>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Hewitt - Youzhny 1 @ 2.56 Pinnacle (5/10) ⛔
Nie uznałem tego wyniku u Hewitta za jakiś nadzwyczajny powrót, bo on tych zrywów w ostatnim czasie kilka miał, ale szybka argumentacja jest taka, że mimo wszystko takiej &quot;gwiazdy&quot; jak JMDP nie pokonał w ostatnich kilku latach, H2H to 6:1, no i jeszcze dodam, że ostatnie 4 rundy to dla niego AO 2012 i Wimbledon 2010, dwa razy przegrywał, ale po zaciętych, długich meczach z... Samym Novakiem Djokovicem ;) Youzhny to nie Nole i tym razem on wróci do domu.
-5 jednostki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla mnie dość zagadkowy mecz. Po jednej stronie Berdych, który ma się dobrze, już w Cinnci prezentował wysoki level, tutaj z początku nieco kulawo, ale Benneteau rozwiał wszelkie wątpliwości co do formy Czecha. Z drugiej strony Wawrinka, utalentowany shotmaker, po którym cięzko coś wysnuć i przeważnie dany mecz z jego udziałem nie jest jakimś znaczącym wyznacznikiem na przyszłość.

Wawrinka dopóki kontrolował mecz przez dwa sety z Baghdatisem, dopóty wszystko wyglądało nieźle, choć pod koniec wiele wskazywało ,że mogliśmy być świadkiem nawet 5-setówki, a z samego Stana ulatniał się gaz w mgnieniu oka.

Istotnym faktem jest tutaj również h2h, który odziwo zdecydowanie wpływa na korzyść właśnie Wawrinki, który wygrał 4 z 5 ostatnich spotkań, w tym dwa na twardej nawierzchni.

Ogólne warunki jakie prezentuje Czech, jego narastająca forma i pewność sugerowałyby, że będzie tutaj faworytem, ale nigdy nie wiadomo jak to się przełoży w starciu z takim &quot;gigantem&quot; jak Wawrinka ???? Akurat h2h wiele tutaj mówi i na mój gust warto się pokusić o 4-5 setowy, zacięty mecz, tym bardziej że to rok Stana i do tej pory pokazał się z rewelacyjnej strony na każdej z możliwych nawierzchni, a w szczególności na twardych - vide AO.

Stanislas Wawrinka +4,5 games - Tomas Berdych @ [1,92] PinnacleSports ✅ (3-6, 6-1, 7-6, 6-3)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

5/10​

US Open - Nowy Jork
Stanislas Wawrinka - Tomas Berdych
Tomas Berdych (1,36)⛔ Pinnacle Sports​


Podoba mi się forma Berdycha w tym turnieju. Nie jest to przypadek. W USA Czech gra bardzo solidnie. W Cincinnati zagrał świetny turniej minimalnie przegrywając w każdym secie z najlepiej chyba dysponowanym obecnie zawodnikiem ATP według mnie - Rafaelem Nadalem. Wawrinka gra solidnie i H2H na korzyść minnimalnie Szwajcara jednak zgadzam się z bukmacherami, że to Czech powinien być górą w tej konfrontacji. Rywali co prawda wielkich nie miał, jednak warto zwrócić uwagę na świetną dyspozycję serwisową Czecha. Mowa tutaj głównie o pierwszym podaniu. Czech w całym turnieju nie schodzi poniżej 10 asów w meczu. Wawrinka z kolei również ma bardzo dobry serwis jednak w jego przypadku pierwsze podanie jest mniej skuteczne od Berdycha w moim przekonaniu. Słabsze Czecha jest na pewno drugie podanie. Tutaj o wiele lepiej wypada Wawrinka. Uważam jednak, że Berdych gra lepszy tenis na chwile obecną od Szwajcara. Ciekawostką jest fakt, iż obaj spotkali się w Cincinnati tego roku z T. Roberdo. Szwajcar przegrał z Hiszpanem po trzech setach, tymczasem Berdych roztrzaskał później Hiszpana w dwóch setach.

 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - US Open 04.09.2013 godz. 00:30
Wydarzenie: S. Wawrinka(+2,5s) - T. Berdych
typ: 1
Kurs: 1.46
Bukmacher: PinnacleSports

Jutro po północy kolejne spotkanie, które powinno przynieśc tyle samo wrażeń co wczorajsze spotkanie Raonic-a z Gasquet-em. W walce o ćwirćfinał staną naprzeciwko siebie rozstawiony z numerem ósmym w US Open Szwajcar Stanislas Wawrinka(10.ATP) oraz rozstawiony z piątką Czech Tomas Berdych(5.ATP). Wielu fachowców jak i bukmacherów uważa za zdecydowanego faworyta Berdycha, ja jednak po obejrzeniu jednego spotkania Czecha i dwóch Szwajcara jestem innego zdania i uważam, że Szwajcar nie tylko nawiąże wyrównaną walkę, ale przy dobrym dniu może nawet ten mecz wygrać w 3 lub 4 setach. Wawrinka miał bardziej wymagających przeciwników w drodze do 1/8 finału niż Berdych, a mimo to stracił do tej pory jedynie 1 seta z dobrze dysponowanym Cypryjczykiem Baghdatisem.Kolejno pokonywał zawsze groźnego Stepanka 3-0, Karlovica 3-0(szczególnie ten mecz mógł zrobić wrażenie, wygrana w 3 setach robi wrażenie) oraz po walce ze wspomnianym wcześniej Baghdatisem 3-1, gdzie mecz praktycznie od początku do końca mial pod kontrolą. Czech natomiast w 1 rundzie ograł słabego na szybkich nawierzchniach Lorenziego 3-0, w 2 rundzie przeciętnego Amerykanina Kudlę 3-0 i dopiero w 3 rundzie pokazał klasę ogrywając sromotnie w stosunku 6-0,6-3,6-2 solidnie ostatnio grającego Francuza Bennneteau. Wszystkie dotychczasowe spotkania tych zawodników były tzw. rozgrzewką przed decydującym starciem z klasowym przeciwnikiem jakim jeden jest dla drugiego. Ważnym czynnikiem w tym meczu będzie dyspozycja serwisowa, jak do tej pory lepiej prezentuje się Berdych, który rozegrał jeden set mniej, a zanotował 32 asy przy 27 Wawrinki. Ale za to Wawrinka ma lepszy procent pierwszego serwisu co może utrudnić przełamania ze strony Berdycha, jak do tej pory średnio w meczu 63% przy 57% Czecha. W ostatnich 4 starciach między oboma zawodnikami na przestrzeni dwóch lat lepszy jest Wawrinka który wygrał 3 na 4 spotkania w tym niecałe 4 miesiące temu w półfinale madryckiego turnieju 6-3,4-6,6-4. Ogólnie mecze tych zawodników zazwyczaj są wyrównane więc można się spodziewać nawet 5 setow, ale mimo wszystko Stawiałbym na Wawrinkę który w bezpośrednich pojedynkach prowadzi 6-5 i po tym spotkaniu może odskoczyć z 7 wygraną. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Wawrinka Stanislas - Berdych Tomas @ 1.38
Wawrinka Stanislas - Berdych Tomas -1,5 seta @ 1.65
Wawrinka Stanislas - Berdych Tomas -2,5 seta @ 2.85
Liczyłem na jakieś 1.50 na Berdych, jednak tym razem buki się popisały i wiedzą co się święci. A w tym meczu nie zanosi się na nic innego tylko na pogrom. Berdych w fenomenalnej formie, fenomenalnej przed duże F. Gra jak maszyna. Tak równego, tak skoncentrowanego, tak konsekwentnego Berdycha to nie widziałem dawno, albo nawet nigdy. Jakieś drobniutki przestoje na 2-3 gemy w 3 setowym meczu, to Nadal i Djokovic miewają więcej. Serwis jest forhend jest backhend jest, wszystko jest. Pełna moc i zmierzamy do ćwierćfinału. Wawrinka słabiutki, nic swoją grą nie prezentuje. Nie ma najmniejszych szans z Berdychem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ze statystycznego punktu widzenia warto przyjrzeć się typowi:
Wawrinka przynajmniej jeden set.
Stachu grał z Murray&#39;em 13-krotnie i tylko w dwóch meczach nie zdołał urwać minimum seta.
W tym roku gładko odprawił Szkota na mączce wygrywając w Monte Carlo 6-1 6-2.
Murray może mieć w pamięci także rok 2010, kiedy to obaj spotkali się tu w 3 rundzie i górą był Wawrinka
Murray nie gra tu na zero z tyłu, bo skoro Leondaro Mayer jest w stanie urwać seta Murray&#39;owi to podbudowany wygraną z Berdychem Wawrinka także powinien tego dokonać. Urwał też Istomin, ale to jakaś duża niespodzianka nie jest. Murray znany jest z lekkich przestojów.
Wawrinka minimum jeden set 1.50 Fortuna - jeszcze się zastanawiam

Ferrer Gasquet
Totalna dominacja Ferrera w dotychczasowych spotkaniach. Nie chodzi tu o sam bilans 8-1, ale o fakt, że Rychu w tych starciach zazwyczaj miał niewiele do powiedzenia. Ewidentnie nie leży mu Hiszpan.
może skleję dubla z tych dwóch zdarzeń...
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Na dziś Panowie i Panie myślałem zagrać coś w stronę Gasqueta ale po dłuższym namyśle odradzam granie na niego handi za większe pieniądze. Francuzowi ostatnimi czasy ciężko grało się z Hiszpanem i nie zdziwiło by mnie 3:0 dla Ferrera, choć kurs na +2,5 seta kusi.
Natomiast podzielam zdanie kolegi powyżej na +2,5 seta Wawrinki, który bardzo cieszy mnię swą grą w tym turnieju

Wawrinka -Murray +2,5 sets typ 1 kurs 1,52 Pinnacle 8/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Kuźwa zaczyna mnie wkurzać to forum. Daję człowiek cenne typy. Proszę wejść na moje posty z US open i sprawdzić na ile byłem pomocny. A tu moderator Pan Kuba:
Witaj jozin28,
Zostałeś ostrzeżony na Forum Bukmacherskie.
Powód:
-------
Złamanie regulaminu forum
TYPY wrzucone o 7 rano &quot;??? po meczu ... ??? dobre ... :zoltakartka:
------
Oryginalna wiadomość:
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3852181
Niech sobie zarabiają. Nie wierzę ale tym razem muszę się zgodzić z Kubą. Nie zdarza mi się to ostatnio często, ale Twoje typy są wrzucane po czasie i to zauważyłem niejednokrotnie. Możesz sobie mówić co chcesz, ale akurat moderatorzy mają prawie do wszystkie wgląd. Żeby nie był to tylko spam, niedługo wrzucę tutaj analizę.

#93#
Tommy Robredo +9.5 gema - Rafael Nadal ⛔
Kurs: 1.54 (Unibet)​

Panowie bukmacherzy chyba się trochę zagalopowali z tym handicapem. Rozumiem, gra z świetnym Nadalem, ale pokonanie Federera w 3 setach powinno robić wrażenie na każdym tenisiście. Analiza tego spotkania nie jest trudna do oceny jeżeli chodzi o zwycięstwo w tej rywalizacji. Wiadomo, że Rafa powinien wygrać, ale może kolejny raz Robredo nas zaskoczy? Dotychczas porządnego sprawdzianu Hiszpan nie miał, mecz z Kolbą ułożył mu się dosyć dobrze. Po przegranym pierwszym secie w tie - breaku, później spokojnie kontrolował wynik. Jeżeli tam nie licząc pierwszego seta Niemiec urwał 8 gemów to dlaczego nie miałby tego zrobić grający lepiej Tommy?
31 - letni tenisista jest już u schyłku kariery, ale w tym sezonie przeżywa &quot;drugą młodość&quot;. Wkroczył na bardzo wysoki poziom i po US Open na pewno zanotuje kolejny skok w rankingu. Na turnieju pokonał samego Federera o czym wspomniałem wcześniej. Analiza wcześniejszych jego spotkań nie ma raczej sensu, bo grał z przeciętnymi zawodnikami. Co prawda tracił tam sety (po jednym z Evansem i Matosevicem), ale jak wiemy mecz meczowi nierówny. Nadal tak jak napisałem prawdziwego testu jeszcze nie miał, pokonał dobrego Kolschreibera i Dodiga, ale Da Silva czy Harrison to dla niego rozgrzewka. Tych dwóch ostatnich ograł pewnie, ale to nie poziom Robredo.
Handicap jest wystawiony bardzo wysoko i naprawdę się zdziwię, jeżeli Tommy tego nie pokryje. Wynik w stylu 6:1 6:2 6:1 mi się nie widzi, raczej wyrównana walka w każdym secie i ugranie po 3 gemy w każdym z nich co wystarczy do pokrycia linii. Specjalnie wziąłem +9,5 a nie jak większość innych buków proponuje +8,5 bo ten jeden gem może zrobić różnicę. Jak wspomniałem 6:3 6:3 6:3 w moim przypadku pokryje linię, jednak w powyższych, bardziej popularnych firmach bukmacherskich zabraknie 0,5 gema. Trzeba skorzystać z tej &quot;promocji&quot; i brać tą linię dopóki jeszcze widnieje.
Jeżeli mielibyśmy przytoczyć ostatnie lata, to wiadomo, że o wiele lepiej wypadnie Rafa. Gra regularnie w czołówce od kilku lat. Tak jak wspomniałem wcześniej Robredo &quot;obudził&quot; się w tym sezonie i trzyma wysoką formę prawie przez cały rok. Tutaj również zaprezentował wielkie umiejętności i liczę, że jest w stanie urwać choćby seta w spotkaniu z Nadalem. Więcej w tym spotkaniu chyba nie trzeba dodawać, bo każdy wie jakim stylem grają obaj tenisiści. Analiza powinna zawierać jeszcze H2H, ale w tym przypadku specjalnie tego nie ukazałem. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 4 lata temu, więc po co to porównywać do aktualnej formy. Nie miało by to najmniejszego sensu. Polecam ten typ i naprawdę się zdziwię jeżeli Tommy nie pokryje tego handicapu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gasquet, R - Ferrer, D / pierwszy przełamie serwis (1.65) ⛔ w 1 gemie, pierwszego seta 15-40 dla niego.. ale jak widać za dużo by zdobyć kolejny pkt ;) Rysiek wygraj to.
Kolejny ciekawy meczyk się zapowiada, ja mimo czystego wina na Dawida nie postawie złotówki, bo kurs mierny.. więc pomyślałem sobie o takim wariancie. David, gra bardzo solidnie w tym turnieju i oczywiście wszystkim jest znany z woli jego walki. Nie skończy grać dopóki meczu nie wygra.. Ostatnio z Tipsą nie tracił głowy przy rozgrywaniu piłek w TB. Natomiast w drugim secie już jego gra taka klarowna nie była.. Dziś po drugiej stronie Rysiek, który mimo swoich umiejętności dziś będzie chciał za wszelką cenę dostać się do następnej fazy.. Teoretycznie jest to możliwe, gdyż ma wielki potencjał. Ale Dawid, wiedząc jak blisko jest do &#39;&#39;finału&#39;&#39; tego meczu nie odpuści. Uważam, że w tym meczu to właśnie Hiszpan będzie pierwszym zawodnikiem który przełamie rywala.. Ten zawodnik nie musi bić dużo asów, wystarczy, że &#39;umysłem&#39; zniszczy zawodnika na korcie.. Psychicznie i fizycznie, Dawid jak do każdego spotkania no prawie każdego.. jest zmotywowany i zdeterminowany, dzisiaj spodziewam się wygranej po jego stronie i przełamania właśnie przez niego jako pierwszego w tym meczu.
Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Żeby dziś Ferrer nie okazał się takim &quot;pewniakiem&quot; jak wczoraj Berdych na którego grała połowa forum ???? Równie dobrze Hiszpana mogło tu nie być , ale dlaczego tak nie jest to wie chyba tylko Tipsarevic , który potrafił stracić seta przy stanie *5:4 40:0 .. Gasquet umiejętności na ogranie Davida ma spokojnie. To może być długi mecz , obaj lubią walczyć . H2H Mocno na stronę Ferrera bo aż 5:0

ja od siebie gram over 39.5 gema 2.01✅ ComeOn

Powodzenia;)

E; mecz długi 3h 20 min , cieszę się ze zwycięstwa Ryśka ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co prawda, to prawda.. ale ja nie uważałem, że Berdych był pewniakiem we wczorajszym spotkaniu. Stasiu, wie jak z nim grać i jak z nim wygrywać i wczoraj to udowodnił. Gdybym miał neta (a niestety nocą nie miałem) to bym postawił na Stasia, chociaż drobne. Kursy na niego strasznie poszły w górę, z racji tego, że masówka poszła na Czecha. Cieszę się, że to właśnie Szwajcar, przeszedł dalej ze swoimi umiejętnościami daleko tu zajedzie. Ale nigdy bym nie spodziewał się, że Czech w dość wygórowanej formie, w tym turnieju i w tym meczu wygra tylko seta.. Ale Stasiu to wykorzystał najlepiej jak tylko mógł i wygrał pewnie 3-1 w setach, dając mu awans do kolejnej fazy a tam czeka na niego już Murray, kolejny zapowiadający się mecz w którym z pewnością emocji nie zabraknie. Z taką formą jaką prezentuję Wawrinka spodziewam się nawet, że seta może urwać Andiemu..
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENNIS, US OPEN MIXED
Hlavackova/Mirnyi vs Nestor/Mladenovic
Typ: Nestor/Mladenovic
Kurs:1,83
Bet365
Stawiam w tym meczu na, nie boję się użyć tego określenia, chyba najlepszą obecnie parę mikstową. Daniel Nestor i Kristina Mladenovic to finaliści Roland Garros i zwycięzcy Wimbledonu. W tym turnieju również poczynają sobie bardzo dobrze, nie stracili jeszcze seta grając między innymi ze świetną parą Srebotnik/Zimonjic. Ich przeciwnicy także bez straty seta, wczoraj zniszczyli Peschke i Matkowskiego, co dla mnie było olbrzymią sensacją - nie samo rozstrzygnięcie, ale jego rozmiary zadziwiające. Połączenie w obu parach podobne - b. doświadczeni debliści + młode zawodniczki świetnie grające przy siatce. &quot;Moja&quot; para tylko jedna porażka w tym roku z Cermakiem i Hradecka w finale RG, rywale natomiast 4 występy w 2013 roku, porażka w pierwszym meczu na Wimbledonie z Rojerem i Dusheviną. Stawiam więc na doświadczenie i zgranie.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Nie zgadzam się z typem wonderkido co do pierwszego przełamania w meczu. W ogóle moim skromnym zdaniem bez sensu jest coś takiego stawiać. Ja właśnie myślę, że Gasquet może dobrze i bez kompleksów wejść w mecz i zaskoczyć Ferrera, który szczerze mówiąc nie znajduje się tutaj w jakiejś specjalnie dobrej dyspozycji. Wydaję mi się, że w miarę upływu czasu Gasquet będzie słabł kondycyjnie i mecz wygra Ferrer ale jeśli chodzi o 1. seta to daje duże szanse Richardowi
Tak więc Gasquet-Ferrer 1 set zwycięzca typ 1 kurs 2,5✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2K

borek149

Użytkownik
Gasquet, R - Ferrer, D / pierwszy przełamie serwis (1.65)

Kolejny ciekawy meczyk się zapowiada, ja mimo czystego wina na Dawida nie postawie złotówki, bo kurs mierny.. więc pomyślałem sobie o takim wariancie. David, gra bardzo solidnie w tym turnieju i oczywiście wszystkim jest znany z woli jego walki. Nie skończy grać dopóki meczu nie wygra.. Ostatnio z Tipsą nie tracił głowy przy rozgrywaniu piłek w TB. Natomiast w drugim secie już jego gra taka klarowna nie była.. Dziś po drugiej stronie Rysiek, który mimo swoich umiejętności dziś będzie chciał za wszelką cenę dostać się do następnej fazy.. Teoretycznie jest to możliwe, gdyż ma wielki potencjał. Ale Dawid, wiedząc jak blisko jest do &#39;&#39;finału&#39;&#39; tego meczu nie odpuści. Uważam, że w tym meczu to właśnie Hiszpan będzie pierwszym zawodnikiem który przełamie rywala.. Ten zawodnik nie musi bić dużo asów, wystarczy, że &#39;umysłem&#39; zniszczy zawodnika na korcie.. Psychicznie i fizycznie, Dawid jak do każdego spotkania no prawie każdego.. jest zmotywowany i zdeterminowany, dzisiaj spodziewam się wygranej po jego stronie i przełamania właśnie przez niego jako pierwszego w tym meczu.

Unibet !
Dlaczego większość osób w tym dziale pisze analizy wyłącznie pod swój typ ?
Jeśli masz ochotę pograć to zdarzenie - to proszę bardzo graj i życzę Ci serdecznie powodzenia bo jest szansa, że wejdzie ale ... nie pisz analiz w taki sposób i nie wprowadzaj ludzi w błąd ...

Czym go argumentujesz ?

&quot;David, gra bardzo solidnie w tym turnieju&quot; pierwszy grzech główny - solidny ?
od Ferrera oczekuje się dużo więcej, jak dla mnie gra dużo dużo poniżej oczekiwań, popełnia wiele błędów w bardzo prostych sytuacjach, w 3 kolejnych spotkania ma ujemny bilans piłek wygranych do niewymuszonych błędów, utrzymuje swój serwis niczym perełki w WTA, łamie go Kyrgios 1, Bautista 4, Kukushkin 6, Tipsarevic 5. Rywale niezbyt wymagający, a w 3 ostatnich spotkaniach średnio ponad raz w secie nie utrzymał swojego podania...

Mało tego David bardzo słabo wchodzi w spotkania, potrzebuje dużo czasu aby wejść w mecz, w każdym spotkaniu rywal przełamywał jego serwis w pierwszym secie. W 3 ostatnich spotkaniach to właśnie Hiszpan pierwszy tracił swoje podanie ... dziś ma najcięższego rywala z wyżej wymienionych także wcale łatwiej być nie musi ... natomiast Rysiek dużo lepiej rozpoczyna spotkania właśnie to on częściej przełamywał serwis rywala tylko z Francuzem Robertem ta sztuka nie udała mu się jako pierwszemu ... typ bardzo ale to bardzo ryzykowny i jeszcze po tak miernym kursie, nie ruszyłbym tego za grosze ...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą, ale.. powiem więcej skoro chcesz wiedzieć, co mną kierowało.
Ferrer, to bestia na korcie i ma w sobie niesamowitą walkę. To jest wielki turniej, wielki szlem, w którym wykazuje się swoją siłą walki i choć nie osiąga tak pewnych wyników jak ostatnio, bo czasem swoje podanie traci, to mimo swojego DOŚWIADCZENIA, gra dalej. I tak samo myślę, że i tu wygra doświadczenie niż Rysiek. Rysiek, w tym meczu na pewno się nie podda.. ale widziałem go w akcji nie raz i kiedy ma nóż na gardle.. (traci podanie) nie gra zbyt efektownie. Widziałem jego mecz, z takim zawodnikiem jak Muller, w Marsylii.. jak można mieć swoje podanie jako serwis w MECZU! i przegrać podanie do zera? Owszem tamten mecz to już historia.. ale jeśli miałbym patrzeć również na jego gre na korcie która według mnie nie jest zbytnio obiecująca to David powinien to szybko wykorzystać. Tu patrzę bardziej na doświadczenie i na psychikę zawodników w którym Ferrer biję go o parę klas wyżej. Nie neguje tego, że to będzie bardzo łatwe rozwiązanie dla Hiszpana, bo mecz z pewnością będzie zacięty.. lecz tak jak napisałem doświadczenie bardzo często wychodzi górą i wierzę tu w Hiszpana.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
No i dokładnie dalej brniesz z analizą na zwycięstwo Ferrera, a nie typem, który zaproponowałeś, tak na prawdę z całym szacunkiem dla Ciebie nie podałeś żadnego konkretnego argumentu dlaczego według Ciebie jest to warte grania, bo co ma jakiś mecz w Marsylii grany w Lutym ?! Bo każdy z nas może szybciutko skontrować i podać przykład że miesiąc temu Ferrer przegrywa z Bogomolovem i nie potrafi przełamać serwisu rywala, a oddaje mu 3 razy swój ...
ale to również nie ma absolutnie żadnego wpływu na to jak potoczy się dzisiejszy pojedynek.
Doświadczenie ? a czy nie ma on go większego od Bautisty, Kukushkina czy Tipsy ? ma i jakie to ma znaczenie ? że w tych spotkaniach Twój typ by nie wszedł bo każdy kolejno z nich łamał Davida pierwszy.
Nóż na gardle ... ? w pierwszych gemach nie sądzę ...
Prawda jest taka, że Ferrer gra słabo, fatalnie wchodzi w spotkania bo to on za każdym razem pierwszy traci swoje podanie analogicznie sytuacja u Ryśka wygląda zgoła odmiennie ... wniosek wyciągnąć można szybko, no chyba, że grasz w końcu na przełamanie się Ferrera i że w końcu zacznie od początku grać na wysokim poziomie ... ale po takim kursie ? to samobójstwo albo zabawa dla bogatych ;)
Ode mnie tyle ... ale oczywiście życzę Ci aby typ wszedł z przełamaniem ale wygrać ma Rychu bo na niego się dziś zaczaiłem :]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Również życzę powodzenia. ;) Kurs na Ryśka bardzo zachęcający więc nic tylko brać. chociażby za drobne, może też się skusze.
Wracając do Davida to prawda, że potrzebuje dużo czasu aby wdrożyć się w mecz, ale w takich spotkaniach takiej rangi doświadczenie ma bardzo duże znaczenie. Nie neguje tego, że Rysiek wyjdzie od razu z przełamaniem i wygra gładko..
Jeśli patrząc na tą analizę, to tak jak ładnie stwierdziłeś, szybciej w tym turineju w meczach był łamany właśnie Hiszpan, niż Francuz dlatego spodziewam się dzisiaj zmiany i kluczowej odmiennej roli w postaci przełamania Davida. W tym meczu może być wszystko, może być 5 setów mogą być nawet tylko trzy. Ale nie wierzę w to, żeby Ferrer po ostatniej słabszej grze nie wyciągnął odpowiednich wniosków.. dlatego myślę, że dziś na ten mecz będzie przygotowany i podanie pierwszy urwie Ryśka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
I ja dorzuce swoje trzy grosze.
Po pierwsze może Rysiek niby jest w lepszej formie, ale tylko troszke. Przecież ten gosciu sobie ledwo poradzil Raonicem co nic nie serwowal. Dla mnie go przeceniacie. David oczywiscie forma nienajlepsza, ale dzis wygra z conajmniej trzech powodów:
1. Jest w tej chwili najlepszym tenisista zaraz po Wielkiej Trójce.
2. Zawodnik bardzo ambity i waleczny, nawet jak bedzie mala szansa w meczu na wygranie go( w co watpie) to i tak nie odusci
3. H2H na korzysc Davida 8-1, ewidetnie pokazuje ze Rysiek mu siedzi.
????David Ferrer @ 1.42 betfair
 
B 2K

borek149

Użytkownik
I ja dorzuce swoje trzy grosze.
Po pierwsze może Rysiek niby jest w lepszej formie, ale tylko troszke. Przecież ten gosciu sobie ledwo poradzil Raonicem co nic nie serwowal. Dla mnie go przeceniacie. David oczywiscie forma nienajlepsza, ale dzis wygra z conajmniej trzech powodów:

1. Jest w tej chwili najlepszym tenisista zaraz po Wielkiej Trójce.
2. Zawodnik bardzo ambity i waleczny, nawet jak bedzie mala szansa w meczu na wygranie go( w co watpie) to i tak nie odusci
3. H2H na korzysc Davida 8-1, ewidetnie pokazuje ze Rysiek mu siedzi.

????David Ferrer @ 1.42 betfair
Już miałem się nie odzywać bo wyjdę na frustrata ... ale czasem jak ktoś takie sorki ale głupoty piszę to aż serce kaja ...

1. Raonic nic nie serwował ?! yhym ... 39 asów ???? lider klasyfikacji asów w US Open 4 mecze 104 asy (drugi Isner 65 mecz mniej) , lider prędkości serwisu ponad 233 km/h, fakt z Ryśkiem tylko 230 km/h. 82 % wygranych piłek po pierwszym serwisie.102 winnery w mczu z Francuzem to tyle ode mnie ...

2. Federer - Robredo h2h 10:1 wynik ? 0:3 brak pytań ...
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
2. Federer - Robredo h2h 10:1 wynik ? 0:3 brak pytań ...
ale co to za porównanie? Jak Roger był młodszy, w mega gazie to Robredo nie powąchał sztycha. Tegoroczny sezon pokazuje, że to już nie ten sam Roger co niegdyś i zaliczył sporo nieoczekiwanych wpadek. Wygrana Robredo sama w sobie nie jest jakaś mega sensacją biorąc pod uwagę bardzo chwiejną formę Federera, prędzej to, że nie ugrał nawet seta...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom