>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam
Typ : Kopenhaga -1 HA
Kurs: 4,00
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Mistrz Danii u siebie ma prawdziwą twierdzę. Nie licząc meczów towarzyskich, to nie przegrali oni u siebie od ponad 20 meczów. Do LE awansowali dzięki trzeciemu miejscu w grupie LM. Warto wspomnieć, że przed własną publicznością w fazie grupowej nie stracili gola. Gościli między innymi Porto, Leicester i Club Brugge. W 1/16 finału ograli bułgarski Ludogorets.
Ajax mogliśmy oglądać w spotkaniu z Legią Warszawa. Trzeba przyznać, że piłkarze ze stolicy Holandii nic nie pokazali wielkiego w tym dwumeczu. Ajax w tym sezonie nie gra porywającej piłki. Mają na barkach walkę w Eredivisie o mistrzostwo. Tracą 4 punkty do Feynoordu, więc każda ewentualna strata punktów może ich oddalić od mistrzostwa.
Kopenhaga praktycznie zapewniła sobie mistrzostwo. Mają sporo przewagi nad drugą drużyną więc mogą w pełni skupić się na grze w LE.
Dodatkowo dochodzi aspekt własnego boiska. Jeśli Ajax zagra tak jak z Legią, to nie widzę szans w meczu z Duńczykami. Czysta jedynka w dzisiejszym meczu wydaje się pewniakiem. Ja podbijam kurs z handicapem. W przypadku wygranej jednym golem będzie zwrot.
zwrot
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina : ITF Tennis Kobiety Orlando
Godz : 19:00
Spotkanie : Robinson-Arango
Typ : 1 (1set)
Kurs : 3,75
Buk : Bet365
Wczoraj Jada pokonała Yourovski dziewczynę która już jest sklasyfikowana w 4 setce WTA i to w bardzo dobrym stylu 6-1,6-2. Dodatkowo w kwalifikacjach odprawiła dość mocną Koelzer, więc raczej nie możemy mówić o totalnym przypadku. Jest to uzdolniona 18letnia zawodniczka. W takich przypadkach na poziomie ITF te dziewczyny caly czas się rozwijają i półroczna przerwa w startach może spowodować, że wraca dużo lepszy materiał. Z drugiej strony rówieśniczka też bardzo zdolna. Potrafiła już odprawiać wyżej notowane rywalki i na pewno tego meczu bez walki nie odda. Będę przyglądał się temu spotkaniu ale kurs na pewno troszkę zawyżony w obliczu ostatnich osiągnięć tej pierwszej. Liczę, że na tego pierwszego seta na pewno ją stać.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
Typ : 1 połowa FK Rostov
Kurs: 5.1
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Widzę że kilka osób idzie w podobnym kierunku, ja myślę że bardziej warto pocisnąć na gospodarzy do przerwy, wydaje mi się to bardziej prawdopodobny scenariusz niż długa walka i gdzieś tam w końcówce przechylenie losu na własną korzyść (wywalczenie zwycięstwa)Dla gospodarzy jest to mecz ogromnej wagi, MU to ekipa która przyciąga i motywuje, Rostow powinien zdawać sobie sprawę że jeśli chcą walczyć o awans muszą sprawić niespodziankę w pierwszym spotkaniu.Dla Utd jest to spotkanie bez specjalnej nutki, ale oczywiście wiedzą co robią na tym etapie w LE to mogą dzisiaj sporo kalkulować jeśli chodzi o kadrę, na pewno nie będą w tym meczu bardziej zdeterminowani niż gospodarze, będą liczyć na korzystny wynik, u siebie przecież mogą spokojnie przeważyć losy awansu nawet przegrywając spotkanie.Utd za kilka dni gra spotkanie pucharowe z Chelsea i stąd moje domysły że dzisiaj występ Utd nie musi być porywający, a nawet może być trochę olany, zarówno od początku na boisku, jak i w samym zestawieniu na to spotkanie, tak jak wspomniałem Utd pełnym nakładem może wyraźnie zwyciężyć u siebie z Rostowem a to spotkanie będzie ich kosztować masę energii którą będą chcieli oszczędzić przed pojedynkiem z The Blues.Myślę że Rostow od pierwszej minuty zaskoczy dobrą odważną grą, po przerwie może być różnie, ale jak już Rostow ma tutaj wygrać to myślę że będą prowadzić już do przerwy, ew dotrzymają wynik do końca.Jeśli tego nie zrobią w 2 połowie będzie im ciężej, Murinho już będzie mądrzejszy o te 45&#39; i to bardziej poukłada.
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SINGAPUR: S.League
Godzina : 12:30
Spotkanie : ALBIREX NIIGATA FC (SINGAPORE) VS. BRUNEI DULI PENGIRAN MUDA MAHKOTA FC
Typ : X/1
Kurs: 4,75
Bukmacher : Całoroczny
Analiza :
Witam,
Co do zwycięstwa gospodarzy to jestem dziś pewny, ale ponieważ kurs na to spotkanie wynosi tylko 1,66, to poszukałem czegoś lepszego.
Oczywiście pokusa jest aby zagrać 1/1 bo DPMM (Bruneańczycy) ostatnio słabuje, a Albirex (Japońcy) są na fali idąc do przodu ostro. Ale nie przekreślał bym tak łatwo graczy z Brunei. Jest to silny i dobrze wyekwipowany zespół, co prawda sułtan przyciął im trochę finansowanie, gdy zaczęli podobnie jak polacy jechać na gaży zamiast grać - miało ich to pobudzić do walki.
Co prawda pierwszy mecz w nowym sezonie przegrali, ale i przeciwnik to nie byle kto bo policjanci singapurscy (Home Utd), którzy dostają teraz w związku z niepokojami duże dofinansowanie i rozbijają wszystkich - Brunei pokonali 1-3, a Lewki (Young Lions) nawet 6-1 i aktualnie są liderem tabeli.
Wracając do Brunei. To silny zespół i na pewno będzie jednym z liderów tej ligi, a więc i dziś postawi się ostro, sądzę, że spokojnie wytrzyma wściekłe ataki japończyków do przerwy, a mecz rozstrzygnie się w 2 połowie. I będzie to zwycięstwo prestiżowe, bo Brunei pokonało policjantów w ubiegłym sezonie - więc teraz będzie rewanż.
Nie sądzę jednak, że będzie to jakieś oszałamiające zwycięstwo - typuję tu wynik 2-1 i najbardziej pasował by mi tu typ 1+BTS ale niestety bukmacher takiego nie oferuje - więc zadowalam się tym co &quot;dają&quot;. Pozdrawiam, a dla wahających się polecam czystą jedynkę !
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - CS - ESL Pro League
Godzina: 21:20
Spotkanie: FaZe - NiP (nuke)
Typ: NiP
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Mimo, że FaZe jest faworytem tego spotkania, tak dziś gram w drugą stronę. Nuke to najlepsza mapa NiP. Na tej mapie zobaczyć nindże w rozsypce to na prawdę coś rzadko spotykanego, nawet czują się tam jak ryba w wodzie. Mimo, że FaZe w Katowicach doszło do finału ze świetnym Niko i mocno im kibicowałem, tak teraz czuję, że ciężko im będzie wyjść z 10-ciu rund z coraz lepiej grającą ekipą f0resta. Tak jak wczoraj typując VP obstawiałem, że kursy mocno polecą w dół, tak i dziś czuję podobnie, lecz nie do tego samego stopnia. Według statystyk najcenniejszym graczem jest Szwed i to on ma królować w dzisiejszym spotkaniu. NiP ze meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Dodatkowo są na bootcampie, więc daje większe szanse. Kurs świetny na dziś do złapania.
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Jordania - Premier League
Godz: 16:30
Spotkanie: Sahab SC - Al-Baqa&#39;a Club
Typ: Sahab SC
Kurs: 2.40
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 16 kolejkę jordańskiej Premier League.
W ciekawym spotkaniu na Ali Abu Hamad zmierzą się ze sobą miejscowe Sahab SC a w gości przyjedzie zespół Al-Baqa&#39;a Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 15 spotkaniach zdobyli 13 punktów co daje obecnie 9 pozycje w tabeli jordańskiej Premier League natomiast goście plasują się na ostatnim 12 miejscu w tabeli ligowej zdobywając w swoich 15 meczach 9 oczek.
Sahab SC w tym sezonie u siebie 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 5-8 zaś Al-Baqa&#39;a Club na wyjazdach 3 remisy oraz 4 porażki i bilans bramek 3-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy może u siebie nie grają fajerwerków ale myślę że z tak słabym na wyjazdach zespołem jak ich dzisiejszy rywal powinni sobie poradzić.
⛔ 100
 
A 0

azuram

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godz: 21:05
Spotkanie: Lyon - Roma
Typ: over 3,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: W dzisiejszym meczu Ligi Europejskiej drużyna Lyonu podejmie u siebie drużynę Romy. Obie drużyny w ostatnich tygodniach mocno overowe z wyjątkiem na pojedyńcze mecze, jak ostatni mecz Romy na wyjeździe z Lazio, gdzie mimo, że przegrali mieli trochę pecha, że przy dużej liczbie strzałów (22) nic nie wpadło do bramki. Prócz tego meczu w 4 na 5 ostatnich meczów na wyjeździe strzelali minimum 2 bramki. Dokładając do tego ostatnią wysoką dyspozycję Lyonu u siebie i ich bramkostrzelność (21 bramek w ostatnich 5 meczach na swoim terenie) spodziewam się dość otwartego i overowego spotkania. Osobiście wydaje mi się, że skończy się wygraną Lyonu 3:1, bądź 3:2.
✅ 120
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Premier League
Godz: 20:00
Spotkanie: Wade - Wright
Typ: Wright -2,5
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na początku przedstawię sylwetkę obu graczy bo rzadko kto ogląda czy wie z nazwy czym jest dyscyplina. Wade to darter spokojny opanowany o stabilnej formie dobrze rzucający checkouty jednak gorzej radzący sobie z rzucaniem maxów i wysokiej średniej 3 lotek jego średnie w pl to 89 89 98 98 96, ostatni mecz przegrał z Chizzim mając checkout na poziomie 23 % co aż do niego jest nie podobne. Na przeciw Jamesowi staje Wright człowiek który ostatnio w mojej opinii jest w formie wybornej. Potwierdził to w weekend wygrywając UK open żadnemu przeciwnikowi nie dając większych szans grając w tym turnieju na średnie 100 100 110 101 a w ostatnim meczu premier league rozjechał lewisa grając na średniej 119,5 co jest nie wyobrażalne. Checkouty Writh notuje też na wysokim poziomie bo w okolicach 45 % a Lewisem nawet 70 !!!. Jak dla mnie dzisiaj da radę rozprawić się z Wadem co najmniej 7:4 ????
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
19:00
Rostov - Manchester United
Typ: Rostov over 1,5 gola
Kurs: 5,40
Buk: unibet
No ten kurs mnie mocno zdziwil, jedna bramka Rostova to aż 1,84. Moim zdaniem jedną to oni strzela raczej na pewno, a poniżej argumenty:
- stan boiska w Rostovie jest fatalny, widziałem to na zdjęciach, klepisko straszne, u nas na B-klasie są lepsze płyty niż to co obecnie w Rostovie, zatem to będzie spory handikap dla gospodarzy
- forma Rostova - po przerwie zimowej 4-0 u siebie i 1-1 na wyjeździe ze Spartą Praga, 6-0 wygrana z Tomskiem w lidze rosyjskiej
- angielskie zespoły na kontynencie wyglądają bardzo słabo w rozgrywkach europejskich w ostatnich latach, MU w fazie grupowej na wyjazdach grało słabo i przegrali choćby z Feyenoordem i Fenerbahce
⛔ 100
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - JORDANIA: Pierwsza Liga
Godzina : 14:00
Spotkanie : Al Ahli - Shabab Al Ordon
Typ : X/X
Kurs: 4,33
Bukmacher : bet365
Analiza :
Al Ahli gralo tylko 3 dni temu w pucharze AFC gdzie remisowali u siebie z Al Zawraa (Irq) 1-1. Mieli zatem tylko 3 dni na odpoczynek i teraz pojedynek z Shabab Al Ordon, ktore ostatnio nie jest w najlepszej formie, wiec nie wiem czy beda w stanie wykorzystac fakt o ktorym wspomnialem poczatku. Al Ahli u siebie 1-3-3 i widac serie meczy w rzedu u siebie gdzie remisowali. Shabab Al Ordon na wyjeździe 3-2-2 i widac tam ze seryjnie zdarza im sie wygrywac, wiec faworytem slusznie w tym meczu są, ale warto przypomniec ze nie sa w najlepszej formie gdyz w ostatnich 3 meczach zdobyli tylko 1 punkt i to sklania mnie do postawienia remisu w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina : 21:05
Spotkanie : Gent - Genk
Typ : under 2.5
Kurs: 1.67
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Tym razem gram na czysty win. Ja wiem, że zawsze się mówi, że puchary to inna bajka. A że przeciwnicy znają się z ligi to pies? W końcu zajmują miejsca w środku tabeli obok siebie. Że nie wspomnę prawie identycznej nazwie.
Genk w poprzedniej rundzie wyeliminowało Astrę, na wyjeździe remisując 2:2 i u siebie wygrywając 1:0. Gent było bardziej przekonujące, mimo że wyniki były identyczne: 1:0 u siebie z faworyzowanym Tottenhamem i 2:2 na wyjeździe.
Można się spodziewać przede wszystkim pilnowania, by nie stracić, w końcu to pierwszy mecz. Gent zadowoli 1:0, Genk przy 1:1 będzie czuć pełnię szczęścia. W ostatnich siedmiu meczach tych zespołów 6 razy był under. M meczu pucharowym na tak wysokim szczeblu nie powinno być żadnych ułańskich szarż i jeźdzca bez głowy. Myślę, że skończy się na jednej bramce.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson - Allister Carter
Typ: A llister Carter
Kurs: 2,80
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Ja bym tak nie faworyzował Robertsona, bo żadnego odrodzenia w jego pierwszym meczu nie zauważyłem. Po pierwsze jego gładkie 5-0 z Hawkinsem więcej mówi o Hawku niż o Robbo, Anglik po prostu grał jak potłuczony, chyba z 2 albo i 3 frejmy oddał z dużej przewagi i to po swoich błędach. Więc to nie Robcio zagrał świetnie, tylko rywal słabo, a on tylko podchodził do stołu i korzystał. Po drugie, jest sporo przesłanek, że z Carterem tak łatwo nie będzie, Kapitan odprawił Murphyego z deciderze (5-4) po dobrym meczu z obu stron, pokazał stalowe nerwy przy 3-4 kiedy był pod ścianą, a takie ciężko wywalczone zwycięstwa więcej dają pewności niż gładkie pogromy. Bilans bezpośredni na korzyść Australijczyka, ale większość to historie sprzed ładnych paru lat kiedy Robbo wymiatał, a Carter borykał się z dwoma nowotworami i rzadko był w najlepszej formie. Dla mnie to dużo bardziej wyrównane zestawienie niż wskazują kursy i jako takie, to kursy w stronę doga wydają się interesujące.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy Extraliga
Godzina 17:30
Spotkanie: BK Mlada Boleslav - Pirati Chomutov
Typ: BK Mlada Boleslav zwycięzca 1 tercji
Buk: Bwin
Kurs: 2,15
Analiza:
W całej rozciągłości popieram to, co napisał rybak.
Mlada dokonała aktu terrorystycznego na terenie rywala w poprzednich spotkaniach. Bezbłędnie obnażyli braki taktyczne rywali i dość szybko nie było już czego zamiatać. Mimo że w jednym ze spotkań mieli dużo mniej strzałów od przeciwnika, to jednak dobrze spisywał się ich bramkarz, czego nie można już powiedzieć o bramkarzu Chomutova.
Teraz mecz przenosi się na taflę Mlady (Mladej?). W każdym razie goście przyjeżdżają na to spotkanie jak na ścięcie. Po tym, czego doświadczyli, sądzę że nie będzie im się łatwo podnieść. Nie dość, że nie mają takiego potencjału, to jeszcze piorunujący będzie tu aspekt psychologiczny. Dostali u siebie w dwumeczu aż 2:13, przez co ich morale najzwyczajniej sięgnęły dna. Nie sądzę, by choć jeden zawodnik gości po tym co się stało, miał choćby odrobinę nadziei na odwrócenie tej rywalizacji.
Na wyjeździe Mlada potrafiła szybko przejąć inicjatywę, dlaczego więc nie miałaby zrobić tego u siebie? Goście są na tyle rozbici, że jestem przekonany, iż już przed meczem pogodzili się z porażką. Nie wiem jak dobrym motywatorem musiałby być ich trener, by przywrócił im wiary we własne siły.
W obydwu meczach Mlada wygrywała pierwszą tercję odpowiednio 4-0 oraz 1-0. Liczę na podtrzymanie tego trendu - tym bardziej, że grają teraz u siebie i będą mieli za sobą publiczność.
Bezpiecznym typem na to spotkanie wydaje się jednak ,,1&quot;, a mój typ jest typowym do konkursu.
⛔ 100
 
R 0

roofi88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Olympique Lyon - AS Roma
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Postaram się krótko i na temat... Moim zdaniem kurs 1,7 w fazie play-off na Romę (x2) w pierwszym meczu tej pary to czyste value. Są oni jednym z głównych pretendentów do wygranej całego turnieju. Choć ostatnio grali dość trudne spotkania z wymagającymi przeciwnikami na własnym podwórku to dziś bez problemu powinni wywieźć remis. W przekroju całego sezonu grają bardzo dobrą piłkę a ambicji im nie brak. W meczach &quot;na wyjeździe&quot; taktyka jest prosta - nie stracić bramki a najlepiej samemu strzelić tak aby&quot;u siebie&quot; mieć przewagę.
Kluczowym zawodnikiem będzie tu Nainggolan od którego formy zależy w mojej opinii wynik tego spotkania. Jest on wyróżniającym się zawodnikiem środka pola z niesamowita technika, przeglądem boiska jak i walecznością, który obecnie prezentuje się wyśmienicie. Myślę że już w przyszłym roku zagra dla jednego z czołowych klubów europejskich. Dla odważnych polecam czyste 2 po kursie 3,25.


⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka / Włochy
Godz : 20:30
Spotkanie : Verona - Modena
Typ : (-1,5 seta) Modena win
Kurs : 2,50
Buk : Bet365
Witam,
Zacznę od prośby o zbanowanie takich imbecyli z powyższych postów, to nie kącik dyskusyjny i na tym to zakończę.
Wczoraj wielkie rozczarowanie jeśli chodzi o Khimki, niestety. Dziś stawiam na drugi mecz z Włoskich play-off, pomiędzy Verona a Modena. Wiedziałem że nie będzie to prosty rywal dla zespołu z Modeny, ale że w rezultacie 1-3 wygrają na Modenie, tego sie nie spodziewałem. Dziś więc nie ma innej możliwości niż odegranie się na Veronie i wygranie w ich hali. Modena faworyt, Modena mocniejsza personalnie , Modena podrażniona.
Liczę na wygraną gości, co najmniej w tym samym stosunku co kilka dni temu.
Powodzenia;)
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godz: 20:00
Spotkanie: Mariana Marino Duque - Patricia Maria Tig
Typ: 2
Kurs: 1,92
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym pojedynku typuję zwycięstwo Rumunki Tig. Kolumbijka Duque w tamtym sezonie miała kontuzję barku przez co była wyeliminowana z gry przez kilka miesięcy. Wróciła w styczniu na korty ale póki co jej gra nie jest ustabilizowana i widać, że jeszcze do pełni formy nie doszła po tej przerwie. Brakuje jej jeszcze takiej siły i precyzji jaką dysponowała wcześniej i wydaje mi się, że to będzie kluczowe w tym spotkaniu. Tig na początku roku nic wielkiego wprawdzie nie grała ale jej forma z meczu na mecz rośnie i widać progresję w jej grze. Obie swoje poprzednie dwie rywalki ogrywały po 2-0 i dzisiaj, któraś z pań odpadnie i według mnie będzie to Kolumbijka Duque. Jak pisałem wyżej kieruję się tutaj głównie obecną dyspozycją i formą. Według mnie w lepszej dyspozycji jest Tig a jej forma z meczu na mecz rośnie stąd typ na jej wygraną, bo uważam, że na dziś dzień Tig na korcie o nawierzchni twardej jest mocniejsza niż jej rywalka z Kolumbii.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
Typ : X
Kurs:3,30
Bukmacher : Bet365
Witam, angielskie drużyny ostatnio coś słabo w pucharach, Manchester Utd także gra teraz mecze w swojej lidze, angielskie puchary no i jeszcze Liga Europy, więc ciężko na pewno będzie ograć drużynę z Rostov tym bardziej że są w wysokiej formie. Choć może dla jednych plusem dla innych minusem okaże sie to że u gospodarzy wychodzi dzisiaj rezerwowy bramkarz, ja akurat nie traktował bym tego jako osłabienia bo na pewno on będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony i MU może mieć problem ze strzelaniem goli, no i następny minus to za 3 dni mecz w pucharze z Chelsea, więc Jose M musi pooszczędzać zawodników, w końcu rewanż z rosjanami grają u siebie więc remis na boisku dzisiejszego rywala też nie powinien być zły.....powodzenia
✅ 230
 
Z 13

zapasnik936

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godz: 19:00
Spotkanie: Zalgiris - Panathinaikos
Typ: under 152,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365

Analiza:
TYPY 3/3
Dziś krótko zwięźle i na temat.
Na dziś wybrałem spotkanie Euroligi gdzie Zalgiris zmierzy się z Panathinaikosem.
W ciągu 12 spotkań tych drużyn razem over 154 punktów padł tylko 2-krotnie i to jeden w ostatnim ich meczu. Ostatnich 5 spotkań Zalgiris ani razu nie pokryło 154 punktów, a Panathinaikosowi udało się to dwa razy. Wszystko świadczy o tym, że będzie to bardzo underowe spotkanie. Bezpieczniej można pograć poniżej 154,5 po 1,5@.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
Godz: 19:00
Spotkanie: RK Zagrzeb - Celje Pivovarno
Typ: Under 50,5 bramki
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie chciałbym dodać, że rzadko bawię się w tym konkursie, ale dzisiaj jest taki mecz i taki typ, koło którego nie mogłem przejść obojętnie. Idzie niesamowita masówka na RK Zagrzeb, spread początkowy wynosił (-1,5/+1,5) a obecnie wynosi już (-3,5/+3,5), dodatkowo linia under/over idzie również niesamowicie w górę, co dobrze świadczy dla kursów i mojego typu. Już wyjaśniam zagadnienie dlaczego tak ostro idę i ryzykownie. Patrząc na potyczki obydwu zespołów w SEHA Lidze typ nie ma prawa bytu. Ale w rozgrywkach firmowanych logiem Gazpromu RK gra praktycznie o prestiż (mistrzostwo w swoim kraju praktycznie pewne na 100%, a w SEHA Lidze jednym z pewników jest również udział w playoffach). Natomiast w LM, pod wodzą trenera Veselina Vujovica zwolniła strasznie tempo, mając bilans 0 zwycięstw i 4 porażki na 4 możliwe właśnie mecze, po czym słusznie podziękowano Czarnogórcowi za współpracę. Teraz natomiast możemy zaobserwować symptomy poprawy gry. Wygrane z Vardarem, Rhein Neckar, czy ostatnia bardzo kluczowa ze Szwedami. W tym ostatnim bardzo kluczowym aspektem była właśnie defensywa. Zespół ze stolicy Chorwacji grał spokojną, piłkę odwrotną od stylu run&amp;gun. Historyczny fakt jest taki, że w zeszłej edycji Ligi Mistrzów obydwa zespoły również mierzyły się ze sobą w grupie w meczu...takiej samej rangi. Wtedy padł wynik 24:23 po ciężkim meczu, gdzie obydwie drużyny skupiały się przede wszystkim na skrupulatnej defensywie. Dzisiaj przewiduję awans RK Zagrzeb, ale po bardzo ciężkim spotkaniu nie obfitującym w grad bramek. Kłaniam się nisko.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Liga Europejska – Play Offy
Godzina : 21:05
Spotkanie : Gent – Genk
Typ : remis/ Gent (do przerwy/koniec meczu)
Kurs : 5,10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzisiaj mecz Gent zagra z Genk. Faworytem według mnie jest Gent, w poprzedniej fazie ograł lepszy zespół – Totenham , Genk - Astrę. Ponadto oba te zespoły grają w lidze belgijskiej, ostatnie mecze pomiędzy nimi zakończyły się dwoma zwycięstwami Gent i remisem. Remis do przerwy spowodowany jest tym, iż oba zespoły prawdopodobnie zagrają asekuracyjnie, a dopiero w drugiej połowie Gent coś ustrzeli. Ponadto spada kurs na remis do przerwy od rana. Możliwe, że nie padnie tu wiele bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom