>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Polska
Typ - Arek Milik strzeli gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
No to i ja dołożę parę zdań bo uważam że chociaż Niemcy są zdecydowanym faworytem w tym pojedynku ale wiadomo że piłka jest nieobliczalna , w pierwszym pojedynku z Niemcami też nasi zachodni sąsiedzi byli uważani za faworyta bo my z nimi jeszcze nie wygraliśmy itd. itp. teraz w piłce nie ma już chyba zdecydowanych i murowanych faworytów co pokazują wyniki , choćby wczorajsze mecze i porażka Holendrów u siebie z Islandią czy remis Chorwatów z Azerami i to 0:0 tak wiec i dziś liczę na bardzo dobra postawę podopiecznych Adasia Nawałki , no to teraz dwa zdania na temat Arka Milika który od momentu przejścia z Niemiec gdzie grzał ławę do Ajaksu chłopak odżył i rozwija sie bardzo dobrze czego dowodem jest wystawianie go przez Franca De Boera do podstawowego składu a ten odwzajemnia to dobrą i skuteczną gra , Arek w 8 meczach czyli liga i mecze pucharowe Ajaksu zdobył 4 bramki a co do reprezentacji to w 17 meczach 7 goli , jak wiemy otworzył on wynik pierwszego spotkania Polski z Niemcami i uważam że i dziś pokaże Nawałce że warto na niego stawiać i liczyć na jego zaangażowanie w meczu a chłopak rzeczywiście daje z siebie maksa , Arek wierzymy w Ciebie i liczymy że strzelisz !
⛔ 100
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 18:45
Spotkanie: Rumunia U21 - Bułgaria U21
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W Rumunii żyją oczywiście dzisiejszym spotkaniem w Budapeszcie gdzie dorosła reprezentacja chce zrobić kolejny krok w stronę awansu na francuskie Euro, wcześniej ich młodsi koledzy powalczą o wyjazd na MME do Polski i temu spotkaniu przyjrzałem się bliżej.
Podopieczni Cristiana Dulcy na początek eliminacji rozprawili się z Armenią 3-0. Dwóch zawodników z tamtego zwycięskiego składu obrońca Filip i pomocnik Bumba zostali powołani do pierwszej reprezentacji, ale to nie powinien być wielki problem dla gospodarzy. W każdej formacji można znaleźć obiecujące nazwiska - warto wspomnieć choćby o Cojocaru (12 występów w bramce Steauy w tym sezonie),pomocniku Rotario (7 meczy i 2 gole dla Dinamo Bukareszt) czy strzelającym dla Viitorulu napastniku Florinie Tanase (9 meczów, 4 bramki). To właśnie z Viitorulu, czwartej aktualnie drużyny rumuńskiej ligi powołano 5 piłkarzy a zgranie to atut który na poziomie reprezentacji ma wymierną wartość.
Reprezentacja Bułgarii pod wodzą Antoniego Zdravkova zdecydowanie nie zachwyca, porażka na początek elminacji z Walią 3-1 wpisuje się nieco w serie słabszych wyników tej ekipy. Dzisiaj ponadto nie zagrają w optymalnym zestawieniu. Może zastanawiać, że kursy w stronę jedynki idą nieco w górę, ale nie wydaje się by przemawiało za tym coś konkretnego. Myślę że 3 punkty zostaną na stadionie w Targu Mures.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bautista-Agut R. (23) - Goffin D. (14)
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,50
Buk: Bet365
Analiza:
W meczu Roberto Bautisty-Aguta 23 na listach ATP z 15 Davidem Goffin, spodziewam się, że nie zakończy on się wygraną któregoś z graczy wygraną do zera. H2H dla Hiszpana 3-0 wszystkie mecze toczone były na nawierzchni twardej. Bautista-Agut dwa razy wygrał w trzech setach i raz bez straty seta. w pierwszej rundzie obaj do zera wygrali swoje mecze w drugiej stoczyli pięciosetowe boje. Liczę na to, że i w pojedynku pomiędzy nimi będziemy mieli do czynienia z meczem obfitującym w sety, przekonują mnie do tego przede wszystkim ich ostatnie pojedynki w których widać jak nieprzewidywalni są to zawodnicy. Hiszpan w meczu ze swoim rodakiem Carreno-Busta prowadząc w setach 2-1 i wygranym trzecim secie do zera przegrywa następnego seta do dwóch. Goffin z kolei dobrze nie wszedł w mecz z Berankisem przegrywał już 1-2 w setach, żeby później w dwóch następnych nie pozostawić złudzeń swojemu rywalowi.
zwrot
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Albania
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 w eliminacjach do Mistrzostwa Europy 2016, Dania zagra na własnym terenie z Albanią. Obydwa zespoły zagrały już ze sobą w Albanii i wtedy był remis 1:1. W tabeli Dania zajmuje 2 miejsce a Albania 3, lecz oba zespoły maja po 10 punktów za Portugalczykami którzy mają 12 pkt. W tej grupie o pierwsze dwa miejsca i bezpośredni awans do Mistrzostw Europy walczyć będą właśnie drużyny Portugalii, Danii i Albanii. Dlatego dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważne dla układu tabeli i jego zwycięzca zdecydowanie przybliży się do awansu. W tych eliminacjach podopieczni Mortena Olsena grali u siebie 3 razy z czego wygrali 2 mecze z Serbią 2:0 oraz z Armenią 2:1 i raz przegrali z Portugalią 0:1. Natomiast Albańczycy w tych eliminacjach w spotkaniach wyjazdowych mierzyli się już dwukrotnie i do tej wygrali oba mecze z Serbią 3:0 i z Portugalia 1:0. W historii te zespoły grały ze sobą 9 razy i z tego 6 meczów wygrali Duńczycy, 2 razy padł remis i raz wygrali zawodnicy Albanii. Będzie to z pewnością zacięty mecz lecz Skandynawowie graja u siebie i mają teoretycznie mocniejszy skład wiec na pewno będą chcieli dzisiaj przed własną publicznością wygrać.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Kwalifikacje - EURO
Niemcy - Polska
20:45
Niemcy / Niemcy 1/1
@ 1,97 Unibet
Piękny kurs, na Szwabów! Jeśli chodzi o taki zakład oczywiście, bo grać takie mizerne 1,36 to aż szkoda. Polacy grają wybitnie dobrze podczas kwalifikacji. Są na pierwszymi miejscu w tabeli i zaraz po nich są Niemcy, ze stratą ledwie punktu. Polacy jeszcze ani razu w tych kwalifikacjach nie doznali porażki, co trzeba pogratulować bo rzadko to się na prawdę zdarza. Lewandowski, gra jak z nut i nawet w reprezentacji potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Tak jak to było z Gruzją gdzie ubił hattricka w kilka minut. Nawet prowadzi w klasyfikacji strzeleckiej, czego mu bardzo gratuluję. Nie miej jednak po drugiej stronie Niemcy, zawsze silna marka mająca w swoim składzie ekipę do wygrywania niemal wszystko. Na pewno trzeba pochwalić Neuera, który dzisiaj będzie bronił strzały Lewandowskiego. Neuer to chyba teraz najlepszy bramkarz świata. Chyba nie ma takiego drugiego bramkarza, który miałby takie wyniki jak on, w teraźniejszym czasie. Niemcy, również słyną z silnej ofensywy. Mają atak który potrafią postawić na nogi nie jedną defensywę świata. Dzisiaj za wszelką cenę ich kluczem będzie wygranie tego meczu, żeby być liderem w tabeli. Aby to zrobić muszą dzisiaj pewnie wygrać. Pewnie, bo grają u siebie więc nie zdziwię się jak tu Polska na prawdę będzie miała mało do powiedzenia. Niemcy od pierwszych minut będą dominować i to jak oni uwielbiają wymieniać kilkadziesiąt podań w meczu, aby zbliżyć się do bramki Polaków. Fakt, że Polacy z Niemcami już wygrali, na swoim boisku ale jednak teraz to może się zmienić. Niemcy na pewno mają świadomość tego o co jest ten mecz. Zwykle dzisiejsi gospodarze u siebie straciła tylko dwie bramki, strzelając siedem. Gram sobie 1/1 także liczę na wygraną może być skromną w pierwszej połowie, a potem nawet dobicie Polaków. Możliwe, że i Polacy coś strzelą ale nie sądzę aby przechylili szale na swoją korzyść. Jestem za Polską, ale w biznesie nie liczą się sentymenty! Gram 1/1 NIEMCÓW
✅ 97
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Paire-Robredo
Godzina: 17:00
Typ: DW 3:1
Kurs: 5,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek mlodego Francuza Paire(41) z doswiadczonym Hiszpanem Robredo(26) na twardych kortach w NY. Bilans dotychczasowych spotkan 2:1 dla Benoit, wszystkie mecze grane na maczce, w tym dwa razy ogral Tommy&#39;ego w tym roku, gdzie prezentowal swoj najlepszy tenis. Pytanie brzmi, jaki tenis prezentuje Paire teraz? Moim zdaniem porownywalny i powinien wygrac ten mecz. Po wygranej nad Nishikorim na pewno ma apetyt na wiecej, pewnosc siebie podskoczyla do gory, Ilhan ograny dosyc pewnie i czas na kolejny krok do przodu. Rywal jeszcze bez straty seta, ale po prostu nie mial z kim go stracic... Berrer zapewne marzyl o przejsciu kwalifikacji, Groth walczacy ze sciana, ciezko bylo mu przebic kilka razy pilke za siatke. Paire niewygodny rywal dla kazdego, jego bekhend jest zabojczy, Robredo nie bedzie nadazac moim zdaniem za crossami. Ogolnie duzo bedzie gry katowej z obu stron. Normalnie polecam gre na czysty win Paire, ale za drobne na wynik 3:1 mozna smialo przydzieciolic.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: Oswald P. / Shamasdin A. - Daniell M. / Marray J.
Typ: Oswald P. / Shamasdin A 2:0
Kurs: 2,87
Buk: Bet365
Analiza:
Kursy na to spotkanie sa rowne. Jednak ja uwazam, ze zdecydowanym faworytem jest Oswald i Shamasdin, ktorzy wczoraj niespodziewanie ograli dobra pare deblowa Peya/Soares. W tym meczu utrzmywali znakomity % pierwszego serwisu ponad 80. Daniel i Maray to para, ktora tez gra ze soba pierwszy raz. Wczoraj pokonali Fritza i Opelke czyli zawodnikow, ktorzy nie sa jakimis asami tenisowymi. Mimo to meczyli sie z nimi wygrywajac 2:1. Mysle, ze doswiadczenie jakie posiada para Oswal Shamasdin pozwolitej o to parze wlasnie zwyciezyc nad przeciwnikami. Uwazam, ze ta para moze dojsc tutaj bardzo daleko.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Rumunia
Typ: Remis
Kurs: 3
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Hej. Witam po krótkiej przerwie. Na dzisiaj chciałbym zaproponować mecz pomiędzy 2 reprezentacjami, które w tych eliminacjach są bardzo underowe, a to według mnie sprzyja remisom. Do tego gospodarze według mnie to trochę słabsza reprezentacja niz goście, ale tylko trochę. Jednak tą słabość nadrobią własnym boiskiem. Goście to liderzy tej tabeli, gospodarze plasują się na 3 pozycji, ale dzieli ich jedynie 3 punkty. W
✅ 200
 
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja- Finlandia
Typ: REMIS
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Grecy na 95 % odpadli z rywalizacji o EURO, pozostały im tylko szanse matematyczne. Gospodarze dzisiejszego meczu zdobyli 2 punkty w 6 spotkaniach ( przegrywając 2 razy z Wyspami Owczymi !! ) Finowie też nie mogą zaliczyć eliminacji do udanych, ponieważ 4 punkty w 6 meczach to nie jest wybitne osiągnięcie. Obie drużyny grają ostatnimi czasy na tym samym poziomie czyt. miernym. Jednakże jedna statystyka rzuciła mi się w oczy. Grecy w 6 spotkaniach u siebie nigdy nie stracili choćby punktu z reprezentacją Finlandii. Normalnie bezpiecznie byłoby postawić na wygraną południowców, aczkolwiek w tym meczu uważam że jest idealna okazja aby goście z północy wreszcie wywieźli z gorącego terenu punkt. Przecież nic nie trwa wiecznie !
⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45

Spotkanie:
Niemcy - Polska
Typ:
Handicap (0:2) - 2
Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, dzisiaj o godzinie 20:45 zmierzymy się z naszymi zachodnimi sąsiadami o fotel lidera grupy D. Z tego co widziałem na ten mecz analiz nie brakuje. Chyba już wszyscy przedstawili dokładne statystyki i przewidywania na ten mecz. Moim zdaniem nasza reprezentacja musiałaby wspiąć się na wyżyny aby sprawić niespodziankę i wywieźć dzisiaj choćby cenny punkt, ale jestem przekonany że nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy nie są w stanie wygrać z nami aż 3 bramkami. Zerkając w statystyki ,Niemcy jeszcze nigdy nie wygrali z nami aż tyloma bramkami i dzisiaj też to nie powinno nastąpić.

⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Sergiy Stakhovsky
Typ: over 33,5 gema
Kurs: 1,88
Buk: Pinnaclesports
Analiza: Dotychczas w US Open nie byłem przekonany do Stakhovskyego. Oczywiście miała na to wpływ jego forma przed turniejem, zaskakujące porażki z Janowiczem, Przysiężnym czy Herbertem. Od dłuższego czasu Sergiy miał problem z wygrywaniem spotkań, tutaj jednak pokonał graczy, którzy w przypadku jego kiepskiej dyspozycji byliby w stanie go ograć, Millmana i Marchenkę, udowadniając, że z jego dyspozycją jest nieco lepiej. Ukrainiec, jak każdy dobry gracz, nawet jeżeli nie jest w dobrej formie w mniejszych turniejach, w wielkoszlemowych po prostu nie schodzi poniżej pewnego poziomu. A przekonaliśmy się już w poprzednich latach, że jest zdolny do sprawiania w największych turniejach ogromnych niespodzianek. Do tej pory Tsonga grał z kończącym karierę Nieminenem i będącym od wielu tygodni w beznadziejnej dyspozycji Granollersem. Śmiem więc twierdzić, że Serhiy będzie dotychczas najtrudniejszym rywalem Tsongi. Stakhovsky ustabilizował formę, jest trudny do przełamania, a warto zauważyć że typ może wejśc nie tylko w przypadku co najmniej czterosetowego spotkania, ale także w przypadku zaciętej trzysetówki. Stawiam, że Tsonga nie wygra z Ukraińcem z największą łatwością, a fragmentami meczu będzie toczyła się wyrównana walka bez dużej liczby przełamań.
⛔ 100
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Niemcy(-3.5)-Polska - rzuty rożne - kto wykona więcej (handicap)
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie pomiędzy liderem a wiceliderem grupy. Polacy są skazywani na porażkę, ja jednak uważam, że Niemcom łatwo nie będzie, chociaż będą na pewno stroną przeważającą. W pierwszym meczu rożne 6-0 dla niemieckiej ekipy i sądzę, że dzisiaj również będą dużo atakować a nasza drużyna dużo bronić. Im dłużej Polacy nie stracą bramki tym więcej będzie rożnych dla Niemców. A już super by było jakby nasi strzelili pierwszą bramkę. Dodatkowo w tych eliminacjach Niemcy we wszystkich meczach mieli więcej rożnych niż przeciwnicy i zazwyczaj była to różnica 5-7 rzutów. Do grania o większą stawkę.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Polska +1.5 gola
Kurs: 1.82
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siema.
Dużo dzisiaj napisaliście o meczu Polaków z Niemcami ale pośród wszystkich typów nie zauważyłem bardzo dobrego betu jaki jest handicap +1.5 na Polskę.
Zapowiada się, że będzie to prawdziwa wojna (z resztą jak zawsze). Mamy niepowtarzalną okazję udowodnić Niemcom, że nie jesteśmy od nich gorsi i nawet przy porażce 1-0 ten dwumecz wygramy.
Myślę, że Polacy doskonale zdają sobie z tego sprawę i będą robić wszystko by nawet w przypadku porażki nie przegrać więcej niż jedną bramką.
Kursy są zaskakują biorąc pod uwagę wczorajszy mecz Holandii z Islandią, która pokazała, że można dwa razy pokonać topową europejską drużynę nie mając w składzie wielu gwiazd.
Podstawą jest to by szybko nie stracić bramki, wtedy myślę, że nie ma mowy o wysokiej wygranej Niemców.
Oni też mają sporo do stracenia i wiedzą, że gdy rzucą się do maksymalnego ataku może ich to sporo kosztować.
Składy, statystki, właściwie wszystko zostało podane, tyle ode mnie.
Powodzenia.
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Godzina: 22:30
Spotkanie: Keys M. - Radwanska A.
Typ: 0:2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miałem obrać inny typ, ale cholera, najprawdopodobniej za bardzo lubię Agnieszkę i za bardzo jej kibicuję. Ostatnio zaprzepaściła mi piękny typ, naprawdę piękny, ale dziś liczę, że wygra w dwóch setach, bez większych problemów. Drogę do 1/16 miała naprawdę łatwą Isia, plus trafiła na Polkę, co było nawet miłym smaczkiem. Od trzech lat, gdy rozegrały pierwsze spotkania zawsze górą jest Radwańska. Co do Keys, jest dziwną dla mnie zawodniczką, nie przypada mi do gustu. Nie sądzę, aby dziś dała Adze rady. Agnieszka jest w formie, co prawda zdarza się, ze czasem się jeszcze wybije z rytmu, ale szybko do niego wraca. Moim zdaniem 7/10.
P.S. Myślałem nad podaniem typu Cilic M. -Kukushkin M. powyżej 3.5 setów, ale się wstrzymałem na korzyść Agnieszki. Polecam śledzić to spotkanie o 17.
⛔ 100
 
P 16

pablozet

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chan/Chan - Barthe/Siegemund
Typ: Chan/Chan
Kurs: 1,58
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na przeciwko siebie w deblu para z ktorej zawodniczki ozegraly po 17 spotkan na hardzie w tym roku i moga sie pochwalic bilansem 17/10 i 17/4 oraz para ktorej bilans to Barthel 4/6 i Siegemund 2/2 .
Chan &amp; Chan wygraly turniej w Cincinnati, B+S bez polotu na ostatnich turniejach (patrz bilans powyzej).
1,58 moze to nie wiele ale statystyki przekonuja mnie by zagrac w strone Chan &amp; Chan, z nadziejami za beda dawac z siebie wszystko jak to zrobily w Cincin ????
Nie mam polskich znakow dzisiaj, tak wyszlo sorry.
✅ 58
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: WSG Wattens - TSV Neumarkt
Typ: over3.5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Godzina: 19:30
Pisałem o analogicznym spotkaniu w zeszłym roku w maju (6-0) a oni już zdążyli zagrać od tego czasu 3x, ale ten czas zapiernicza.
Dzisiaj podobnie jak zawsze WSG są murowanym faworytem, w historii potyczek na 12 spotkań wygrali 11 i raz tylko na wyjeździe 6 lat temu zremisowali. Ewidentnie TSV im &quot;leży&quot;.
Dzisiaj startuje 7 kolejka sezonu, gospodarze są liderem maja komplet zwycięstw! Są głównym kandydatem do awansu, bilans bramek 22-3, wyniki:
29.08.15 Bregenz - Wattens 1 : 4
21.08.15 Wattens - Reichenau 5 : 1
14.08.15 Saalfelden - Wattens 0 : 3
07.08.15 Wattens - Seekirchen 4 : 1
31.07.15 Kitzbuhel - Wattens 0 : 3
25.07.15 Wattens - Hard 3 : 0
Wszystkie wygrane pewne i zawsze minimum 3 gole strzelone.
Neumarkt czeka w tym sezonie raczej walka o utrzymanie, w tabeli nie najgorzej 9 miejsce, wyniki w kratkę:
29.08.15 Neumarkt - Schwaz 1 : 1
22.08.15 Neumarkt - Johann 1 : 3
15.08.15 Bregenz - Neumarkt 1 : 2
09.08.15 Neumarkt - Reichenau 6 : 2
31.07.15 Saalfelden - Neumarkt 1 : 1
24.07.15 Neumarkt - Seekirchen 0 : 1
18.07.15 OFB Neumarkt - Hard 0 : 3 puchar
Teraz coś ważniejszego:
H2H
02.11.14 Wattens - Neumarkt 3 : 2
26.07.14 Neumarkt - Wattens 1 : 2
09.05.14 Wattens - Neumarkt 6 : 0
04.10.13 Neumarkt - Wattens 2 : 3
09.05.13 Wattens - Neumarkt 4 : 1
28.10.12 Neumarkt - Wattens 2 : 4
16.05.12 Neumarkt - Wattens 0 : 3
08.10.11 Wattens - Neumarkt 3 : 1
15.04.11 Neumarkt - Wattens 0 : 1
10.09.10 Wattens - Neumarkt 6 : 1
13.11.09 Neumarkt - Wattens 1 : 1
31.07.09 Wattens - Neumarkt 3 : 1
Warto zobaczyć na wyniki Wattens w domu, 3-2, 6-0, 4-1, 3-1, 6-1, 3-1.
Bramki dziś powinny być w znacznej ilości!
Zapowiada się wpiernicz.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Polska
Typ - Lewandowski strzeli gola
Kurs - 5.00
Buk - expekt
analiza:
Podobnie jak kolega wyżej typuje strzelca w dzisiejszym meczu, a mianowicie Lewego. Mam nadzieję, że mój typ jak i kolegi Andawe wejdą ???? Osobiscie uważam, że kursy na reprezentacje Niemiec są zbyt niskie, dlatego atakuję w drugą stronę. Nie kieruję się faktami, że nie zagra Reus gdyż mają oni wiele innych znanych nazwisk. Moim zdaniem główne znaczenie w tym meczu będzie miała psychika i odpowiednie przygotowanie motywacji dla zawodników. Jeśli chodzi o naszych piłkarzy to jestem o to spokojny, lecz piłkarze Niemiec sami wiedzą, że ostatnio ich gra nie wygląda najlepiej. Szkoda wcześniejszych remisów naszej reprezentacji ze Szkocją i Irlandią gdyż dzisiaj na pewno wyszlibyśmy na murawę w innych nastrojach. Liczę tutaj na błysk naszego asa w ataku. Uważam, że meczem z Gruzją się odblokował i teraz będzie strzelał gole na zawołanie. Zdaję sobie sprawę, że Lewy będzie solidnie pilnowany przez defensywę rywali ale jego umiejętności powinny wystarczyć by choć raz skierować piłkę do bramki. Warto wspomnieć fakt, że w bramce stoi klubowy kolega Roberta Manuel Neuer. Stawiam dzisiaj na wynik 2-1 dla POLSKI. Pozdrawiam
http://www.flashscore.pl/mecz/2sA7j8um/#szczegoly-meczu
✅ 400
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - 1/16-finału
Spotkanie: Cilic M. - Kukushkin M.
Typ: zwycięzca pierwszego seta: Kukushkin M.
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Godzina: 17:00
Analiza:
Mecz, który rozpoczyna dzisiejszą sesję 1/16-finału podczas US Open 2015. Na przeciwko siebie zagrają tenisiści, których stać na równy tenis. Chorwat to ubiegłoroczny zwycięzca tych prestiżowych zawodów. Niestety w tej chwili nie widać po nim aby ten sukces był w zasięgu jego rakiety. Kukushkin ostatnio błyszczy od początku swoich pojedynków, co niekoniecznie przekłada się na wynik końcowy. Choć jego mecze nie gwarantują dojścia do finałów turniejów, to można powiedzieć, że potrafi napsuć krwi. Nie czuje presji. W zeszłym roku obaj zawodnicy spotkali się w Moskwie i wtedy pierwszy set padł łupem Kazacha mimo końcowej przegranej. W Cincinnati w przegranym meczu z Youzhnym w pierwszym secie wygrał 6:0. W kolejnym turnieju w Winston Salem rozegrał dwa mecze i w obu pierwsze sety obrócił na własną korzyść. Wpierw pokonując Mahuta (6:4 w pierwszym secie), a potem ulegając zwycięzcy zawodów Andersonowi (jako jedyny urwał seta również pierwszego 6:4). W obecnych rozgrywkach US Open odprawił z kwitkiem Lu (pierwszy seta dla Kazacha 6:3) i po walce wyrzucił z turnieju głównego Dimitrova (pierwszy set wygrał 6:3). Kazach świetnie operuje serwisem, a ostatnio miał okazję mierzyć się głównie z tenisistami, których mocną stroną jest zagrywka. Myślę, że i w meczu przeciwko Cilicowi z zapasem sił powinien od początku wyjść mocno skoncentrowany, co często potwierdza na korcie. Kazach gra na swojej ulubionej nawierzchni kortów, a będąc w formie ma duże szansę by w tym meczu od początku przechylić szansę zwycięstwa na własną korzyść.
✅ 240
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Polska
Typ - kto pierwszy zdobędzie 9 rzutów rożnych&gt;Niemcy
Kurs - 3.0
Buk - Bet365
Dla Niemców jest to mecz dużej wagi, zostały cztery mecze do końca po pojedynku z Polską zagrają dwa wyjazdy w Szkocji i Irlandii, na ostatnią kolejkę przypadnie im Gruzja u siebie więc dzisiaj z pewnością będą chcieli wskoczyć na fotel lidera tym samym utrudniając naszej reprezentacji drogę do finałów ME.Obecnie w grupie D przewodzi Nasza reprezentacja z dorobkiem 14pkt, tuż za nią są Niemcy za 13pkt, Szkocja z 11 i Irlandia z 9pkt.Niemcy dzisiaj będą trudnym rywalem do zatrzymania, nasza reprezentacja wbrew powszechnym medialnym szumie nie jest znów taka super, oczywiście zła nie jest, ale na rozpędzoną światową potęgę na ich terenie.Uważam że nabiją sporo rożnych i ryzykuje na linię 9.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
E 9

emanuel0412

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Polska wygra
Kurs: 9.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przede wszystkim moim zdaniem do takiego meczu, nie trzeba brać statystyk innych spotkań pod uwagę , Niemcy to nie Szkocja lub Irlandia ze polska może sobie pozwalać na remis. Między tymi zespołami jest prawdziwa rywalizacja od wielu lat, Polakom udało się wygrać z niemcami u siebie i teraz muszą udowodnić że to nie był zwykły fart i ze są lepsi czy to u siebie czy na wyjeździe. Polska jest w stanie wygrać ten mecz , w składzie jest zajebista atmosfera i każdy jest w dobrej formie . Nie wydaje mi się żeby brak Pazdana coś zmieniło w tym spotkaniu.
To nie mecz o punkty tylko o szacunek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom