>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
A no tak. W lidze przecież już nie grali.

Idąc takim tokiem myślenia jak ty. To po czym stwierdzasz, że to dalej dobry zespół? ????
Zespół kompletnie przebudowany, ligę zniszczyli, pomiędzy nimi a Partizanem była przepaść, a jak mocny jest Partizan było widać w 1 meczu z Zagłębiem kiedy gnietli ich niemiłosiernie. Legia natomiast męczyła się w lidze, w której pucharowicze odpadają z pastuchami.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Idąc takim tokiem myślenia jak ty. To po czym stwierdzasz, że to dalej dobry zespół?
Patrząc na to jak Partizan pogrywał sobie z Zagłębiem, a Crvena zdominowała serbskie rozgrywki to można mieć takie wrażenie, że Crvena &gt; Legia.
Na chwilę obecną Legia nic nie prezentuje. Nie mogę do tej pory uwierzyć, że nie potrafili udokumentować tego zwycięstwa z Trenczynem paroma bramkami, ale awans to awans. Nie podoba mi się ich gra, jedynie można pochwalić defensywę, choć nie chciałbym ich widzieć przeciwko Kopenhadze z silnymi napastnikami jak Cornelius.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Przecież wiadomo, że nie awansują na kogo by nie trafili w następnej rundzie. Dam sobie ręke uciąć, że Legia nie wejdzie do LM.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Już widzę jaki szał będzie dzisiaj/jutro w mediach, a jeszcze jak będzie rozstawiona to już autostrada do LM.... wcale się nie zdziwię jak jakakolwiek by nie była drużyna nierozstawiona bujnie legie ????
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
Przecież wiadomo, że nie awansują na kogo by nie trafili w następnej rundzie. Dam sobie ręke uciąć, że Legia nie wejdzie do LM.
Spoko, jak wylosują Dundalk to mogę się z Toba zalozyc o jakies konkretne pieniadze. Pykne sobie kontre u buka i zarobiony ???? Ok?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Przecież wiadomo, że nie awansują na kogo by nie trafili w następnej rundzie. Dam sobie ręke uciąć, że Legia nie wejdzie do LM.
Aż tak to ja nie ???? Ale będę brał to pod uwagę, bo mimo wszystko Legia może jeszcze kogoś zakupi i coś się zmieni. Mecze IV rundy za 2 tygodnie, więc też trochę czasu na lepsze opracowanie rywala i zgranie.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Próbujemy dalej
Smyczek @2,75
Panowie proszę nie kłapać po próżnicy, proszę podawać swoje typy ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Póki nie ma losowania, to nie ma co gdybać. Poza tym 1 mecz dopiero za 2 tygodnie, sporo może się zmienić zarówno w Legii jak i u wylosowanego rywala. Szanse mają powalczyć z każdym, tylko muszą przestać w końcu liczyć, że Malarz będzie ich wiecznie ratował, a z przodu coś Nikolic wepchnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom