>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Na noc idą dwa dubelki z NHL:
#1
Pittsburg - Washington
Pittsburg win z dogrywką @1.51
Winnipeg - Nashville
Winnipeg win z dogrywką @1.64
ako @2.48 fortuna
Typy zwyczajnie na przeczucie tak jak ostatnim razem między tymi drużynami, jak dla mnie dzisiaj Pittsburg się odkuje i wyrówna stan serii natomiast Winnipeg zakończy serię u siebie i odpali Nashville (no kiedyś musi być finał, jak nie dzisiaj to następnym razem - liczę, że dzisiaj). Pograne z dogrywką w razie czego. Po prostu tak mi się wydaje i już. Koniec. Kropka. Basta. Aha oczywiście delikatnie pograne.
#2
Pittsburg - Washington
over 4.5 (60 min) @1.35
Winnipeg - Nashville
over 4.5 (60 min) @1.35
ako @1.82
O ile zeszłej nocy się przejechałem na overach, ale drużyny były jakościowo gorsze od tych o tyle dzisiaj będzie zacięta walka i mam nadzieję bramki. Fakt kurs niewysoki, ale leży sobie 20 PLN samotnie, no nie podniesiesz? No podniesiesz. ????
Mi na kuponie za 9 zł zostało: Guentzel gol + Shefeilelelelele gol. Do wyjecia 900. Cash out z fortuny 123 zł...
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Mi na kuponie za 9 zł zostało: Guentzel gol + Shefeilelelelele gol. Do wyjecia 900. Cash out z fortuny 123 zł...
No te cashouty są pożałowania godne. Niestety ja nie wiem za wiele o tych zawodnikach, dla mnie obojętne kto, byle zrobił swoją robotę. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Atletico Cali - Fortaleza Zipaquira 1 1.73 i over 1,5 1.33
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Deportes Quindio - Barranquilla FC 1 1.73 i over 1,5 1.30
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Azarenka ma cos z psychiką mało ktora zawodniczka potrafi grac az tak nierowno. raz cudownie dobrze potem tragicznie. własnie sobie przypomniałem jak to własnie Azarenka ze 3 lata temu przez tą zje*&amp;% ną psychike zawaliła mi kupon ako cos koło 900 ???? został mi jej mecz z Halep na US open jechała z Halep a ja podniecony jak nigdy dzwoniłem do braciaka ze wygram 15 koła. no i Aza prowadzac Halep setem i przełamaniem w drugim właczyła tryb &#39;eee jednak sobie to przegram&#39; I zaczeła grac nagle kał tenisowy a moje pieniazki odpłynely. piekne wspomnienie ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Azarenka ma cos z psychiką mało ktora zawodniczka potrafi grac az tak nierowno. raz cudownie dobrze potem tragicznie. własnie sobie przypomniałem jak to własnie Azarenka ze 3 lata temu przez tą zje*&amp;% ną psychike zawaliła mi kupon ako cos koło 900 ???? został mi jej mecz z Halep na US open jechała z Halep a ja podniecony jak nigdy dzwoniłem do braciaka ze wygram 15 koła. no i Aza prowadzac Halep setem i przełamaniem w drugim właczyła tryb &#39;eee jednak sobie to przegram&#39; I zaczeła grac nagle kał tenisowy a moje pieniazki odpłynely. piekne wspomnienie ????
nie kontrowales na live ? ????
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Boston Celtics, Sixers -4.5 @1.9
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors, Kevin Love over 17.5 pts @1.83
Sixers 3 kwarta @1.7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom