>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam pytanie - przy próbie wypłaty z 1xbet została ona odrzucona i proszą o zdjęcie dowodu. Czy dostanę jakieś potwierdzenie na maila, że dokumenty zostały zaakceptowane i mogę wypłacić pieniądze, czy muszę próbować robić wypłatę co jakiś czas?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Mam pytanie - przy próbie wypłaty z 1xbet została ona odrzucona i proszą o zdjęcie dowodu. Czy dostanę jakieś potwierdzenie na maila, że dokumenty zostały zaakceptowane i mogę wypłacić pieniądze, czy muszę próbować robić wypłatę co jakiś czas?
Pierwszy raz wypłacasz? Jaka kwota?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To prawdopodobnie tego nie robiłeś, bo nie sądzę, aby przy pierwszej wypłacie by cię o to prosili. Bez tego ani rusz.
No to ja wiem, tylko chodzi mi o to, że dokumenty wysłałem i nie wiem, czy dostanę wiadomość, że zostały zaakceptowane na maila, czy co?
 
W 181

wyar

Użytkownik
Zaczalem sie zastanawiac,czy Kasatkina wlasnie nie ustawia sobie wyjscia z turnieju... No coz,stawiam na Wang,teraz na jest 2:1 dla Wang i na bet365 kurs 2.1...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Zaczalem sie zastanawiac,czy Kasatkina wlasnie nie ustawia sobie wyjscia z turnieju... No coz,stawiam na Wang,teraz na jest 2:1 dla Wang i na bet365 kurs 2.1...
Nie trafisz za nimi...ten mecz to kolejna parodia tenisa w damskim wydaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom