>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Cleveland Cavaliers v Atlanta Hawks
1. połowa - suma punktów gości
Poniżej +48.5 @ 1.8
Brooklyn Nets v Minnesota
1. połowa - suma punktów gości
Ponad +53.5 @ 1.8
najczęściej gram single, ale to musi wejść! ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kiedyś grałem tysiącami na jeden zakład...
Miałem przerwę.
W zeszłym tygodniu grałem za 15zł płasko
obecnie gram za 100 płasko przy takim samym stawkowaniu około 5% ilości kasy w danej chwili.
Pozdro &amp; GL!!!
I to znaczy że jak grałem za 15 jestem zerem w oczach wielu osób! Za mała stawka!!! Takie jest wasze prymitywne myślenie?!?! Wiele osób tu szanuje ale jest ich tak mało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik


Mam nadzieję, że konto założone na moje imię i nazwisko, ale z fałszywą datą urodzenia parę lat temu (jak człowiek jeszcze w gimbazie był i myślał, że nie będzie weryfikacji konta) nie zaszkodzi w wypłacie z tego bonusu, skoro wysłałem im skan dowodu i teraz jest wszystko ok :?
 
H 902

hank

Użytkownik


Mam nadzieję, że konto założone na moje imię i nazwisko, ale z fałszywą datą urodzenia parę lat temu (jak człowiek jeszcze w gimbazie był i myślał, że nie będzie weryfikacji konta) nie zaszkodzi w wypłacie z tego bonusu, skoro wysłałem im skan dowodu i teraz jest wszystko ok :?
Myślę że na pewno zaszkodzi.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Myślę że na pewno zaszkodzi.
Też tego się obawiam i w ogóle nie ogarniam siebie, po co zakładać takie konto, jak już mogłem założyć nawet na dane brata, który miał osiemnastkę i nie miał z tym problemu - masakra, jaki człowiek głupi :-|
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
niech tu będzie remis bo taki mam kuponik ;) hehe liczę na ich kolejny remis (h2h)


do tego remis tutaj

Vila Nova 1 - 0 Brasil de Pelotas , @4.00 roczniak
niestety nie utrzymali i jest ⛔ to znak że czas iść spać bo 5 się wstaje hehe :razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Przepraszam ale musiałem coś załatwić to Piłka mi zabierze 5 tyś trudno bo bahi się niechce stzrelać z ostatnią overka 1,5 ,wole hokeja pograć ,dzisiaj i tak ładny dzień przez Live ,szkoda 5 tyś ,co zrobić ,wypłacam po hokejach i gram od końcówki ,bo niechce stracić wszystkiego jak się podpale w nerwach Hokej Others ładnie z planem juz 2-0 wygrywają
Pozdrawiam i Przepraszam jak nie odpisywałem
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dlatego widzę value ;) Dojdzie Miami i wyjdzie na prowadzenie HC, ale ja wierzę jednak w Trumpa.. Kolejny bet:
Trump w Wirginii @6.00 (óni)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Wiliamsa można brać czy nie bo widze że dobrze sobie radzi ale poczekam na 2 set ,bo tak jest wygrywają 1 set a mecza przegrywają
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
szkoda, że na Sportingbecie można zagrać tylko wygraną całkowitą ????
USA to dziwny kraj, przez taki system teoretycznie w 39 z 51 można mieć ZERO głosów, a i tak zostać prezydentem. Al Gore w 2000 roku miał 500 000 tysięcy więcej głosów niż Bush, ale przegrał.
ROSNĄ SZANSE NA FLORYDZIE I OGROMNĄ ILOŚĆ GŁOSÓW ELEKTORSKICH, WYGRANY BIERZE WSZYSTKO ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom