>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że uciszyłem temat typów na żywo, więc wypowiem się jeszcze tak:
Dzisiaj już nic nie będzie.
A na jutro już coś mam z ręcznej, ale ciii. Pieniądz lubi ciszę ;)
No widzisz, tu patrząc np. Na posty z dzisiejszego poranka często ludzie chwalą się dobrymi kursami i kuponami trafionymi po fakcie, więc ludzie też zwariowali, że nagle Prezes loguje się na forum, podaje dobry typ z wysokim kursem, jest ✅ i z tych wszystkich emocji sypią się lajki, reputacje i inne ???? Gratuluję, mam nadzieję, że modzi to wybaczą, ale muszę to napisać - jesteś prze chuj ????
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
No widzisz, tu patrząc np. Na posty z dzisiejszego poranka często ludzie chwalą się dobrymi kursami i kuponami trafionymi po fakcie, więc ludzie też zwariowali, że nagle Prezes loguje się na forum, podaje dobry typ z wysokim kursem, jest ✅ i z tych wszystkich emocji sypią się lajki, reputacje i inne ???? Gratuluję, mam nadzieję, że modzi to wybaczą, ale muszę to napisać - jesteś prze chuj ????
Mnie wk.rwiają Ci, co podają typy po czasie, ale się nie odzywam, od tego są admini.
To przeważnie Ci, co mają dobre reputy a im akurat nie idzie. Próbują nadrabiać.
Ale Prezes tym nie śmierdzi. Szacun
 
D 319

defox

Użytkownik
jak sie patrzy na stosur to az nie chce sie wierzyc ze to profesjonalna zawodniczka. Pytanie brzmi jak ona wygrala z Pavluczenkova? tamta chyba musiala byc pijana
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Metalac wygrywa do przerwy 5pkt , ale jajca, dzieki Prezesie, pobrałem to po kursie 9 (lekko spóźniony) ???? ???? ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mnie wk.rwiają Ci, co podają typy po czasie, ale się nie odzywam, od tego są admini.
To przeważnie Ci, co mają dobre reputy a im akurat nie idzie. Próbują nadrabiać.
Ale Prezes tym nie śmierdzi. Szacun
To forum to dno i będę szczery i nieskromny i powiem, że osoby nieliczne jak ja ratują skostniałego trupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
To forum to dno i będę szczery i nieskromny i powiem, że osobny nieliczne jak ja ratują skostniałego trupa.
Fakt, pytanie które forum godne polecenia, chętnie skorzystam i tam też zacznę podawać. Myślę, że &quot;bym nie zaniżał&quot; ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Niezle wały w Rumunii. Z czerwem w 89 min. Bukareszt od kiedy trapia ich problemy finansowe co jakis czas musi sie podreperowac.Dzis jest ten kolejny raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom