>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Nie wiem czy nadal jest ten błąd,ale wrzucam tutaj.
Mecz: Ajax Kobiety-Rigas Kobiety
TYP: Ajax -4.5 Handicap ( Linia,którą zauważyłem dokładnie 40 min temu ).
KURS: 2.33
Stawka: 10/10
Bukmacher: 1xbet
Duży błąd 1xbetu. Poprawny handicap na to zdarzenie to nawet do -6. Ogromna różnica klas obu drużyn. Na dodatek mecz rozgrywany na terenie Ajaxu. Powinny to spotkanie wygrac spokojnie roznica 6-7-8 bramek. Rigas to druzyna na poziomie powiedzmy Achillesu z Holandii. Jest to piłka nożna kobieca.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Nie wiem czy nadal jest ten błąd,ale wrzucam tutaj.

Mecz: Ajax Kobiety-Rigas Kobiety
TYP: Ajax -4.5 Handicap ( Linia,którą zauważyłem dokładnie 40 min temu ).
KURS: 2.33
Stawka: 10/10
Bukmacher: 1xbet

Duży błąd 1xbetu. Poprawny handicap na to zdarzenie to nawet do -6. Ogromna różnica klas obu drużyn. Na dodatek mecz rozgrywany na terenie Ajaxu. Powinny to spotkanie wygrac spokojnie roznica 6-7-8 bramek. Rigas to druzyna na poziomie powiedzmy Achillesu z Holandii. Jest to piłka nożna kobieca.

Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.

Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
zmienili wlasnie na -6
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
czytaja czytaja.. co sie dziwic, sluzby tez czytaja a wszyscy sie tak szarpia zeby napisac gdzie najlepiej robic to i tamto zamiast sobie na pw takie informajce przesylac, sami prowadzicie do swojej zaglady przez swoja nadgorliwosc.
e: znalazlem chochlika..
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Mecz: Fluminense-Atletico MG ( aKTUALNY WYNIK 1:1 )
TYP: Wygrana Atletico
KURS: 4.00
Stawka: 2/10
Jest to zaklad za delikatniej. Ogladam to spotkanie i Atletico siadlo na Fluminense jakby od tego zalezalo ich zycie. Gryza niesamowicie. Ciekawie rowniez wyglada h2h. Byly juz mecze miedzy tymi ekipami 2/1. Ostatni dwie kolejki temu. Zaryzykuje pare groszy na rewanz i tym razem na połamanie w strone gości,którzy w tej części meczu prezentują się lepiej.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Cuevas został ojcem i już kursy na Struffa lecą ???? ostatnio tak było w meczu Tipsy z Troickim i pamiętamy jak się skończyło
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Hehe a ostatnio jak poszlo info o ciezarnej, tez bylo z czego sie posmiac:p
Minella troche nie powaznie podeszla do tematu zeby z dzieciakiem w brzuchu jeszcze startowac w turnieju, pamietam ja miesiac wczesniej nie wiem czy nie zchirico gdies w maroku wygrala, ale klalem wtedy na ten mecz heh albo chirico albo ta druga mloda amerykanka,jak ona miala nie wazne ale chyba chirico
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Joseph Fritz to juz by byl calkowity hit, masz na teraz z tenisa godnego uwagi? na sluchawce ciezko cos przeanalizowac
Nie zerknalem widze ze posucha w tenisie, chcialem grac argentyne w kosza ale tak mi zniwelowali kursy ze glowa mala
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Dunne w azjatyckim itfie pograłem, ale to jak się połamała. Teraz już same ości zostały. U Strupa na live może coś się wymodzi
Drabinka na dzisiejsze kwale już jest, można wstępnie coś wybrać zanim kursy wystawią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom