>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
M 0

marciniaks

Użytkownik
&quot;Staramy się oferować bonusy jak najszerszej grupie Klientów, ale ze względu na ich liczbę, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Dużo zależy od częstotliwości gry i wysokości wkładów&quot; Warunki są podawane w zaoferowanym bonusie. Czyli jak ktoś nie gra tysiakami w miesiącu, to...wiecie ????
No właśnie niekonicznie tak. Bo wydaje mi się, że osoby niektóre które grają drobnymi dostały ten bonus, a ja też im napisałem maila, że miałem obrót w zeszłym miesiącu kilka tysięcy i dostałem tą samą odpowiedź.
 
verno 676,2K

verno

Znawca - Hokej
&quot;Staramy się oferować bonusy jak najszerszej grupie Klientów, ale ze względu na ich liczbę, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Dużo zależy od częstotliwości gry i wysokości wkładów&quot; Warunki są podawane w zaoferowanym bonusie. Czyli jak ktoś nie gra tysiakami w miesiącu, to...wiecie ????
&quot;Czyli jak ktoś nie gra tysiakami w miesiącu, to...wiecie&quot; akurat to jest bujda na kółkach bo gram w Unibecie normalnie a w fortunie gram 4fun tasiemki więc miesięcznie 30-40zl na to idzie.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
No faktycznie przy typowaniu to ma wielkie znaczenie skąd i dokąd jego rodzice uciekli
co Cie trapi wiec tym bardziej male znaczenie ma to jakiej jest narodowsci, teraz glupote sam palnales. Siedzisz tylko i sie czepiasz rzeczy, ktore wg Ciebie to i tak bzdury.
 
psychol32 438,3K

psychol32

Użytkownik
Schodzi ten dział na psy. Jak nie gimbusy wstawiający emotikonki w każdym poście i piszący nie na tema to obrażanie innych użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom