>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Ktos mi odpowie czemu taki wysoki kurs na Olsztym w meczu z Resovia ? Wczoraj ogladalem tylko 2 pierwsze sety, pierwszy mecz przegrany na wlasne zyczenie Olsztyna a 2.75 to spore value
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No dobra panowie zycze powodzenia w dalszej grze ???? ja sie stąd zmywam na czas nieokreslony, bo za duzo czasu schodzi mi na bukmacherke i zaczynam miec wrazenie, że wazniejsze rzeczy przechodzą obok mnie ???? Kazdemu polecam od czasu do czasu taki rachunek sumienia.
Na zakonczenie ode mnie kurs do dubla-mordercy
Liverpool - Roma
Liverpool win @home @1.50
YNWA
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
No dobra panowie zycze powodzenia w dalszej grze ???? ja sie stąd zmywam na czas nieokreslony, bo za duzo czasu schodzi mi na bukmacherke i zaczynam miec wrazenie, że wazniejsze rzeczy przechodzą obok mnie ???? Kazdemu polecam od czasu do czasu taki rachunek sumienia.
Ja też tak zrobię ale za miesiąc jak się sezony pokończą bo czuję że będą żniwa.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
No dobra panowie zycze powodzenia w dalszej grze ???? ja sie stąd zmywam na czas nieokreslony, bo za duzo czasu schodzi mi na bukmacherke i zaczynam miec wrazenie, że wazniejsze rzeczy przechodzą obok mnie ???? Kazdemu polecam od czasu do czasu taki rachunek sumienia.
Na zakonczenie ode mnie kurs do dubla-mordercy
Liverpool - Roma
Liverpool win @home @1.50
YNWA
Trzymaj sie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom