>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dołączył
07/2007
Posty
1734
Miasto
Wieliczka
Widzę, że uciszyłem temat typów na żywo, więc wypowiem się jeszcze tak:
Dzisiaj już nic nie będzie.
A na jutro już coś mam z ręcznej, ale ciii. Pieniądz lubi ciszę ;)
No widzisz, tu patrząc np. Na posty z dzisiejszego poranka często ludzie chwalą się dobrymi kursami i kuponami trafionymi po fakcie, więc ludzie też zwariowali, że nagle Prezes loguje się na forum, podaje dobry typ z wysokim kursem, jest ✅ i z tych wszystkich emocji sypią się lajki, reputacje i inne ???? Gratuluję, mam nadzieję, że modzi to wybaczą, ale muszę to napisać - jesteś prze chuj ????
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dołączył
10/2017
Posty
54
No widzisz, tu patrząc np. Na posty z dzisiejszego poranka często ludzie chwalą się dobrymi kursami i kuponami trafionymi po fakcie, więc ludzie też zwariowali, że nagle Prezes loguje się na forum, podaje dobry typ z wysokim kursem, jest ✅ i z tych wszystkich emocji sypią się lajki, reputacje i inne ???? Gratuluję, mam nadzieję, że modzi to wybaczą, ale muszę to napisać - jesteś prze chuj ????
Mnie wk.rwiają Ci, co podają typy po czasie, ale się nie odzywam, od tego są admini.
To przeważnie Ci, co mają dobre reputy a im akurat nie idzie. Próbują nadrabiać.
Ale Prezes tym nie śmierdzi. Szacun
 
D 319

defox

Użytkownik
Dołączył
07/2006
Posty
452
jak sie patrzy na stosur to az nie chce sie wierzyc ze to profesjonalna zawodniczka. Pytanie brzmi jak ona wygrala z Pavluczenkova? tamta chyba musiala byc pijana
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dołączył
10/2017
Posty
54
Metalac wygrywa do przerwy 5pkt , ale jajca, dzieki Prezesie, pobrałem to po kursie 9 (lekko spóźniony) ???? ???? ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dołączył
01/2015
Posty
493
Miasto
Z Polski
Mnie wk.rwiają Ci, co podają typy po czasie, ale się nie odzywam, od tego są admini.
To przeważnie Ci, co mają dobre reputy a im akurat nie idzie. Próbują nadrabiać.
Ale Prezes tym nie śmierdzi. Szacun
To forum to dno i będę szczery i nieskromny i powiem, że osoby nieliczne jak ja ratują skostniałego trupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dołączył
10/2017
Posty
54
To forum to dno i będę szczery i nieskromny i powiem, że osobny nieliczne jak ja ratują skostniałego trupa.
Fakt, pytanie które forum godne polecenia, chętnie skorzystam i tam też zacznę podawać. Myślę, że &quot;bym nie zaniżał&quot; ????
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Dołączył
04/2015
Posty
354
CSMS Lasi strzeli @3.85
W porę dalem::zoltakartka:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dołączył
03/2016
Posty
781
Miasto
71
Niezle wały w Rumunii. Z czerwem w 89 min. Bukareszt od kiedy trapia ich problemy finansowe co jakis czas musi sie podreperowac.Dzis jest ten kolejny raz.
 
Status
Zamknięty.