>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
danny. 202

danny.

Użytkownik
jak to jest z tym bonusem na LM w totolotku - bez podatku? robię kupon: kurs 2+ i 100PLN i dalej współczynnik mam 0.88 ????
edit: ok, działa
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Dziś odbyło się pierwsze podjęcie środków z konta 1xbet. Zobaczymy co się będzie działo;) Wiem, że jeżeli jest akumulator i w nim będzie typ z kursem niższym niż 1.1 to nie uda się wypłacić. Warunek kurs jednego zdarzenia nie może być niższy niż to 1.1
 
D 319

defox

Użytkownik
ogladam rozgrzewke Delbonisa i w informacjach o jego przeciwku przy polu Turned Pro nie ma roku. Czy to oznacza ze gosciu jest amatorem? ???? tacy moga grac w turniejach dla zawodowcow?
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
ogladam rozgrzewke Delbonisa i w informacjach o jego przeciwku przy polu Turned Pro nie ma roku. Czy to oznacza ze gosciu jest amatorem? ???? tacy moga grac w turniejach dla zawodowcow?
Nie jest, akurat Amrani to nie taki anonim i bardziej tu bym szukal sensacji,a nie u granoleszcza :p ale dwie takie bomby w jeden dzien to chyba za duzo xd
 
L 234

lalus85

Użytkownik
SKRILL nie wyplaca pieniedzy po 1 kwietnia . Wie ktos gdzie mozna tych zlodziejow zglosic ? Powoli sie kpina zrobila z tego kwota 6 cyfrowa zlecona do wyplaty , z buka wyplacona a oni sobie robia audyt konta i w regulaminie napisane ,ze moze trwac tyle ile im sie podoba , chyba kupuje bilet do londynu i baseball bo po dobroci sie z nimi nie dogadam
 
L 234

lalus85

Użytkownik
A dopiero teraz zrobilem research tej zlodziejskiej firmy i srednia 1,2 na 5 i multum wpisow , ze zamrazaja srodki i nie wyplacaja . Kontaktu zero , caly czas odpowiedz , ze wysle panu maila z informacjami . Tania bulgarska sila robocza nic wiecej
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ale mi cisnienie podniesli , jak z burymi sukami pojechalem z nimi tam ,a jeszcze mi wmawia babsko ,ze nie ma dzisiaj polskiego supportu ....dostala opierdol i nagle sie znalazl polski support . Banda oszustow i zlodziejow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom