>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
achuj tam ze Polska biedna, ważne że teraz wszystko będzie narodowe ???? pozdrawiam, prawaków wierzących w plan Morawieckiego vel. Pan PowerPoint ???? : ????
Dla nich &quot;wszyscy inni&quot; to lewaki ???? Ciemnogród i tyle.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
moge sie zalozyc ze wsrod oburzonych nie ma nikogo kto by glosowal na kaczora
Ja głosowałem i na Dudę i na PiS w ostatnich wyborach. Jeśli w przyszłych nie będzie realnej alternatywy, to również na nich zagłosuję. Jak najdalej od PO, N. czy każdej maści lewicy.
Też jestem oburzony i co? Nic z tym nie zrobię. W STS grać nie będę, pewnie przerzucę się na 1xbet na stałe, chociaż muszą poprawić stronę i aplikację tel.
Ktoś wcześniej pisał o 1xbet, to z tego co czytam to różnie z nimi bywa. Ja osobiście nie miałem z nimi nigdy problemu, ale też nie zakładałem tam nigdy innego konta chociaż kusi mnie, żeby założyć w PLN. Wypłaty robiłem różne, czasami po kilka dziennie, kasa zawsze maks w 15-20 minut na Skrill, żadnej weryfikacji.
A co do Polskich bukmacherów to trzeba czekać na alternatywę, albo kombinować. Tyle. Nic się u nas długo nie zmieni, nie ważne na kogo zagłosujecie.
Quick. oficjalne stanowisko 1xbet jest takie, że to po naszej stronie stoi znajomość prawa i jak chcemy to możemy na własną odpowiedzialność grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Ja osobiście nie miałem z nimi nigdy problemu, ale też nie zakładałem tam nigdy innego konta chociaż kusi mnie, żeby założyć w PLN.
nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak napiszesz na chacie to Ci zmienią walutę na PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapel 296

kapel

Użytkownik
nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak napiszesz na chacie to Ci zmienią walutę na PLN
Pisałem do nich dawno, to kazała mi babka na Chacie założyć nowe konto z inną walutą.

Ale napiszę do nich zaraz i zobaczę.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
to nie ma zadnej weryfikacji w 1xbet przy wyplacie?? przeciez niby tam jest najgorzej , bo trzeba zrobic zdjecie siebie trzymajacego dowod osobisty i w tle laptop i przelewy Skrill widoczne ???? to kiedy to trzeba wyslac do nich??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom