>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
C 186

casuals

Użytkownik
jak ktoś chce lokate 1,60 to walic za wszystko co macie Stinta Bacau z siaty live. W setach prowadzą 1:0. Jak wystawiono kursy to były fawoytkami, pozniej przez dzien kursy sie odwróciłł ze na gosci było 1,45 przed meczem a dostają wciery konkretne. Ten mecz to wałek. Czysta jedynka, ja gram z handi all-in i bede bogaty ????
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Istomin w pierwszym secie nawet bp nie powachal a tu na poczatku drugiego lamie do zera. Ustawka jak nic.
A tak serio to mogl polamac w pierwszym bo mialem o10,5
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
pijesz do mnie biedaczyno ?
patrz co podałem, obserwuj sobie live a pozniej podaj jakiś wywałowany typ któy wejdzie
Pokaż to swoje &quot;all in&quot; to pogadamy ???? a typ podałem - Bachinger - Berdych i wchodzi a twoja &quot;lokata &quot; all in&quot; 8-12 juz przegrywa, pokaż ten kupon kozaku
 
C 186

casuals

Użytkownik
jak wkleje screna po meczu to obiecasz publicznie ze jestes napinacz i juz nigdy sie nie bedziesz tutaj udzielał ?
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
W sumie nigdy bym nie postawil all-in czegos gdzie graja kobiety.
&quot;Czysta jedynka, ja gram z handi all-in&quot; ????????:cwl::cwl:
Wystarczy poczytać jego posty, wszędzie napinka i wyzwiska, czemu teraz kuponu nie wstawił, dziwne ? :drunk: Jak ktoś takie rzeczy pisze to powinien udowodnić puszczonym kuponem, a nie podpuszczać kogoś do straty pieniędzy, ale to forum dawno zeszło na psy, ale o tym już była mowa wczoraj ????
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
jak ktoś chce lokate 1,60 to walic za wszystko co macie Stinta Bacau z siaty live. W setach prowadzą 1:0. Jak wystawiono kursy to były fawoytkami, pozniej przez dzien kursy sie odwróciłł ze na gosci było 1,45 przed meczem a dostają wciery konkretne. Ten mecz to wałek. Czysta jedynka, ja gram z handi all-in i bede bogaty ????
Mogłeś poczekać troszkę, teraz większy kurs. Byłbyś większym bogaczem.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Berdych wrocil z 3:5 15:40 na 5:5 i mial bp na 6:5 to sie polamal w nastepnym z 30:0. Ciekawe co w drugim pokaze
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Berdych wrocil z 3:5 15:40 na 5:5 i mial bp na 6:5 to sie polamal w nastepnym z 30:0. Ciekawe co w drugim pokaze
Tankuje aż miło. Trzy razy oddał swój serwis takiemu cieniakowi
edit:
Bachinger 1,8 przy 1-1 w 2. secie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Fajne te kursy na Urolachke wiec jak ktos lubi to moze pograc sobie ktoregos seta (kursy sa po okolo 8,00)
Graly kilka dni temu i Kazan wygral 3-1 w czwartym wychodzac z 24-20 wiec Urolaczka u siebie miala prawie 2 sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom