>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
J.P.Smith-Fabbiano 1 @1.8
Z
godze sie z tym typem, ktory juz zostal tutaj wczesniej zapodany. Smith ostatnio gra wiecej niz dobrze. Przeszedl kwalifkacje do Cincinnati i przegrla zGasquetem, teraz bardzo ladnie pokonal kwalifikacje do US Open, ogrywajac naprawde wartosciowych rywali po drodze. Smith bardzo dlugo nie gral nic, ale teraz forma przyszla. Seriws na pewno po stronie Smitha, Fabbiano serwuje slabiej, ale gra bardzo plaska pilke. Wloch mial bardzo udany seozn challengerowy w 1-szej czesci sezonu, ale teraz w lepszej formie wydaje sie John Patrick Smith. Australijczyk komletnie bez wiekszego doswiadczenia i nigdy nie byl w 2 rundzie szlema, ale on naprawde stwarza bardzo dorbe wrazenie i jestem w stanie typowac jego wygrana.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zeballos H. - Chung H. typ Zeballos kurs 4.0 Bet.365
Skusiłem się jeszcze zagrać dziś Horacio bardzo lubię tego gracza co prawda wszyscy kojarzą tego gracza z kortami ziemnymi, ale potrafi grać również na nawierzchniach twardych ma na koncie jeden finał na hali w Petersburgu chociaż ten turniej w Rosji był zawsze podejrzany dużo niespodzianek podobno mafia rosyjska maczała w tym palce. wracając do tematu Horacio ma dobry serwis i niezły forhend kondycja nie zawsze jest jego mocną stroną. Natomiast Koreańczyk jest kreowany na gwiazdę tenisa z Azji. Widziałem go ze dwa razy w challengerach i nie zachwycał wiem jest jeszcze młody i ostatnio całkiem całkiem ćwierćfinał w Winstom Salem wcześniej III runda w Montrealu. W Winston Koreańczyk jak i Argentyńczyk polegli z Dzumhurem. Moim zdaniem warto spróbować zagrać na rutynowanego Zeballosa bo kurs z kosmosu. W bezpośrednich meczach 1-0 dla Horacio ale mecz na cegle grany dwa lata temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 166

khamilos

Użytkownik
Drogi Khamilosie, to nie są typy dnia, gdzie masz określone minimum kursu jaki możesz podać, więc chyba coś Ci się pomyliło. Jak widzę szansę zarobku to mogę postawić nawet kursy 1,01, no chyba że jesteś na etapie grania za 2 złote to faktycznie mało zarobisz ;/ W takim razie lepiej szukaj na siłę niespodzianek.
Oczywiście ze wszystko możesz, tylko że wg mnie takie typy nie wnoszą nic wartościowego, a od &quot;szansy zarobku&quot; do zarobku daleka droga- szczególnie grając taśmę kilkumeczową z kursami 1,1...faktycznie taki kupon nie ma co grać za więcej niż 2 zł. Zapewniam Cię że nikt nie postawi dużych pieniędzy na takie kursy w tasiemce &quot;na siłę&quot; składanej z kolejnych faworytów...A niespodzianek nie trzeba szukać- źle oszacowane/wystawione kursy można znaleźć codziennie. Pozdr
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Drogi Khamilosie, to nie są typy dnia, gdzie masz określone minimum kursu jaki możesz podać, więc chyba coś Ci się pomyliło. Jak widzę szansę zarobku to mogę postawić nawet kursy 1,01, no chyba że jesteś na etapie grania za 2 złote to faktycznie mało zarobisz ;/ W takim razie lepiej szukaj na siłę niespodzianek.
Popieram Twoje typy i punkt widzenia. Mam podobne. Cykam się tylko trochę tego Ferrera, bo z jednej strony forma jakby wracała na stare tory, ale z drugiej Kukuszkin jak odpali raz do roku, to potrafi napsuć krwi każdemu,a i nawierzchnia odpowiada jego szybkiej płaskiej grze.
 
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Wysoki kozioł po uderzeniu i wolniejsza nawierzchnia powinna premiować Rafe Nadala. Jednak Federer go bił w tym sezonie niesamowicie, stąd pytanie czy ktoś widzi value w zwycięstwie Nadal w całym turnieju?
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Cykam się tylko trochę tego Ferrera, bo z jednej strony forma jakby wracała na stare tory, ale z drugiej Kukuszkin jak odpali raz do roku, to potrafi napsuć krwi każdemu,a i nawierzchnia odpowiada jego szybkiej płaskiej grze.
Ferrer jak dla mnie 3:0 w setach 2.15 fortuna. Jest w formie, jest to zawodnik, który nie traci &#39;głupich setów&#39; przy prowadzeniu 2:0, Kukuszkin ma fatalny bilans z Hiszpanem.
Z dzisiaj jeszcze jak dla mnie Donskoy w gemach (-5.5) 1.74 fortuna.
Spotkanie z poziomu Challengerów. Może i Maruer ostatnio w lepszej dyspozycji, ale różnica na korcie, rankingu i ograniu jest na stronę Rosjanina. W tym sezonie jeszcze Maurer na twardym nie grał co wg mnie nie jest dla niego na plus.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Wysoki kozioł po uderzeniu i wolniejsza nawierzchnia powinna premiować Rafe Nadala. Jednak Federer go bił w tym sezonie niesamowicie, stąd pytanie czy ktoś widzi value w zwycięstwie Nadal w całym turnieju?
Wysoki koziol to jest w Indian Wells i Miami, gdzie w tym roku Fed gromil.

Pytanie jest innego rodzaju, czy Fed nie jest juz wykonczony gra w tym sezonie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wysoki koziol to jest w Indian Wells i Miami, gdzie w tym roku Fed gromil.

Pytanie jest innego rodzaju, czy Fed nie jest juz wykonczony gra w tym sezonie.
Otóż to! Fedex w 100% wypoczęty jak przed Wimbledonem to bierze to na miękko. Ale właśnie chyba nie jest tak wypoczęty i już z trudniejszymi przeciwnikami zaczną się schody. Albo... to zasłona dymna Rogera :p
 
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Chodzą jakieś pogłoski, że Fed nie jest w 100% zdrowy już przed turniejem. Podobno problemy z plecami, chociaż on sam mówi że jest zdrowy.
Swoją drogą to dolna połówka drabinki wygląda w tym roku bardzo słabo, ma szanse się Zverev w finale znaleźć.
 
S 431

strike

Użytkownik
Almagro N. vs Johnson S.
Typ:
1+6.5 gema @ 1.9 fortuna 4/10 ✅
1 @ 6.0 fortuna 2/10 ⛔
Pierwsza runda US open, Amerykanin ostatnio bez formy, gra w kratkę. Po dobrym początku roku bardzo spuścił z tonu. Zdarzają mu się wpadki w pierwszych rundach z dużo słabszymi zawodnikami niż Almagro.
Nicolas również nie imponuje w ostatnim czasie jednak potrafi odpalić mimo iż hard to nie jego ulubiona nawierzchnia.
Biorąc pod uwagę słabszą formę Johnsona liczę na wyrównany pojedynek a może i wygraną Almagro.
Powodzenia
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Almagro N. vs Johnson S.
Typ:
1+6.5 gema @ 1.9 fortuna 4/10
1 @ 6.0 fortuna 2/10

Pierwsza runda US open, Amerykanin ostatnio bez formy, gra w kratkę. Po dobrym początku roku bardzo spuścił z tonu. Zdarzają mu się wpadki w pierwszych rundach z dużo słabszymi zawodnikami niż Almagro.
Nicolas również nie imponuje w ostatnim czasie jednak potrafi odpalić mimo iż hard to nie jego ulubiona nawierzchnia.
Biorąc pod uwagę słabszą formę Johnsona liczę na wyrównany pojedynek a może i wygraną Almagro.

Powodzenia
Almagro wrócił co dopiero po kontuzji i to nie byle jakiej... raczej nie widzę tego, ale powodzenia. Johnson może jest w słabej formie, ale gra u siebie, może odpalić w jednym/dwóch meczach i to wystarczy akurat na Hiszpana, który na hardzie to już nie to samo co 2-3 lata temu.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Co sądzicie o graniu młodego Zvereva po 1.41 : Under 30.5 g w spotkaniu
6;4 / 6;4 / 6;4 robi robotę, a jego przeciwnik to challenger, nie widzę, żeby młody się z nim męczył, a ostatnio grał dużo, więc będzie celował w szybką odprawę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Almagro N. vs Johnson S.
Typ:
1+6.5 gema @ 1.9 fortuna 4/10
1 @ 6.0 fortuna 2/10

Pierwsza runda US open, Amerykanin ostatnio bez formy, gra w kratkę. Po dobrym początku roku bardzo spuścił z tonu. Zdarzają mu się wpadki w pierwszych rundach z dużo słabszymi zawodnikami niż Almagro.
Nicolas również nie imponuje w ostatnim czasie jednak potrafi odpalić mimo iż hard to nie jego ulubiona nawierzchnia.
Biorąc pod uwagę słabszą formę Johnsona liczę na wyrównany pojedynek a może i wygraną Almagro.

Powodzenia
What????
Nie masz pojęcia o czym piszesz. Almagro doznał poważnej kontuzji na Rolandzie, a Ty piszesz, że Almagro nie imponuje w ostatnim czasie LOL w dodatku ostatni mecz na hardzie grał w styczniu w Australii.
Sądzę, że Hiszpan przyjechał na pieniążki bo przecież są za choćby udział w 1 rundzie i raczej traktuje to jako przetarcie i powolny powrót po kontuzji.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Vesely vs Coric typ: Coric win @1,66 eFortuna.pl ✅

Veseyly ostatnio gra kupę. Na glinie w czelkach coś tam jeszcze ogarnia, krótko mówiąc on ma bardzo przeciętne wyniki. Ostatni turniej jaki wygrał ( nie liczę czelków ) był chyba jakieś 2 lata temu. Mało grał na twardych kortach w tym roku, a 2 ostatnie pojedynki przegrał na wyżej wspomnianej nawierzchni. On niby ma predyspozycje do gry na twardych kortach. Ale znacznie lepiej radzi sobie na glinie. Ma solidną grę z tyłu kortu. On ma również niezłe warunki i z mocą serwisu nie ma raczej problemu. Nie mniej jednak co się rzuca w oczy to jego kończenie akcji. Jego uderzenia zazwyczaj nie są jakoś mega trudne do ogarnięcia. On raczej gra dłuższe wymiany, i czeka na błąd rywala. Jego uderzenia są bez jaja. Ratuje się serwisem. Coric to zawodnik którego mi troszkę żal. Bo on zapowiadał się na dość obiecującego grajka. Jest niby młody, ale dla mnie zamiast się rozwijać on stanął w miejscu. Ma dość kiepski sezon, więcej porażek niż zwycięstw. Ale ostatnio zaczął, grać na niezłym poziomie. Wygrał z mocnym w ostatnim czasie Isnerem. Co prawda nigdy nie odniósł sukcesów w US OPEN. I raczej jego starty były z dość mizernym skutkiem.... Borna jest to raczej zawodnik który preferuje glinę oraz grę defensywną. Nie mniej jednak on w porównaniu do dzisiejszego rywala, ma więcej do zaoferowania. I sądzę że, lepiej wykorzysta te korty. Dla mnie jest lepiej rozwiniętym graczem. Dobry serwis, przyzwoity BH i FH. Nie mowie że, jest bez wad. Bo czasem kiedy nie ma pomysłu na grę, w większości przypadków slajsuje. Na pierwszy rzut oka ciężko wytypować tutaj zwycięzce. Obaj nie są w jakiejś rewelacyjnej dyspozycji, żaden z nich niczego większego nie osiągnął w większych turniejach. Ale na moje oko, to Coric będzie tutaj dyktował warunki. On będzie kończyć wymiany pod swoje dyktando. Jeżeli Vesely nie popisze się dobrym serwisem. To z biegiem czasu, mój faworyt go na spokojnie ogarnie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Verdasco bym nie dotykał, on jest tak nieprzewidywalny że szkoda tracić na niego pieniądze. W tym roku przegrywał już z takimi tuzami jak Zeballos, Millot czy Medvedev. Wiem, że to szlem i BO5 ale jednak uwazałbym. Kohlschreiber powinien wygrać bez większych problemów, starzeje się ale regularny pozostał. Nawet niezły sezon ma. Na hardzie średni bilans ale szybko trafiał na top10
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
A Isner ogarnie dziś? 1,36 na BaH myślę że warto za większą stawkę serwis mu siedział 22 asy trochę ponad 80% skuteczność pierwszego serwisu. A Chung przeciwnie 10 podwójnych błedów i ogólnie się męczył przebijak.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Juz lepiej graj Karlovica, kurs większy a zaraz bedzie 1:1 w setach. Dzisiaj na świeżo juz z przełamaniem w drugim secie powinien ogarnąć mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom