>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Peliwo✅ ???? Podziękowania za analizę z działu tenisowego dla typera &quot;wielki gracz&quot; .Nick wiele mówi. Ja tylko wyczekałem podbitkę....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Olimpia jeszcze to wygra ktoś zagrał na live przy 0-3 pewnie ładny kurs był
Peliwo✅ ???? Podziękowania za analizę z działu tenisowego dla typera &quot;wielki gracz&quot; .Nick wiele mówi. Ja tylko wyczekałem podbitkę....
To ładnia ci poszło oby tak dalej ,ja tam nie zaglądałem niestety ,na dzisiaj musze zrobić jakieś ako spore z tenisa pomozesz czy wpaśc po południu tak o 11 albo o 13 bo musze isć puscić coś i wygrać wkońcu przed Świetami ale tak ako ponad 10 musimy zrobić ,albo ponad 5 żeby sie opłaciło za 100
Zrobiłem piłke
Zamora FC - Deportivo Tachira
Total Over(1.5) 1.4
Monarcas Morelia W - Toluca W
Total Over(2.5) 1.36
Olimpia Asuncion - Club Sol de America
Total Over(1.5) 1.15
Huachipato - Union La Calera
Total Over(1.5) 1.29
Real Cartagena - Deportes Quindio
Total Over(1.5) 1.42
ako -4,.01
Zamora 1 kurs 2
Kusi real Cartegena po 2,5 kurs 2.30 ale jak chcecie ja spróbuje pograć takie overki delikatnie i zamore wygraną i overka 2,5 tez się skusze po 2.25
Delikatnie Proszęsobie coś wybrać ,mam nadzieje że będzie wygrane na PIŁCE
Można singielki pograć
a Olimpia nawet 2,5 kurs 1.56
Zamora tylko ⛔
ale wygrana ✅
real over 2,5 ✅
Tylko zrabała Columbijska mafia niestety :mad::confused:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc wszystkim i dużo wygranych
Dziękuje za miły czas spędzony na forum
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Sorrki za małe wcięcie - grał ktos na wyspach w &quot;mini-buku&quot; Sun Bets ? Wlasnie zrobilem konto, bo dają freebeta za 30£. Fajnie rozbudowana stronka - porady expertów, jackpoty i takie tam... Tylko nie ogarniam &quot;syndicates&quot;... ktoś coś?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
dla zainteresowanych, dziś raczej lipa z typami, zaraz wychodzę i wracam ok. godz 20-21, Może po tych godzinach coś na live i NBA na noc jak będzie coś fajnego. pzdr
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Trochę mnie presja zżera przed kolejnym typem. Bo może komuś nie wejdzie i się będzie złościł...
Tak na serio, każdy gra co chce i jak coś niech bierze swoje lepsze typy i nie zawraca dupy.
Na nocke NBA :
Sacramento 2,5
Brooklyn
Indiana
AKO 2,23
Griffin dobry mecz ⛔⛔⛔
Handi wszedł ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom