>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem wcisną coś ale w życiu bym ich nie zagrał po 1.40. Coś jak APOEL, niby grają ale nic z tego nie wynika, zawsze czegoś brakuje :p
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
ME Kobiet w Barcelonie.
Hiszpania - Turcja over 36.5 @1.84 fortuna
Hiszpanki są głównymi faworytkami do zdobycia złotego medalu. Dziś zmierzą się z bardzo słabą Turcją, która w dotychczasowych 2 spotkaniach straciła aż 67 bramek, przegrywając Rosjankami 4-35 oraz 5-32 z Węgierkami.
Hiszpanki pokonały Węgierki 13-9 oraz Niemki 27-2.
Według mnie grające u siebie Hiszpanki powinny bez problemu powtórzyć wynik Rosjanek i praktycznie same pokryć tę linię.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/pilka-wodna.10052/page-2#post-6695761

Kto jeszcze nie pogral to polecam. Mecz za parę minut.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ziemniak dobry był z tenisa ,on zawsze miał coś ciekawego
Pany macie coś na nockę ja pograłem islandje 3,5 overka
start o 22
Berserkir - Hvolsvollur ten meczyk 1.48
 
C 334

copper

Użytkownik
Ten Sousa to jest walczak,po raz kolejny to potwierdza.Mam od dawna za to wielki do niego szacunek.Taki drugi Nadal tylko sportowo oczywiście nie ten poziom.
 
B 10

baca1

Użytkownik
Ziemniak dobry był z tenisa ,on zawsze miał coś ciekawego
Pany macie coś na nockę ja pograłem islandje 3,5 overka
start o 22
Berserkir - Hvolsvollur ten meczyk 1.48
Ziemniak94 miał &#39;pomysł&#39; na granie który (patrząc po statystykach) w dłuższej perspektywie przynosił stały profit...
a przecież o to w tym chodzi....
nie o miesiąc/dwa dobrej passy i farta, tylko o stałe kapanie (większe lub mniejsze), ale NA PLUS...
za to m.in. go szanowałem...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ziemniak94 miał &#39;pomysł&#39; na granie który (patrząc po statystykach) w dłuższej perspektywie przynosił stały profit...
a przecież o to w tym chodzi....
nie o miesiąc/dwa dobrej passy i farta, tylko o stałe kapanie (większe lub mniejsze), ale NA PLUS...
za to m.in. go szanowałem...
Masz racje nie ma co szkoda że dobrzy typerzy odchodzą ,bardzo mało jest takich
Ja sie nie zaliczam do tego grona bo jestem szary pionek ,któremu nieraz uda sie cos wygrać
Pozdrawiam i dużo wygranych wszystkim życzę :eek:kay::bow:???? ???? :]
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ten Sousa z Bedene to są jakies jaja Bedene kulawy trzyma sie za pachwine gra z jakims urazem portugalczyk go nie łamie z 40:0 a potem zatraz prosciutko sam oddaje swoj serwis to sa jaja po prostu. od momentu 3 brejkpointow ten waleczny Sousa przegrywa 12 z 13 kolejnych pkt ja prdl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom