>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 9. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Rostów - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd(-1)
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 1/8 finału Ligi Europejskiej. Zobaczymy wiele ciekawych spotkań, moim zdaniem - dosyć trudnych do wytypowania. Uważam, że najpewniejszy z nich to mecz pomiędzy FK Rostów - Manchester Utd. Analiza będzie krótka z powodu niewielkiej ilości statystyk. Zaznaczmy na wstępie, że do tej pory drużyny ze sobą nie rywalizowały.
Kurs 1.80 na zwycięstwo Manchesteru, a 3.0 na wygraną 2 golami ?? To taka mała promocja. Dziwią mnie aż tak wysokie kursy, grajmy, bo jest okazja.
Oczywiście, że FK Rostów nie jest słabą drużyną, zwłaszcza jeśli zagłębimy się w statystyki meczów granych przed własną publicznością - to fakt, rzadko kiedy przegrywają, ale moim zdaniem na tym etapie Ligi Europejskiej nie ma co patrzeć na statystyki. Dziś przyjeżdza do nich najbardziej utytułowany zespół Anglii, który pod wodzą Mourinho z meczu na mecz gra co raz lepiej. Na dodatek Zlatan Ibrahimovic strzela gole jak na zawołanie. Sądzę, że i tym razem najlepszy napastnik klubu wpisze się na listę strzelców. Dodatkową motywacją dla Szweda może być fakt, że z powodu zawieszenia nie zagra on w najbliższych trzech meczach ligowych(a dokładniej 2 ligowych i 1 pucharowym) i w tym spotkaniu może dać z siebie wszystko, bo na pewno znajdzie czas na odpoczynek przed rewanżem
1/8 finału LE to nie żarty, słabsze zespoły muszą odpaść, a do takich należy Rostow. Oczywiście, że będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ale uważam, że to dla nich za duża presja i za wysokie progi, aby rywalizować z Czerwonymi Diabłami. Nie mówię, że ten mecz będzie łatwy dla Manchesteru United, ale wydaje mi się, że Anglicy już w pierwszym meczu będą chcieli zapewnić sobie awans do 1/4 finału LE, ponieważ przed nimi jeszcze wiele trudnych spotkań. Polecam ten typ, dla odważnych Manchester United -1, dla tych bardziej ostrożnych czysta 2. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Spotkanie: Mandy Minella - Sara Errani
Typ: Mandy Minella wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.50
Godz: 00:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie I rundy Indian Wells , Minella vs Errani zacznie się tuż po północy 09.03. Kursy wystawione są ewidentnie po rankingu, a napewno obecna dyspozycja nie jest wyznacznikiem dla wartości kursowych w tym meczu. Errani jest nieznaczną faworytką. Włoszka to typowa karlica tenisowa, która już straciła swoje największe atuty tj szybkość i dobrą grę z kontry. Jej tenis obecnie to bicie balonów przez środek kortu. Zawodzi ją także ręka, gdzie już nie potrafi skutecznie zaskoczyć efektownym skrótem swojej rywalki, bądź nieustannie przebijać kilkanaście wymian. Errani tracąc szybkość traci swoje atuty, niczym jak niscy koszykarze. Za to Mandy Minella to przeciwieństwo włoskiej tenisistki. Ona jest wyższa o dwadzieścia centymetrów i gra bardzo siłowo. Kwale przeszła jak burza pokonując lepsze rywalki od dzisiejszej. Ja tu nie widzę innego rozstrzygnięcia jak szybkie 2-0 dla Minelli. Ona będzie mocno wchodzić na każdą krótszą piłkę i bezpośrednio wygrywać każdy punkt po płaskim uderzeniu. Serwis Errani to jest jej utrapienie obecnie i tu także masa łatwych punktów dla Minelli, która lubi atakować na returnie. Mandy od dłuższego czasu jest w dobrej dyspozycji, a taką okazję na awans wykorzysta bezbłędnie.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19:00
Spotkanie Apoel-Anderlecht
Typ: BTS
Kurs 1.91
Buk Bet.365
Analiza: W dniu jutrzejszym zobaczymy kolejne spotkania w ramach piłkarskiej ligi Europejskiej w którym ekipa Apoelu Nikozja na swoim stadionie podejmowała będzie Anderlecht Bruksela. Gospodarze w poprzedniej rundzie tych rozgrywek wyeliminowali niespodziewanie z gry druzynę Athleticu Bilbao, goście natomiast okazali się zespołem mocniejszym od zespołu Zenitu Sankt Petersburg, widać iż w obu zespołach jest chęć gry w dalszych rundach tych rozgrywek i żadna tutaj nie odpuści jak chociażby Tottenham w poprzedniej rundzie. moim zdaniem w tym spotkaniu niezwykle cięzko będzie wytypować faworyta do zwycięstwa ,ale to gospodarze dzięki dobrze rozgrywanym spotkaniom na swoim stadionie sa moim delikatnym faworytem do wygranej , Apoel na swoim boisku nie przegrał od 19 spotkań czyli od sierpnia roku poprzedniego , Anderlecht natomiast ma spore problemy z grą na wyjazdach, ja myślę że jakieś bramki tutaj zobaczymy i stawiam na wygraną gospodarzy lub remis oraz na przedział bramek 2-3 bowiem Apoel gra na swoim stadionie underowo,ale Anderlecht na wyjazdach potrafi sobie postrzelać bramki, tak więc myślę że jest to dobre spotkanie do zagrania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
]Typ : FK Rostov
Kurs: 5.0
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :
W pierwszym ćwierćfinałowym meczu LE ekipa Rostova podejmuje na własnym terenie &quot; Czerwone Diabły &quot; i jest dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Rosjanie w tych rozgrywkach znaleźli się po odpadnięciu z LM , gdzie w fazie grupowej zajęli 3 miejsce ( Bayern , Atletico M. , PSV) zdobywając w 6 spotkaniach 5 pkt. , z czego 4 grając na własnym boisku. Na szczególną uwagę zasługuje zwycięstwo nad samym Bayernem ( 3:2) , a o sile drużyny z Rostova niech świadczy fakt iż w ostatnich 32 oficjalnych domowych meczach przegrała zaledwie raz w grupowej potyczce przeciwko Atletico M. (0:1) , mając na rozkładzie prócz wyżej wymienionych Bawarczyków takie ekipy jak Ajax ( 4:1 faza elim LM ) Sparta Praga (4:0 poprzednia faza LE), czy czołówka własnej ligi ( CSKA Moskwa , Zenit )... Na inaugurację rundy wiosennej w ubiegły Piątek w wyjazdowym spotkaniu rozgromili drużynę Tom Tomsk 0:6 , tak więc wszystko wskazuje na to iż w dobrej formie rozpoczynają ten rok.
Po drugiej stronie drużyna MU będąca w środku sezonu , prezentująca się jednak w meczach wyjazdowych LE nie nadzwyczajnie delikatnie mówiąc . Co prawda w ostatnio rozegranym spotkaniu pokonała ekipę St. Etienne ( 1:0) , ale w trzech poprzednich fazy grupowej doznała dwóch porażek ( Feyenoord 0:1 , Fenerbachce 1:2). Myślę że Rostov jest na chwilę obecną na tyle mocnym i doświadczonym już zespołem iż jest w stanie powalczyć dzisiaj o pełną pulę na własnych śmieciach , a dodatkowym atutem może być sztuczna murawa na której rozgrywają swoje ligowe spotkania na co dzień , czego nie można powiedzieć o drużynie MU. Na dodatek u gości nie zagra za czerwoną kartkę E.Bailly , kontuzjowany jest J.Pereira , oraz Mikhitaryan.
Wahałem się miedzy czystym 1 a opcją 1 DNB wybierając tę pierwszą z lepszym kursem , dla bardziej przezornych polecam wersje druga jako &quot; pefke&quot; ( z ewent. zwrotem ) gdyż nie uważam by Rosjanie to przegrali .
Udanego typowania.....
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie:
CSKA Moskwa - Galatasaray
Typ: -15,5 CSKA Moskwa
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutro mam największego możliwego pewniaka w tym dniu. Zagadką meczu CSKA - Galatasaray pozostaje tylko różnica punktów jakimi &quot;moskwiczanie&quot; wygrają. Dość powiedzieć, że CSKA zajmuje aktualnie 2 miejsce w Eurolidze z 18 zwycięstwami (na 24 mecze), natomiast Galatasaray jest 13 tylko z 8 zwycięstwami. W październiku CSKA wygrało z Galatasaray na wyjeździe różnicą 25 pkt (84-109). Podsumówując; CSKA jest w gazie, w tym sezonie u siebie praktycznie nie pokonane (z jednym wyjątkiem: 23.12.2016 remis i przegrana w dogrywce z Fenerbahce) i jak już wspomniałem zagadką jest tylko różnica zwyciestwa. Powodzenia!
✅ 61
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympique Lyon - AS Roma
Typ: Lyon
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W hicie 1/8 finału Ligi Europy Lyon będzie podejmował Romę. Pierwszy mecz będzie rozegrany we Francji i w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo drużyny Macieja Rybusa. Szykuje się bardzo ciekawe widowisko.
Lyon jest ostatnio w znakomitej formie. Nie odniósł porażki w pięciu kolejnych meczach z rzędu i strzelił w nich mnóstwo bramek. Ostatnio przydarzył im się remis z Bordeaux na wyjeździe, lecz drużyna Bordeaux to w tym sezonie niewygodny rywal, zajmujący 5 miejsce w tabeli Ligue 1. Natomiast ostatnie zwycięstwa Lyonu prezentują się naprawdę okazale:
Lyon - Metz 5:0
Lyon - AZ Alkmaar 7:1
Lyon - Dijon 4:2
AZ Alkmaar - Lyon 1:4
5 ostatnich spotkań Lyonu to aż 21 strzelonych bramek. Ofensywa Lyonu wzmocniona Memphisem Depayem radzi sobie naprawdę świetnie.
Natomiast Roma ostatnio zanotowała zniżkę formy. 2 ostatnie mecze ekipy Giallorossich to porażki. Najpierw przegrali w derbowym półfinale Pucharu Włoch 2:0 z Lazio na wyjeździe a w weekend odnieśli również derbową porażkę w lidze z Napoli 1:2.
Myślę, że w Lyonie drużyna Macieja Rybusa pokona drużynę Wojciecha Szczęsnego, co sprawi, że rewanż będzie bardzo ciekawy.
✅ 150
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam
Typ : under 1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher : Unibet
Analiza :
W jutrzejszym meczu 1/8 Ligi Europy do stolicy Danii przyjeżdża Ajax Amsterdam. Jak już przekonały się drużyny z Ligi Mistrzów: Leicester czy Porto nie jest to łatwy teren. Typ głównie ze względu na gospodarzy, którzy w tym sezonie u siebie stracili jedynie 2 bramki w 19 meczach! A w ostatnich 12 nie stracili żadnej! W europejskich pucharach poza zwycięstwem z przeciętnym Clubem Brugge 4:0 zanotowali trzy bezbramkowe remisy z wyżej wymienionymi klubami z Anglii i Portugalii jak i w poprzedniej rundzie z Ludogortsem. W lidze z jedynym rywalem, który jako tako mógł nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę Brondby także zremisowali 0:0. Ajax to drużyna lubiąca overy bramkowe zresztą jak większość drużyn holenderskich, ale z jednak z Legia w obu meczach padły wyniki underowe (0:0, 1:0 jak chyba każdy wie). Jak w każdym pierwszym meczu fazy Play-Off gospodarz gra przede wszystkim na 0 z tyłu, a że Kopenhaga to drużyna, która potrafi to zrobić to uważam, że kurs jak najbardziej zachęca do gry.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej,Czechy Tipsport Extraliga 1/8 play off
Godzina: 17:30
Spotkanie: BK Mlada Boleslav - Pirati Chomutov
Typ: BK Mlada Boleslav (zakład na zwycięstwo)
Kurs: 1.52
Bukmacher: Bet365
Konsekwentnie już gram w stronę Mladej. Ten zespół wygląda naprawdę bardzo solidnie i uważam,że namiesza w tegorocznym play off. Gra cały zespół,mają wyrównane formacje,są szybcy,no i Maxwell muruje bramkę... (zainteresowanych odsyłam do typu z wtorku)
Znokautowali znowu przeciwnika na jego terenie 6-1.W dwumeczu 2-0 i bramki 13-2! Teraz grają mecz u siebie i mogą zapewnić sobie grę w dalszej fazie.I według mnie to zrobią.
W play off wszystko już szybko się dzieje,bo jest to 3 mecz w ciągu 4 dni.Formy w grze zespołowej też nie traci się,ani nie zyskuje z dnia na dzień.Oglądałem oba mecze i było widać zbyt dużą różnicę w grze tych drużyn,żeby nagle miało zmienić się coś na korzyść Piratów. Chomotov jest rozbity i sfrustrowany.Nie zazdroszczę graczom i kibicom Chomotova.
http://www.piratichomutov.cz/clanek.asp?id=Neni-normalni-dostavat-tolik-golu-ale-chybami-to-Boleslavi-umoznujeme-soukal-ze-sebe-Marek-Tomica-7525
Jutro czeka ich naprawdę trudne wyjazdowe spotkanie i nie wydaje mi się,żeby byli w stanie podnieść się z kolan przy tak grającej drużynie Mladej Boleslav
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Winnipeg - Pittsburgh
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza: Gospodarze jeszcze walczą o play - off i patrząc na ich ostatnią formę, nie są bez szans. Dzisiaj rywal wymagający, ale też mocno osłabiony ( kilka waznych kontuzji). NIemniej nie to jest dla mnie najwazniesze. Pingwiny mają dobrą pozycję wyjściową przed końcem sezonu. Wysoka lokata i spory zaps punktowy. Dzisiaj gospodarze moim zdaniem będą bardziej zdeterminowani, by sięgnąć po dwa oczka. Zwycięstwo z mocnym zespołem z pewnością mocno podbudowałoby miejscowych w walce o upragnioną rundę finałową.
⛔ 100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
]Typ : FK Rostov DNB
Kurs: 3.0
Bukmacher : Betclic
Analiza :
W pierwszym ćwierćfinałowym meczu LE ekipa Rostova podejmuje na własnym terenie &quot; Czerwone Diabły &quot; i jest dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Rosjanie w tych rozgrywkach znaleźli się po odpadnięciu z LM , gdzie w fazie grupowej zajęli 3 miejsce ( Bayern , Atletico M. , PSV) zdobywając w 6 spotkaniach 5 pkt. , z czego 4 grając na własnym boisku. Na szczególną uwagę zasługuje zwycięstwo nad samym Bayernem ( 3:2) , a o sile drużyny z Rostova niech świadczy fakt iż w ostatnich 32 oficjalnych domowych meczach przegrała zaledwie raz w grupowej potyczce przeciwko Atletico M. (0:1) , mając na rozkładzie prócz wyżej wymienionych Bawarczyków takie ekipy jak Ajax ( 4:1 faza elim LM ) Sparta Praga (4:0 poprzednia faza LE), czy czołówka własnej ligi ( CSKA Moskwa , Zenit )... Na inaugurację rundy wiosennej w ubiegły Piątek w wyjazdowym spotkaniu rozgromili drużynę Tom Tomsk 0:6 , tak więc wszystko wskazuje na to iż w dobrej formie rozpoczynają ten rok.
Po drugiej stronie drużyna MU będąca w środku sezonu , prezentująca się jednak w meczach wyjazdowych LE nie nadzwyczajnie delikatnie mówiąc . Co prawda w ostatnio rozegranym spotkaniu pokonała ekipę St. Etienne ( 1:0) , ale w trzech poprzednich fazy grupowej doznała dwóch porażek ( Feyenoord 0:1 , Fenerbachce 1:2). Myślę że Rostov jest na chwilę obecną na tyle mocnym i doświadczonym już zespołem iż jest w stanie powalczyć dzisiaj o pełną pulę na własnych śmieciach , a dodatkowym atutem może być sztuczna murawa na której rozgrywają swoje ligowe spotkania na co dzień , czego nie można powiedzieć o drużynie MU. Na dodatek u gości nie zagra za czerwoną kartkę E.Bailly , kontuzjowany jest J.Pereira , oraz Mikhitaryan.
Wahałem się miedzy czystym 1 a opcją 1 DNB wybierając tę pierwszą z lepszym kursem , dla bardziej przezornych polecam wersje druga jako &quot; pefke&quot; ( z ewent. zwrotem ) gdyż nie uważam by Rosjanie to przegrali .
Udanego typowania.....
Nic więcej nie mogę niestety dodać do tej analizy więc ją cytuje, polecam bo idzie masówka na United które przyjeżdża do niby &quot;ogóra&quot;. Rzeczywistość okaże się brutalna Powodzenia
kiepska analiza
(szanujmy się..)
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : APOEL Nikozja - Anderlecht
Typ : 1
Kurs: 2,80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam,
Na jutro wybrałem spotkanie w LE, w którym wg mnie zwycięzca może być tylko jeden ale po kolei... Na stadionie Apoelu nie poradziła sobie naprawdę dość mocna ekipa jaką jest Athletic Bilbao. U siebie Baskowie wymęczyli z Apoelem jednobramkowe zwycięstwo ale w rewanżu dostali w czapkę 0-2. Uważam, że Athletic jest nieco lepszą ekipą niż Anderlecht, który na swoim podwórku - dość przeciętnej lidze belgijskiej co prawda króluje ale umówmy się nie jest to europejska potęga. Natomiast to co robi Apoel na swoim stadionie imponuje - nie przegrali u siebie bodajże od sierpnia ubiegłego roku. Dodatkowo ich kibice potrafią zrobić niezły kociołek, także na bank będzie gorąco. Co prawda w Apoelu zabraknie ich czołowego napastnika Pierosa, który pauzuje za czerwo ale pozostali (m. inn. Vinicius, Georgios) też potrafią strzelać. Jednym zdaniem - gra warta świeczki.
⛔ 100
 
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Celta Vigo- Krasnodar
Typ:
X
Kurs:
3,70
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Witam ponownie , powracam po miesięcznej przerwie spowodowanej brakiem czasu. Na jutro wybieram sobie spotkanie pomiędzy Celtą Vigo a Krasnodarem. Celta Vigo w poprzedniej fazie play off wyeliminowała Szachtar Donieck 0:2 co było sporym zaskoczeniem , gdyż bukmacherzy stawiali, że to Szachtar wygra dwumecz i to on zagra w 1/8. Celta nie przestaje zaskawiwać, w końcu w tym sezonie nie dała się wyeliminować z pucharu króla wielkiemu Realowi. Jednak odpadła w meczu z Alaves, które w tym sezonie celuje w wygranie pucharu króla. W La Liga radzi sobie dosyć średnio co wskazuje 10 miejsce na 20 w lidze.Po 25 meczach gromadzi 10 zwycięstw 5 remisów i 10 porażek co daje łącznie 35 pkt z bilansem bramek 39:44, czyli jednak Celta często traci bramki a strzela ich troszke mniej.W ostatnich 5 meczach w lidze zgromadziła tylko 5 pkt z dorobkiem 1 wygranej 2 remisów i 2 przegranych. Porażki zanotowała w wyrównanym meczu z Atletico gdzie przegrała 3:2 i nie wyrównanym meczu z Barceloną gdzie przegrała 5:0.Mimo tego Celta posiada Aspasa, który zajmuję 4 miejsce w rankingu strzelców gdzie ma na koncie 14 bramek i jest lepszy od samego Griezmanna.Zespół ten posiada raz zwyżkę formy raz obniżkę. Jednak w lidze europy potrafili pokonać aktualnego lidera ligi ukraińskiej, który posiada mocny skład.Krasnodar radzi sobie podobnie do Celty, jednak w lidze rosyjskiej jest mniej zespołów i do tej pory rozegrali 18 meczów gdzie Krasnodar zgromadził łącznie 29pkt wygrywając 7 meczów remisując 8 i przegrywając tylko 3 w tym 2 na wyjeździe. Zajmuję obecnie 4 lokatę w lidze. Krasnodar ma tragiczny bilans na wyjeździe jak na zespół zajmujący 4 miejsce. Do tej pory na 7 meczy na wyjeździe Krasnodar nie wygrał żadnego. Zremisował 5 meczów i 2 przegrał co daje 5pkt zyskanych na wyjeździe. Statystyka pokazuje, że Krasnodar lubi remisować na wyjazdach. Smolov, czyli napastnik Krasnodaru zajmuje 1 miejsce w rankingu strzelców mając strzelonych 11 bramek. Oba kluby mają dobry atak, który będzie na przemian napierał na obronę wroga, więc śmiało mogę tu stawiać remis w pierwszym meczu.

⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Mississippi St. - LSU
Typ: Mississippi St. -2.5 pkt HT
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś krótko bo tutaj nie ma co się zbytnio rozczulać nad typem. Na papierze dziś Mississippi St. wygląda na dużo dojrzalszy team. Mimo iż tylko oczko wyżej od LSU to gospodarze z bilansem 14-14 i we własnej hali 12-7 prezentują się dużo lepiej od LSU które ma bilans ogólny 10-20 i 2-12 on road. Do tego Tigers przegrali 5 ostatnich meczy wyjazdowych i prezentują bardzo kiepską formę w delegacjach. Ostatnio w tej hali przegrali wysoko 88:76 z Mississippi St. Bulldogs. Gospodarze posiadają obecnie dużo lepszą pierwszą s5tkę i w ostatnim meczu totalnie zdominowali rywali wygrywając do przerwy 48:30. Może ławka nie potrafiła tego utrzymać ale ogólne statystyki na poziomie 54.5 % z gry i 31% zza łuku a także lepsze cyferki zbiórek przy tak wąskiej linii dają ogromne szanse powodzenia i w tym meczu. LSU nie ma dobrych strzelców ani wysokich którzy tutaj zamkneliby spotkanie. Bardzo dobrze radził sobie przede wszystkim najlepszy strzelec gospodarzy Weatherspoon którzy dał 18 pkt w meczu a także skrzydłowy Holman który w 19 min rzucił 6-12 mimo 3 niecelnych trójek. Przy takiej linii warto.
✅ 82
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fenerbahce vs Baskonia
Typ: Under 146.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Do tureckiego piekła przyjeżdżają podopieczni Alonso. Nie ma co ukrywać Baskonia to drużyna preferująca ofensywny styl. Jak wiadomo przy takiej grze każdy wynik jest możliwy. Dla hiszpańskiej drużyny jest to jednak mecz wyjazdowy a na obcych parkietach radzą sobie zdecydowanie gorzej niż u siebie. Dodatkowo rywalem jest Fenerbahce drużyna którą prowadzi genialny trener Obradovic który wie że defensywą wygrywa się mecze. Nie wierzę że pozwoli na rozwinięcie skrzydeł gościom. Od pierwszego gwizdka powinni narzucić swój defensywny styl i stłamsić rywala + atut w postaci 6 zawodnika dziczy z trybun. Mecz powinien być rozgrywany w wolnym tempie i liczę stosunkowo na dość niski wynik.
⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA: UAE League - Kolejka 21
Godzina: 17:30
Spotkanie: Al-Wahda - Bani Yas
Typ: over 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam witam i o wygrane pytam! Kto grał ze mną wczoraj i przedwczoraj ten z pewnością nie stracił więc z pełną mobilizacją przystępujemy do kolejnego typowania. Na dziś przygotowałem standardowy typ statystyczny H2H na over bramkowy w dobrze strzelające lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wybrałem pojedynek (5.) Al-Wahdy z (14.-ost.) Bani Yas ze względu na 7 ostatnich pojedynków między tymi ekipami ponieważ w każdym z nich było więcej niż 2 bramki (patrz screen).

Nie jest to jedyny mój argument! Oto kolejne:
*Bani Yas po 20 meczach ligowych ma 21 zdobytych bramek i uwaga 53stracone (najwięcej w lidze) daje to średnio 3,7 bramki na mecz,
*Al-Wahda 40 bramki zdobyte i 29 stracone - 3,5 bramki na mecz,
*jak już wspominałem ZEA to bramkostrzelna liga i kursik 1.57 wydaje mi się być wartym gry w zestawieniu z innymi meczami;
Powodzenia Zipy
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympiakos - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W kolejnej rundzie play off Ligi Europejskiej spotyka się lider ligi greckiej z liderem ligi tureckiej. Ostatnio gospodarze ponieśli 3 porażki w lidze, z silnymi drużynami, a taką właśnie jest Besiktas. A propos gości, to są w znakomitej formie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw. W grupie LM potrafili wygrać na wyjeździe z Napoli. Olympiakos jak dla mnie to przeciętna drużyna europejska, a Besiktas balansuje między średniakiem a elitą. Gospodarze zagrają bez Viany, podstawowego stopera. Moim zdaniem Besiktas łyknie to na luzie 1:0 :grin:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21;05
Spotkanie: Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Moenchengladbach
Typ: Borussia Moenchengladbach zwycięstwo
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Schalke w tym sezonie walczy tylko tutaj i liczę, że przegrają już na swoim stadionie, żeby Borussia mogła spokojnie rozegrać rewanż. Gdyby to była inna drużyna to może bym się bardziej przejął odnośnie miejsca rozgrywania spotkania. Obie drużyny mają lekkie problemy kadrowe, aczkolwiek nie sądzę żeby to znacząco przeważyło. Przeczuwam skromne zwycięstwo gości 1:0. Myślę, że o wyniku zadecyduje akcja z kontry lub rożny w drugiej połowie. Powodzenia
⛔ 100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Toronto Raptors (razem z dogrywką)
Typ: New Orleans Pelicans
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przede wszystkim typ oparty jest na tym, że Toronto przyjedzie bez swojego lidera Kyle&#39;a Lowry&#39;ego. Toronto bez niego tracą dużo na jakości w rozegraniu, scoringu i nie tylko, ostatnio bez niego przegrali 2 z 3 ostatnich mspotkań (z przeciętnymi Milwaukee i Wizards). Prawdopodobnie nie wystąpi kolejny gracz s5 DeMarre Carroll, który ma problemy z kostką, a więc być może kolejne dość znaczące osłabienie, nawet jak zagra to nie jest zdrowy na 100%. Pelicans trzeba powiedzieć sobie prawdę, po przyjściu Cousinsa póki co nie zanotowali takiego progresu jakiego wszyscy oczekiwali. Być może jest to wina trenera i myślę ze czas Gentrego w Nowym Orleanie już minął. Ale ja dalej wierzę w tą drużynę i w trio Cousins - Davis - Holiday. Dziś grają mecz u siebie, potrzebują zwycięstw jak cholera, bo PO się oddala, a ostatnio mało wygrywają. Jeśli nie dziś, przy osłabionym rywalu to kiedy? Pels dalej walczą o PO i myślę, ,że nawet przy indolencji head coacha NOP Alvina Gentryego, siła ich liderów pokona DeRozana i spółkę. Powodzenia!
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis ATP Indian Wells (hard)
Godzina: 21:30
Spotkanie: Monaco J. - Mannarino A.
Typ: Monaco J.
Kurs: 3,22
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Kursy ze względu na długą nieobecność Juana Monaco na kortach. 32 latek w danych statystycznych przedstawia się następująco: http://www.atpworldtour.com/en/players/juan-monaco/ma21/overview
Jego 4 lata młodszy przeciwnik: http://www.atpworldtour.com/en/players/adrian-mannarino/me82/overview.
Stawiam po wyższym kursie, gdyż akurat tak się ułożyły. Link do kursów i wyniku: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/monaco-juan-mannarino-adrian-dO1PDnTD/. Była dziesiąta rakieta świata nie powraca na kort by oddać mecz bez walki przebijakowi z Francji. Liczę na zacięty mecz i Juana Monaco w wysokiej formie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom