>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

yam 93

yam

Użytkownik
Bez weryfikacji da sie juz zalogowac.
Dziwna sprawa.
Logujcie sie, zmiencie haslo dla pewnosci i wsio.
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Ja osobiście odradzam bukmachera. Zraziła mnie jedna sytuacja, juz ją opisuje. Było to pare dni temu, rozgrywki Copa Libertadores. Obstawiłem mecz Rosario vs Rivera Plate (Uru) -1,5 na 1. Postawiłem zakład o godzinie 23.20 a o 23.30 mecz sie zaczynał. Kwota zakładu 400zł. Po meczu (wynik 4-1) wchodze , patrze a tam ZWROT. Dlaczego? Pytam na czacie a pani mi mówi ze za duza stawka była i go odrzucono. Za duza? ? ? WTF? Dodam jeszcze ze odrzucono mój zakład po rozpoczeciu meczu. Dokładnie o godzinie 23.30.18. 18 sekund po rozpoczeciu meczu. Zeby było smieszniej to Obstawiłem mecz o 1.45 w tych samych rozgrywkach. Greimio vs San Lorenzo. Na 1. Tez za 400 i to 6 minut przed rozpoczeciem. I nie weszło. To juz zwrotu nie dostałem ???? Tak wiec dlaczego 400 zł tam było za duzo a tu 400 zł było ok? ? ?. Nie fair. Najbardziej mnie wkurzyło to ze mogli by od razu odrzucic a nie po rozpoczeciu mi odrzucili mecz. Nie polecam.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Możecie się normalnie logować do Uni ? Ja cały czas bez problemu teraz tak jakby ich zablokowali :-| jakaś weryfikacja , zmiana prawa lub samowykluczenie. Nie wiem czy chodzi o moje zakłady czy ogólnie jakiś dym jest ?
 
P 0

panmetka

Użytkownik
Też to mam. Takie 3 możliwe powody. Chyba mają coś z systemem bo livechat też jest niedostępny, a wątpię żeby dostępność livechat-u była zależna od kraju połączenia.

angielski livechat:
&quot;We are currently experiencing technical issues, which should be solved shortly. Please try to log in again in a few moments. Our apologies for the inconvenience&quot;
 
B 66

brokers

Użytkownik
Świetnie, u mnie to samo. Jaja jak berety, najpierw Skrill z jakimiś opłatami nowymi wyskakuje a teraz te barany
s: chociaż z drugiej strony pisze, że Wygląda na to że mamy małe problemy techniczne związane z logowaniem do serwisu. Pracujemy intensywnie nad tym aby zostały naprawione jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Wyjechał safety car.
Z powodów technicznych chwilowo jesteśmy offline.
Ale bez obaw, wkrótce wracamy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!


u Was tez ???
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
kombinuja z tym &#39;odswiezaniem&#39; szaty graficznej i wychodzi gorzej niz bylo - najpierw betsson, teraz oni.
 
E 0

ezequiel93

Użytkownik
Mi się nowa szata graficzna zupełnie nie podoba, nie widzę tam nawet opcji ustawienia swoich ulubionych wydarzeń, co jest dla mnie bardzo istotne.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z tego co widzę, to można też wybrać starszą wersję bukmachera. Czy ktoś sprawdzał, czy kursy są tam zawsze identyczne na wszystkie zdarzenia, czy może zdarzają się jakieś wyjątki?
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Z tego co widzę, to można też wybrać starszą wersję bukmachera. Czy ktoś sprawdzał, czy kursy są tam zawsze identyczne na wszystkie zdarzenia, czy może zdarzają się jakieś wyjątki?
są takie same na 100%. Problem w tym że stara wersja wkrótce zniknie i będzie trzeba na tej nowej według mnie tragicznej się męczyć.
 
Do góry Bottom