>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Nastąpiła blokada unibet u lokalnego operatora netu po kablu w moim mieście.
Zmień DNSy na googlowe 8888-8844 albo jakieś inne komencyjne i prawdopodobnie odblokujesz wszystkie zablokowane buki, widocznie twój operator wyszedł &quot;przed szereg&quot; i zablokował nie czekając na 1 lipca, ale to jest do obejścia bez obawy
 
D 71

devs

Użytkownik
Nastąpiła blokada unibet u lokalnego operatora netu po kablu w moim mieście.
Zmień DNSy na googlowe 8888-8844 albo jakieś inne komencyjne i prawdopodobnie odblokujesz wszystkie zablokowane buki, widocznie twój operator wyszedł &quot;przed szereg&quot; i zablokował nie czekając na 1 lipca, ale to jest do obejścia bez obawy
Lub wez internet orange free na karte. Na orange dziala jeszcze bez problemu tak samo jak w plusie.
 
M 1

michciu0700880

Użytkownik
Jak to? U mnie już jest zablokowany, na tel mogę jedynie wchodzić przez tel bo tam mam neta z plusa.

Rozumiem, że masz na myśli te &quot;chwyty&quot; informatyczne + wypłaty przez skrill ? :p
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
W tmobile na smartfonie mi działa jeszcze ;) problem teraz w tym że postawiłem wczoraj rano ako na którym miałem 2 mecze deska z eastbourne, jeden z barty, drugi z bopanna, wszystko mi weszło oprócz tego bo wczoraj nie rozegrali, dziś prawdopodobnie też nie rozegrają, pytanie czy jest szansa żeby unibet rozliczył te dwa zdarzenia po kursie 1.0 bo minie juz ponad 24 godziny od pierwotnej daty rozpoczęcia, wiem ze w bet365 było coś fakiego ze chyba po 24 godzinach był zwrot, próbowałem się przed chwila wejść na czat międzynarodowy, ale nagle po chwili wyrzuciło mnie i jest komunikat że niby są offline
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Będzie dostępny, a to, że dostawca zablokuje to inna para kaloszy. Blokada przecież to żaden problem. Unibet wypłaty robi przez pośrednika więc nawet przelew na konto nie ma nic wspólnego z hazardem.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
blokady maja byc do 1 lipca a nie od
Blokady nie mają być do 1 lipca, bo to oznaczałoby że do 1 lipca jest blokada - później jej nie ma.

Chodzi o to, że blokady muszą zostać wprowadzone przez operatorów do 1 lipca, później zaś zacznie się nakładanie kar. Operatorzy mogą wprowadzić blokowanie wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 3

shelby_lane

Użytkownik
Jest szansa że unibet wróci po 1 lipca? Oni chyba starali się o licencję? W Orange jeszcze działa ale jutro pewnie zablokują i nie wiem czy kasę wypłacać czy czekać
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Jest szansa że unibet wróci po 1 lipca? Oni chyba starali się o licencję? W Orange jeszcze działa ale jutro pewnie zablokują i nie wiem czy kasę wypłacać czy czekać
Złożyli wniosek o licencję. Wypłać dzisiaj.

Pytanko ode mnie, sprawdźcie proszę załącznik. Widzieliście coś podobnego? :grin: dawno taka beka nie była grana, zakład na zawodnika w białoruskiej lidze rezerwowej??? Z taką ofertą to oni na licencji mają pewny monopol :cool::cool:
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Kurde a ja sie zalogowalem przez Puffin w androidzie i dziala ale tez i przez vpn na kompie i teraz moge sobei troche przesrac ale napisze do nich moze bedzie ok.
Wkurzyl mnie ten PIS z ta ustawa jak i z tym ze skrill nas teraz bedzie blokowac tez
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Kurde a ja sie zalogowalem przez Puffin w androidzie i dziala ale tez i przez vpn na kompie i teraz moge sobei troche przesrac ale napisze do nich moze bedzie ok.
Wkurzyl mnie ten PIS z ta ustawa jak i z tym ze skrill nas teraz bedzie blokowac tez
nikt Ci nie wykryje VPNu to raz , a dwa ze nie dostaniesz zadnego bana za to . Plotki zwykłe
 
Do góry Bottom