>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
I 477

imperator88

Użytkownik
Już z Dimitrova robili numer jeden i drugiego Federea, Tomica też kreowali na bóg wie kogo okazało się że jest zwykłym leszczem, z tym Shapo będzie podobnie, i wątpie że osiągnie chociaż tyle co Dimitrov, raczej małe szanse.
Drugiego Federera to już nigdy nie będzie,ale faktycznie tak mówili o Dimitrovie,jednak szybko to zostało zweryfikowane.Zobaczysz,że Shapovalov do top 5 dobije na bank w karierze,zobacz Murraya przykład,zawsze był za plecami Djoko,Federera czy Nadala a poźniej w wieku 29 lat,przy szczęśliwy splocie zdarzeń został numerem 1.Pisanie o 19 latku,że mało osiągnie,przy takim potencjale to wg mnie błąd.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Drugiego Federera to już nigdy nie będzie,ale faktycznie tak mówili o Dimitrovie,jednak szybko to zostało zweryfikowane.Zobaczysz,że Shapovalov do top 5 dobije na bank w karierze,zobacz Murraya przykład,zawsze był za plecami Djoko,Federera czy Nadala a poźniej w wieku 29 lat,przy szczęśliwy splocie zdarzeń został numerem 1.Pisanie o 19 latku,że mało osiągnie,przy takim potencjale to wg mnie błąd.
Ale przecież nie ma co jednostrzałowca Shapo ( z całej siły albo wejdzie albo nie) porównywać do gościa który może piłkę przebijać bez końca (Murray) to dwie klasy co najmniej różnicy.
Ciekawe jak Raonić, teoretycznie to takiego ziemnika jak Basic powinien zdmuchnąć z tego kortu, ale nie takie cuda się ostatnio zdarzają, nie zdziwię się jak seta przegra.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ja na mecz paire gram cos takiego o10,5 w secie @2,45✅
tb w 1 secie @3✅
tb w meczu @1,79✅
do tego buzarnescu @1,5✅
chardy @1,42✅
o21,5 u raonica @1,64
o20,5 w meczu pliskova - tomljanovic @1,65✅
a z siatki o38,5✅ @1,83 set z najmniejsza ilością punktów w meczu brazylia - belgia
Z wczoraj jeszcze tylko raonic gra
Bez zmian od tylu lat. Sezon trawiasty najgorszy do typowania
Najlepszy do typowania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom