>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie zostalem po raz kolejny skrzywdzony przez NBA. Detroit Pistons 2 raz mieli mecz na wyciagnicie reki i przegrali bo Nets zaczelo masowo trojkami trafiac. Zenada.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Panowie zostalem po raz kolejny skrzywdzony przez NBA. Detroit Pistons 2 raz mieli mecz na wyciagnicie reki i przegrali bo Nets zaczelo masowo trojkami trafiac. Zenada.
Świetnie się te amerykanizmy gra live i chyba tylko to ma sens
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Bet at home dopisało mi dziś cztery razy kwotę w ramach programu loyality. Zlecilem tą wypłatę na Trustly. Teraz się zorientowali, że popełnili błąd, ale pieniądze zeszły mi z konta bah, a obecnie mam kwotę na minusie. Jak myślicie czy mają możliwość anulowania mi wypłaty, którą teraz już tylko Trustly się zajmuje? Mam numer zlecenia Trustly, numer referencyjny. BardZiej tu mam na myśli pytanie jakie mozliwosci ma bah, chociaż z drugiej strony jeżeli oni popełniają błędy na tablicy wyników piszą, aby tym się nie sugerować, że jest to tylko tablica, mogą zdarzac się błędy
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wlasnie sie dowiedzialem ze podobno mozna znowu grac na bwin za pomoca premiumbull.com? Jednak wpisujac swoje dane do logowania z bwin wyskakuje blad. Ktos cos podpowie? ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Wlasnie sie dowiedzialem ze podobno mozna znowu grac na bwin za pomoca premiumbull.com? Jednak wpisujac swoje dane do logowania z bwin wyskakuje blad. Ktos cos podpowie? ????
Ja nie mogę zagrać, ponieważ w kraju w którym obecnie jestem zablokowali mnie ze względu na IP, natomiast zwykła strona bwin ładuje się bez problemu, również mogę się zalogować
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam wszystkich na cmentarz idźcie a nie od rana tylko Buk
Dzisiaj ŚWIETO BLISKICH jest ja już wróciłem a po 14 jade do dziadka i wracam po 17 będe w domku
Cieplutko jest piękna pogoda 19 stopni ma być ????:]
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja nie mogę zagrać, ponieważ w kraju w którym obecnie jestem zablokowali mnie ze względu na IP, natomiast zwykła strona bwin ładuje się bez problemu, również mogę się zalogować
Chodzi o mozliwosc zagrania. Tez moge na bwin sie logowac ale zagrac nic juz nie moge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom