>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zapytałem o co chodzi. Napisali, że niektórzy dostawcy Internetu zablokowali już buki ze względu na regulacje panujące u nas.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy jaka przyjdzie oficjalnie końcowa wersja blokowana, na pewno na tej liście mamy szereg bukmacherów oraz kasyn kwestią jest jak szybko operatorzy dostosują listę do swoich zasobów
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ludzie zmieniacie dns na googlowy 8.8.8.8 oraz alternatywny 8.8.4.4 i wszystkie strony śmigają niezależnie od operatora. Ta blokada jest prymitywna i z palcem w dupie można ją obejść.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Firma jest niepoważna, chciałem skorzystać z cashbacku, zalogowałem się, wszedłem w moje promocje, zaakceptowałem bonus i kliknąłem bezpośredni odnośnik pod bonusem &quot;Postaw Zakład&quot;. Zostałem przeniesiony do strony głównej, tam wybrałem mecz Tommy Haas - Mischa Zverev, obstawiłem na Haasa. Zakład przegrany, kasy na koncie z powrotem nie ma, tak więc skontaktowałem się z supportem. Pracownik był chamski i niekompetentny. Wmawiają mi że obstawiłem zakład na żywo, który nie kwalifikuje się do promocji, jest to za przeproszeniem ***** prawda, obstawiłem na 7 minut przed rozpoczęciem spotkania, wklejam poniżej korespondencję, dla przestrogi, gdyby komuś przyszło do głowy wpłacać tam kasę.

Napisałem maila po polsku i po angielsku, na odpowiedź polskiego supportu czekam już dwa dni, przed chwilą odpisał angielski.

Dzisiaj wpłaciłem 200 PLN i chciałem skorzystać z waszego cashbacku. Niestety zakład okazał się przegrany. Środki nie zostały automatycznie dopisane do mojego konta. Skontaktowałem się więc z LiveChatem, by wyjaśnić sprawę. Pracownik Dariusz, był wobec mnie chamski, jego wypowiedzi sugerowały moje braki w umiejętności czytania ze zrozumieniem, a to on sam wklejał mi bezsensowne formułki nieadekwatne do sytuacji. Stwierdził on, że do promocji kwalifikują się tylko zakłady przedmeczowe (wiem o tym, czytałem regulamin), jednocześnie stwierdził że ja postawiłem zakład &quot;Na żywo&quot; i dlatego nie otrzymałem bonusu, co jest oczywistą bzdurą. Proszę zobaczyć zdjęcia, wszedłem w zakładkę moje Bonusy i kliknąłem żółty odnośnik &quot;Postaw Zakład&quot;, zostałem przeniesiony do strony widocznej na drugim zdjęciu, wybrałem mecz Tommy Haas - Mischa Zverev, był on oznaczony jako &quot;Nierozpoczęty&quot;, widać dobrze na kolejnym zdjęciu, że zakład postawiłem o godzinie 15:38, a mecz rozpoczął się o 15:45, czyli nijak nie można mojego zakładu uznać jako zakład &quot;na żywo&quot;. Liczę na szybkie rozwiązanie tej sprawy. Proszę też o sprawdzenie historii mojej rozmowy z pracownikiem Dariuszem, również pracowałem na LiveChacie, w mojej firmie za takie &quot;odzywki&quot; pracownik wyleciałby jeszcze w tym samym dniu.
Hello,
I am writing to you instead of polish support, because their lack of competences and their manners really frightened me. My login at Unibet is karmor32. So I will shortly describe the situation. Today I made a deposit of 200 PLN and I wanted to use cashback bonus. I was unlucky and lost my bet. The bonus wasn&#39;t automatically assigned to my account, so I contacted polish live chat worker to explain it. Live chat agent Mr. Dariusz was rude since beginning, his answers suggested that he was bored with his job, he insulted me. He made a statement, that only pre-match bets qualify for the promotion what I knew, cause i read the terms carefully. He claimed that I made a &quot;Live bet&quot; and thats why I didn&#39;t receive my cashback. Just look at the photos. I entered my account page -&gt; my bonuses and then I activated my cashback and clicked the yellow button &quot;Place the bet&quot;. I was moved to another section, where I picked up the game between Tommy Haas and Mischa Zverev. If you look closely, you can see it clear, that my bet was made at 15:38, the score was 0-0, players didn&#39;t start yet, they started at 15:45, which makes this obvious pre-match bet which qualifies for the cashback. To be honest I am betting since very long time, I wanted to give your company a try and I didn&#39;t expect such problems in obvious situation from the beginning. In addition Live Chat Agent Dariusz was mean to me, just check the history of the conversation. I expect that you will solve this situation quickly.
Yours Faithfully
Dear Karol,

Thank you for contacting Unibet!

Regarding the bet that you did, it&#39;s true that the match was supposed to start at 15:45 but the match started 15 minutes earlier.

Haas, Tommy - Zverev, Mischa

http://www.eurosport.com/tennis/atp-stuttgart/2017/live-tommy-haas-mischa-zverev_mtc944310/live.shtml

And go on the summary tab and you will find this:

Stuttgart – Follow the Tennis match between Tommy Haas and Mischa Zverev live with Eurosport. The match starts at 13:30 on 16 June 2017. (15:30 local time)

Based on this the bet has not been made and the promotion is still valid.

Best Regards,

Adrian

Unibet Customer Support
Gość mi wkleja że mecz niby miał się rozpocząć o 15:45, a rozpoczął się o 15:30, jak jest na odwrót, na tej stronie co on mi wysłał mają podany pierwotny czas rozpoczęcia, a na livesports mają czas z korektą, gdy przedłuży się poprzedni mecz, albo jest jakieś opóźnienie z innej przyczyny. Nie wiem co mam robić teraz, to tak jak mówienie do ściany. Kliknąłem odnośnik bezpośrednio pod ofertą bonusową, czyli powinno mnie przenieść do zakładów kwalifikujących się do promocji, postawiłem zakład o 15:38 na mecz który się rozpoczął o 15:45 i nie chcą mi dać cashbacku, parodia. Zdjęcia jakie załączyłem to właśnie zdjecia zakładki moje bonusy, zdjęcie strony na którą zostałem przeniesiony po kliknięciu odnośnika, zdjęcie z historii mojego konta (potwierdzenie że zakład zawarty o 15:38, na Unibet mecz miał status &quot;nierozpoczęty&quot;) oraz dałem jeszcze screena z livesports gdzie jest widoczne że mecz rozpoczął się o 15:45
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
gram na tym buku odkąd poblokowali całorocznego i inne, ogólnie mają niezłą ofertę i live, nigdy nie miałem problemu z wypłatami/limitami, czasem spoko promocje, na minus jedynie stronka i aplikacja bo czasem chodzą cięzko i trzeba się logowac po 10 razy, ogólnie polecam.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bezstronny mimo że twoje grane spotkanie, jeszcze się nie rozpoczęło. To postawiłeś je na już aktywnym tzw. rynku live. Stąd nie dostałeś z automatu zwrotu za ten zakład. Niestety ten rynek nie kwalifikował się do promocji. Niestety raczej tego zwrotu nie dostaniesz. Mimo że faktycznie to zagrałeś przed rozpoczęciem tego spotkania. Tutaj nie miało to znaczenia. Na pocieszenie to o ile masz jeszcze kasę, to nadal możesz z tej promocji skorzystać. Jeszcze możesz odrobić straty.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Ale oni się tłumaczą że ja zagrałem mecz już po jego rozpoczęciu, a nie na jakimś rynku live. Zresztą jeśli nawet przyjęliby taką linię, to znaczy że ich strona celowo wprowadza w błąd, skoro odnośnik pod promocją przenosi do zakładów które się do niej nie kwalifikują.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ale oni się tłumaczą że ja zagrałem mecz już po jego rozpoczęciu, a nie na jakimś rynku live. Zresztą jeśli nawet przyjęliby taką linię, to znaczy że ich strona celowo wprowadza w błąd, skoro odnośnik pod promocją przenosi do zakładów które się do niej nie kwalifikują.
odpowiedź w sedno, orżnęli Cie i tyle.. ale co im zrobisz? :cool:
 
Do góry Bottom