>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
co jak co ale stawkę powinni ci oddać
a skąd, wyciąg z regulaminu:
4.2.10. [...] Ponadto, Betclic zastrzega sobie prawo do zatrzymana wszelkich funduszy, w związku z którymi istnieje podejrzenie, że zostały użyte w bezprawnej lub nieuczciwej działalności bez konieczności informowania Klienta o powodach takiego zatrzymania.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
I to jest właśnie skurwy******* ze strony betclic. To o czym mówiłem. W podobnych wypadkach oni konfiskują sobie depozyt. Normalnie szkoda mi kolegi/koleżanki (już nieważne). Jakie betclic ma prawo skonfiskować od tak sobie 16 200zł?? I niema co trzeba mieć &quot;jaja&quot; tyle postawić. Wyobrażam sobie stres, podczas stawiania takiego zakładu. I radość po wygranej. A jakby mi konto tak zablokowali, to bym zawału chyba dostał.. Nie no jak by nie było, to to jest kradzież jak nie zwrócą depozytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
I to jest właśnie skurwy******* ze strony Betclic. To o czym mówiłem. W podobnych wypadkach oni konfiskują sobie depozyt. Normalnie szkoda mi kolegi/koleżanki (już nieważne). Jakie Betclic ma prawo skonfiskować od tak sobie 16 200zł?? I niema co trzeba mieć &quot;jaja&quot; tyle postawić. Wyobrażam sobie stres, podczas stawiania takiego zakładu. I radość po wygranej. A jakby mi konto tak zablokowali, to bym zawału chyba dostał.. Nie no jak by nie było, to to jest kradzież jak nie zwrócą depozytu.
dokładnie, powinni zwrócić depozyt i zamknąć konto bez możliwości gry u nich a tak sobie przywłaszczyli nieswoje 16 klocków ...
 
I 43

irecky

Użytkownik
Pani Moniko.
Zadna Kancelaria Pani nie pomoze. Jesli zna Pani angielski i jest Pani osoba za ktora sie Pani podaje i jesli w regulaminie mozna wplacac z innego konta jak pani twierdzi (choc watpie w to bo zaden buk nie pozwala na wplaty osob trzecich. tzn pozwala ale zwalcza i tepi to wlasnie w ten sposob jak potraktowal Pania) to sprawa jest wygrana. Sprawe nalezy zglosic do EGBA, COGRA i SBR. Sa to instytucje ktore moga ale nie musza pomoc. Zwlaszcza moze pomoc ten ostatni czyli SBR. Jesli oni nic nie wskuraja, jedyna Pani szansa jest Maltanski Sad ktory ma pod swoja piecza regulacje zwiazane z bukmacherami zarejestrowanym na Malcie. Zycze powodzenia.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Dziekuję za pomocne rady. Na pewno wkrótce zwrócę sie do instytucji ktore zostały podane. Wiem, że nie będzie to łatwe bo nie mówię dobrze po angielsku. W między czasie nagłośnie sprawę, tak aby inne osoby nie zostały pokrzywdzone przez tą złodziejską firmę. Jakim prawem kradną mój depozyt plus wygraną?
4.2.10. [...] Ponadto, Betclic zastrzega sobie prawo do zatrzymana wszelkich funduszy, w związku z którymi istnieje podejrzenie, że zostały użyte w bezprawnej lub nieuczciwej działalności bez konieczności informowania Klienta o powodach takiego zatrzymania.
Podejrzenia? Każdy może być podejrzany przy kwocie większej niż 1000 pln. To jest bezprawie. Podkreślam i przestrzegam przed tą firmą.
 
H 902

hank

Użytkownik
Trzeba być upośledzonym żeby wpłacać i wypłacać na konto osoby trzeciej, każdy buk ma zapisy w regulaminie które tego zabraniają. Co ciekawe takie tematy zawsze otwierają osoby które coś przewiniły, a potem płaczą że ich oszukano. Wiele osób gra za wysokie stawki, i jeśli są &quot;czyste&quot; to nigdy takich kłopotów nie mieli, a nawet jeśli była jakaś kontrowersja to została rozwiązywana na ich korzyść. Idealnym podsumowaniem tej sprawy byłoby, gdyby autorka po nagłośnieniu sprawy (jakkolwiek śmiesznie to brzmi), została prześwietlona przez skarbówkę i ukarana za swą głupotę po raz drugi, bo jak widać raz nie wystarczy żeby zrozumieć.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
4.6 środki zdeponowane na jednym koncie nie mogą zostać przesłane na inne konto w Betclic.
Mądrej/mądremu wystarczą dwa słowa a głupiej/głupiemu to i referatu mało...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiedzmy &quot;Moniko&quot;, piszesz też że nie musisz się na wszystkim znać bo nie grasz profesjonalnie. Ale jaki nieprofesjonalny gracz stawia ponad 16 klocków na zakład? Tylko ostry hazardzista. Amator dla zabawy w życiu by tyle nie postawił. Ale walcz, może te organizacje nadzorcze coś pomogą. Powodzenia. A na przyszłość, to rada lepiej stawiać takie kwoty w takim stsie. Co prawda jest podatek, ale kasa pewna. I można jakby co się sądzić w kraju...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wolałabym wygrać mniej, ale na polskich &quot;bukach&quot;.
No właśnie, mam nadzieje, że negatywna reklama w telewizji i w internecie im się nie opłaci. Na to licze .
Ale Lech Poznań + Mateusz Borek i Pan Boniek są na tyle przekonujący, iż zdecydowałam się grać z Betclic.
W ogóle ten cały temat to jest jedna wielka beczka śmiechu.
Mi to wygląda:
1. Na oczernianie internetowej konkurencji na rzecz polskich buków, jakaś prowokacja polskiego monopolu, agencje pijarowskie (marketing szeptany itd.) robią takie sztuczki na życzenie.
2. Ta Monika to pewnie koleś, czyli multikontowiec i tak się kończy zakładanie kont na babcie, ciotki, wujków, dziewczyny, a później płacz, że zamknięcie konta.
3. Zaakceptowałaś/łes taki regulamin wcześniej, że Betclick może sobie wziąć te pieniądze ot tak sobie. Bukmacherzy też się muszą bronić przez praniem brudnych pieniędzy, a po drugie mi to wygląda na jakiś surebet.
4. Wpłacanie/Wypłacanie na inne dane osobowe itd.
5. Po 4 laski w 99,99% nie grają w zakładziki. ????
A pisanie o tym, że sprawa trafiła do kancelarii (chyba parafialnej) to nie wiem jak skomentować nawet.
Fejk, bzdura, mistyfikacja, prowokacja, łamanie regulaminu itd.
Temat do zamknięcia bo uważam, że się wyczerpał.
Ja od 2009 roku dosłownie nigdy nie miałem jakiekolwiek problemu z bukmacherem.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Ad.1 Może tak być, bo komuś gul skoczył w pewnej polskiej firmie, że Betclic bierze udział w akcji #DobroWraca.
Co do kancelarii to przedstaw dowód, że sprawa tam trafiła.
Tak samo przedstaw dowody na swoje inne działania - napisanie do MGA, SBR, EGBA etc.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
I to jest właśnie skurwy******* ze strony Betclic. To o czym mówiłe
dokładnie, powinni zwrócić depozyt i zamknąć konto bez możliwości gry u nich a tak sobie przywłaszczyli nieswoje 16 klocków
ale beka ????????????
jak ktoś jest tak tępy i głupi, że nie rozumie tekstu pisanego, nie czyta regulaminów i czym grozi takie kombinowanie to śmierć takim idiotom i frajerom, bo inaczej czegoś takiego nie można nazwać. Czyste frajerstwo. A wy dwaj jeszcze łykacie najwyraźniej, że laska nie gra profesjonalnie, nie do końca się zna, ale wpłaciła sobie 16 klocków i zagrała w betclicu :spokodfhgfh:
tu wcale nie trzeba mieć jaj do stawiania takiej kasy tylko odrobinę mózgu, gra się za tyle, ile nie żal ewentualnie stracić kasy, inaczej to ostry hazard jak już ktoś wspomniał. Dla mnie ten kolo to multikonciarz i mam nadzieję, że kasy i depozytu nie odzyska.
Jakimś dziwnym trafem nie znam nikogo absolutnie z problemami w betclicach, betsyfach itp. Bo mimo takich zapisów regulaminie jak nie kombinujesz, to nikt ci kasy nie ukradnie. Co za banda idiotów :mrgreen: ale już taki dziki kraj, że trzyma się stronę oszustów i kombinatorów... gdzie byli rodzice? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Wpłaciła Pani/Pan 15000zł i nie pamięta na jakie spotkanie Pani/Pan stawia pieniądze? ;)
Rozumiem mieć problemy z pamięcią w podeszłym wieku, ale w Pani? ????
Rozumiem też, że grała by Pani po over 10 spotkań dziennie - faktycznie, przy dużej intensywności można zapomnieć. Ale jeden bet i to za stawkę 15k? I to z olimpiady?
Dajmy sobie spokój...
Co do zwrotu depozytu. Otrzymał(a) Pani/Pan maila jakie dokumenty należy wysłać.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
szpon 154

szpon

Użytkownik
ale beka ????????????
jak ktoś jest tak tępy i głupi, że nie rozumie tekstu pisanego, nie czyta regulaminów i czym grozi takie kombinowanie to śmierć takim idiotom i frajerom, bo inaczej czegoś takiego nie można nazwać. Czyste frajerstwo. A wy dwaj jeszcze łykacie najwyraźniej, że laska nie gra profesjonalnie, nie do końca się zna, ale wpłaciła sobie 16 klocków i zagrała w betclicu :spokodfhgfh:
tu wcale nie trzeba mieć jaj do stawiania takiej kasy tylko odrobinę mózgu, gra się za tyle, ile nie żal ewentualnie stracić kasy, inaczej to ostry hazard jak już ktoś wspomniał. Dla mnie ten kolo to multikonciarz i mam nadzieję, że kasy i depozytu nie odzyska.
Jakimś dziwnym trafem nie znam nikogo absolutnie z problemami w betclicach, betsyfach itp. Bo mimo takich zapisów regulaminie jak nie kombinujesz, to nikt ci kasy nie ukradnie. Co za banda idiotów :mrgreen: ale już taki dziki kraj, że trzyma się stronę oszustów i kombinatorów... gdzie byli rodzice? ;)
Jakiez to slabe. Zamiast cieszyc sie, ze rodak zarabia sobie kasiorke, lepiej wypisywac takie bzdury. Czysta zawisc. Ale pewnie wiekszosc osob, ktore tak pisza nie widziala na oczy takich pieniedzy.
I celowo pomijam sprawe multikont, bo ci ktorzy dokladaja do interesu nigdy nie beda mieli potrzeby robienia takich rzeczy. A jesli ktos chce zarabiac na tym jakies tam pieniadze, to predzej czy pozniej bedzie musial kombinowac z kontami na inne osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Daruj sobie gościu. Jak ktoś nie kombinuje to nie znaczy, że dopłaca lub czuje zawiść. Strasznie płytko myślisz. A już pertolenie, że mam się cieszyć bo rodak chce zarobić oszukując to już jakiś szczyt gimbazy. Chrzanisz coś, że to co napisałem jest słabe ale już szkalowanie i wyzwanie na forum buka który nie dał się wydymać od oszustów to już według ciebie w porządku? To ci gratuluję podejścia do źycia boś pewnie też kombinator. I nie załapałeś, że nawet nie chodzi nawet o te multilotka itp. Tylko o fakt, że trzeba być żałosne pizdą by wyzywać buka, gdy to ty jako pierwszy chciałeś go wydymać. Łapiesz? Chcesz kombinować to kombinuj, ale miej jaja gdy to buk okaże się sprytniejszy. Ale lepiej płakać, że buk to złodziej i że reszta zazdrości. Słabe.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Od tego &quot;kombinowania z kontami na inne osoby&quot; i innego cwaniactwa potem są weryfikacje z wysyłaniem zdjęć dowodu przy twarzy, wykluczenia wszystkich Polaków z promocji/bonusów itp. Bukmacher jako firma musi coraz większą wagę przykładać do ochrony przed okradaniem siebie i w dłuższej perspektywie cierpią zwykli gracze.
Chcesz kombinować to kombinuj, ale miej jaja gdy to buk okaże się sprytniejszy.
https://www.youtube.com/watch?v=mM1v7MbN6mQ
Musiałem ????
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Daruj sobie gościu. Jak ktoś nie kombinuje to nie znaczy, że dopłaca lub czuje zawiść. Strasznie płytko myślisz. A już pertolenie, że mam się cieszyć bo rodak chce zarobić oszukując to już jakiś szczyt gimbazy. Chrzanisz coś, że to co napisałem jest słabe ale już szkalowanie i wyzwanie na forum buka który nie dał się wydymać od oszustów to już według ciebie w porządku? To ci gratuluję podejścia do źycia boś pewnie też kombinator. I nie załapałeś, że nawet nie chodzi nawet o te multilotka itp. Tylko o fakt, że trzeba być żałosne pizdą by wyzywać buka, gdy to ty jako pierwszy chciałeś go wydymać. Łapiesz? Chcesz kombinować to kombinuj, ale miej jaja gdy to buk okaże się sprytniejszy. Ale lepiej płakać, że buk to złodziej i że reszta zazdrości. Słabe.
Buk i tak ma taki regulamin, ze moze kazdego z nas wydymac w dupe kiedy tylko bedzie chcial - niezaleznie od tego czy kombinujesz czy nie. Wiec ja tam sie ciesze jak mnie czy komus innem uda sie ich przechytrzyc i wyciagnac od nich cos dla siebie. Skoro oni swoich klientow nie traktuja rowno (jednemu pozwalaja grac za kilkanascie tysiecy, a innemu - na ten sam zaklad nie pozwalaja postawic wiecej niz glupie 100 zl), to to tez jest oszustwo z ich strony.

A te madrale, ktore tutaj wypisuja, ze da sie wygrywac bez kombinowanie nich pochwala sie jak. Tylko darujcie sobie teksty o pinkach, azji czy gieldzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom