>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet / Kupon / Zrzut / Rozliczenie

borys333 278

borys333

Użytkownik
Masakra! Real przegrał. Jakiś gość w STS-ie postawił kupon za 2 tyś i Real mu zawalił :/ hehe
Byłem blisko. Gdyby Bilbao trafili karnego byłby remis :/

Prześladuje mnie pech...
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Intuicja mówi mi, że w tej zacnej kolejce padną bramki.

Myślałem, że Palace strzeli City ponieważ ostatnio notują kiepskie wyniki z przeciętnymi drużynami. Liczyłem, że w takim meczu zagrają skuteczniej niż dotychczas tym bardziej, że po 5 porażkach teoretycznie byli skazani na następną. Przyznam, że Palace nie grają źle, ale po prostu nieskutecznie.
Co to Stoke to zastanawialem się nad jakimś remisem. Wydawało mi się, że jak z United było 2:2 to z Chelsea też strzelą sobie przynajmniej po golu. Jednak z każdą drużyną gra się inaczej. Będę musiał oglądnąć skróty meczów, żeby zobaczyć co działo się na boisku.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Tutaj typy na Real i Barce wziąłem z tematów innych użytkowników (Adamo80 i zuqus). W tym przypadku oba typy od zuqusa. Nie wiem czy sprawdzał wyjściowy skład Realu bo ja niestety nie.

W tym przypadku typy z tematu Adamo80. Podobnie jak on, ja także nie sprawdziłem składów Realu i PSG. W szczegolności PSG nie postawiłbym bo wiem, że ta drużyna nakupowała wielkie gwiazdy, które nie od razu podbiją Europe. Brak Neymara i nie ma bramek :/ Bez gościa, który napędza atak nie można grać handi.
Tutaj zagrałem czysto na te drużyny, które obstawiałem z Handi. Niestey PSG to największe rozczarowanie kuponu. Torino nie strzeliło bramki, ale czerwoną dostali. Mecz zaporzyczony od Robsona. Przyznać trzeba, że Everton świetnie zakończył spotkanie. Wystarczyło, żeby Rooney zszedł ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Kupon za 20 zł warty 2 500 zł. Przeważnie zawsze trafi się spotkanie, gdzie te bramki nie padną. Wyczaisz taki mecz? Najlepiej składać z różnych lig taśmę.

Ten kupon dowodzi, że prześladuje mnie pech. Bilbao wziąłem od użytkownika z tematu o lidze hiszpańskiej. Miał wejść. I do 80 minuty było 1:3 do tego gospodarze mieli czerwona kartkę. Nie wiem jak to sie stało, ale strzelili dwie bramki w ciągu 4 minuty chyba. Dodać trzeba, że Bilba zaczeło mecz od strzelonej bramki z rzutu karnego. Uważam, że goście nie zasłużyli na remis. Powinni przegrać. A niby mieli być takimi faworytami.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Typy by robson United.
Czeka mnie odbudowa budżetu. Liczę, że te mroczne dni miną i czegoś mnie nauczą na przyszłość. W końcu temat założyłem by móc analizować swoje błędy :/ Ostatnio o tym chyba zapominałem.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

✅✅✅ 201 zł
Moja ocena tego jest taka:
Oto mój pierwszy kupon w tej kolejce LM. Poszedłem dość bezpiecznie moim zdanie. Tottenham gra szybką ofensywną piłkę. Ich gra nie jest chaotyczna tak jak kiedyś uważałem. Są skuteczni i chętnie oglądnąłbym ich mecz gdybym miał na czym.
City mają mocną ofensywę i są skuteczniejsi niż Tottenham. Nie mają prawa tego przegrać tym bardziej, że grają na własnym stadionie. Ich ostatnie wyniki z wieloma bramkami mówią same za siebie. Nie znalazłem słabej formy w obu zespołach z Anglii.
Dortmund z Realem to stali bywalcy, którzy dobrze się znają. Real ostatnio mnie zaskakiwał dlatego nie szedłbym w ich stronę. Ich forma jest pod znakiem zapytania. Wygrali ostatnie dwie LM i nie byłbym zaskoczony gdyby nie wyszli z grupy ustępując Tottenhamowi i dzisiejszym rywalom. Oczywiście dzisiaj się o tym przekonamy. Jestem ciekawy czy Dortund jest w stanie obronić własną bramkę przed Ronaldo, Baylem i spółką. Oba zespoły z dobrymi ofensywami dlatego liczę na brami po obu stronach. Ponadto bilans gry z Realem gospodarze mają dobry na własnym stadionie. Uważam, że goście tego spotkania nie wygrają. Niestety w piłce nożnej są remisy, ale kurs wychodzi całkiem dobry z podpórką na gospodarzy. Pomyślę nad takim typem.Oczywiście wolałbym być bardziej ostrożny i odpuścić czysty typ.

O tak! Bezpieczny kupon na faworytów. Jak fajnie jest wygrywać. Małe pieniądze patrząc na ostatnie wtopy, ale przynajmniej zaczynam myśleć rozsądniej.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik

✅✅✅ 244 zł
Co za kuponik! Czułem, że padną bramki. Ostatnia kolejka obfitowała w nie. Wybrałem jednak jeden mecz, w którym, według mnie, mogło być under 1,5 padło na Liverpool. Tam jednak obie drużyny strzeliły. Fajny kuponik ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Niestety pokusa wygrała. Mogłem odpuścić. Lepiej byłoby zaryzykować 100 zł w Besiktas i Celtic jak myślałem. Albo Besiktas singiel. Tutaj wielki błąd.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Chciałem puścić oba mecze z podpórką. Miałem nosa, że te drużyny nie przegrają. Jednak kursy były tak niskie, że z podatkiem nie opłacało mi się grać. Dlatego zmuszony byłem zagrać czysto. Nie potrzebnie zaryzykowałem. Mogłem zagrać oba mecze z podpórką i dołożyć United i PSG z hadicapem. Tak to miało wyglądać, ale ostatecznie rozmyśliłem się.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Koniec września, czas na rozliczenie z gry.

Kupony - 47
wygrane - 7
przegrane - 40
zwroty - brak
Suma wszystkich stawek: 2872 zł
Suma wygranych: 1391 zł
$$ Miesięczny budżet; ⛔ 1481 zł
YELD

2016
Wrzesień 2016 - $$ Budżet; 179 - Yield ⛔19,25%
Październik 2016 - $$ Budżet; 254 zł - Yield ⛔8,30%
Listopad 2016 - $$ Budżet; 2409 zł - Yield ✅27,12%
Grudzień 2016 - $$ Budżet; 2337 zł - Yeld ⛔22,53%)
2017
Luty 2017 - $$ Budżet; 77 zł - Yeld ✅36,84%)
Marzec 2017 - $$ Budżet; 484 zł - Yeld ✅24.78
Kwiecień 2017 - $$ Budżet; 1713zł - Yield ⛔25,32%)
Maj 2017 - $$ Budżet; 297zł - Yield ⛔38,67%
Sierpień 2017 - $$ Budżet; 14 zł - Yield ⛔1,18%
Wrzesień 2017 - $$ Budżet; 1481 zł - Yield ⛔ 51,57%
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Ciesze sie, że postawiłem ten kupon. Był bezpieczny i dobrałem chyba najbardziej pewne mecze. Kurs w ostatniej chwili spadł i zabrali mi 5 zł. Z dwóch innych kuponów zrezygnowałem.
Zacząłem robić postępy. Widać analiza błędów oraz cierpliwość w zdobywaniu kasy popłaca. Presja i pośpiech to zła rzecz. Mam nadzieje, że uda mi się siadać do typów z &quot;trzeźwą&quot; głową i unikać tych głupich pomyłek.


Bilans ostatnich dziesięciu spotkań pokazuje, że zaczyna być coraz lepiej. Wcześniej było tylko czerwono.
 
Do góry Bottom