>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
tec chcialem zwyciestwa Federera (mimo ze moim ulubiencem jest Djoko), ale prawda jest taka jak on nie umie wykorzystac szansy z Novakiem, to z Nadalem gdzie zawsze ma pelna pieluche to tylko by sie osmieszyl pewnie, wiec moze lepiej sie stalo, no i graty dla Novaka tytulu USO ???? obecnie wg mnie nikt go nie pokona, tylko Federer grajacy swoj dawny tenis bez odpalow dalby rade
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
tylko Federer grajacy swoj dawny tenis bez odpalow dalby rade
Mylisz pojęcia. Jeżeli Fred naprawdę by grał swój &#39;dawny tenis&#39; to pasowałoby stwierdzenie - Tylko Novak może pokonać tak grającego Rogera, a nie na odwrót.
Ale jest jak jest, to Serb w poniedziałek stanie naprzeciwko Rafy Nadala i to ta dwójka powalczy o Championa, a nie niestety &#39;stary mistrz&#39;
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
skupilismy sie na polfinalach, a ani slowa o naszym deblu? Kursy rosna na nas, widze value po 2,25 na naszych. Raz juz wygralismy z Melzerem/Petschznerem. Tym bardziej, ze w rankingu jestesmy troche wyzej od nich. Czemu buki faworyzuja Austriacko niemiecki debel? Nasi graja znakomicie w tym roku w USA.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
skupilismy sie na polfinalach, a ani slowa o naszym deblu? Kursy rosna na nas, widze value po 2,25 na naszych. Raz juz wygralismy z Melzerem/Petschznerem. Tym bardziej, ze w rankingu jestesmy troche wyzej od nich. Czemu buki faworyzuja Austriacko niemiecki debel? Nasi graja znakomicie w tym roku w USA.
bo to final, a nasi nie maja pieknych statow z finalow; bo zagrali dwa mecze pod rzad na mega poziomie, a to nie trwa wiecznie; bo Melzery juz szlema wygrali i maja wieksze doswiadczenie w takiej fazie, rowniez psychicznie powinni byc silniejsi (mimo ze oboje w singlu poukladane w glownie nie maja)

no i w USA graja pieknie? raczej tylko w NY i to od dwoch meczy

ale kibicowac jak Adamkowi, poprostu trzeba ????




Mylisz pojęcia. Jeżeli Fred naprawdę by grał swój &#39;dawny tenis&#39; to pasowałoby stwierdzenie - Tylko Novak może pokonać tak grającego Rogera, a nie na odwrót.
Ale jest jak jest, to Serb w poniedziałek stanie naprzeciwko Rafy Nadala i to ta dwójka powalczy o Championa, a nie niestety &#39;stary mistrz&#39;
widac bylo na RG ;)
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Stawianie na Djoko to w ogóle błąd. Zwycięstwo Federera - to jest value! Brać po kursie 2,70 bo warto spróbować
Stawianie na Djokovicia to był bład?! Jeżeli stawiałbyś na Novaka od początku sezonu to przegrałbyś tylko dwa zakłady, z czego w drugim miałbyś najprawdopodobniej zwrot. dzisiaj też był faworytem i to całkiem zasłużonym, bo jak się cały sezon tak znakomicie gra to nie widzę podowu dla którego błędem byłoby stawianie na niego.
Bukmacherzy daja nam dzis darmowa kase na typie zwyciestwo Federa po 2,65 korzystajcie panowie bo Dzoker zostanie dzis zdmuchniety z kortu
Daja nam dzisiaj darmową kasę weź się ziomek nie wydurniaj a jak masz pisać takie głupoty to lepiej w ogóle nie pisz. Też lubię Federera i jest to mój ulubiony zawodnik jak łatwo stwierdzić po moim nicku. Wierzyłem bardzo mocno w zwycięstwo Szwajcara ale trzeba realnie spojrzeć na dyspozycję obydwu graczy. Sam obstawiłem zwycięstwo Federera 3:2 w setach i napisałem o tym w typach dnia. Tym niemniej wiedziałem że będzie to zacięty pojedynek co najmniej 4 setowy. W końcu przegrał niestety no ale cóż poradzimy. I możesz sobie zapamiętać że z Novakiem można tylko wygrać w tym sezonie, on nie pozwala sobie na &quot;zdmuchanie&quot; z kortu.
Murray-Nadal typ Murray 3.15
Po oglądnaniu obydwuch tenisistów byłem przekonany że Murray nie ma szans dzisiaj na zwycięstwo, i wszyscy którzy tak myśleli zobaczyli na korcie to, co ja od dawna wiedziałem, Murray jest słabiakiem a z Nadalem nie miał żadnych szans kiedy Nadal jest w przyzwoitej formie. Potwierdziło się też to że Murray nie dorasta do pięt pozostałej trójce światowego rankingu, i mówiąc coś w stylu najlepsza czwórka światowa jest mocna naciągane. Słyszałem dzisiaj od komentatorów że wielcy znawcy i byli gracze jak John McEnroe czy Wojtek Fibak widzieli w Murrayu faoryta do zwycięstwa w turnieju! Co za kompromitacja, Murray był dotychczas tylko w trzech finałach wielkoszlemowych turniejów i wszystkie te trzy dostały miano najgorszych finałów wielkoszlemowych w ostatnich latach, a wszystkie te trzy finały miały ze sobą jedną wspólną cechę. może sami się już domyśliliście ale ja io tak napisze, WSZYSTKIE FINAŁY Murray przegrał 3-0 nie istniejąc w żadnym z nim. Dziękuję, i na koniec dodam że dziwi mnie tylko jedno w tym meczu, że Nadal przegrał jednego seta, seta w którym Murrey grął nienormalnie dobrze, bo gdyby grał na swoim normalnym poziomie to poszło by gładko 0-3.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Też ciąży mi trochę fakt, że Novak dał naprawdę trochę zarobić.
Czekam na finał z Nadalem, a tam wjeżdżam w Hiszpana niesłychanie.
Spoko, będę ostrożny. W mojej opinii czeka nas równie długi mecz w poniedziałkowy wieczór. Niech wygra lepszy, albo Novak.
Po pierwsze: z jakiej racji sugerujesz, że to Nadal jest lepszy? Po drugie: zagraj na Djokovicia, bo to jest pewniak na ten finał i nie stracisz pieniędzy i nie będziesz się musiał żalić, że można było zarobić tylko zarobisz jak wybierzesz to co wybrać powinien każdy. Jak zobaczyłem kurs 1,60 to omal nie spadłem z krzesła. Takiej promocji na Novaka już dawno nie było. Z Federerem kurs był co prawda podobny, ale ryzyko według mnie większe. W poniedziałkowym finale w trzech albo w czterech setach wygra Serb i jeśli nie chcesz przegrać pieniędzy to zagraj na niego. Ja tu widzę typ Djokovic -1.5 seta. Kurs będzie oscylował w okolicach 2.00. Sposób gry Nadala leży Djokoviciowi, co pokazał pokonując go już w tym roku aż pięć razy i to trzykrotnie na ulubionej nawierzchni Nadala, czyli na mączce. Jak wiadomo Djokovic lepiej czuje się na hardzie, więc nie widzę przeszkód w drodze do odniesienia kolejnego triumfu w tym sezonie.
Najpewniejsze z tego meczu jest to o czym już wspomniałem:
Djokovic -1.5 seta
Oprócz tego myślę, że śmiało będzie można zagrać under bo linia powinna być 40.5.
Konkrety wieczorem, albo w poniedziałek ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Stawianie na Djokovicia to był bład?! Jeżeli stawiałbyś na Novaka od początku sezonu to przegrałbyś tylko dwa zakłady, z czego w drugim miałbyś najprawdopodobniej zwrot. dzisiaj też był faworytem i to całkiem zasłużonym, bo jak się cały sezon tak znakomicie gra to nie widzę podowu dla którego błędem byłoby stawianie na niego.
(...)
Jesteś bardzo spostrzegawczy. Po meczu chyba wiele osób zauważyło, szkoda, że nie miałeś tak długich postów przed meczem.
Chciałem się odnieść jeszcze do meczu naszych. Petzchner to jest jednak kawał sk*****a. Pamiętam jak na Wimbledonie grał z Łukaszem Kubotem, sędzia przekręcił ewidentną piłkę na korzyść Niemca, a ten nie oddał punktu. To co zrobił w tym finale przy 2-2 30-30 w drugim secie to już jest kpina. Odbił piłkę nogą i do końca rżnął głupa, że wszystko jest ok, szkoda, że mu Matkowski nie wyj****ł rakietą przez ten za przeproszeniem parszywy ryj. Nie wiem jak inni zawodnicy tolerują taką zakałę. Ja bym się z takim kimś nie witał. Brawa dla Matkowskiego, że nie podał mu ręki na koniec - od razu pomyślałem, że tak zrobi.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jesteś bardzo spostrzegawczy. Po meczu chyba wiele osób zauważyło, szkoda, że nie miałeś tak długich postów przed meczem.

Chciałem się odnieść jeszcze do meczu naszych. Petzchner to jest jednak kawał sk*****a. Pamiętam jak na Wimbledonie grał z Łukaszem Kubotem, sędzia przekręcił ewidentną piłkę na korzyść Niemca, a ten nie oddał punktu. To co zrobił w tym finale przy 2-2 30-30 w drugim secie to już jest kpina. Odbił piłkę nogą i do końca rżnął głupa, że wszystko jest ok, szkoda, że mu Matkowski nie wyj****ł rakietą przez ten za przeproszeniem parszywy ryj. Nie wiem jak inni zawodnicy tolerują taką zakałę. Ja bym się z takim kimś nie witał. Brawa dla Matkowskiego, że nie podał mu ręki na koniec - od razu pomyślałem, że tak zrobi.
http://www.eurosport.pl/tenis/us-open-5/2011/petzschner-nie-ma-honoru_sto2946081/story.shtml

brak słów, taki wałek w tenisie :?:
szkoda że mu któryś z naszych nie powiedział co o nim myśli wtedy
swoją drogą sędzia też sie nie popisał
 
midel 189

midel

Użytkownik
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jedyne co mi się przychodzi na myśl przed finałem,to żeby niczego nie typować i zagrać na live. Nic mądrego tu nikt nie wymyśli,szanse są 50-50. Zaraz będą pisać fachowcy jakieś analizy,ale takie mecze są nieprzewidywalne,taki był właśnie mecz Djoko z RF. Dziś spotka się dwóch walczaków u których zarówno siła fizyczna jak i psychiczna stoi na podobnym poziomie. I jedyne czego się spodziewam to długie spotkanie,4-5 setowe.Tyle jestem w stanie przewidzieć;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeśli można to prosiłbym o link do vid (chodzi mi o to odbicie nogą Petzschnera) bo na eurosporcie mam info, że nie mogę tego oglądnąć w moim kraju ;|
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wspolczuje tym, ktorzy zagrali na Feda za wieksza kase badz mieli dużo do wyjecia jezeli by wygral. Ja bym sie chyba pochlastał po tych dwoch piłkach meczowych. Sam gralem na Djoko jednak w parze z innym spotkaniem, ktore nie weszlo wiec juz ogladalem to na luzie.Ciesze sie, ze wygral Djokovic bo final bedzie CIEKAWSZY. Federer nie dalby rady Nadalowi, wiemy dobrze jak z nim gra w wielkich szlemach przez ostatnie lata.Przegrałby fizycznie i psychicznie. Djoko to co innego. WIe jak tłuc Nadala i na to licze. Sam na pewno odwaze sie postawic na Novaka w tym meczu badz over gemowy.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Oglądałem mecz Polaków i poprostu krew mnie zalewała po tej wymianie i tym co się działo dalej. Dla mnie to ogromny skandal, ale oczywiście na stronie US Open nawet nie wspomnieli o tym zagraniu, napisali jedynie, że ożywienie się Polaków nie trwało długo bo już w następnym gemie zostałi ponownie przełamani. Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji w meczu singlowym. Rozumiem na jakimś lokalnym turnieju rangi byle jakiej, ale w takim spotkaniu. Przecież tenis to jest jeden z tych sportów, kiedy zawsze gracze ufają sobie nawzajem i praktycznie nie widzimy żadnych zagrań nie fair. A tutaj... skandal i tylko skandal. Ja bym go zdyskfalifikował na kilka miesięcy, bo takie zachowanie jest niedopuszczalne w świecie tenisa. Ale podkreślił bym też wielką klasę Polaków, którzy tak naprawdę mogli by się długo kłócić i znamy takich tenisistów którzy by powiedzieli, że dalej nie zagrają póki sędzia nie podejmie właściwej decyzjii. Oni natomiast spytali przeciwników, a kiedy Ci potwierdzili, że nie było błędu to zakończyli dyskusję i grali dalej, choć oczywiście już kompletnie rozbici. To czysto obiektywnie przykra sytuacja, bo pokazuje, że czasem kultura i zachowanie klasy na korcie ma złe konsekwencje, a oszustwo przeszło praktycznie bez słowa i pozwoliło zdobyć tytuł wielkoszlemowy. Liczyłem, że może chociaż po meczu Niemiec choć trochę zrozumie co zrobił i spróbuje przeprosić, jednak okazało się, że jest on pozbawiony jakiej kolwiek uczciwości.
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
polecam granie na Rafe w finale. kurs 2.37 tylko do tego zacheca a hiszpan gra fantastycznie.znakomicie biega i ustawia sie do kazdej piłki.Oczywiscie Dzoker mocny ale przekonacie sie ze Nadal gra nieprzecietny tenis tu i naprawde ma olbrzymie szanse by załatwic Serba tak jak zrobił to przed rokiem. Vamos Rafa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Oglądałem mecz Polaków i poprostu krew mnie zalewała po tej wymianie i tym co się działo dalej. Dla mnie to ogromny skandal, ale oczywiście na stronie US Open nawet nie wspomnieli o tym zagraniu, napisali jedynie, że ożywienie się Polaków nie trwało długo bo już w następnym gemie zostałi ponownie przełamani. Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji w meczu singlowym. Rozumiem na jakimś lokalnym turnieju rangi byle jakiej, ale w takim spotkaniu. Przecież tenis to jest jeden z tych sportów, kiedy zawsze gracze ufają sobie nawzajem i praktycznie nie widzimy żadnych zagrań nie fair. A tutaj... skandal i tylko skandal. Ja bym go zdyskfalifikował na kilka miesięcy, bo takie zachowanie jest niedopuszczalne w świecie tenisa. Ale podkreślił bym też wielką klasę Polaków, którzy tak naprawdę mogli by się długo kłócić i znamy takich tenisistów którzy by powiedzieli, że dalej nie zagrają póki sędzia nie podejmie właściwej decyzjii. Oni natomiast spytali przeciwników, a kiedy Ci potwierdzili, że nie było błędu to zakończyli dyskusję i grali dalej, choć oczywiście już kompletnie rozbici. To czysto obiektywnie przykra sytuacja, bo pokazuje, że czasem kultura i zachowanie klasy na korcie ma złe konsekwencje, a oszustwo przeszło praktycznie bez słowa i pozwoliło zdobyć tytuł wielkoszlemowy. Liczyłem, że może chociaż po meczu Niemiec choć trochę zrozumie co zrobił i spróbuje przeprosić, jednak okazało się, że jest on pozbawiony jakiej kolwiek uczciwości.
jest całą sytuacja opisana szczegółowo...

At 30-30, Matkowski served and volleyed and after Fyrstenberg hit a drop volley, Petzschner ran down the shot, popping it up for a high forehand volley. Matkowski smashed it but to his surprise, Petzschner’s reflexes got it back for a winner on the line… except it was his shin, not his racquet that returned the ball. Petzschner did not call it on himself and the chair umpire didn&#39;t see it. Replays clearly showed that Matkowski’s shot hit Petzschner’s leg. On the next point, Melzer struck a beautiful backhand lob to secure the break, and the tide had turned for good.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Co do finału to trudno tutaj znaleźć coś odkrywczego, bo przecież chyba każdy wie jakie są fakty przed tym meczem i jakie mogą być scenariusze itp itd. Jednak moim zdaniem jest jedna nowa rzecz, która odróżnia ten mecz od wcześniejszych. A w zasadzie dwie. Novak już nie jest tak mocny jak w poprzednich spotkaniach. Ktoś powie, że bzdura i że on dalej jest tak fantastyczny jaka w pierwszej połowie roku jednak raczej tak nie jest. Wtedy grał dosłownie jak maszyna, a teraz zdarzają mu się słabsze momenty, zdarzają mu się błędy. Oczywiście nadal jest fenomenalny, jednak moim zdaniem odrobine słabszy niż to było pare miesięcy temu, a to może robić różnicę. Druga i ważniejsza rzecz, to że Nadal z każdym meczem wygląda tu lepiej, a w półfinale pokazał tenis jakiego dawno już nie widziałem w jego wykonaniu. Przez ostatnie miesiące rzucało się w oczy wiele błędów Rafy, wczoraj było ich dość mało, tak jak za dawnych czasów. A jego uderzenia znów byly tak pewne i soczyste, no i przede wszystkim jego agresja. To o czym mówią wszyscy specjaliści, że Nadal od początku tego roku grał zdecydowanie bardziej defensywnie i to było powodem słabszej gry. Wczoraj zobaczyłem go tak agresywnego jak rok temu i jeśli jutro zagra na takim samym poziomie to moim zdaniem wygra. W poprzednich 5 finałach Djokovic odsłaniał jednak słabości Nadala i mimo wszystko jego minimalnie słabszą dyspozycję. Tutaj Nadal znów wygląda, jakby był w życiowej formie i jeśli tylko nie obniży nagle swojego poziomu to jutro powinien wygrać, polecam kurs wysoki!
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Dla mnie to ogromny skandal, ale oczywiście na stronie US Open nawet nie wspomnieli o tym zagraniu
At 30-30, Matkowski served and volleyed and after Fyrstenberg hit a drop volley, Petzschner ran down the shot, popping it up for a high forehand volley. Matkowski smashed it but to his surprise, Petzschner’s reflexes got it back for a winner on the line… except it was his shin, not his racquet that returned the ball. Petzschner did not call it on himself and the chair umpire didn&#39;t see it. Replays clearly showed that Matkowski’s shot hit Petzschner’s leg. On the next point, Melzer struck a beautiful backhand lob to secure the break, and the tide had turned for good.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
jest całą sytuacja opisana szczegółowo...
Aa sory, pomyliły mi się artykuły, miałem na myśli oficjalną stronę ATP.

&quot;Another double fault from Fyrstenberg saw the Poles surrender their serve in the third game of the second set. They managed to draw level immediately, breaking Petzschner’s serve, but their respite was shortlived as a lob winner from Melzer regained the break advantage for his team in the fifth game. The Austrian-German duo then broke the Fyrstenberg serve again in the seventh game and served out victory in 49 minutes.&quot;
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Faktycznie na stronie US Open opisali to dokładnie ale.. nic poza tym. Oczywiście oni tego nie przeżyli tak jak Polscy kibice i zrozumiałe, że byli bardziej chłodni, jednak mimo wszystko opisali to jakby to nie było nic nadzywczajnego i nie miało żadnego znaczenia, a wyraźnie miało.
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Uważam podobnie jak kolega najdzel9, djoko nie jest w tym finale jakimś mega faworytem, co można stwierdzić wcześniejszymi meczami.Pisząc to wypowiedż jestem w pełni obiektywny i bezstronny, zeby nie było, że faworyzuje rafe bądz nole.Djokovic w drodze do finału miał niejakie problemy z przeciwnikami, nikt nie zaprzeczy, ale idąc dalej tym tokiem rozumowania to nasuwa sie pytanie czy djoko jest w tej swojej formie sprzed kilku tygodni w co śmiem wątpić.Mecz z federerem świetnie to obrazuje,dlaczego nole przegrał 1 i 2 set?, dlaczego?, bo grał po prostu słabiej.Federer zagrał dobry mecz, widać,że dobra taktyka obrana na przeciwnika skutkuje zwyciestwem, 3 i 4 set to juz ten djoko sprzed tygodni, uderzenia pod linie nie do wyjęcia, ale 5 set?, dlaczego nie utrzymał formy i nie poszedł za ciosem zeby wygrac 3-2?,otóż Fedex ponownie sie spiał i delikatnie mówiąc nole był bez szans,jak dla mnie novak nie grał jakos kapitalnie poza 3,4 setem i był krok od jak to mówi wiele osób porazki ze starym &quot;30 letnim dziadkiem&quot; Federerem.Jego przeciwnik Nadal, według mnie gra coraz lepiej od meczu z rodikiem bo od 4 rundy dla Rafy zaczyna sie turniej, zaznaczam, że to nie rodik zagrał słabo tylko Rafa mu dosłownie na nic nie pozwolił,szkoda że nie widziałem jego meczu z mareejem(jeśli ktoś widział ten mecz niech napisze spory tekst jak grał Rafa).Uważam, że szanse są po 50%, dla obu zawodników z lekkim wskazaniem na Rafe bo ja widzę w nim eksplozję wielkiej formy i to już jutro, i zaznaczam jeszcze raz,że Novak nie jest w tej swojej kapitalnej formie, a Nadal to nie Federer i nie bedzie oddawał głupich pkt.Dzieki i pozdrawiam:&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom