>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
JUŻ PROŚCIEJ TEGO NIE NARYSUJĘ ????
Wiem, że REALista (nie wiem,czy mogę podawać prawdziwe imię? ???? ) nie miał nic złego na myśli ???? Ale odniosę się do sprawy ????
Nie mam nic za złe. Po prostu napisałem tak bo trochę mnie to irytuje, że piłka to ciekawy sport. Wybaczcie ale jak to oglądam to ja muszę mieć coś postawione w meczu bo inaczej się zanudzę. Co innego tak od czasu do czasu. Popatrzeć jak ulubione teamy grają itd. ;) Każda dyscyplina jest dla innego. Ja lubię piłkę nożną ale wychwalanie jej jest nieco amatorskie ;P
Mocno popularny i &quot;skomercjały&quot; sport ot co ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie mam nic za złe. Po prostu napisałem tak bo trochę mnie to irytuje, że piłka to ciekawy sport. Wybaczcie ale jak to oglądam to ja muszę mieć coś postawione w meczu bo inaczej się zanudzę. Co innego tak od czasu do czasu. Popatrzeć jak ulubione teamy grają itd. ;) Każda dyscyplina jest dla innego. Ja lubię piłkę nożną ale wychwalanie jej jest nieco amatorskie ;P
Mocno popularny i &quot;skomercjały&quot; sport ot co ????
PIŁKA RZĄDZI!!!:razz:
Taki żarcik na wstępie ????
Piłka nożna jest najprostsza (w ogólnych założeniach) i dlatego 3/4 świata ją kocha ???? Jest też najbardziej dostępna. To są nowożytne igrzyska ???? Już publicznie nie zabijamy lwów, tygrysów, panter... teraz mamy football ????
Nie bez przyczyny właśnie tę dyscyplinę pokochały miliony (a może miliardy) ludzi. Mogę to wyłożyć, jeśli sobie zażyczysz ????
&quot;...Był akurat rok 1970, rok piłkarskich mistrzostw świata w Meksyku, na których byłem jedynym polskim korespondentem. Sam kiedyś grałem w piłkę nożną, więc pasjonuję się futbolem. Żyjąc w Ameryce Łacińskiej uświadomiłem sobie czym jest futbol. To nie jest tylko sport. To przede wszystkim część tej latynoamerykańskiej kultury, część myślenia, sposób rozwiązywania i zawiązywania konfliktów, które czasem mogą prowadzić do wojny. W Ameryce Łacińskiej sposób odbierania futbolu jest szaleństwem. Ludzie popełniają samobójstwa po przegranym meczu, z tego samego powodu do wiezienia idą całe drużyny. Chodziło mi o to, żeby pokazać ten inny wymiar, ten szerszy wymiar tego czym jest futbol i do czego może doprowadzić emocja futbolowa. W tym wypadku właśnie do wojny”.
[R.Kapuściński; recenzja nt. &quot;Wojny futbolowej&quot;]
Możemy podywagować, ale piłka jest jedna... (a bramki... dwie ???? ) [żartuję, pisz śmiało; chętnie się odniosę]
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nordsjaelland - Esbjerg @ 1 (2,50)✅✅✅
stawka: 80zł
EWK: 200zł
✅


Podbeskidzie - Ruch @ 1 (2,25)✅✅✅
stawka: 40zł
EWK: 90zł
✅

Karpaty - Metalurg Donieck @ DNB 2 (1,72)✅✅✅
stawka: 40zł
EWK: 69zł
✅

Slovan Liberec - Pribram @ 1 (1,75)⛔
stawka: 40zł
EWK: 70zł


Pilzno - Jablonec @ 1 (1,70)✅✅✅
stawka: 40zł
EWK: 68zł✅


Kalmar (-1) - Brommapojkarna @ EH 1 (2,35)⛔
stawka: 40zł
EWK: 94zł


Figueirense - Sport Recife @ DNB 2 (2,20)⛔
stawka: 30zł
EWK: 66zł


Jurmala - FK Liepaja @ DNB 1 (12,00):razz:
stawka: 20zł
EWK: 240zł


BILANS DNIA: +97zł ✅✅✅
SALDO: +586zł ✅✅✅
BANK: +2586zł
✅✅✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MOJE STATYSTYKI SEZONU 2014/15
[od 11 lipca 2014]


BILANS NETTO: +586zł ✅✅✅

LICZBA ZAGRANYCH KUPONÓW: 113 :grin:

LICZBA ZAGRANYCH ZDARZEŃ: 118 :grin:
  • TRAFIONE: 56 (47,5%) ✅✅✅
  • NIETRAFIONE: 58 (49,1%) ⛔
  • ZWROTY: 4 (3,4%) :-|

ŚREDNI ZAGRANY KURS: 2,22 :grin:
  • ŚREDNI TRAFIONY KURS: 2,09 ✅✅✅
  • ŚREDNI NIETRAFIONY KURS: 2,36 ⛔


YIELD: +11,04% ✅✅✅
[stan na 3 sierpnia 2014]
------------------------------------------------------------------------
moje notatki:
suma stawek: 5310 zł
suma kursów: 261,77
suma kursów trafionych: 117,22
suma kursów nietrafionych: 137,05
suma kursów zwrotów: 7,50
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ROZKMINY

Wczoraj dobitnie przekonałem się o tym, co ja właściwie najlepszego robię ???? Rozkład wyników powtórzył się po raz n-ty. Wysoko stawkowane zdarzenia w większości wchodzą, a &quot;eksperymenty&quot; ni w ząb:p
Najlepsze jest to, że ja doskonale wiem, że tak będzie, ale próbuję swojego szczęścia i upieram się jak osioł:p Teraz to się zmieni. Wdrażam kolejną reformę ???? Ta sprzed miesiąca oczywiście w ogólnych założeniach zostaje, bo przydała się bardzo, ale będzie udoskonalona.

Teraz przeprowadzę cykl rozkmin nt. moich głupich typów. ???? Zamieszczę to tutaj, bo podejrzewam, że nie tylko ja mam taki problem, i może w ten sposób pomogę nie tylko sobie, ale jeszcze komuś.

Od 11 lipca (czyli przez 24 dni) zamieściłem tu 118 typów (statystyki ogólne są w poprzednim poście^^^). Wychodzi na to, że średnio gram prawie 5 typów dziennie (4,92)!!! Gdyby wziąć jeszcze pod uwagę fakt, że były 2 dni, w których nie grałem nic, to wychodzi, że średnia ilość typów dziennie wynosi: 5,36!!!!! Masakra jakaś ???? Za dużo tego.

Planuję i planuję ten mój nowy wątek z typami singlowymi z analizą, ale czekam na odpowiedni moment. Teraz sezon jeszcze raczkuje. Myślę, że uda się to we wrześniu. Będziemy wiedzieć na czym stoimy ???? Żeby więc wykorzystać ten okres, postanawiam sobie grać maksymalnie 3 mecze dziennie w dni &quot;powszednie&quot;, a max. 5 w &quot;święta piłkarskie&quot; (czyt. puchary, soboty; czasem też inne &quot;obfite&quot; dni). Dodatkowo, nie będzie wynalazków typu Jurmala. Nie będzie też na razie typów tylko &quot;na czuja&quot; ????

Za chwilę zrobię sobie jeszcze solidny przegląd zagranych zdarzeń...

cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ROZKMINY 2

W omawianym okresie zagrałem w tym wątku zaledwie 2 kupony typu AKO. Pominę je, a zajmę się SINGLAMI.

MOJE TYPY ZA 80-100ZŁ
  • 9 takich typów:grin:
  • 6 typów weszło (66,7%)✅✅✅
  • 3 nie weszły⛔ [w tym 2 przeciw Legii:p; stawianie z udziałem emocji tak się kończy:p]
  • śr. kurs typów: 2,80!!!:grin:
  • śr. kurs typów, które weszły: 2,65!!!✅✅✅

MOJE TYPY ZA 50-70ZŁ
  • 33 takie typy:grin:
  • 19 typów weszło (59,4% [nie wliczyłem zwrotu])✅✅✅
  • 1 zwrot:-|
  • 13 takich typów nie weszło⛔
  • śr. kurs typów: 2,04!!!:grin:
  • śr. kurs typów, które weszły: 1,96!!!✅✅✅

MOJE TYPY ZA 20-40ZŁ
  • 71 takich typów:grin:
  • 27 typów weszło (38,6% [nie wliczyłem zwrotu])✅✅✅
  • 1 zwrot:-|
  • 43 nie weszły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!⛔⛔⛔
  • śr. kurs typów: 2,21!!!:grin:
  • śr. kurs typów, które weszły: 2,02!!!✅✅✅


No to mamy odpowiedź, którą znałem od lat, tylko sam się oszukiwałem. Mój yield jest taki marny, bo gram głupoty, w które czasem sam nie wierzę i dlatego asekuruję się niską stawką, co przy tylu takich typach powoduje, że mój bilans jest żałosny!!!

cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ROZKMINY 3
Wychodzi na to, że kiedy stawiam za więcej, to mi lepiej idzie ???? Na dodatek, stawiając zdecydowanie wyższe kursy mam lepsze wyniki!!! ???? Normalnie pomyślałbym, że to jakiś absurd, ale w tym przypadku - czarno na białym - widać, że to wynika tylko i wyłącznie z mojej chęci eksperymentowania. Ponieważ podświadomie wiem, że to może nie wejść (choć bardzo często nie wchodzi przez jedną bramkę, pomimo że gram na zdecydowanych outsiderów), asekuruję się niższą stawką. Muszę od teraz coś z tym zrobić.
przedział stawek 50-100zł ---&gt; 42 single (1,9 dziennie) ---&gt; śr. kurs 2,22 ---&gt; śr. trafiony kurs 2,13 ---&gt; yield: NIECH CHWILOWO POZOSTANIE TAJEMNICĄ ????
przedział stawek 0-40zł ---&gt; 71 singli (3,3 dziennie) ---&gt; śr. kurs 2,21 ---&gt; śr. trafiony kurs 2,02 ---&gt; yield: NIECH CHWILOWO POZOSTANIE TAJEMNICĄ ????
Zanim podam yield i bilans finansowy netto w obu przedziałach, jeszcze chwilkę &quot;podwórkowej psychologii&quot;:p
Gram sobie tak od lat i gram. Coś tam wygram, później coś wtopię, ale kompletnie nie wyciągam wniosków (tzn. wyciągam, ale nie te najpotrzebniejsze, jak się okazuje). Coś mi się od dawna nie zgadzało w moim portfelu ???? Tyle że te moje wtopy na ryzykownych typach były maskowane przez wyższe wygrane. Wtedy nie czułem, ile tracę, bo cieszyłem się z wygranych. Ponieważ wielokrotnie scenariusz się powtarzał (niby wygrywam, a ciągle coś mało tej kasy), postanowiłem założyć tu na forum swoje konto. Właśnie po to żeby się pilnować, sprawdzać, liczyć i wyciągać wnioski.
No i EUREKA! ???? Nie mam tyle kasy, ile wydawałoby się mieć, bo większość marnotrawię na granie głupot, w które wierzę chyba tylko z racji bogatej wyobraźni ???? Od tego powinienem mieć przecież wątek z taśmami i grać sobie tam szalone pomysły zaasekurowane systemem i jak &quot;odpali&quot; któregoś dnia, to będzie zysk, ale mniejszym kosztem niż tu. A ja nic, tylko się uparłem i - czując podskórnie - że tak właśnie jest, wolałem w tym tkwić!
Teraz mam twarde dowody i zmieniam podejście ???? Zobaczymy jak tam ten mój słomiany zapał wytrzyma tę próbę, ale już mogę powiedzieć, że pobyt na forum bardzo mi pomógł. Taka moja autopsychoanaliza na oczach ludzi ????
A teraz te zyski i yield. Myślę, że niektórzy się zdziwią. Ja się bardzo zszokowałem ????
przedział stawek 50-100zł ---&gt; netto: 1145zł ✅✅✅ ---&gt; yield: 40,9% ✅✅✅
przedział stawek 0-40zł ---&gt; netto: -515zł ⛔⛔⛔ ---&gt; yield: -21,2% ⛔⛔⛔
Nawet nie wiem, czy podaje się ujemne yieldy, bo nie miałem nigdy takiej potrzeby, ale niech już będzie ???? Wniosek??? Oczywisty ????
P.S. Wbrew pozorom, takie sobie granie delikatne wynalazków, okazuje się - przy takim przemiale jaki ja robię - niemal połową wydatków na kupony. Niby za 20zł-30zł sobie &quot;pykam&quot;, a przecież później zagram za 100 i wygram z nawiązką... a tu guzik:p Połowa kasy mi na to ucieka. Jeśli tego nie zmienię to będę tkwił z tym yieldem +10%, a wystarczy pomyśleć i efektywność podskakuje czterokrotnie. Musiałem jednak przekonać się na własnej skórze ????
Pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ROZKMINY 4

I jeszcze jedno. Aż poświęcę na to oddzielny wpis ???? Oczywiście największym zagrożeniem jest zbyt duża pewność siebie i jeszcze jedna ważna kwestia: co z tego, że nie będę grał np. za 40zł, ale dokładnie to samo postawię za 50 ???? Wynik meczu się od tego nie zmieni:razz::razz::razz: [chyba że to tak działa właśnie:razz: żart]. Dlatego też bardzo dobrze się stało, że zrobiłem sobie te 3,5 tygodnia &quot;kwarantanny&quot; i zrozumiałem na czym to polega. Właśnie powyższe wyliczenia wskazują, że potrafię jednak oszacowywać ryzyko. W innym przypadku te 3 poprzednie &quot;rozkminy&quot; nic by nie wykryły ????

Dlatego też &quot;progi ostrożnościowe&quot; zostają takie jak były, tyle że zawężam pole działania ???? :
  • 100zł - musi wejść, bo jak nie tzn., że poszła &quot;wajcha&quot;:p (czyt. fixed match)
  • 90zł - musi wejść, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi tak wskazują, choć cuda się zdarzają ????
  • 80zł - musi wejść, bo 8 na 10 razy tak by właśnie było ????
  • 70zł - jest maleńkie zawahanie, bo nie wszystkie szczegóły są znane, co i tak nie powinno w niczym przeszkodzić, bo rozstrzygnięcie może być tylko jedno ????
  • 60zł - większość przesłanek mówi mi, że to wejdzie ????
  • 50zł - szeroko pojęta logika nakazuje tak to zagrać ????

Hehe, mam dziś wenę ????
P.S. To są takie orientacyjne opisy sytuacji ???? Należy pamiętać, że to jest tylko moje skromne zdanie. Mogę się mylić przecież ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Mam kilka typów, ale się wstrzymam. Ogólnie wybór bardzo mały. Ciekawe, jak sobie poradzą beniaminkowie ????

Górnik Łęczna - GKS Bełchatów @ DNB 2 (2,00):-| 1:1 prowadzili, ale remis sprawiedliwy
stawka: 60zł
EWK: 120zł
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
W sumie to u nas bardzo możliwe ale ja sam postawiłem na GKS Bełchatów ale wynik końcowy więc troche bardziej ryzykownie więc zobaczymy jak to będzie ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
W sumie to u nas bardzo możliwe ale ja sam postawiłem na GKS Bełchatów ale wynik końcowy więc troche bardziej ryzykownie więc zobaczymy jak to będzie ;)
Nie chcę przeginać ???? Polska liga to utrapienie typerów. Ja nie wiem, czy poza Polską ktoś tę ligę obstawia ???? Pewnie niewielu jest takich Kamikadze ????
Ma nie grać Kaźmierczak, a ofensywa Bełchatowa wygląda lepiej niż dobrze: bracia KSERO i odrestaurowany ŚLUSARZ coś hukną ????
edit: no trochę mnie moje źródło wkurzyło, jest KAZ
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To jest mój przeniesiony typ sprzed tygodnia, który postawiłem, gdy byłem wściekły na sędziego i niefart w pierwszym spotkaniu tych drużyn. To była pierwsza, emocjonalna myśl. Nie będę się z niej wycofywał, chociaż jest wbrew moim nowym postanowieniom, ale LEX RETRO NON AGIT:p
Jak nie wejdzie to nic się nie stanie.

ZAZNACZAM: STAWKI W TYM PRZYPADKU NIE ODZWIERCIEDLAJĄ DAWANYCH PRZEZE MNIE SZANS NA POWODZENIE TYPU! TO BYŁ SPONTAN ????

Sheriff (-1) - Slovan @ EH 1 (4,00)⛔
stawka: 100zł
EWK: 400zł


Sheriff - Slovan @ 1 (2,10)⛔
stawka: 100zł
EWK: 210zł


BILANS DNIA: -200zł ⛔
SALDO: +386zł ✅✅✅
BANK: +2386zł ✅✅✅


edit: ehhh błędy młodości:p ; no bo tydzień temu byłem młodszy; Wy też?:p
 
C 3

chemia82

Użytkownik
Również pograłem podobnie jako że w ostatnim meczu to Slovan zagrał bardzo słabo. Statystyki z I połowy miał takie jakby wybijali tylko piłkę z obrony.
P.S. Od jakiegoś czasu jestem stałym &quot;czytelnikiem&quot; Twojego tematu. Bo miło czasem poczytać coś sensownego i konkretnego w temacie bukmacherki. Oby nie zabrakło Ci zapału do dalszego porwadzenia tematu w ten sposób.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Również pograłem podobnie jako że w ostatnim meczu to Slovan zagrał bardzo słabo. Statystyki z I połowy miał takie jakby wybijali tylko piłkę z obrony.
P.S. Od jakiegoś czasu jestem stałym &quot;czytelnikiem&quot; Twojego tematu. Bo miło czasem poczytać coś sensownego i konkretnego w temacie bukmacherki. Oby nie zabrakło Ci zapału do dalszego porwadzenia tematu w ten sposób.
Witam Cię serdecznie ????
Miło mi bardzo czytać takie pozytywne opinie ???? Fajnie, że doceniasz, DZIĘKI ????
Odnośnie Slovana, to ewidentnie cwaniaki wyczekują na rewanż ???? W ligowym meczu powtórzyło się (w wyjściowej &quot;jedenastce&quot;) tylko pięciu tych samych zawodników co z Sheriffem ???? Kombinują, bo nawet bramkarza teraz oszczędzali, hehe ???? No zobaczymy jak wyjdzie; chyba zagra stary wyjadacz, wracający do drużyny - Robert Vittek (kiedyś Norymberga, Lille, Trabzon).
Super, że napisałeś, bo ostatnio mam fatalny humor i chyba podpadłem forumowiczom ???? , bo się nikt nie odzywa ???? Ostatnio byłem dość trudny w obyciu ????
Na ten mój nastrój - nie ukrywam - wpłynęła też pewna informacja. Dowiedziałem się ostatnio, że na Facebooku (którego nie mam i nie korzystam) od dłuższego czasu działają tzw. FIXED MATCHES KINGS, podający takie odjechane typy, że aż mi się odechciało coś pisać ostatnio ???? Serio, weszło mi to na psyche [gr.] ????
Masz może jakieś info na ten temat? Niby nie wierzę w to, ale pewności nie mam. A kiedy widzę, że są i tacy, którzy podają (za darmo) jakieś łamańce w taśmach z AKO 300-400 za 3 mecze i im to wchodzi to mam depresję ????
Pozdrawiam i zapraszam ponownie. Jak dojdę do siebie, to typy też się poprawią ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
O właśnie ????
Witam Strzelca ???? Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie na otwartym forum. Muszę to jakoś ogarnąć ???? Bo się zablokowałem ????
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
To wszystko są wałki i photoshopy. Polecam tą stronę, gdzie wypowiadają się łowcy oszustów, jak i oszukani ???? https://www.facebook.com/BetAdvisor365?fref=ts .
Sam przykładowo wyłapałem że gość który ma 65k like&#39;ów tak kombinuje, że wstawia zdjęcia kuponów po meczu, a data jest sprzed meczu. Jak się go o coś zapyta albo zasugeruje oszustwo to od razu banuje. Tak jak to było wałkowane milion razy, jak ktoś ma info o fixie to się nim nie dzieli tylko gra sam.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To wszystko są wałki i photoshopy. Polecam tą stronę, gdzie wypowiadają się łowcy oszustów, jak i oszukani ???? https://www.facebook.com/BetAdvisor365?fref=ts .
Sam przykładowo wyłapałem że gość który ma 65k like&#39;ów tak kombinuje, że wstawia zdjęcia kuponów po meczu, a data jest sprzed meczu. Jak się go o coś zapyta albo zasugeruje oszustwo to od razu banuje. Tak jak to było wałkowane milion razy, jak ktoś ma info o fixie to się nim nie dzieli tylko gra sam.
O widzisz, dzięki wielkie, już mi lepiej ????
Nie jestem fachowcem w dziedzinie informatyki:p Nie korzystam z FB i nie wiedziałem, że można nawet zmienić datę wpisu na fejsie.
Podstawową moją wątpliwością było to: po jakiego grzyba ???? gość, który niby kroi ciężki hajs, rzuca się na czyjeś 50 czy 100 ojro? ????
Ale potem znalazłem też takich, którzy chcą tylko poparcia (tych lajków) a kasy już nie ???? To rozumiem, bo miło być docenionym (trochę tak jak tu). Tyle że dziwne jest w sumie pożądanie poparcia nie za swoją wiedzę czy wysiłek związany z analizowaniem meczów, a za info o przecieku ????
Ale akurat ten konkretny koleś (w linku od Strzelca) podaje typy na kilka dni przed meczem, więc zmiana daty odpada. Czyli co: albo photoshop, albo dobra drukarka, albo 100 kuponów na to samo z różnymi wariantami (trochę nieopłacalna wersja, chociaż nie wiem ilu w ten sposób nabiera; może się to kalkuluje ???? ), albo jeszcze coś innego, tak???
Pytanie może się wydawać infantylne, ale chciałbym znać ten haczyk. To jak z trikami u magików. Każdy chce wiedzieć: JAK TO? ????
Z góry dzięki za sprecyzowanie.
Link który podałeś zaraz dokładnie sobie rozkminię ????
Pozdrawiam
PS I jeszcze jedno. Ponoć niektórzy z tych SCAMMERÓW chcą kasę, ale dopiero po wejściu zdarzenia. Jeśli tak (a nie mam pewności) to byłoby to dość intrygujące. Proszę mnie poprawić, jeśli piszę bzdury ????
PPS I jeszcze jedna plotka/wątpliwość (muszę się w to bardziej zagłębić, ale teraz tak na gorąco zapytam). Ponoć niektórzy dają te ustawione typy za FREE na zachętę i faktycznie kilka wchodzi, a dopiero później, przy następnych kuponach trzeba płacić w ciemno.
Poprawcie mnie, nie obrażę się. Nie chcę, żeby wyszło tak, że niechcący podsunę komuś głupi pomysł na wtopienie kasy. Dlatego też drążę temat, żeby się nikt nie dał naciąć!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom