>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
A Ty płaczesz dalej ???? niezły bajer kolego wciskasz :cool:
Jak skoncze z nimi to wrzuce rozmowy z czatu z nimi bo zapisuje wszystko ku przestrodze dla innych. Widocznie grasz za grosze dlatego sie nie czepiali akirat Ciebie. Poza tym ja tylko ostrzegam przed tymi zlodziejami
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak skoncze z nimi to wrzuce rozmowy z czatu z nimi bo zapisuje wszystko ku przestrodze dla innych. Widocznie grasz za grosze dlatego sie nie czepiali akirat Ciebie. Poza tym ja tylko ostrzegam przed tymi zlodziejami
Nie, po prostu gram u legalnych bukmacherów. Może dla Ciebie to grosze, nie wiem jakimi milionami rzucasz. Grasz nielegalnie, to masz po prostu utrudnienia. Wiadomo, ja tracę podatki, ale wolę tak i nie mieć żadnych problemów.
qwa co Wy mozecie wiedziec o bukmacherce. Wawo 50,000 wegierskich koron na mecz i wyplaca bez problemu ???? Az chyba wejde w temat Wawo i sobie poczytam ????
Dawno go tu nie widziałem, wyjechał na Majorkę na wakacje za wygrane? ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Z tymi kodami PSC trzeba uważać, kiedyś zrobiłem dwie wpłaty chyba po 300 zł na betsyfa, po kilku godzinach 300zł znikneło mi z konta. A kupon wiadomo, już dawno wylądował w koszu. Na szczęście sami to wyjaśnili i po dwóch dniach kasa wróciła na konto.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Arces1992
Widocznie traktujesz bukmacherke jako dodatkowy zarobek , ja np z niej żyje , więc płacenie 12% podatku całkowicie mija się z celem
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Grubas dzisiaj zagrany oto taki:


Del Potro J.M. - Kokkinakis T.
Lopez F. - Mannarino A.
Haase R. - Tiafoe F.
Pironkova T. - Errani S.
Muguruza G. - Alexandrova E.

@3.18



POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Arces1992

Widocznie traktujesz bukmacherke jako dodatkowy zarobek , ja np z niej żyje , więc płacenie 12% podatku całkowicie mija się z celem
Jeżeli tak masz, to rzeczywiście nie ma co. Przeprowadzić się za granicę i po sprawie, grasz legalnie i bez podatku ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kto ma tak jak ja, że wolę oglądać sto razy bardziej Magdę Linette od tej wielkiej Radwańskiej? ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Jużny jest mega specyficznym tenisistą... też trzeba się oduczyć obstawiać jego mecze, bo 3tyg. temu przegrywa z Kokkinakisem na trawie, dostaje od Rubleva, a dzisiaj goni Mahuta który teoretycznie jest pretendentem na trawie... z kolei Mahut słabo w tym roku trawa....
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Jużny jest mega specyficznym tenisistą... też trzeba się oduczyć obstawiać jego mecze, bo 3tyg. temu przegrywa z Kokkinakisem na trawie, dostaje od Rubleva, a dzisiaj goni Mahuta który teoretycznie jest pretendentem na trawie... z kolei Mahut słabo w tym roku trawa....
Jedno wyklucza drugie Mahut który jest teoretycznie pretendentem - Mahut słabo w tym roku na trawie. Moim zdaniem faworyzowanie Mahuta przez buki w tym meczu było nie na miejscu Mecz 50/50 nie do gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom