>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Hahahaha, gospodarze wlasnie mieli podyktowanego karnego, ale tuz przed wykonaniem zawodnik strzelajacy rozmawial sobie z bramkarzem przeciwnikow. Ciekawe o czym, hmm... Dziwnym zbiegiem okolicznosci, bramkarz karnego obronil, ale cyrk, niezle ???? .
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
dlaczego nie chcesz patrzec qn ma ladna sczeke, kurs do zamkniecia idealny ja 2.20 trzymam do &quot;qń&quot;ca
bo wolę oglądać dupeczkę Wawrinki, liczę, że napędzi strachu muminkowi Halep
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Hahahaha, gospodarze wlasnie mieli podyktowanego karnego, ale tuz przed wykonaniem zawodnik strzelajacy rozmawial sobie z bramkarzem przeciwnikow. Ciekawe o czym, hmm... Dziwnym zbiegiem okolicznosci, bramkarz karnego obronil, ale cyrk, niezle ???? .
no jak to o czym lewy rog po ziemi w stsach po 4.0 przestrzelony podzielimy sie ;)
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
no jak to o czym lewy rog po ziemi w stsach po 4.0 przestrzelony podzielimy sie ;)
Serio, nie jestem zwolennikiem &quot;teorii spiskowych&quot;, aczkolwiek kazdy, kto siedzi w tym moglby cos od siebie dodac, no ale tutaj to poszli po bandzie calkowicie. Doslownie wiedzialem, ze nie strzeli karnego, po tym co zobaczylem.
No ale sport jest przeciez czysty, wiec to byl zwykly przypadek.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Serio, nie jestem zwolennikiem &quot;teorii spiskowych&quot;, aczkolwiek kazdy, kto siedzi w tym moglby cos od siebie dodac, no ale tutaj to poszli po bandzie calkowicie. Doslownie wiedzialem, ze nie strzeli karnego, po tym co zobaczylem.
No ale sport jest przeciez czysty, wiec to byl zwykly przypadek.
nigdy nie pisalem, ze sport jest czysty odalem to bardziej ironicznie, ze przeciez nic sie nie stalo. Sam napisalem pare postow wczesniej na temat nba tam gdzie w gre wchodzi gruba kasa tylko glupiec moze myslec, ze wszystko odbywa sie na &quot;czystych&quot; zasadach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom