadania przez nas piłki, a nasze kontry przy słabej formie skrzydłowych i osamotionymi w ofensywnie Lewandwoskim i Miliku będą wyglądać blado. Niemcy tym razem przystąpią w prawie najmocniejszym składem (wypadł Reus) w połączeniu z naszą przebudowaną obroną (ostatni mecz Szukały to 3 min z Grecją ????) i faktem jak toczył się pierwszy mecz ( abstrahując, nawet w meczu z Irlandią, Gruzją nie prowadziliśmy gry) i tym, że nasza ofensywa ograniczy się w całym meczu na paru kontrach i 2-3 rożnych. Podsumowując Niemcy powinny spokojnie pokryć ten HA, nawet przy bramce dla Polaków na którą szanse widzę jakieś 2-3%. Kurs na czystą 1 to pieniądze leżące na ziemi, również polecam ???? .
✅ 110
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? US Open, 2. round, hard ????
Godzina: 18:30
Spotkanie: Groenefeld, Vandeweghe - Hsieh, Rodionova
Typ: Groenefeld, Vandeweghe
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzis juz nie gram singla pań po wczorajszym trefnym typie ... Dziś gram oto taki mecz pań w którym sadze ze to para niemiecko - amerykańska wyjdzie z pojedynku zwycięsko .
Wszystkie panie oprócz Vandeveghe mają sporo nabitych spotkań w deblu , ale wiecej spotkań ze sobą ma para Groenefeld/Vandeveghe . Grały ze sobą juz na wimbledonie gdzie odniosły 2 zwycieśtwa m.in. nad para Garcia/Srebotnik , gdzie to one się naprawde się rozumieją i troche w deblu juz osiagneły . W poprzedniej rundzie ograły weteranki , czyli Panie Stosur/Kuznetsova w dwóch setach . Rodionova/Hsieh ograły tutaj taką zlepianke do debla czyli pare Hrdinova/Jovanovski . Coco na US Open pozostała juz tylko gra deblowa , przypomnę ze w drugiej rundzie została ona zdemolowana przez Mattek B. 6-2,6-1 no i wtedy Coco zdemolowała swoją rakiete ze złości , że nie mogła nawiązać walki ze swoją starszą rodaczką . Sadze , że po tym wszystkim Vandeveghe bedzie chciała coś osiagnąc w deblu , a szanse są bo Groenefeld to świetna deblistka . Sadze ze warto sprobować .
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 176

michal93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Albania
Typ: Połowa/Koniec X/1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365

Analiza :
Na rozkład wziąłem spotkanie z grupy I eliminacji do ME we Francji. Liderem grupy jest Portugalia ,która w 5 spotkaniach zgromadziła na koncie 12 punktów, na 2 miejscu mamy Danie która tak samo jak Albania zajmująca trzecią pozycję ma 10 punktów które zdobyła w 5 spotkaniach ,a Albania we 4 .Kontuzje wykluczyły ze składu takich graczy jak Andreas Bjelland(21/2), Jores Okore (8/0) i Alexander Scholz (0/0) Niepowołani zostali Victor Fischer (7/1), Lasse Schone (22/3) iThomas Kahlenberg (46/5),Dania ma również z lewą obroną ,nie zagrają na niej nominalni LO;Poulsen ,ani Boilesen ponieważ oni również narzekają na urazy.Ich miejsce zajmie prawdopodobnie grający zazwyczaj w środku pomocy Delaney. Mało tego zabraknie również chyba jednego z najbardziej obecnie rozpoznawalnych piłkarzy w składzie Dani C.Ericksena z Totenhamu.To tyle o składzie Dani,teraz Albania.

Albania zajmująca obecnie 22 miejsce w rankingu Fifa zrobiła ostatnimi laty duży krok do przodu jeśli chodzi o grę reprezentacji, w ostatnim roku między innymi wygrane z Portugalią na wyjeździe i z Francją u siebie.jeśli chodzi o nieobecności zabraknie Mavraja(23/3) i Curriego(44/1),problemem jest również to ,że kapitan zespołu środkowy obrońcaCana ,nie przygotowywał się do sezonu z żadnym zespołem i dopiero w ostatnich dniach znalazł klub Fc Nantes w obronie będzie musiał wystąpić młody Ajeti.

Tak więc jak napisałem jedna i druga drużyna mają swoje problemy,i widzę ten mecz tak od początku atak Dani na połowie Albańczyków,którzy będą starać się kontrować ,ale generalnie autobus w bramce,Dania nie będzie mogła skorzystać z kilku podstawowych graczy dlatego ich ataki będą nieporadne.Albańczycy będą nadrabiać walecznością,ale uważam mimo wszystko ,że ciężko będzie im utrzymać konsekwencje w defensywie do końca meczu i 2 połowa przeważy szalę na korzyść Dani.
⛔ 100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 20:30
Spotkanie: J.Chardy - D.Ferrer
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,50
Buk: Betsson
Analiza:
Idę dalej droga szukania co najmniej 4 setów w meczach US Open( wczoraj Tomic - Hewitt) Im dalej w las tym...więcej setów;) Znaczy się ,że poziom się wyrównuje idąc dalej w turnieju.Dziś Chardy ,który odprawił 3:0 niezłego Klizana zagra z Ferrerem, który to męczył się poprzednio z Krajinoviciem. Dziś faworytem jest oczywiście Ferrer ale sądzę,że nie do zera ;)
✅ 50
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: po 24.00
Spotkanie: Medison Keys – Agnieszka Radwańska
Typ: 1
Kurs: 2,26
Buk: Betsson

Analiza:

Agnieszka gra ostatnio dobrze, ale żeby wygrać z Amerykanką musiałaby zagrać baaaardzo dobrze. Mam przeczucie, że tak się nie stanie.
Forma Radwańskiej to zawsze niewiadoma. Mecz z Linette pokazał że można się o formę krakowianki martwić. Zawodniczka z TOP 20 gra równy mecz z tenisistką z okolic setki. To dziwi. Radwańska niczym się specjalnym nie wyróżniała, tam nie było jakiejś wielkiej tenisowej jakości oprócz przebijania, dokładnoci małej ilości błedów.
Wszystko ładnie pięknie, ale na mocne piłki Amerykanki to może być trochę za mało.
W h2h 4:0 dla Polki. To może trochę martwić. Ostatni mecz w Wimbledonie był zacięty, Amerykanka urwała Polce seta. Trawa to któlestwo Polki, a dziś gra na nowojorskim betonie, a tu rządzą młodzi i silni. Amerykanie zawsze są na swoim terenie groźni. Boję się o Polkę.
Wystarczy też spojrzeć na drabinkę. Rozstawione odpadają jak muchy. To pokolenie się powoli kończy... Woźniacka przegrywa kilka meczowych i wraca do domu. Kiedyś to było nie do pomyslenia. Brakuje motywacji, ognia. Młodzi to maja.
Pogoda w NYC pod psem. Duchota, wilgotność, a fizyczność Isi też zawsze pod dużym znakiem zapytania.
Stawiam czyty win na Amerykankę, a za mniejszą stawkę DW: 2:1
✅ 126
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje, grupa D
Spotkanie:
Niemcy - Polska
Typ: Remis
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45

Analiza:

Właściwie dużo na temat tego meczu zostało powiedziane bardzo dużo jednak nie wiem czemu nikt nie wziął tutaj pod uwagę podziału punktów. Obie drużyny czytałem, że mają jakieś tam problemy przed meczowe nie wnikam w to za bardzo. Sędzią dzisiejszego spotkania jest nie jaki &quot;Austriak&quot; Nicola Rizzoli, najlepszy sędzia świata. Ponoć jest szczęśliwcem na boisku Niemców. Obie drużyny dzieli jeden punkt przewagi a póki co obie mają praktycznie zagwarantowane wejście do Euro 2016. Kolejność miejsc zależeć będzie od kilku spotkań od dzisiejszego również. Szwecja będąca na 3 miejscu póki co nie zagraża obu drużynom ponieważ na tę chwilę przegrywa 1:0 z Gruzją. Co do dzisiejszych drużyn jak pisałem przewaga to tylko jeden punkt. Gdyby Niemcy dzisiaj wygrali wskoczą z automatu na pierwszą pozycję a jest to możliwe gdyż mogą chcieć się odegrać za porażkę z tamtego roku 3:1. Jednak z drugiej strony Polska też musi być coś zmotywowana i łatwo nie pozwolą wbić gola. Trener Nawałka kombinuje z kadrą i zobaczymy co wykombinuje. Dla mnie w tym meczu widocznym rezultatem jaki może być to obustronny podział punktów. Za drobniaki można spróbować kto wie..
⛔ 100
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Finlandia
Typ: Grecja
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365

Grecja jest cieniem druzyny z MŚ. Porazka za porazka. Zero dyscypliny co pokazały mecze z taka potega jak Wyspy Owcze :p. Szans na awans nie ma, chyba nawet teoretycznych. Jednak zeby odbudowac chociaz w niewielkim stopniu reputace, mecz z Finami powinni wygrac.
Patzrac na druzyne Grekow, ogorki nie graja. Zawodnicy na europejskim poziomie.
Finowie tez nic nie prezentuja. 4 pkt, zwyciestwo tylko (albo i az z WO) ni i remisik u siebie z Hellada.
W historii h2h Grecy podejmowali Finow 6 razy i 6 wygranych.
Dodatkowo pamietajcie ze Grecja dostala nowy kredyt od Merkelowej, wiec trza grac, wygrywac i kolejna pozyczke przepier**** ????
⛔ 100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: NiemcyPolska
Typ: 1 ( EH na rzuty rożne 0-6)
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:



W pierwszym meczu Polska dość niespodziewanie wygrała w Warszawie 2-0 mimo, że przewagę w tym meczu mieli Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi początek eliminacji mieli bardzo słaby, gdyż w kolejnym meczu tylko zremisowali z Irlandią 1-1. Trener naszych zachodnich sąsiadów tłumaczył się wówczas zmęczeniem po mistrzostwach Świata. Teraz gospodarze nie mają już zdanej wymówki i ten mecz po prostu muszą wygrać, gdyż ta wygrana pozwoli im objąć prowadzenie w grupie no i przede wszystkim zrehabilitują się za mecz w Warszawie. Poza tym Loew ma do dyspozycji niemal najsilniejszy skład jakim dysponują obecnie Niemcy. Zabraknie jedynie Reusa, którego jednak zastąpi wracający do formy Ozil. Gospodarze od początku powinni zdobyć przewagę w tym meczu i często gościć pod Polską bramką a tym samym wywalczyć sporo rzutów rożnych. Myślę, że gospodarze przed własną publicznością w tym aspekcie będą stroną przeważającą, ba wręcz nas zdemolują…ale oby tylko w tym aspekcie.
✅ 230
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Zdobywcy goli - Kamil Glik kiedykolwiek
Kurs: 15,00 =&gt; 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiem, że to zabrzmi jak truizm, ale będzie to arcyważny mecz dla obu zespołów. Niemcy będą chcieli wygrać za wszelką cenę, by zmazać plamę z zeszłego roku, a także by zwiększyć swoje szanse na pierwsze miejsce w grupie. Polaków zapewne usatysfakcjonowałby remis, niemniej jednak będą szukać szansy na zwycięstwo. Spodziewam się wyrównanego i zaciętego spotkania, w którym oba zespoły strzelą co najmniej jedną bramkę. Niemcy są faworytami, więc pewnie im się to uda, Polacy natomiast, jak wiemy, potrafią się zmobilizować na mecze o wielką stawkę z drużynami powszechnie uważanymi za potęgi futbolu. Dzisiaj nie będzie inaczej. Sądzę, że Polacy strzelą bramkę głową, po stałym fragmencie gry. A ponieważ zarówno Lewandowski jak i Milik (jako strzelec bramki w ubiegłorocznym spotkaniu) będą bardzo dokładnie kryci przez niemieckich defensorów, na głównego faworyta do zdobycia bramki dla Polski wyrasta środkowy obrońca Kamil Glik, który potrafi grać głową, a ponadto jest skocznym zawodnikiem.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: 5 goli lub więcej
Kurs:4.2
Bukmacher:Bwin
Analiza:Spotkanie mistrzów świata reprezentacji Niemiec z liderem grupy Polską. Nawałka odsłonił karty i nie mam zbyt pozytywnych odczuć. Jodłowiec piłkarz alibi,jak to ktoś ładnie opisał. On ma zbyt wysoko środek ciężkości żeby walczyć jak równy z równym z piłkarzami klasy mistrzów świata,będzie on niemiłosiernie objeżdżany. Zresztą Polska drużyna nawet w meczu z Guzją była ostro wkręcana w ziemię bo tam co drugi ma problem ze zwrotnością,Glik Szukała czy Piszczek.Choć poprawiło się pod tym względem. Dodatkowo Milik na skrzydle,a ja pamiętam jak wygraliśmy z Portugalią dzięi temu że mieliśmy na skrzydłach super podwojenia w defensywie. W takim sensie że boczni pomocnicy wracali raz za razem za Ronaldo i spółką do obrony,moim zdaniem ze strony Milika nam to niestety nie grozi,a nawet jeśli to on jest zbyt drewniany na szybkich i zwinnych pomocników jacy grają w RFN. Mam nadzieje że Lewy coś strzeli i nie będzie jakiegoś pogromu tylko np 3-2. Na szczęście Szkoci nie wykorzystali okazji. ????
⛔ 100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Albania
Typ: HT/FT - X/1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie w grupie I eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji pomiędzy Danią a Albanią. Faworytem wg bukmacherów są gospodarze tego spotkania. Duńczycy w tych eliminacjach rozegrali 5 spotkań, w których wywalczyli 10 punktów. Pokonali Armenię i dwukrotnie Serbię, zremisowali z Albanią i przegrali u siebie z Portugalią. Taka ilość punktów stawia ich na pozycji wicelidera. Z kolei Albania dość niespodziewanie zajmuje 3 miejsce i jak do tej pory jest niepokonana. Sensacyjnie wygrali w Portugalii i urwali punkty Danii, chociaż byli blisko zdobycia kompletu. Grając w Serbii otrzymali walkower. Dania jest silnym zespołem. Piłkarze mają świadomość, że tuż za ich plecami są Albańczycy. Spodziewam się zaciętego spotkania i końcowej wygranej Danii.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - US Open - miksty
Godzina: 23.00
Spotkanie: Kudryavtseva/Peya - McHale/Kozlov
Typ: dokładny wynik 2/0 Kudryavtseva/Peya
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zawiodłem się na McHale w singlu gdzie myślałem że może okaże się czarnym koniem turnieju. Grała słabo, postawiła na przebijanie gdzie okazała się gorsza od przeciwniczki, a obrony za bardzo nie ma. Dlatego mimo licznej publiczności jaka zzwykle jest na mikstach myślę że dzisiaj parze amerykańskiej to nie pomoże tak jak nie pomogło Christinie w singlu. Kozlov jest utalentowanym nastolatkiem, który z czasem może zacznie pokazywać się lepiej i będzie bardziej znany, na razie można powiedzieć o nim że gra ze zmiennym szczęściem w challengerach. Gra deblowa młodej pary z Ameryki nie może równać się umiejętnościami z ich dzisiejszymi pprzeciwnikami. Kudryavtseva i Peya juz od paru lat są w czołówce deblowej na sświecie. Miksty również traktują poważnie i tutaj myślę że nie potraktuja tej gry ulgowo. W poprzednim roku Amerykanie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając w pierwszej rundzie a w drugiej minimalnie przegrywając z bardzo dobrymi parami. Ale stawiam na 2/0 szczególnie przez powagę przeciwników.
✅ 90
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: DW 2:2
Kurs: 15.70
Bukmacher: BaH
Analiza:
Niemożliwe? W pierwszym meczu każdy mówił to samo, a jednak w głębi serca liczył na naszych. I co? No i się udało, mimo mozlonej gry i zadedwie kilku okazji na zdobycie bramki wykorzystaliśmy je i wygraliśmy. Dziś, po przegranej Szkocji jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji do awansu na Mistrzostwa Europy. Myślałem w remisie, ale powyżej typ już był, 1:1 również, a więc spróbuję 2:2, co wcale nie jest aż tak niemożliwe, mimo tego iż historia naszych spotkań z Niemcami nigdy nie obfitowała w tak wysoki wynik. Jednakże jak już poprzednicy wspomnieli, każdy kolejny mecz z Niemcami rządzi się innymi prawami, nasz skład wygląda coraz lepiej, no i gra również, co prawda nie z lepszymi rywalami nie jest aż tak zachwycająca, jednak nawet jedna czy dwie okazje do strzelenia bramki w obecnej sytuacji w bardzo dużym stopniu może skutkować strzeleniem gola. Fajnei by było ten mecz wygrać i oczywiście będę kibicował Polakom, jednak wynik 2:2 jest dla mnie bardziej prawdopodobny niż czysty win. Przecież Niemcy są głodni rewanżu za ostatnią porażkę, zresztą jedyną w historii naszych spotkań i z pewnością coś na swoim terenie ustrzelą.
DO BOJU POLSKA!! ????
⛔ 100
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Jodłowiec dostanie żółtą kartkę
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza bedzie na szybko, bo lada moment mecz. A wiec - Nicola Rizzoli kartek nie zaluje, Niemcy maja bardzo mocny srodek pola i Jodla jako defensywny pomocnik bedzie musial sie na pewno sporo nameczyc z Bellarabim, Kroosem, Ozilem czy tez Goetze. Moze i nie lapie on tyle kartek co Krycha, ale ogolnie jest zawodnikiem, ktory dosc czesto fauluje. Kurs na pewno warty uwagi.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
M.Keys - A. Radwańska
godzina planowo 23.30
Typ Tiebreack w meczu TAK
kurs 3,4
bet365
Obie w dobrej formie.Ostatnio spotkały się na Wimbledonie 2;1 wygrała Agnieszka i mieliśmy Tiebreacka.Radwańska nie grała Tiebreacka od tamtego meczu , i uzbierało się już 12 meczy bez Tiebreacka .Keys grała 3 mecze temu Tiebreacka ze Svitoliną .
Ja kolejny raz podwajam stawkę i idę w stronę Tiebreacka mam nadzieję że dzisiaj zdyskontuję moją progresję.Ogolnie wydaje mi się że trudno w tym meczu wskazać faworyta i czeka nas wyrównane zacięte spotkanie.Warto przyczaić się z betami na Livie
bo mogą kursy skakać jak szalki od wagi coś jak wczoraj w meczu Wozniacki - Cetkowska.pow all
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom