>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj się nieźle Murray musiał namęczyć, Hewitt miał 2 piłki meczowe, prawie odrobił mecz ze stanu 0:2 w plecy. Federer przeraża swoją grą, ale prawdziwy tenis zacznie się dopiero w następnym tygodniu. W nocy słabiutki &quot;Rafa&quot; po raz 4 w tym roku z Fogninim, ale analiza będzie później ;). Świetnie wygląda GGL, w drugim secie z Mahutem weszła mu piłka na przełamanie dosłownie na 0,1 milimetra. Francuz się ostro wkurzył jak to zobaczył na powtórce Hawk-Eye. ????
Cilic M. - Kukushkin M.
Kukushkin M. +2,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
H2H 1:1 z lat 2008-2014. Ich mecze były co by nie mówić dość zacięte, ale to były tylko dwa spotkania. Cilic ubiegłoroczny zwycięstwa US Open na pewno jest daleki od swojej optymalnej formy na tym turnieju. W pierwszych dwóch meczach miał totalnych &quot;ogórków&quot; tenisowych, ale uwierzcie mi na słowo, że nie były to łatwe mecze dla Chorwata. Kukushkin od jakiegoś gra bardzo dobrze, wygrał Challenger Astana, później urwał set Youzhnemu który przez chwilę się odrodził z formą w Montrealu, następnie urwany set (jako jedyny) zwycięzcy całego turnieju w Winston-Salem Kevinowi Andersonowi, a przedwczoraj na US Open dokonał pięknego wyczynu pokonując Dimitrova w 5 setach, warto dodać, że Kazach prowadził już w tym meczu 2:0. Jest w formie i to widać, a Cilic nadal mnie nie przekonuje swoją grą.
Wynik: (5)6:7 7:6(1) 6:3 (3)6:7 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Benoit Paire wygra 1 set i wygra mecz z RObredo kurs 3.20 Bet365
Zdecydowanie Benoit jest dla mnie lekkim faworytem. Trzyma serwis, odprawil japonca i stac go na kolejna wygrana. Nie bedzie to jednostronny pojedynek, bo Paire ma tez przestoje w swojej grze, ale mysle, ze dzis po 4setowce bedzie w kolejnej rundzie. Ostatnie 2 mecze w tym roku wygral Paire i tym razem powinno byc podobnie, zwlaszcza,ze Tommy grajac z Paire nie gra swojego najlepszego tenisa, a jak juz dotrzymuje kroku francuzowi to Paire posyla pilki nie do obrony dla hiszpana co go dodatkowo irytuje.
WYNIK: 7:6 6:1 6:1 Paire. ✅ Benuła Benuła, ktoz cie w tym turnieju zatrzyma...
Chardy ogra Ferrera. 2.62 Bet365
Ferrer jak narazie bardzo dobrze rozrzuca swoich rywali. Ale dopiero dzis jego pierwszy powazny sprawdzian. Naprzeciw niemu staje Chardy, ktory ostatnio niezle trzyma serwis i naprawde potrafi bombardowac przeciwnika swoim FH. Jak dla mnie zawyzony kurs, gdzie tutaj sanse sa 50/50. Oczywiscie H2H przemawia za Ferrerem, Francuz wygral z nim tylko raz na hardzie. Mimo to stawiam na Chardy&#39;ego i licze na jego dobry serwis w dniu dzisiejszym.
WYNIK: 7:6 4:6 6:3 6:1 Chardy. ✅ Chociaz meski tenis trafiony, bo z kobiecym wczoraj dramat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Jeremy Chardy vs David Ferrer 2 1.44 @b365

Ferrer jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu. Bezposrednie pojedynki 7:1 dla hiszpana. Ostatnie ich spotkanie to hard w Monte Carlo z 2014 roku 6:3,6:0 dla Ferrera. Wygrane na hardzie Ferrer 19/3 Chardy 12/9. Po kontuzji Ferrera(lokiec ) ani sladu. Wiadomo po dlugiej przerwie musial sie wdrozyc w rytm meczowy i mysle ze zrobil to po ograniu Albota i Krajinovica.
Ferrer to swiatowa 7 rankingu, ma szerszy wachlarz zagran doswiadczenie i swietne opanowanie.
Good Luck!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
US Open na dziś (i jutro): Cilic 1,19 + Nadal 1,22 + Isner 1,24 AKO = 1,80 Bah ⛔ Nadal z 2-0... sami widzieliście ????


Wczoraj na plus (choć Gasquet potrzymał chwilę w niepewności), dziś działamy dalej ????

Broniący tytułu sprzed roku Marin Cilic zmierzy się z rewelacją 2 rundy Kukushkinem, który sprawił niespodziankę wyrzucając z turnieju Dimitrova. Kazach momentami grał znakomicie i wychodziło mu naprawdę wiele. Inna sprawa, że w swojej optymalnej formie nie był Grigor. W mojej opinii Cilic jest zawodnikiem znacznie solidniejszym niż chimeryczny Bułgar. Nie pozwoli na tak wiele Kukushkinowi, ponadto, wątpię by Kazach zagrał znów taki dobry mecz. Nie odbieram mu niczego, jednakże na zdeterminowanego Cilica (który owszem nie gra jakiegoś znakomitego turnieju do tej pory), może to być za mało i w mojej opinii tak będzie. Przewiduję 3-1 dla Marina, lub zacięte 3-0.

Rafael Nadal, ok, ja wszystko rozumiem - nie jest w formie, męczy się z przeciwnikami, brakuje mu polotu itp. Ja to wszystko rozumiem i widzę. Ale nie widzę powodów by od razu tyle szans dawać Fogniniemu, który nie gra w tym roku na hardzie nic specjalnego. Fakt, ograł Nadala już w tym roku dwa razy, ale cóż to ma za znaczenie gdy spotykają się w WS. Sądzę, że w Wielkoszlemowym boju Nadal okaże się po prostu lepszy od swojego przeciwnika i wygra choćby swoim doświadczeniem. Jasne, że w formie kurs na Nadala oscylowałby 1,05-1,08, ale cóż to zmienia, że teraz jest 1,22 skoro Rafa i tak powinien się uporać z Włochem (w mojej opinii oczywiście). Jeszcze jedno - to nie jest tak, że jak już Rafa jest ewidentnie bez formy to zaraz każdy ma szansę z Nim wygrywać na WS ???? Ten argument jest słaby, wiem, ale tak po prostu uważam. Może i Fognini to nie jest &quot;każdy&quot;, ale Rafa i tak się z nim upora. Wynik może 3-1, a jak trzeba będzie to 3-2 ???? Ale 3-0 dla Rafy wcale nie będę zszokowany.

No i wreszcie Isner ???? Idzie jak burza. Dwa razy po 3:0. W dobrym stylu. Serwis jak to u Isnera ???? Spotyka się w 3R z Veselym. Czech ograł innego bombardiera Ivo po 5 setowym boju. W mojej opinii, John jest lepiej przygotowany do US Open niż Karlovic, więc Vesely nie napsuje mu tyle krwi. Seta może urwać Isnerowi, ale myślę, że nie więcej. Isner jest tutaj mocnym faworytem. Widzę Go w 4 rundzie. Jak gra na hardzie oraz jak wyglądały Jego mecze przed US Open nie będę pisał, bowiem każdy śledzący tenis wie, że John stara się zawsze solidnie przygotować do WS w swojej ojczyźnie.

No i z tych trzech typów wychodzi zupełnie przyzwoity kurs 1,80 ???? Pozdro!
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ferrer - Chardy ---- Ferrer @ 1,56 Pinnacle ⛔
Hiszpan nie grał przed US Open aż od Nottingham, które było rozgrywane pod koniec czerwca. Potrzebował ogrania i w 1 rundzie dostał stosunkowo łatwego rywala - Radu Albota, z którym poradził sobie w 4 setach. Następnie pokonał będącego w dobrej formie Krajinovica w 3 setach. Dzisiejszy rywal Ferrera to Chardy, który wsławił się ostatnio pokonaniem Isnera w Montrealu po dramatycznym meczu. Jego forma chyba nieco spadła, ale wciąż gra dobrze. Pokonał w Nowym Jorku Shane - gracza z 2 tysiąca rankingu oraz Klizana. Nie było tu wielkiej niespodzianki, bo Klizan tylko czasem gra dobry mecz. Ferrer już chyba wszedł na dobre w rytm meczowy i złapał ogranie, który było mu niezwykle potrzebne. H2H 7-1 dla Ferrera, teraz może być trochę trudniej wygrać, ale Hiszpan powinien dać radę po raz kolejny.

Ps. Szkoda Karlovica - byłby piękny mecz w 3 rundzie z Isnerem.
 
S 378

songo

Użytkownik
Chardy - Ferrer 2,62 bet365
Chardy +3,5 1,90 bet365

H2H (1-7) w tym konkretnym przypadku nie ma dla mnie wiekszego znaczenia.

Ferrer nie gral dlugi czas z naprawde dobrym rywalem od dawien dawna i tak naprawde ciezko powiedziec jak u niego z przygotowaniem fizycznym, forma. Pokonanie Krajanovica czy Albota niewiele mi mowi poniewaz sa to gracze bardziej z poziomu challenger niz ATP.

Francuz jest w mojej opinii w bardzo dobrej formie. Od czasu do czasu potrafi zagrac na swietnym poziomie. Na Wimbledonie odeslal do domu faworyzowanego Goffina, niedawno pokonal po kapitalnym meczu Isnera. Bez watpienia Chardy to gracz z potencjalem, ktory potrafi zaskoczyc in plus.
Jezeli dzis zagra swoj najlepszy tenis to Hiszpan bedzie mial mega trudna przeprawe. Nazwisko, przeszlosc, h2h nie graja. Liczy sie aktualna forma, potencjal zawodnika. Nie widzialem Hiszpana zbyt dlugo w akcji, aby postawic na niego jakiekolwiek pieniadze. Lepiej zainwestowac w nieobliczalnego Francuza po duzo bardziej atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
W 115

werg

Użytkownik
Paire B. - Robredo T. (26)
Typ: powyżej 3,5 seta ⛔
Kurs: 1,44
Buk: Bet365

41 miejsce w rankingu ATP należy do Benoit Paire jego przeciwnikiem będzie 26 tenisista Tommy Robredo. Dotychczas mierzyli się oni ze sobą trzy razy na kortach ceglastych, pierwszy mecz wgrał Hiszpan w setach 2-1, w kolejnych dwóch turniejach, które odbyły się w tym roku górą był Francuz kolejno zwyciężając 2-0 i 2-1. Benoit Paire widać, że popracował on nad swoją psychiką i nie jest już takim chimeryczny jaki był wcześniej. Sporą sensacją było wyeliminowanie w pierwszej rundzie Nishikoriego po pięciosetowym meczu, w drugiej w czterech setach ograł Turka Ilhana. Jeśli chodzi o Hiszpana to jest on uznaną marką w tenisowym światku dwie poprzednie rundy przeszedł bez straty seta kolejno wygrywając z Berrerem i Grothem. Wydaje mi się, że teraz nie będzie miał tak łatwo i możemy się spodziewać bardziej wyrównanego meczu. Faworyta tego starcia jest mi ciężko wskazać i dlatego idę w stronę przynajmniej czterosetowego spotkania.

Bautista-Agut R. (23) - Goffin D. (14)
Typ: powyżej 3,5 seta ✅
Kurs: 1,50
Buk: Bet365

Podobną sytuację widzę w meczu Roberto Bautisty-Aguta 23 na listach ATP z 15 Davidem Goffin. H2H dla Hiszpana 3-0 wszystkie mecze toczone były na nawierzchni twardej. Bautista-Agut dwa razy wygrał w trzech setach i raz bez straty seta. w pierwszej rundzie obaj do zera wygrali swoje mecze w drugiej stoczyli pięciosetowe boje. Liczę na to, że i w pojedynku pomiędzy nimi będziemy mieli do czynienia z meczem obfitującym w sety, przekonują mnie do tego przede wszystkim ich ostatnie pojedynki w których widać jak nieprzewidywalni są to zawodnicy. Hiszpan w meczu ze swoim rodakiem Carreno-Busta prowadząc w setach 2-1 i wygranym trzecim secie do zera przegrywa następnego seta do dwóch. Goffin z kolei dobrze nie wszedł w mecz z Berankisem przegrywał już 1-2 w setach, żeby później w dwóch następnych nie pozostawić złudzeń swojemu rywalowi.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Paire Benoit - Robredo Tommy 1, Bet365 2.30

7:6,6:1,6:1 ✅ ✅ ✅

VS.


Nie no...taki kursik na &quot;świra&quot; to ja pobieram jak najbardziej. Panowie grali ze sobą 3 razy i prowadzi 2:1 Francuz. Tenisiści grali ze sobą w tym roku dwa razy na mączce i dwa razy wygrał młodszy z nich. Faworytem bukmacherów będzie Tommy Robredo z 26 miejsca ATP. Hiszpan najpierw pokonał Berrera 6:2, 6:2, 6:4 który kończy karierę niebawem oraz Grotha 6:4, 7:6, 6:4. Tommy nie stracił seta co cieszy lecz przeciwników nie miał wymagających. Tym bardziej, że Berrer jak i Groth bazują na serwisie i jednemu jak i drugiemu ten element nie bardzo wychodził. Robredo ma 33 lata ale trzyma się ciągle dobrze, lecz w tym roku miał już kilka wtop. Hiszpan to bardzo uniwersalny tenisista, potrafiący grać na każdej nawierzchni. Potrafi zaserwować płasko jak i z rotacją, gra dobrze w defensywie jak i ofensywie, potrafi grać totalnie wszystko. Trudno u niego znaleźć jakąś wadę która się znacznie wyróżnia. W tym roku na pewno miał wiele zastojów jakich wcześniej nie było, czyżby starość?

Jego przeciwnikiem będzie o 7 lat młodszy Paire z 41 miejsca ATP. &quot;Benuła&quot; czuje się najlepiej na kortach ziemnych i na hardzie nie ma tyle sukcesów co na glinie. Sam przyznaje, że turniej Wimbledoński to kretyństwo i najgorsza nawierzchnia do tenisa jaka może być. Paire w tym turnieju pokonał sensacyjnie Nishikori w pięciu setach gdzie obronił piłki meczowe. Lecz Japończyk nie grał swojego tenisa na najwyższym poziomie. W drugiej rundzie natomiast trójkolorowy poradził sobie z Ilhanem 3:1. Największą bronią Benoita jest serwis (ma 196 cm wzrostu) oraz bekhend który jest najmocniejszy i najgroźniejszy w całym turze ATP. Jeśli bekhendem trafia to rywale często nie mają nic do powiedzenia ale jak nie trafia to pojawia się mnóstwo niewymuszonych błędów. Największą wadą Benuły jest jego głowa która kilkadziesiąt razy zawalały mu mecz. Ze słabości to jeszcze forhend lecz w meczu z Turkiem zaimponował mi tym zagraniem, widać było dużą poprawę. Francuz ma więcej w nogach lecz nie zapominajmy, że to młody tenisista który regeneruje się szybko. Paire pokonał dwa razy w tym roku Hiszpana na mączce i moim zdaniem dzisiaj to może powtórzyć się na kortach twardych lecz łatwo nie będzie. Całkiem możliwe, że będzie to 5 setowy mecz.

Tutaj konferencja prasowa Robredo :-|
http://sport.tvn24.pl/tenis,115/jednoosobowa-konferencja-tommy-robredo-i-kilka-krzesel,574305.html

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
7. Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67. Wynik? 1:6, 2:6, 1:6 ✅
8. Paire Benoit - Robredo Tommy 1, Bet365 2.30. Wynik? 7:6,6:1,6:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Paire 2.42 3/10 pinn ✅
Robredo zawsze mial problemy z Paire, grali trzy razy w 2013 roku wygral Robredo po 3-setowce, w 2015 roku obie wygrane Paire mimo, ze na cegle wyraznym faworytem byl Robredo. Dla mnie przegrana Hiszpana w Bastad byla szokiem, w Hamburgu jednak potwierdzilo, ze obecny Tommy to juz nie to samo i jesli Francuz gra swoje i nie pajacuje to jest lepszym zawodnikiem. Wygrana z Nishikorim zrobila na mnie wrazenie, moze Kei nie byl soba tego dnia ale naprawde niezle zagral Francuzw 4 i 5 secie, w waznych momentach doskonale serwowal lub decydowal sie nawet na serwis voley. Madra, rozsadna gra to troche szokujace bo to pierwszy pajac ATP razem z Fogiem. Robredo nie przekonuje mnie, poki co mial dwa drewna Berrera i Grotha, czas na normalny mecz z normalnym rywalem i teraz bedzie mu bardzo ciezko. Kanada i Cincinnati potwierdzaja to samo, ogrywa frajerow przegrywa wyraznie z kumatymi. Pokoany Lopez, Andujar i Querrey (same 3 setowki), szybkie wtopy z Murrayem i Berdychem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Parite vs Robredo typ 1 kurs 2.20 http://www.sportingbet.com 7:6 6:1 6:1✅✅✅

Paire jest w ogniu,na fali w gazie,nie wiem co miałbym jeszcze napisać aby być przekonanym że to on zamelduję się w następnej rundzie.
Przepraszam że typ nie sprecyzowany ale wszystko już wyżej zostało napisane
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Ferrer -5g @2,25 Pinnacle ⛔
Ferrer 3:0 @3,2 Bet365 ⛔
Można było mieć obawy co do Davida jak będzie wyglądać po długiej przerwie ale wydaje się że wszystko w porządku. Zresztą myślę że gdyby coś było nie tak ze zdrowiem to odpuściłby sobie USO. Trochę męczył z Albotem w pierwszych dwóch setach, potem wygrana z będącym w gazie Krajinovicem 3:0. Co do Chardego to dla mnie wyniki Francuza są lepsze niż jego gra. To jest idealny przeciwnik dla Hiszpana (co widać np. po ich H2H), David uwielbia grać z takimi zawodnikami ofensywnie nastawionymi gdzie może pokazać swoje umiejętności w defensywie, sprawność, minięcia. Chardy zostanie kilka razy minięty, straci głowę (często mu się to zdarza) i zacznie tracić gemy seriami. Ferrer jest zbyt mądrym i doświadczonym zawodnikiem żeby tacy rywale stanowili dla niego trudność, szczególnie na tak długim dystansie.
Nadal również powinien sobie poradzić z Fogiem, według mnie Włoch max urwie seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
US OPEN - ZWYCIĘZCA - FEDERER - 4.5 - BAH

Federer awansuje do 1/8 - 1.25
Djokovic Awansuje do 1/8 - 1.11 ✅
Murray awansuje do 1/8 - 1.22
SportingBet

(wszystko zagrane przed rozpoczęciem turnieju)

M. Raonic v F. Lopez - 1.5 ⛔
B. Paire v T. Robredo - Suma gemów over 40,5 - 1.833 ⛔
R. Bautista Agut v D. Goffin - Suma gemów over 39,5 - 1.833 zwrot
J. Chardy v D. Ferrer - Suma gemów over 39 - 1.833 zwrot

Witam serdecznie, ostatni raz zaglądałem tutaj ponad 3 lata temu, i jestem bardzo mile zaskoczony że forumowicze dalej z zaangażowaniem włączają siędo dyskusji ????
A więc bez owijania w bawełnę napiszę coś ode mnie jako że temat już widzę mocno w dyskusji, sporo typów dostrzegłem ciekawych.
Zwycięstwo w US OPEN - przed startem szczerze mówiąc widzę tylko dwóch potencjalnie godnych uwagi zawodników, jednym jest mój ulubieniec w każdym turnieju a więc Roger, drugi oczywiście Novak. Sam zagrałem za 200 zł kursie 4.5 że RF wygra cały turniej(niestety kurs 5.5 mi uciekł przed wypłatą) i mam nadzieję że w końcu to zrobi, przycinając uśmieszki tym którzy w to wątpią. Chciałbym tylko przypomnieć że już 4 lata temu zaczeły się szerokie dyskusje że Federer już powinien kończyć karierę ustąpić młodszym że już nie jest taki dobry jak był kiedyś itp. wytykająć każde potknięcie. Tymczasem on dalej jest dalej gra, dalej cieszy moje oczy swoją piękną grą, no i jest numererm 2# w rankingu. Kończyć karierę? Będziecie to ludzie powtarzać do momentu aż za kilka lat nie powiecie a nie mówiłem?..... . Tymczasem to Nadal w któego formę jeszcze ludzie nie wątpili kilka lat temu gra coraz słabiej, tego praktycznie nikt się nie spodziewał, jest teraz 8# a zaraz może znowu przegrać z Fogninim i odpaść szybciutko. Novak jak novak śmieszny kurs na wygranie całego turnieju, bukmacherzy nie powinni się ośmieszać wystawiąjąc kurs poniżej 2.00 albo coś w okolicach... ale ma relanie największe szansę na zwycięstwo, górą w przeciwieństwie do Federera jest stabilność gry podczas całęgo meczu, wytrzymałość i lepsza psychika. Nie skreśla to RF oczywiście tymniemniej musi on unikać koniecznie 5-cio setowego pojedynku z Serbem wtedy ma mniejsze szansę, zakładając z nadzieją że taki obejrzę finał ???? . Mam drugi kupon zagrany za 2000 zł do wygrania 3.400, nigdy w życiu nie zagrałem tak dużo pieniędzy, ale widząc kurs na sportingbet 1.25 że RF dojdzie do 1/8 złapałem się za głowę myśląc co za promocja, gdybym miał i milion złotych to bym to zagrał, wraz z Novakiem po słabszym kursie, ale chyba nikt nie ma wątpliwości i ja też takich nie miałem anazlizując drabinkę że to darmowe pieniądze. Dodałem tylko Murraya którego nie lubię szczerze &quot;bo oczywiście też wejdzie więc dodam do kuponu&quot; obym się nie przejechał bo nie wiem jak można przegrać 2 sety z Mannarino, a tutaj już czeka powracający do jakiejkolwiek dyspozycji Belucci, no oby to nie wystarczyło na Murraya.

Dzisiaj jeszcze dorzuciłem kupon Raonic + 3 overki, nic tutaj nie jest pewne, tymniemniej podzielam opinię niektóch z was. Raonić nie jest w najlepszej dyspozycji, przegrał nawet ze swoim dzisiejszym rywalem nie tak dawno, trzymam się tutaj mojego doświadczenia i intuicji, więc po pierwsze co mi się nasuwa do głowy to to że Lopez to jeden z najgorzej przygotowanych kondycyjnie zawodników w całym turnieju niejednokrotnie widziałem jak odechciewało mu się grać i chodził po korcie, więc po 5-cio setowym boju w poprzedniej rundzie teraz już zapewne będzie widać tego oznaki. Mecz zapewne będzie polegał głównie na walce przy swoich podaniach, gdzie Lopez będzie większość piłek &quot;sliceował&quot;(sorry nie wiem jak to się pisze) z beckhandu gdzie z pewnością będzie grał zazwyczaj kanadyjczyk, więc pytanie brzmi czy Raonic&#39;owi będą wychodziły ataki czy nie. W innych spotkaniach naprawdę spodziewałbym się ciężkich pojedynków, nie zdziwiłbym się mocno wygraną Paire, Aguta jak i Chardy&#39;ego więc dałem takie typy licząc w każdym z tych meczów na conajmniej 4 sety i ciężkie batalie.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Haas,Stepanek - Bellucci,Demolier
Tenis - US Open ATP-deble | 1 | 1.40 |

Milenium
Dwaj starzy wyjadacze kontra Latynosi kochający się w ceglanej mączce. Stepanek gracze w deblu szalenie utytułowany tym razem połączył swoje siły z rok starszym od siebie Haas&#39;em. Panowie w przeszłości kilkukrotnie mięli okazję grywać wspólnie i zawsze osiągali przynajmniej przyzwoite wyniki. W pierwszej rundzie US Open pokonali w trzech setach parę Cuevas/Marrero, która także do &quot;deblowych ogórków&quot; nie należy. W drugiej rundzie czekają na nich kolejni przeciwnicy z Ameryki Południowej, lecz tym razem skala trudności wydaje się nieco opaść. Bellucci/Demolier jakiekolwiek sukcesy odnosili na cegle, a tegoroczny US Open to ich pierwszy wspólny mecz na twardej nawierzchni. W pierwszej rundzie wymęczyli po dwóch tie breakach zwycięstwo z amerykańską nastoletnią parą Baughman/Paul i wszystko wskazuje na to że niedługo zakończą swoją przygodę w Wielkim Szlemie.
▶ Raonic M. - Lopez F.
Tenis - US Open ATP-single | + 3,5 seta | 1.40 |
Milenium
Obaj gracze dysponują potężnym serwisem, z którego na pewno potrafią zrobić dobry użytek. W poprzedniej rundzie obaj rozegrali dośc długie spotkania i tym razem powinno być podobnie. Raonić potrzebował 4. setów by uporać się z walecznym Verdasco 6-2, 6-4, 6-7(5), 7-6(1). Lopez w ostatnim spotkaniu rozegrał aż 5. setów by pokonać odchodzącego na sportową emeryturę Mardy&#39;ego Fish&#39;a. W H2H prowadzi Hiszpan, który dwa tygodnie temu nie dał szans Milosowi w Cincinnati ogrywając go w dwóch setach 7-6(4), 6-4. Na Wielkoszlemowych imprezach obaj Panowie spotkali się dwukrotnie i za każdym razem oglądaliśmy długie spotkania. W Nowym Yorku 2013 po 4-setowym spotkaniu wygrał Raonić, rok później w Melbourne górą znowu okazał się Kanadyjczyk, lecz tym razem potrzebował do tego aż 5. setów (6-4, 4-6, 6-3, 6-7(7), 6-3 ). Zważywszy na to, że ostatnio forma dopisuje u obu tenisistów i tym razem spotkanie powinno być długie i zacięte.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fognini F. - Nadal R.
Fognini F. +2,5 seta ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Fognini F. ::: 4,38 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

H2H 2:5 z lat 2013-2015. To dziwne bo obaj Panowie spotkali się już 3 razy w tym roku na mączce i w dwóch meczach górą był Fognini. Włoch jedynie w Hamburgu uznał wyższość Hiszpana, ale ten mecz był piekielnie zacięty. Teraz gramy na hardzie i zapewne znowu będzie ciekawie. Nadal jak już nie raz można było przeczytać nie jest w swojej najlepszej dyspozycji w tym roku, gra najgorszy sezon w karierze, mnóstwo porażek i wcale nie jest taki silny. Na US Open nie ma przekonujących zwycięstw, męczył się trochę z Schwartzmanem (23 lata) który mierzy około 170 cm wzrostu, wcześniej stracił set z 18 letnim Coricem. Blado to wszystko wygląda w przeciwieństwie do Włocha. Niewykluczone jest tutaj 5 setów. Fognini to idealny zawodnik z którym może Nadal odpaść, zapewne &quot;Rafa&quot; znając jego będzie walczył maksymalnie, ale przypomnijmy po raz kolejny Wimbledon. Tam wyleciał z turnieju w meczu z Dustinem Brownem.
Wynik: 3:6 4:6 6:4 6:3 6:4 @Edit: Co za mecz! Fognini majstersztyk! 5 set to tenisowa &quot;masakra&quot;! Hiszpan przegrał to ze stanu 3:6 4:6 1:3... Złoty kasjer?
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bautista Agut vs Goffin krecz
Goffin win @1,53 ComeOn

Jak dla mnie z męskiego US to dziś najpewniejszy bet ( według mojej oceny ) !
Roberto Bautista-Agut znajduję się na 23 pozycji w rankingu, Goffin jest na pozycji nr.15.
Bautista jest zawsze bardzo trudnym przeciwnikiem do pokonania, a jego uderzenia są bardzo płaskie i trudne do przewidzenia, potrafi się dobrze bronic a jego serwis jest na całkiem dobrym poziomie.
Poradził sobie z trudnymi rywalami Careno-Busta i Herbertem, w poprzednich rundach.
Więc wygląda całkiem ciekawie...
Niestety rok 2015 nie można zakwalifikować do udanych.
Zrobił duży regres od poprzedniego sezonu.
W którym to wywalczył jedno zwycięstwo w turnieju na trawie, oraz cegle.
Warto wspomnienie również o tym że, był finalistą w turnieju odbywającym się w Moskwie jednak musiał uznać wyższość Cilica.
W tym sezonie na twardych kortach gra w kratkę, zanotował 12 zwycięstw oraz 10 porażek.
W ostatnim okresie na wyżej wspomnianych kortach grał zaledwie 4 razy nie licząc US Open.
Goffin jest wyśmienitym grajkiem na dzisiejszej nawierzchni.
Dobry serwis, rozrzucanie przeciwników po kątach, i niewątpliwie zwrotność to są czynniki które wpływają na zdobywanie pkt. przez niego.
W poprzednich rundach, wygrał z Bollelim którego dosyć łatwo ograł.
Ale niewątpliwie zaskoczeniem była 5 setów-ka z Berankinsem!!
W tym roku 12 zwycięstw na twardych kortach oraz 9 porażek.
Może się pochwalić, że w dwóch turniejach doszedł aż, do finału.
Na cegle i trawie jednak musiał uznać wyższość swoich rywali....
Jego ostatnie wyniki robią naprawdę wrażenie, przegrał tylko z tymi którzy nie wątpliwie są lepszymi zawodnikami od niego.
Nishikori czy Djokovic na pewno do nich należą
Zobaczymy najprawdopodobniej bardzo trudny pojedynek dla obu panów.
Jak by nie było prezentują mniej więcej ten sam poziom ( podkreślam mniej więcej).
Ale to Goffin mnie bardziej przekonuję, ostatnio lepie się spisuję.
A po 5 setach na pewno czuję się pewniej i luźniej.
W poprzednich spotkaniach, Hiszpan wygrał wszystkie spotkania i to na kortach twardych, jednak wszystkie pojedynki były w 2013 roku lub wcześniej.
Od tego czasu, Goffin poprawił swoją grę i to zdecydowanie.
Powinien wymęczyć swojego rywala.
Mnie bardziej przekonuję...

Raonic vs Feliciano Lopez ✅✅✅✅
Feliciano win @2,60 Sportingbet


Czy tylko ja widzę value w tym spotkaniu ?? ????
Najlepsze wyniki w tym roku udało się Raonicowi osiągnąć na Wimbledonie, Madrycie, Monte-Carlo i Australian Open, dwa półfinały w Indian Wells i Rotterdamie oraz przegrany finał w Brisbane.
W 1 rundzie w Nowym Jorku, kanadyjczyk zdołała pokonać zawodnika gospodarzy, Tima Smyczka w trzech setach bez większych problemów.
W drugim spotkaniu Raonic pokonał Hiszpana Fernando Verdasco.
Spotkanie przyniosło mu wiele problemów, pomimo przegrania zaledwie 1 seta.
Doskonały serwis, przynosi mu olbrzymie ilości pkt. jest jego jedną z głównych broni.
Feliciano Lopez w 2015 roku osiągnął dwa ćwierćfinały w Indian Wells i Houston, półfinał w Gstaad i finale w Quito.
W pierwszej rundzie US Open, Feliciano Lopez spotkał Nikolozem Bashilashvilli, szybciutko się z nim rozprawił za to w drugiej rundzie odbył mały maraton przeciwko Fishowi, gra zakończyła się zwycięstwem Lopeza po długim boju. Lopez miał 22 asy oraz zdobył 71% punktów pierwszego podania.
HMMM, obaj gracze się dobrze prezentują w tym sezonie ale wole zagrać na kogoś kto nie jest takim drewniakiem ( w jakimś stopniu ) na pewno umie się lepiej poruszać, a serwis ma równie dobry!!
Raonic jest nadal w &quot;odbudowie&quot; po kontuzji, co prawda gra coraz lepiej, ale jeszcze nie na 100% i myślę, że ten pojedynek bd. go dużo kosztować.
Lopez gra od kilku tygodni naprawdę tenis na najwyższym poziomie ( nie przesadzam ) znalazł swoją optymalną formę, a po pojedynku z rybką nie sadzę aby chciał się pożegnać z turniejem.
Zapomniałem wspomnieć że, około 2 tygodnie temu to właśnie Lopez pokazał swoją wyższość nad Rao!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
] Zważywszy na to, że ostatnio forma dopisuje u obu tenisistów i tym razem spotkanie powinno być długie i zacięte.


No cóż moim zdaniem jezeli na 5 ostatnich meczów Raonic przegrywa 3 spotkania i dwa wygrywa na US OPEN w 1-ej i 2-ej rundzie to to nie jest oznaka jego dobrej formy jak na 10-tą rakietę świata, ale mogę się mylić. Chciałbym dodać że warto grać dzisiaj Fogniniego z handicapem setowym ale sam nie będę tego grał. Czytając ten wątek, pisali co niektórzy że Murray jest głównym faworytem razem z Serbem do zwycięstwa w turnieju. Streszczając wszystko zapomnieli chyba co niektórzy że Federer spotka się ze szkotem w półfinale a wiec w 6-tym meczu pod rząd, a nie 7-ym. Czyli być może pokona Murraya o ile obaj tam dojdą i rzeczywiście nie będzie miec sił na finał ale to dopiero będzie w następnym meczu, podsumowując kondycja RF nie będzie miała większego znaczenia przed meczem z Murrayem a dopiero po nim, gdzie zakładając hipotetycznie przegra z Serbem. Taka moja opinia na ten temat
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Milos Raonic – Feliciano Lopez
Typ: Asy handicap 0:2,5 Milos Raonic
Kurs: 1,8
Bukmacher: Ónibet


Starcie dwóch dobrych serwisowych zawodników. Kanadyjczyk wyserwował do tej pory takie cyfry: ze Smyczkiem 17:6 i tylko 18:16 z Verdasco. Feliciano: z Basilashvilim 11:2 i z Fishem 22:12. Troszkę niepokojące może być stracie Raonica z Verdasco, gdzie zwyciężył tylko dwoma asami, również przeciw leworęcznemu zawodnikowi. Jednak spodziewam się w tym starciu przewagi Kanadyjczyka w tym elemencie. Dodatkowo we wszystkich dotychczas rozegranych spotkaniach między nimi, zawsze w tym elemencie triumfował Kanadyjczyk:

Cincinatti 2015 – 15:12
Australian Open 2015 – 30:21
Canadian Open 2014 – 18:9
Bangkok 2013 – 19:6
US Open 2013 – 28:7
Madryt 2011 – 23:12

Oczywiste jest, że Lopez ma bardzo urozmaicony serwis, ale z pewnością wiele serwisów będzie wygrywał, ale dopiero po przejściu do siatki. Kanadyjczyk natomiast ma świetne warunki fizyczne, aby używać &quot;swojej armaty&quot; ???? , o czym wszyscy doskonale wiedzą. Myślę, że przewaga 3 asów dla Raonica jest jak najbardziej do zrobienia.

Wynik: 12:16⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Troicki @1.90
Poziom tenisowy to w ostatnich tygodniach przepasc na korzysc Serba, owszem posprzedawal prze USO mecze, ale w GSach nie ma o tym najmniejszej mowy, bo jak chcesz sie cos liczyc w tourze ATP, to na takich turniejach grac na maksa niestety, albo stety trzeba! Donald to bardzo porzadny tenisista, ktory gdyby nie kontuzje na pewno bylby duzo wyzej w rankingu, ale jest jak jest i nie ma co gdybac, dzisiaj nie widze innego wyniku jak win Serba, a kurs bardzo porzadny, reszta meczow nie do ruszania, bo grac 1.04 na Stana, czy 1.10 na Berdycha to kpina, Troicki pokazal jak sie gra na kortach najszybszych, oral na trawie az milo (oczywiscie do momentu oddawania meczow), a Donald jak to Donald, gra u siebie, ale czy mu to pomoze? nie sadze, biorac pod uwage, ze taryfy ulgowej dzisiaj nie dostanie, niby ogral Simona, ale ograc meska Radwanska to zaden klopot, chyba, ze na Clayu, gdzie trzeba sie nabiegac i narobic, bo w tym jest Francuz dobry, korty szybkie to nie jego bajka, dzisiaj widze izi win Troickiego.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Bez dużego rozwodzenia się nad betami
Roger 3:0 + Wawrinka 3:0 @ 1,44*1,42 = 2,05 pinnacle✅
Tutaj sprawa raczej prosta, Roger w tym turnieju gra świetnie, Kolba to solidny zawodnik ale jednak polke nizej, Roger jak juz wygrywa mecze z nizej notowanymi to prawie nigdy nie traci setów, dla mnie najpewniejszy bet na dzisiaj. Drugi mecz to rozkrecajacy sie Wawrinka z Bemelmansem, którego samego juz obecnosc w 3r to nieporozumienie, Sock lał go jak psa dopoki nie przegrał z gorącem. Stan dzisiaj nie polegnie.

Tomic vs Gasquet
Tomic @ 4,55 pinnacle⛔
Kursy przesadzone. Oglądałem Gasqueta w meczu z Kokkinakisem, gdyby nie kontuzja australijczyka to juz by go dawno nie było. Tomic jak to Tomic, lubi przypajacowac na korcie, lubi poimprezowac ale talentu nie można mu odmówić no i na mecze z lepszymi rywalami umie sie zmotywować. W tym turnieju juz tyle niespodzianek było, ze ewentualna wygrana Tomicia dzisiaj bedzie jedna z najmniejszych. Value.

Można jeszcze spróbować Thiema@3,41⛔, nie wiem jak u niego ze zdrowiem ale w dobrej formie spokojnie może powalczyć z Andersonem.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Berdych vs Garcia-Lopez Powyzej 3.5 seta w meczu 2.25
To,ze Berdych potrafi zagrac kaszane kazdy wie. H2H w strone hiszpana 3:2. Hiszpan radzi sobie z tenisem czecha i jeden set jest w jego zasiegu. Wygrac z Berdychem bedzie mu strasznie ciezko ale nie takie rzeczy swiat tenisowy widzial. Zdecydowanie ide w strone minimum jednego seta dla Garcii.
WYNIK: 6:7 7:6 6:3 6:3 Berdych. ✅ ✅ Niezla gra finalisty Wimbledonu sprzed kilku latek. W kolejnej rundzie Gasquet. Jak sie nie spali psychicznie szanse na ogranie francuza jak najbardziej sa.

Tomic vs Gasquet Powyzej 3.5 seta 1.66
Gasquet w tym turnieju nie radzi sobie tak dobrze jak na Wimbledonie. 2 sety stracone z Kokkinakisem, 1 set stracony z Haase. Widac, ze nie jest w optymalnej dyspozycji. H2h w strone francuza, gdzie Tomic wygral z nim tylko raz, wiec nie spodziewam sie wygranej australijczyka, lecz jednego seta z nim na pewno jest w stanie ugrac.
WYNIK: 6:4 6:3 6:1 Gasquet. ⛔ Oj zapomnialem,ze wczoraj byl piatek i Tomic byl na imprezie ze swoja banda. Tak dzis wygladal na korcie, jakby byl na lekkim kacu.

Isner vs Vesely Vesely+4.5 gema 1.72
Vesely swietnie sie zaprezentowal z Karlovicem. Trzymal swoj serwis w decydujacych momentach, na pewno pewnosc siebie wzrosla. Spodziewam sie dzis kilku tie-breakow, gdzie nie jest pewne,ze Isner je gladko wygra.
WYNIK: 6:3 6:4 Isner i krecz Veselyego. Zwrot :cool:

Troicki przegra z Youngiem. 2.0
Tutaj ide w strone gospodarza. Troicki dopiero teraz trafia na gracza, ktory potrafi grac w tenisa, a wczesniej mial latwych rywali: Tiafoe i Ram. Young juz wyrzucil Simona, pozniej zdecydowanie regularniejszy tenis z Bedene, gdzie FH zamiatal rywala. Troicki dopiero w US zaczal w koncu wygrywac, ale mysle, ze dzis szybko poleci.
WYNIK: 4:6 0:6 7:6 6:2 6:4 Young. ✅ ✅ ✅ Po przegraniu dwoch pierwszych setow innego wyniku byc po prostu nie moglo.

Anderson vs Thiem Thiem 3.25
Wszyscy faworyzuja Andersona. Jak narazie tez mial latwych rywali na swej drodze. Dzis jego sprawdzian: Dominic. Thiem widac, ze jest w dobrej formie, nie traci serwisu, co dzis bedzie mialo kluczowe znaczenie z takim bombardierem serwisowym jak Kevin i mysle, ze dzis w tym aspekcie wcale nie bedzie korszy od gracza z poludniowej Afryki. Ja tu stawiam na 4 setowke, dobry tenis obu panow i jednak zwyciestwo Dominica, ktory nie tylko zamiatac umie swoim FH jak i BH wyglada u niego niezle, do tego dobra dyspozycja serwisowa i swietne przygotowanie fizyczne, gdzie nie przemeczal swojego organizmu w turniejach przed US.
WYNIK: 6:3 7:6 7:6 Anderson. ⛔

Wawrinka vs Bemelmans Powyzej 29.5 gema 1.72
Wawrinka nie gra narazie zle,ale tez jest daleki od swojej najlepszej formy. Robi swoje i wygrywa mecze po 3:0. Z Chungiem 39 gemow. Dzis pewnie bedzie mniej, ale i tak 12 gemow Bemelmans jest w stanie dzis zdobyc, szczegolnie z tak grajacym Stasiem.
WYNIK: 6:3 7:6 6:4 Wawrinka. 32 rozegrane gemy. ✅

Bellucci vs Murray Bellucci+8.5 gema 1.8
Murray meczarnie z Mannarino. Widac,ze chlopakowi US idzie jak po grudzie. Bellucci wyglada jak narazie bardzo dobrze w tym turnieju. Trzyma serwis, rozrzuca rywala FH. Nie zdziwie sie jak wygra ze Szkotem seta, gdzie kursy sa juz po 3.0 ale wole dzis bezpieczniej +8.5 gema dla brazylijczyka.
WYNIK: 6:3 6:2 7:5 Murray. 19-10. Zabraklo gema. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom