>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Under 28 hits, runs, errors @ 1.90 by Betsafe
W meczu Texas-San Diego w MLB ????

Ma ktoś może jakieś 1.30 czy coś podobnego ciekawego na noc? Mogą być jakieś e-sporty czy inne cuda.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Argentyna musi wygrać minimum 2 bramkami żeby tak na 95% zapewnić sobie awans.
Bo jeśli Islandia jednak wygra z Chorwacją, to Argentyna musi wygrać o jedną bramkę wyżej z Nigerią.
Wygrana Islandii nie jest tak nierealna, jakby się zapewne niektórym wydawało...(kurs ~ 3,5)
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Życzę Ci wygranej naprawdę ale dzisiaj też wielu zastawiło domy pod Hiszpanów i Portugalczyków ????
Kto domy zastawial? Ja bardzo niska stawka jak na siebie wczoraj gralem wiec duzo nie stracilem. Wiadome ze I drugi raz sobota sie nie zdarzy ????
co tam sie działo bo nie ogladałem ?
Chorwacja grala baraze I dzis wezma rewanz. Zadne rezerwy nie wyjda bo chodzi o rytm meczowy i balkance nie odpuszcza a jaka przewage Maja w srodku pola kazdy wie. Dla mnie po takim kursie az grzech nie zagrac
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Witam witam kolegow graczy. Co dzis z mundialu dajecie po wczorajszych niespodziankach? ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja tez widzę remis w meczu Danii.
Dania wyglada bardzo średnio, mimo ze Francja wyglądała duzo lepiej w drugim spotkaniu, to remis w dzisiejszym spotkaniu nikogo nie skrzywdzi.
Australia niby ma szanse na awans ale muszą liczyć na Francję i samych siebie. Peru rozgrywa fajne zawody. Bts do gry, moze Over 2.5 i bts
Jeszcze myślę... ;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Witam witam kolegow graczy. Co dzis z mundialu dajecie po wczorajszych niespodziankach? ????
Gdyby Chorwacja podeszła z całkowitym zaangażowaniem do meczu to po takim kursie byłaby super okazja ale nie lubię się zastanawiać nad zaangażowaniem i motywacją danej drużyny. To samo Francja z bezpłciowymi Duńczykami. Jedynie Argentyna powinna gryźć trawę ale oni w marnej formie.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
znowu jakaś awaria, teraz strona niby działa ale dalej błąd przy logowaniu. Ja tego nie kumam, niby poważna firma a non stop problemy, przy wypłatach z bankomatu często odejmuje saldo a nie daje kasy.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Vekic @2
Krunic - Konta o20,5 @1,72
Norrie - Brands tb w meczu @1,79
Evans - Bachinger o9,5 w 1 secie @1,72
Gibs - Jones o16,5 @172
Lacko -1,5 gema w 1 secie @1,72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom