>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dlatego próbujemy Cabal/Farah @4,0 1/10
Nie zdążyłem złapać aż tak dobrego kursu bo przy wyniku 0:0 40:15 szybko odpaliłem przeglądarkę, ale jak już wszedłem to było po 40 i kurs 3.25 więc tylko taki, ale jak wejdzie to nie będę miał pretensji ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Nie wiem jak Cabale aspirujący do TOP 8 na wyjazd do Londynu nie mają motywacji grać ze sklejką turniejową.
Ale poczekajmy i zobaczymy do końca.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie wiem jak Cabale aspirujący do TOP 8 na wyjazd do Londynu nie mają motywacji grać ze sklejką turniejową.
Ale poczekajmy i zobaczymy do końca.
Grają z parą łamaków, Dimitrov robi to kilka razy w sezonie, jak nie kilkanaście a Qureshi złamał w poprzednim tygodniu jak grał z Gonzalezem przeciwko Johnsonowi i Petschnerowi, gdy kończyli mi kupon ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Tego pajaca przecież się nie gra, tym bardziej w tym sezonie ????
Wiadomo, Paire jest nie do grania, ale akurat w hali Bercy w Paryżu może dojść daleko. Gdzie jak gdzie ale tutaj zagorzali fani mogą coś na niego stawiać bo lubi tu grać
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Wiadomo, Paire jest nie do grania, ale akurat w hali Bercy w Paryżu może dojść daleko. Gdzie jak gdzie ale tutaj zagorzali fani mogą coś na niego stawiać bo lubi tu grać
Lubi to nie znaczy, nie będzie robił z siebie pajaca ???? Jest duża szansa, że wygra, ale Lorenzi to też nie jest jakiś leszcz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom