>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
ja oddalem jako dobry samarytanin, ktos z niego przycisnal ale zapomnial napisac glupie dzieki, albo mu bylo glupio, ze taki wytrawny gracz a lapie sie na 25 zyla hehe

Daria lam no prosze Cie, przelam moja czarna serie ????
Postanowiłem sobie pograć 4fun jakieś zwariowane kursy, może coś się wypłaci jak się uda ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
ja oddalem jako dobry samarytanin, ktos z niego przycisnal ale zapomnial napisac glupie dzieki, albo mu bylo glupio, ze taki wytrawny gracz a lapie sie na 25 zyla hehe

Daria lam no prosze Cie, przelam moja czarna serie ????
Głupie dzięki ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Postanowiłem sobie pograć 4fun jakieś zwariowane kursy, może coś się wypłaci jak się uda ????
pewnie ze tak korzystaj z zycia drugiego mial nie bedziesz hehe, a tak juz serio pocisnalem na Mchale, obie nie za bardzo ograniete w umysle ale Krisztina mimo, ze mnie ostatnio zawiodla postanowilem jej zaufac z racji, ze gra na swoim hardzie i ma wiecej ogrania, moze Eutanazja cos odwali jak zawsze..
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Cos czuje ze moga byc jaja - wg ich oferty mecz byl wczoraj, kupon zagralem dzis. Juz widze odpowiedz ze wykorzystalem blad XD. Ale ok, napisze pewnie rozlicza poprawnie
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
tez sie na niej tyle razy przejechalem ale cos widze w jej grze, ma to cos potrafi fajnie pograc ale poki co to sam dostaje po dupie, jak na moje to nie potrafi utrzymac koncentracji do konca meczu, bo umiejetnosciami czysto technicznymi przebija Rosjanke na leb, ot taki niespelniony amerykanski talent, ale to tylko moje zdanie.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Napiszą ci ze system rozliczył poprawnie i nie widzą powodu dla którego kupno powinien zostać rozlicznmy w inny sposób. Proszę napisać pisemną reklamacje na podany adres...
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
no i pieknie
Rojer/Tecau na 2-0 jakies 1.6 spokojnie ich powinni ograc 2-0, wiem wiem w deblach czesto 3 sety ale nie w przypadku ze starym Nestorem ✅

na szybko Paes/Raja tez gram w tb ⛔
zlapalem forme ponadnorme bedzie na dzis
ostatni mecz grubo po ...1.35 urugwaj na mecz z kolumbia..✅ czas na niezasluzony odpoczynek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom