>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Było ostatnio sporo i grane grubiej. Podsumuj je ???? . Zwłaszcza te grubiej możesz podać ???? oficjalnie
Za dużo spamujesz żebym miał sie dokopać do typów ????
Zajrzeć do działów, w których się nic nie dzieje. Nuda.
Na razie na Giro w dziale 6/6, ale gdzie Nam do Was ekspertów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Za dużo spamujesz żebym miał sie dokopać do typów ????

Na razie na Giro w dziale 6/6, ale gdzie Nam do Was ekspertów ????
Spamy spamami, ale skuteczości możesz pozazdrościć &quot;expercie&quot; ???? ???? ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Sumada, wiesz że Cię szanuję za wiedzę, ale proszę Cię...
90% analiz tego forum to jest jakiś dramat i pożal się Boże wytwór pisemny.
Jak ja mam pisać analizę pod typ, to ja wolę już nie oszczępić klawiatury i uszanować tych, którzy ten typ zagrają nie wciskając im makaronu na uszy, bo wiedzą, że ja nie wymyślam, dlatego przeniosłem się tutaj. Podaję typ na 15/20 minut przed rozpoczęciem spotkania i nie muszę pisać elaboratów, które w 90% są śmiesznym wytworem pisanym tylko i wyłącznie pod typ bez przełożenia na inne aspekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Spamy spamami, ale skuteczości możesz pozazdrościć expercie ???? ???? ????
Nie jestem ekspertem i się na takiego nie kreuje ???? wystarczycie Wy ???? ja piszę bo lubię i nie potrzebuje fanow ????
Sumada, wiesz że Cię szanuję za wiedzę, ale proszę Cię...
90% analiz tego forum to jest jakiś dramat i pożal się Boże wytwór pisemny.
Jak ja mam pisać analizę pod typ, to ja wolę już nie oszczępić klawiatury i uszanować tych, którzy ten typ zagrają nie wciskając im makaronu na uszy, bo wiedzą, że ja nie wymyślam, dlatego przeniosłem się tutaj. Podaję typ na 15/20 minut przed rozpoczęciem spotkania i nie muszę pisać elaboratów, które w 90% są śmiesznym wytworem pisanym tylko i wyłącznie pod typ bez przełożenia na inne aspekty.
Dlatego istnieje taki dział jak ten dla takich jak Ty. Inni lubią argumentować więc sa tez działy tematyczne. Nie będziemy nikogo ograniczać i oceniać że ten pisze bajki, a ten prawdę i sie zna. Każdy kto czyta może sobie wyrobić opinię. Taki jest cel tego forum. Ale nie jest tak, że w działach nic ciekawego nie ma, widocznie tam nie zaglądacie.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Sumada, wiesz że Cię szanuję za wiedzę, ale proszę Cię...
90% analiz tego forum to jest jakiś dramat i pożal się Boże wytwór pisemny.
Jak ja mam pisać analizę pod typ, to ja wolę już nie oszczępić klawiatury i uszanować tych, którzy ten typ zagrają nie wciskając im makaronu na uszy, bo wiedzą, że ja nie wymyślam, dlatego przeniosłem się tutaj. Podaję typ na 15/20 minut przed rozpoczęciem spotkania i nie muszę pisać elaboratów, które w 90% są śmiesznym wytworem pisanym tylko i wyłącznie pod typ bez przełożenia na inne aspekty.
Po co to pisać analizy jak w bukmacherce wszystko się dzieje jak w kalejdoskopie.Pisze gość analizę na np.pilke nożna a na 10 min przed meczem ulewa albo inne kataklizmy.To ten wypadnie ze skladu to inny skacowany i wypociny i analiza w dupę.Szybkosc,szybkość a nie analizy.To daje skuteczność i dobry niuch ???? ????
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Po co to pisać analizy jak w bukmacherce wszystko się dzieje jak w kalejdoskopie.Pisze gość analizę na np.pilke nożna a na 10 min przed meczem ulewa albo inne kataklizmy.To ten wypadnie ze skladu to inny skacowany i wypociny i analiza w dupę.Szybkosc,szybkość a nie analizy.To daje skuteczność i dobry niuch ???? ????
15/20 minut przed rozpoczęciem spotkania to raczej huraganów nie będzie ????
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
15/20 minut przed rozpoczęciem spotkania to raczej huraganów nie będzie ????
Dobra, nie jest naszym celem skłócać się, a podawaniem typów, które wszystkim nam pomogą OGRAĆ BUKA ????
Luzik. Skupmy się na typach. Pozdro i do jutra
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
a mi dali minusa w typach dnia kilka dni temu , bo nie podobala sie analiza !! a byla to analiza prosto z serca !!!
No właśnie o tym mówię, bo Sumada mija się z prawdą, że nie patrzą na uzasadnianie typów. Patrzą i robią &quot;selekcję&quot;, wybierając jakiegoś pechowca, którego analiza im się nie podobała zostawiając tuzin innych na tym samym poziomie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No właśnie o tym mówię, bo Sumada mija się z prawdą, że nie patrzą na uzasadnianie typów. Patrzą i robią &quot;selekcję&quot;, wybierając jakiegoś pechowca, którego analiza im się nie podobała zostawiając tuzin innych na tym samym poziomie.
Mowicie o Typach Dnia, który jest konkursem i ma inne wymogi niz działy. Ocena jest zawsze subiektywna.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na noc idą dwa dubelki z NHL:
#1
Pittsburg - Washington
Pittsburg win z dogrywką @1.51
Winnipeg - Nashville
Winnipeg win z dogrywką @1.64
ako @2.48 fortuna
Typy zwyczajnie na przeczucie tak jak ostatnim razem między tymi drużynami, jak dla mnie dzisiaj Pittsburg się odkuje i wyrówna stan serii natomiast Winnipeg zakończy serię u siebie i odpali Nashville (no kiedyś musi być finał, jak nie dzisiaj to następnym razem - liczę, że dzisiaj). Pograne z dogrywką w razie czego. Po prostu tak mi się wydaje i już. Koniec. Kropka. Basta. Aha oczywiście delikatnie pograne.
#2
Pittsburg - Washington
over 4.5 (60 min) @1.35
Winnipeg - Nashville
over 4.5 (60 min) @1.35
ako @1.82
O ile zeszłej nocy się przejechałem na overach, ale drużyny były jakościowo gorsze od tych o tyle dzisiaj będzie zacięta walka i mam nadzieję bramki. Fakt kurs niewysoki, ale leży sobie 20 PLN samotnie, no nie podniesiesz? No podniesiesz. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom