>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Generalnie meskiego tenisa wole unikac bo tam kursy sa w miare odpowiednio wystawione, najlepsze sa takie tenisowe nisze u lasek bo albo pojdzie gladko albo wogole a i mistrzostwa w kosza za chwile, juz ostrze zeby
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
@Hajs Nie no trzeba czasami posluchac innych:p Niech kazdy podaje typy a bedzie dobrze. Tak btw, jutro kwalifikacje do US Open.
Slucham slucham w sprawie typow przewaznie sie zgadzamy, to sa tylko moj spostrzezenia, zreszta sparingi sparingami a Polacy w sparingach w rzucanej zawsze byli mocni, sam czekam az sie Tomek odezwie w temacie bo bedzie o czym pogadac
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zresxta hiszpanie tez sobie dobrali takich rywali ze dopiero odpala w 1/4 nie zapominajac o francuzach a i litwini narazie slabo jeszcze slabo zreszta o koszu to jak o laskaxh w itfie dlugo moglbym pisac. Nie rozmowa na telefon hehw.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Pograna Vinci @ 2.16, Linette malp mnie przekonuje z ta swoja gra
bardziej Linette przekonuje ostatnio jak Vinci, tyle, ze Linette nie jest tak ograna jak wloszka, kursy na oby dwie wysokie, tam ciezko wytypowac zwyciezczynie, na pierwszy rzut oka Vinci, po przemysleniu bardziej Linette. Chociaz masz racje po statach zdecydowana faworytka powinna byc wloszka, generalnie slaby mecz do grania wybrales, czekaj no chwile cos Ci znajde.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
juz widze dwa bety gavrilova po 1.54 i dodatnie gemy na cepelova, przy takim kursie na +4.5 tez dostaniesz kolo 1.5 bardziej pewne jak ta Vinci a w kombo da ci to ponad 2.2, chociaz i z ta cepelova to moze byc roznie, obie prezentuja podobny styl gry ale na hardzie bardziej bym sie jednak sklanial ku mojemu typowi, a noz to wezmie, hiszpanka mloda juz nie jest piekna rowniez, a serio to bedzie dluuuugi mecz z dlugimi wymianami.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Przecież mecz Vinci już trwa xD 6:3 3:0 dla Magdy, więc siłą rzeczy jak podał to też pewnie zagrał już :p
wybacz wpadlem dopiero na kwadrat ale widze ze moje handi prezentuje ie znakomicie, i zeby nie bylo nie patrzylem w livescory
handi jednak nie do konca ale moje przemyslenia co do Linette jak najbardziej
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
wy to sie chyba klonujecie na tym forum ???? kto kumaty wiec o co chodzi/ teraz trafilem na macko18 ciekawe kto udawal chomika wczesniej, komedia z wami wieksza jak na Monty Paytonie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
heh zbilem na 5Dimes linie o pol punkta w dol. Ciekawe jak to bedzie. Typ za 4 stawki, takze nie ma co podawac typu na forum, po drugie nie wiadomo czy wejdzie. Trzymajcie kciuki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom