>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie do was wie ktoś może jak w sts rozliczaja under/Over pkt? Zagrałem w Cleveland under 220.5 i chyba będzie dogrywka i niech mi ktoś powie czy Punkty z dogrywki się liczą czy tylko w regulamineym czasie?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Mam pytanie do was wie ktoś może jak w sts rozliczaja under/Over pkt? Zagrałem w Cleveland under 220.5 i chyba będzie dogrywka i niech mi ktoś powie czy Punkty z dogrywki się liczą czy tylko w regulamineym czasie?
Raczej pożegnaj się z kasa...
 
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
Witam, wszystkich , mam prośbę o pomoc z 1x bet , wczoraj się zarejestrowałem , zrobiłem wpłate 400 zł, i dostałem jakiś bonus , alenie mogłem z niego grać i tak sobie grałem za 400 zł, uzbierałem trochę i chciałem dzisiaj wypłacić ,przy próbie wypłaty pojawia się komunikat nie spełniowe warunki bonusowe , o co chodzi ? Ktoś wie ?
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Witam, wszystkich , mam prośbę o pomoc z 1x bet , wczoraj się zarejestrowałem , zrobiłem wpłate 400 zł, i dostałem jakiś bonus , alenie mogłem z niego grać i tak sobie grałem za 400 zł, uzbierałem trochę i chciałem dzisiaj wypłacić ,przy próbie wypłaty pojawia się komunikat nie spełniowe warunki bonusowe , o co chodzi ? Ktoś wie ?
Możesz grać z bonusu. 3x wydarzenie po kursie min. 1.4 na kuponie musi być
Polecam Marathonbet wypłata na skrilla minutkę idzie :]
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Witam, wszystkich , mam prośbę o pomoc z 1x bet , wczoraj się zarejestrowałem , zrobiłem wpłate 400 zł, i dostałem jakiś bonus , alenie mogłem z niego grać i tak sobie grałem za 400 zł, uzbierałem trochę i chciałem dzisiaj wypłacić ,przy próbie wypłaty pojawia się komunikat nie spełniowe warunki bonusowe , o co chodzi ? Ktoś wie ?

a jesli nie chcesz bonusu to mozesz na czacie z niego zrezygnowac i od razu wyplata sie odblokuje
 
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
nie
e: zakladajac, ze go nie ruszales w ogole, bo jesli cos grales pod bonus to nie wiem
nic nie grałem z tego bonusa ,bo nie wiedziałem jak, i obrót na tym pasku co jest saldo ogolne i obok bonusowe mam 0 . A tam jest jakiś chat ? z obsługą klienta
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
G. de Nicola - A. Bodmer
@1,91

BTW, kończę obracać bonus na STSie - Marathon czy 1x na tę chwilę ? Najbardziej interesują mnie kursy na tenis i ręczną. Oferuje któryś z nich cash-out na tych dyscyplinach ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
G. de Nicola - A. Bodmer
@1,91

BTW, kończę obracać bonus na STSie - Marathon czy 1x na tę chwilę ? Najbardziej interesują mnie kursy na tenis i ręczną. Oferuje któryś z nich cash-out na tych dyscyplinach ?
ja jak narazie mogę pochwalić 1x , wypłaty szybkie na skrilla 10 minut ,żadnych jazd z weryfikacją itp.Jednyny minus to interfejs ,trzeba się przestawić ,o opcji cash in nic nie powiem bo jeszcze nie szukałem .Fajne kursy mają .W marathonie nie grałem ale słyszałem o szybkich limitach .
 
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
G. de Nicola - A. Bodmer
@1,91

BTW, kończę obracać bonus na STSie - Marathon czy 1x na tę chwilę ? Najbardziej interesują mnie kursy na tenis i ręczną. Oferuje któryś z nich cash-out na tych dyscyplinach ?
a i ważna rzecz jak nie grasz ako to sobie odpuść ten bonus w 1x, ja gram tylko single ,więc dzisiaj z bonusu zrezygnowałem inaczej kasy by nie było. A granie w ako minimum 3 spotkań po 1,4 ,wiesz jak się często kończy ....
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Incheon Jumbs - Hyuandai Skywalkers
3 sety na przewagi po @27
Tam zawsze zacięta walka jest a za piąta można puścic ;)
e: 1 set już jest
e2 : 2 set tez ????
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
G. de Nicola - A. Bodmer
@1,91

BTW, kończę obracać bonus na STSie - Marathon czy 1x na tę chwilę ? Najbardziej interesują mnie kursy na tenis i ręczną. Oferuje któryś z nich cash-out na tych dyscyplinach ?
Cashout jest ale bardzo słabo płacą. Nie opłaca sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom