>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Włochy
Godzina : 20:30
Spotkanie : Verona - Modena
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Czas na drugie stacie w ćwierćfinale ligi włoskiej, chyba najbardziej zacięte. Dziwi mnie bardzo typ kolegi wcześniej który gra na Modene i to handicap, pisząc że wygrają pewnie w takim samym stosunku jak Verona w Modenie, oni dziś w Veronie bo są lepsi. Lepsi? Jak by byli lepsi to by nie przegrali pierwszego seta i to u siebie, zdobywając tylko jednego seta!
Verona wygrała pierwszy mecz parę dni wcześniej w Modenie 3;1 , to czemu ma nie wygrać u siebie ???!!! 5 z 4 drużyna, najbliższe potencjały teoretycznie jeżeli chodzi o ćwierćfinały.
Verona mecz ligowy grała u siebie nie tak dawno z Modeną bo 5.02, więc niespełna miesiąc temu w sezonie zasadniczym, wynik? 3:0 dla Verony.
Nie wiem czemu bukmacherzy wciąż faworyzują będącą bez formy Modenę ale to nie mój problem,Czemu Modena nie mogła wygrać nawet seta tu miesiąc wcześniej a u siebie pare dni temu ledwno jednego seta a kolega wcześniej gra handi na Modenę, no śmieszne, zero pojęcia, i podpieranie się tyklko tym chyba że zna tam może dwóch zawodników a tam żadnego, granie na Modenę niższym kursem to paranoja, Verona faworyt, i kurs ponad 2, coś pięknego, polecam!
kiepska analiza
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL - Anderlecht
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym zdecydowałem się na piłkę nożna i rozgrywki Ligi Europejskiej, pod lupę wziąłem jeden z dwóch meczy które mnie mocno zaintrygowały, jednym z nich jest pierwszy mecz rozgrywany na Cyprze pomiędzy miejscowym Apoelem, a gośćmi Anderlechtem.Cypryjczycy niespodziewanie w poprzedniej rundzie ograli Athletic Bilbao. Po minimalnej porażce na San Mames w rewanżu APOEL wygrał 2:0 strzelając dwa gole w drugiej połowie i utrzymując wynik mimo gry w dziesiątkę przez ponad pół godziny gry.W tabeli swojej ligi APOEL nadal prowadzi mając nad drugim w tabeli przeciwnikiem cztery punkty przewagi. Drużyna z Nikozji jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie piątego mistrzostwa Cypru z rzędu.APOEL jest niepokonany w siedmiu spotkaniach u siebie z rzędu w europejskich pucharach. Cypryjczycy wygrali sześc z tych spotkań, a w pięciu spotkaniach zdołali zachować czyste konto bramkowe.APOEL jeszcze nigdy nie wygrał spotkania w europejskich pucharach grając przeciwko zespołowi z Belgii, a rozegrał sześć takich meczy. U siebie APOEL wszystkie przegrał, ostatnim razem z Zulte Waregem w sezonie 13/14.Drużyna z Brukseli w poprzedniej rundzie wyeliminowała z Ligi Europejskiej zdecydowanego zwycięzcę swojej grupy Zenit St. Petersburg. Po wygraniu pierwszego spotkania u siebie 2:0 w rewanżu Anderlecht przegrywał już 0:3, ale gol Thelina w końcówce zapewnił zespołowi awans.Tym razem to piłkarze Anderlechtu dogonili rywala, w fazie grupowej w ostatnim spotkaniu prowadzili już bowiem z Saint-Etienne 2:0, ale stracili trzy gole i z nimi także pierwsze miejsce w grupie co zresztą wyszło im na dobre, bo Francuzi wylosowali Manchester United.Porażka na wyjeździe w Sankt-Petersburgu była pierwszą wyjazdową przegraną Anderlechtu w tym sezonie, wcześniej drużyna z Belgii wygrała dwa spotkania i zremisowała trzy.
Anderlecht osiem razy grał w europejskich pucharach przeciwko zespołom cypryjskim i wygrał aż pięć z tych spotkań, ponosząc jedną porażkę. W sezonie 12/13 Anderlecht przegrał 1:2 z AEL Limassol, w rewanżu pokonał jednak Cypryjczyków 0:2 i awansował.Moja propozycja dzisiejszego spotkania dotyczy goli, nie spodziewam się tutaj jakiś fajerwerków z tym związanych, dlatego proponuję zagrać opcję poniżej 1,5 gola po bardzo atrakcyjnym kursie który widnieje, chociażby dlatego że drużyna z Cypru gra bardzo dobrze w defensywie, a najlepszym przykładem są tutaj wyniki na ich własnym podwórku, z Bilbao u siebie wygrali 2:0 nie tracąc bramki, tym samym wynikiem zakończył się mecz z Olympiakosem, również w grupie z Young Boys wygrali skromnie 1:0, większość bramek tracili w meczach wyjazdowych, natomiast u siebie grali bardzo solidnie. Jeśli chodzi o gości z Brukseli też nie są gorsi w tym aspekcie i mają solidne podstawy aby dziś zachować czyste konto. W meczu tym najbardziej przemawiają dwie opcje, jedna to ta którą proponuje lub bezpieczniej jeśli ktoś chcę zagrać polecam under 2,5 gola. Moim zdaniem dziś mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym lub skromnych zwycięstwem 1:0 lub 0:1.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: FK Rostów - Manchester Utd
09.03.2017 19:00
Typ: 2 i BTS
Kurs: 4,6
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami FK Rostov i Manchesteru United . Goście są po bardzo wyczerpującej podróży do ekipy gospodarzy, co na pewno będzie widoczne w dzisiejszym spotkaniu. Dodatkowo gospdoarze posiadają kiepską murawę co zapewne będzie sporym utrapieniem dla piłkarzy United, natomiast sporą korzyścią dla graczy Rostov. Gospodarze zapewne poszukają swojeje szansy w dzisiejszym spotkaniu i będą chcieli zrobić wszystko, aby strzelić rywalom bramkę.Ekipa Manchesteru będzie sobie musiała poradzić bez Luke’a Shawa oraz Wayne’a Ronneya którzy zostali w Anglii. Dodatkowo Manchester w poniedziałek rozegra arcytrudne spotkanie w Pucharze Anglii z Chelsea. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się remisem. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
kiepska analiza
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscylina: piłka nożna
Spotkanie: APOEL vs Anderlecht
Typ: over 2,5
Kurs: 2,1
BUkmacher: bet365
godz. 19:00
ANALIZA
Witam, dzisiaj Liga europejska. Przy tej lidze trzeba uważać, bo można się nieźle naciąć na ekipy, które są teoretycznie lepsze, ale te lepsze ekipy nie zawsze grają w tych rozgrywkach na 100% i może być to zgubne. Dzisiaj po odrzuceniu w moim odczuciu spotkań z drużynami, które nie koniecznie dzisiaj będą gryźć trawę zdecydowałem się na typ w pojedynku cypryjsko- belgijskim. APOEL jest ekipą swojego boiska i to właśnie na swoim boisku punktują rywali, ostatni mecz przegrali na swoim boisku w sierpniu 2016 (1-2) A od czerwca 2016 roku, czyli cały obecny sezon za każdym razem grając u siebie zdobyli przynajmniej 1 gola, ale od tego czasu zdecydowanie częściej zdobywali po 2 albo i więcej bramek niż tylko 1. Goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych też zdobywają bramki, wyjątek stanowi ligowe soitkanie z Lokeren z poprzedniego miesiąca gdzie zremisowali 0-0. nie ukrywam, że liczę na po cichu na bramkę Teodorczyka, który na jesień rozpieszczał kibiców bramkami. Obie drużyny potrafią strzelać i obie bedą chciały zaprezentować się dobrze, obie ekipy myślą o awansie i chcą grać w dalszej fazie więc obie ekipy będą się starały i będą chciały zwyciężyć, mam nadzieje, że zobaczymy minimum 3 bramki, analiza wyżej na BTS również bardzo prawdopodobna.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska,
Godzinna: 19:00
Spotkanie: FC Kopenhaga – Ajax
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ajax w starciu z Legią nie zachwycił, może fatycznie w dwumeczu byli lepszą ekipą, ale Mistrzowi Polski który w najwyższej formie nie jest na wiele i tak pozwolili. Dziś półka idzie zdecydowanie wyżej bo rywal jest w świetnej formie. Na krajowym podwórku w 24 spotkaniach bez porażki, ogromna łatwość z dobywaniu bramek średnio prawie trzy na mecz u siebie, równie wyśmienicie radzą sobie w defensywie tylko 9 bramek straconych tylko czołówka znajdywała sposób na ich defensywę czyli można to robić jeśli ma się jakość w ataku a Ajax to na pewno ma. Bardzo wysoką formę potwierdza także faza grupowa Ligi Mistrzów gdzie przegrali tylko jeden mecz. Kursy na bramki wysokie nie wydaje mi się by Kopenhaga w takiej formie oddała piłkę tak jak Legia rywalowi, oni tutaj zaatakują a oglądając Ajax zmuszony do inicjatywy w defensywie potrafi się bardzo mocno gubić szczególnie że dziś zabraknie dwóch kluczowych defensorów nie ma co ukrywać po prostu liderów tej formacji Sancheza oraz Veltmana a gospodarze w tym sezonie okazji nie marnują. Dla ekipy z Holandii dobra informacja jest taka że będzie to mecz z gatunku tych w których nie będą musieli przez 90 minut grać ataku pozycyjnego, który może u nich aż tak nie szwankuje ale siłą są szybkie kontry, pokazali w takiej grze w Lidze Europejskiej na co ich starć min. 2:2 oraz 3:2 z Celta Vigo
✅ 89
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / LE
FC Kopengaha vs Ajax
Typ - Kopenhaga over 1.5 gola
2.62
09.03.2017 / 19:00
Bet365

Mecz juz za chwile,tak wiec w miare szybko.
Gospodarze przede wszystkim maja spora przewage w rodzimej lidze,dlatego tez mogliby ja sobie troche &quot;odpuscic&quot; i skupic sie bardziej na LE,w ktorej wedlug mnie maja spore szanse na awans z Ajaksem.
Zaczeli kiepsko zmagania w nowym roku,wiadomo,ze odszedl Delaney i troche pomoc siadla a wraz z nia skutecznosc,ale wciaz druzyna mistrza Danii ma w swoich szeregach pilkarzy ofensywnych z kilkoma bramkami na koncie.
Patrze na sklad i widze,ze w ataku najskuteczniejsi pilkarze,tak wiec zobaczymy jak dzisiaj sobie poradza.
W ostatnim meczu w koncu mozna bylo zobaczyc druzyne,ktora podbnie grala w starym roku,czyli wynik 5:0 u siebie z Horsens,duzo akcji,szybkie gole i prawidlowa skutecznosc.

Ajax gralem ostatnie dwa mecze na zaklad,ze straca gola i zarowno z Heraclesem jak i Groningen gola stracili przerywajac swoja passe bez straty gola.
Dzisiaj gola rowniez straca,czy tez stracic powinni.
Druzyna z Amsterdamu w lidze musi gonic caly czas Feyenoord,do ktorego strata wynosi 4 punkty.
Oprocz tego graja tez jak wiadomo w LE i bedzie im to pogodzic bardzo ciezko,bo jakos wielu zmiennikow na godnym poziomie AJax za bardzo nie ma.
Dzisiaj widze,ze w obronie zagra de Ligt,a wiec 17 latek z rezerw Ajaksu czy Tete (2 rozegrane mecze).
Brakuje Veltmana i Sancheza i tu juz spore oslabienie defensywy gosci.
W pomocy zabraknie Ziyech&#39;a i jest to kolejne oslabienie.

Wedlug mnie Kopenhaga powinna wykorzystac atut wlasnego boiska i oslabienia gosci przede wszystkim w obronie.
Gol ze strony gospodarzy raczej pewny,pytanie tylko,czy dadza rade strzelic dwie bramki.
Ogolnie rzecz biorac spodziewam sie zdecydowanie lepszego widowiska niz te ostatnie mecze Kopenhagi z Ludogorets czy Ajaksu z Legia.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam
Typ :FC Kopenhaga wygra obydwie połowy
Kurs: 8.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Widać masówkę na to spotkanie , nie mogłem prędzej coś napisać ale jest jeszcze chwila do rozpoczęcia , Ajax moim zdaniem choć w lidze idzie mu całkiem nie żle to jednak nie zachwyca a zaangażowania w meczach nie widać , w lidze Europejskiej również forma pozostaje wiele do życzenia , dziś nie zagrają w optymalnym składzie , co do gospodarzy to ci akurat u siebie grają bardzo dobrze 10-2-0 i te bramki 31:2 , wiem to liga ale statystyki są fantastyczne i chcac jechać na rewanż do Amsterdamu bez obaw to dziś powinni sobie wyrobić dobry wynik dlatego liczę że już w pierwszej połowie powinni udokumentować swoją przewagę a w drugiej dokończyć dzieła !
⛔ 100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: James Wade - Peter Wright
Typ: Peter Wright
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Dla mnie tu faworytem jest Snakebite. Rzuca obecnie rewelacyjnie i to nie jednowysokokowo, tylko bardzo regularnie. Średnia powyżej 100 to norma. Rzuca obecnie tylko gorzej i to nieco od MVG, a taki kurs na MVG czy nawet Gary&#39;ego to byłaby niezła propozycja. Dopiero co osiągnął życiowy sukces wygrywają UK Open i na pewno będzie chciał pokazać jak jest mocny. Szczególnie przeciwko Wade&#39;owi, który jak zwykle porzuca swoje i tyle. Dwa ostatnie spotkania w PL to średnia ledwie poniżej 90, w UK Open wyjazd po pierwszej rundzie, Pita bierze ten mecz.
Nieregulaminowy typ (wcześniej podana wyższa linia)
⛔ 100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Schalke- Monchengladbach
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wtorkowy Huddersfield wygrał i kolejna analiza na ✅
Bilans Analiz: 4/5
Z dzisiejszych spotkań LE wybrałem pojedynek dwóch niemieckich drużyn, które los zestawił w jednej parze.
Obie ekipy znają swoje dobre i złe strony, gdyż grają na co dzień w Bundeslidze.
Poniżej kilka bezpośrednich pojedynków między Schalke i Borussią M :
04.03.17 BUN Monchengladbach Schalke 4 : 2
02.10.16 BUN Schalke Monchengladbach 4 : 0
18.03.16 BUN Schalke Monchengladbach 2 : 1
28.10.15 POK Schalke Monchengladbach 0 : 2
25.10.15 BUN Monchengladbach Schalke 3 : 1
Widać, że w meczach między tymi zespołami pada sporo bramek.
Głównie z tego powodu obstawiam, że będzie to jeden z niewielu spotkań, gdzie padnie kilka bramek. Czy miałem rację dowiemy się niebawem.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom