>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Troicki-Young 2 @2 ✅
Nie zdziwie sie jezlei do meczu Young zostanie faowrytem bo juz kursy sie przewartosciwowuja. Young z tygidnia na tydzien coraz lepiej, czas dzial na jego korzysc. Juz mec z Simonem pokazal, ze Young gra naprawde lepij niz dobrze. Donald Young byl juz w 4 rundzie US Open i mysle, ze moze wtej edycji wyrownac ten wynik. Troicki dobry rok ogolnie, ale teraz jakby maly dolek, rywali Serb na razie mial malo wymagajacych, a Young gdy ma forme to potrafi z glebi kortu grac znakomicei, wiec stawiam, ze Amerykanin zamelduje sie dalej.
Bellucci-A.Murray 0-3 @1.38 ✅
Dzis dla odmiany spodziewalbym sie 3-0 dla Szkota. Under gemowy wskazany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Troicki @1.90
Poziom tenisowy to w ostatnich tygodniach przepasc na korzysc Serba, owszem posprzedawal prze USO mecze, ale w GSach nie ma o tym najmniejszej mowy, bo jak chcesz sie cos liczyc w tourze ATP, to na takich turniejach grac na maksa niestety, albo stety trzeba! Donald to bardzo porzadny tenisista, ktory gdyby nie kontuzje na pewno bylby duzo wyzej w rankingu, ale jest jak jest i nie ma co gdybac, dzisiaj nie widze innego wyniku jak win Serba, a kurs bardzo porzadny, reszta meczow nie do ruszania, bo grac 1.04 na Stana, czy 1.10 na Berdycha to kpina, Troicki pokazal jak sie gra na kortach najszybszych, oral na trawie az milo (oczywiscie do momentu oddawania meczow), a Donald jak to Donald, gra u siebie, ale czy mu to pomoze? nie sadze, biorac pod uwage, ze taryfy ulgowej dzisiaj nie dostanie, niby ogral Simona, ale ograc meska Radwanska to zaden klopot, chyba, ze na Clayu, gdzie trzeba sie nabiegac i narobic, bo w tym jest Francuz dobry, korty szybkie to nie jego bajka, dzisiaj widze izi win Troickiego.
Te pierwsze zdanie to jakaś parodia.
Przecież Troicki wszystko przegrywał przed US Open a tutaj pokonał Tiafoe i Rama wielkie mi co!
Za to Young pokonał Simona i Bedene.
Oczywiście Simon to nic w porównaniu do takich bestii jak Tiafoe.
Bedzie wyrównany mecz jak nic 4 sety.

Od siebie dodam że chyba warto zagrać w kierunku Tomicia.Wiem że Australijczyk to pajac ale cos jest z Francuzem nie tak i on szybko poleci.
Tomić +2.5 seta 1.625 ⛔
Tomić win 4.550 ⛔
????
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wawrinka - Bemelmans - 3:0 - 1.43 @sportingbet ✅ 6-3 7-6 6-4
Podbijam typ wyzej.Kto to jest ten Bemelmans prawie 30 letni gosc, ktory wyzej niz poziom challenger sie nie wybije, gdyby nie krecz Jacka Skarpetki juz by tu nie gral.Stan odprawial tutaj po 3-0 lepszych graczy od Belga, wiec tutaj nie bedzie mial tez wiekszego problemu.Typ 9/10 nie ma co wiecej pisac.
John Isner - Jiri Vesely - Isner -1.5 seta - 1.40 @sportingbet :zoltakartka: Czeski aktor skreczował
Vesely jednego serwismana juz tutaj odprawil, ale dzisiaj juz mu sie to nie uda.Isner u siebie to gracz, który potrafi zagrozic czolowce graczy ATP, wiec co mu moze zrobic taki mlokos.Vesely swoich szans moze szukac w tiebreaku i moze jednego seta uda mu sie urwac, bo na przelamanie nie ma co liczyc, nie biore poprawek na jakies problemy z barkami Isnera, na mastersach bral medicale i na takim samym poziomie gral do konca meczu.W tym turnieju po 3:0 odprawial juz Jaziriego i Juznego, tez nie zdziwie sie jak i tutaj bedzie 3:0, skoro taki drewniany Karlovic potrafil lamac Czecha, to tym bardziej bedzie to mogl zrobic bardziej zwinny i mobilny Isner, nie bedzie musial czekac do tb.Typ 8/10
Granollers-Pujol/M.Lopez - Pouille/Stakhovsky - 1 - 1.30 @bet365 ✅ 6-4 2-6 6-4
Dorzuce jeszcze cos z debli i stawiam tutaj na bardziej doswiadczona pare.Hiszpanie graja ze soba juz dobre kilka sezonow,kilkukrotni uczestnicy ATP World Tour Finals(wygrali w 2012), za nimi przemawia doswiadczenie i zgranie, rok temu byli tutaj w finale, wiec na pewno motywacje maja zeby co najmniej powtorzyc ten wynik.Ich ostatnie turnieje nie wygladaly za ciekawie odpadali dosc szybko, ale mysle ze ten turniej to bedzie takie ich przelamanie.Co tu napisac o parze francusko-ukrainskiej, obydwaj to nie sa zadni wybitni deblisci graja ze soba dopiero drugi turniej, w maju doszli do finalu w Bordeaux, ktory przegrali.Typ 5/10 bo to jednak debel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Thiem - Anderson 3.41 1/10⛔
Nie podoba mi sie tenis Andersona, moze troche nie wypada tak krytykowac kogo kt wygra Winstom Salem i jest wysoko w rankingu ale za cholere nie umiem sie przekonac do Kevina. Poza serwisem i fh to jest dla mnie slabiak. Mlody, ambitny Thiem bedzie na pewno walczyc na calego, niczego reprezentowi RPA nie podaruje, dla Austriaka to jest wielka szansa na super wynik w Szlemie. Kevin mial slabego Krajicka i Rubleva takze to jest pierwszy solidny sprawdzian na USO. WS tez mial glownie frajerow a wydaje mi sie, ze dobrego wyniku w NY nie zrobi, brakuje mu umiejetnosci w dlugich meczach. Monotonna gra a regularnosc bywa rozna.
Tomic - Gasquet 4.55 1/10⛔
Zgadzam sie z glosami, ze Richi jest pod forma. Uwielbiam tenis Francuza ale trzeba przyznac, ze wyglada bardzo srednio. Kokkinakis mial duza szanse aby wygrac, nawet Haase momentami robil co chcial a to juz jest bardzo zly znak. Nie do konca wiem co sie dzieje z Ryskiem, mam wrazenie, ze fizycznie wyglada gorzej niz na Wimbledonie. Szybko sie meczy, ciezko oddycha i jakos brakuje mu takiego solidnego powera. Tomic to niewiadoma, stawkuje wiec minimalnie bo nie przekonuje sie Bernard zabardzo a dodatkowo dziwny mecz z Hewittem. Po prostu przciw Ryskowi 4,55 to jest duze value jest probuje.

Chardy - Cilic 2.65 2/10
Marnie prezentuje sie Cilic w Nowym Jorku, cien gracza spzed roku. Spokojnie mozna polowac na jego przegrana. Mecz z Kukushkinem bardzo slaby. Stopa wiecznie powtarza, ze Marin to miszcz taktyki, ze pomaga innym np. w ramach Davis Cup i ustala taktyke na mecze no to jest tak zalosne jak cale dziennikarstwo tego &quot;znawcy&quot;. Wlasnie jednym z najwiekszych problemow Chorwata jest taktyka i dobor zagran. Wiecznie te same bledy, robi sobie wolny korytarz przyspieszajacym fh i wiecznie cos sknoci, prosty przyklad setowa w 1. secie otworzyl sobie kort i majac 5-6 w tb wali idiotycznego dropa w pol siatki po czym lamie rakiete. To jest dla mnie symbol glupoty Cilica. Mozliwosci ma wielkie i ja cenie jego gre za niesamowity fh, przyspieszenie, serwis, niezly bh z krosie ale robi rowniez wielka liczbe bledow i nie potrafi dostosowac gry do rywala. Chardy jest w formie, robi fajny wynik, nie spodziewalam sie, ze ogra Ferrera, gralam live Davida ale polegl. Francuz ma duza szanse na awans.

Fognini - Lopez 2.30 3/10
Nie wiem jak mozna faworyzowac tego gejucha na tym etapie. Pokonal jakims cudem chorego Raonica, wymeczyl w 5 setowym boju z Fishem gdzie to byl najgorszy mecz jesli chodzi o poziom w tegorocznym US Open i teraz jest faworytem z Fogiem. Naprawde smieszne. Fabio jednak gra tutaj na serio i chyba kazdy to widzi. Pokonal Johnsona, Cuevasa i Nadala wiec jak mozna faworyzowac Feliciano?! Kompletnie tego nie rozumiem. Poziom gry Hiszpana jest momentami dramatyczny, nie czyste fh, masa bledow, z serwisem bywa roznie, jak pierwszy wchodzi to go ratuje i tyle atutow. Fabio jest duzo bardziej regularny, niezle returnuje, dobrze broni taki rywal bedzie duzym problemem dla homosia z Toledo. Chyba, ze Fog zapije lub nie bedzie grac jak to czasem ma w zwyczaju, licze, ze na Szlemie nie odwali czegos takiego chociaz ta 5 setowka z Rafa moze byc meczaca.
Tsonga - Paire 4.05 1/10
Nie zdziwie sie jak bedzie miec tutaj Tsonga klopoty, Paire fajnie rotuja gra raz dlugo raz dropy, ciagle dobrze serwuje, przyzwoicie z linii koncowej. Jakby glowa dolaczyla do umiejetnosci to mamy naprawde swietnego grajka, niestety czajnik sie czesto gotuje i nagle Paire przestaje robic swoje a zaczyna sie cyrk. Tsonga to obecnie cien gracza z kiedys, poza serwisem i fh nie ma nic, sa momenty duzej meczarni na korcie, brakuje planu b, nie ma zmian rytmu, ciagle monotonnie to samo, moze miec Jo-W klopoty z kolega z reprezentacji. Buki ciagle nie doceniaja mozliwosci Paire a chetnie wystawiaja go po 1,20 w chall gdzie czesto uwala, to bez sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiaj fajnie wygląda typ ✅ GGL +2,5 seta ;). Odnośnie meczu Fogniniego to nie zdziwię się jak zeszło z niego całe paliwo/motywacja po meczu z Nadalem. Wątpię też w to, że Federer dzisiaj zagra kolejny &quot;spacerek&quot;, ja bym tu szukał overka gemowego.
Cilic M. - Chardy J.
Chardy J. ::: 2,65 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 1:1 z lat 2009-2014. Cilic jak już pisałem nie gra w tym roku jakiegoś genialnego tenisa. Pokonał po 5 setach Kukushkina, a mógł tak naprawdę przegrywać w tym meczu już 0:2 w setach i kto wie jakby dalej się to wszystko potoczyło. Kazach tak naprawdę spuchł mentalnie w końcówce spotkania i dlatego przegrał mecz, zupełnie inną psychikę posiada Chardy (w Montrealu obronił 7 piłek meczowych).
Francuz od początku turnieju gra bardzo dobre zawody, 3 pewne zwycięstwa i to nie nad byle kim bo Klizan i Ferrer z którym zawsze ciężko mu się grało, pomimo, że Hiszpan dopiero wrócił do gry po długiej przerwie to jednak przedmeczowe H2H 1:7 robiło swoje. Już przed US Open Jeremy pokazał się z dobrej strony. Cilic na tym turnieju męczy się z dużo niżej notowanymi przeciwnikami (słabiutki ziemniak Pella, czy Donskoy z pogranicza Challengerów). To powinien być przynajmniej 4 setowy mecz, jak i nie 5. Value po stronie Francuza.
Wynik: 6:3 2:6 7:6(2) 6:1
Jakby kogoś to interesowało to wcześniej miałem avatar z filmu Prorok (Polecam!), teraz mam z filmu Podwójna gra (Two for the Money).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
Po ostatniej wygranej, dzisiaj obstawiam 3 mecze ;)

1. Petra Kvitova (+1.5 Sets) vs Anna Karolina Schmiedlova (-1.5 Sets)
Petra Kvitova (+1.5 Sets) @ 1.094

Od turnieju w New Haven Petra jest w gazie. Pokonała już takie rywalki jak Keys M. , Radwanska A, Wozniacki C. czy Safarova L. , więc nie powina mieć problemu z ugraniem seta z 21 letnią Schmiedlovą.

2. John Isner vs Jiri Vesely,
John Isner @ 1.238

Tutaj zdecydowanie stawiam na &quot;Big Johna&quot; . Z kwitkiem odprawił już Jazirego i Youznego po !! 3:0 !! . Więc dlaczego miałby mieć problem z 22 letnim czechem? Niby Vesely wygrał teraz z Karloviciem, ale myślę, że stało się tak, bo czech w decydujących momentach zachował zimną głowę i nie popełniał niewymuszonych błędów. Nie oszukujmy się, ale Karlo ma tylko serwis i nic po za tym. Inser jest tych samych parementrów, lecz jest o niebo lepszy technicznie. Myślę, że ten mecz też zakończy się gładko 3:0.

3. Viktor Troicki (-2.5 Sets) vs Donald Young (+2.5 Sets)
Donald Young (+2.5 Sets) @ 1.194

Ogólnie myślę, że mecz zakończy się zwycięstwem Donalda Younga, ale wole nie ryzykować więc stawiam tylko +2,5 seta.

Podsumowując:

Petra Kvitova (+1.5 Sets) @ 1.094
John Isner @ 1.238
Donald Young (+2.5 Sets)

AKO: 1.617
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Jak spotkanie debla Bopanna/Mergea - Frytka/Gonzalez?
Frytki sie meczyli w pierszym meczu z Bednarkiem/Janowiczem, 2 tb i dopiero 3 set to rostrzygnał.
A dzis kursik na Bopanna/Mergea caly czas w granicach 1,66
Jak dla mnie to niezla promocja ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Tomic - Gasquet ---- Tomic +2,5 seta @ 1,63 Pinnacle ⛔
Utalentowany Australijczyk Tomic spóbuje swoich sił w starciu z Ryszardem Gasquetem, który nie tak dawno zachwywał świetną grą na Wimbledonie. Teraz jednak przyszło obniżenie lotów i problemy w 1 meczu z Kokkinakisem, a później z Haase. Może te upały i duża wilgotność panujące ostatnio w Nowym Jorku źle na niego wpływają? Tomic pokonał jak do tej pory Dzumhura i Hewitta i tracił przy tym sety, więc chyba jednak nie jest w najwyższej formie, podobnie jak Gasquet. Bilans H2H 5-1 dla Francuza, z czego większość ich meczów miała miejsce w 2013 i 2014. W tym sezonie Tomic jednak gra lepiej niż to było w 2013 i 2014 i powinien stawiać większy opór Francuzowi. Jakiś czas temu deklarował, że w 2015 będzie więcej uwagi skupiał na treningu niż na &quot;zabawach towarzyskich&quot; i chyba dotrzymuje słowa, bo jak do tej pory usłyszeliśmy tylko o jednej dużej imprezie Australijczyka w Miami w lipcu. Motywacji nie powinno zabraknąć Tomicowi w tak dużym turnieju, który znany jest z odpuszczania meczów raz na jakiś czas.
Gratulacje dla Fogniniego, ciekawe czy powtórzy tak dobrą grę w kolejnym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 136

rw

Użytkownik
Lopez - Fognini 1 1.75 Pinnacle✅✅✅

Z Lopezem to jest ta sama gadka już od dłuższego czasu, że gra piach, wszystko na farcie, jak on mógł to wygrać itp. Fakty natomiast są takie, że US Series naprawdę niezłe, tak w sumie nie pamiętam już, kiedy dostał srogie lanie a to przecież zawodnik &quot;który gra piach&quot;. Od 5 lat Lopez nie schodzi poniżej 3 rundy w US Open. Od Hiszpana bije regularność i doświadczenie na najważniejszych imprezach czy się go lubi czy nie. Jak dotychczas zrewanżował się Basilashviliemu za Wimbledon, ograł Fisha, który przygotował solidną dyspozycję oraz Raonica.

Włoch mimo niekorzystnego bilansu na twardych nawierzchniach grać potrafi. Z Nadalem i tak już zrobił życiówkę na USO, jak dotąd dalej nie doszedł i umówmy się nie widzę go w ćwierćfinale. Mimo, że Nadal w tym sezonie to nie gracz do jakiego byliśmy przyzwyczajeni to nazwisko jeszcze robi swoje i wydźwięk tego zwycięstwa jest mocno przesadzony. Cuevas to chłopiec do bicia na hardzie, a Johnson od kiedy jest miarą solidności i jakości w ATP? Dodać należy, że Włoch ma wybuchowy temperament, potrafi też odstawiać szopki na korcie, jednak poczynił w tej kwestii spory progres. Poziom motywacji na Lopeza też pewnie nie będzie taki jak z Nadalem. Choć Lopez jest w zasięgu Foga to prawdopodobieństwo wygranej Lopeza jest dużo większe w mojej ocenie niż wystawili ofertę bukmacherzy(1.85) oraz niż obecne kursy. Nie byłbym zaskoczony wynikiem 3:0 dla Hiszpana

Anderson - Thiem 2 3.46 Pinnacle ⛔
+2,5 seta 1.502 Pinnacle
⛔

Anderson zagra swój ósmy mecz w niedługim czasie. Tutaj w grę wchodzą już umiejętności gospodarowania siłami, bo już prawie 30 lat na karku. Zmęczenie, może mieć sporą rolę w tym pojedynku. Poza tym jak na hard court playera to 3 runda w USO jak dotąd wygląda kiepsko. Miejsce albo nawierzchnia muszą mu niezbyt leżeć. W sumie taktyka jaką obrał ma sens. W Winston tuż przed szlemem grał na maksa, gdzie inni odpuszczali, na stole leżało trochę punktów jak i kasy, a przeciwnicy drugiego albo i trzeciego sortu. Jak dla mnie w Nowym Jorku plan już swój wykonał i Thiem ma swoją szanse na obronę punktów z ubiegłego roku.

No właśnie w swoim pierwszym starcie rok temu Austriak dotarł do 4 rundy. Forma musi być, skoro całkiem nie dawno dwa wygrane turnieje, co prawda na cegle. W Montrealu i Cincinnati bardzo wyrównane spotkania z Gulbisem i Klizanem, czyli nie ogórkami. W NY jak dotąd bez straty seta. Dla mnie spore value na zwycięstwo jak i wygranie choćby jednego seta. Kursy cały czas rosną więc można jeszcze trochę poczekać i upolować wyższy, krótko przed samym spotkaniem na pewno trochę spadną.
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A ja bym nie był taki pewny, co do szybkiego, pewnego 3-0 dla Wawrinki. To znaczy, owszem, jest zdecydowanym faworytem i te 3-0 powinien wygrać, ale szczerze mówiąc nie zachwyca. Jest to gracz turniejowy, który rozkręca się z rundy na rundę, ale tutaj jest jakiś przygaszony. Niby wygrywał 3-0 z Ramosem i Chungiem, ale były to dla niego naprawdę trudne mecze. Bemelmansa nie powinno tu już być, ale zdarzają się wypadki losowe, których nie można przewidzieć. I tak, po pokonaniu Mullera przyszedł bardzo niebezpieczny krecz Socka i awans do trzeciej rundy. Stan powinien tutaj zagrać na luzie, ale jednak jest trochę spięty. Może Kokkinakis faktycznie coś tam z Vekić robił. ???? Bemelmans nie ma tutaj nic do stracenia, i nie wydaje mi się, żeby się przed Stanem położył. Nie wątpię, że oglądał jego mecze i wydaje mi się, że zauważył, że Stana swobodnie można postraszyć. Męczarnie z ziemniakem Ramosem i młodym, śmiesznie grającym Chungiem można różnie rozpatrywać. Zapewne Stan przejdzie dalej, ale drabinka, po której dostanie się najprawdopodobniej do czwartej rundy wrażenie może robić jedynie na challengerowcach. Nie sądzę, żeby miał tutaj odegrać znaczącą rolę. Bemelmans jako mańkut może zagrać tak jak Ramos, chociaż raczej nie spodziewam się przebijania ze strony Belga, tak jak to było w przypadku Hiszpana. 4 sety są możliwe, jeżeli Stan pokaże nam się z tej strony, z której pokazywał się w meczu z Ramosem i Chungiem, a Bemelmans wyjdzie na to spotkanie wyluzowany i będzie po prostu chciał rozegrać dobry mecz i z podniesionym czołem opuścić Nowy Jork.
Powyżej 3,5 seta @ 3,40 bet365 ⛔⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Garcia Lopez win @7,19 ComeOn⛔ Pokazał się z dobrej strony
Tomas Berdych przegrał trzy z ostatnich siedmiu pojedynków na twardych kortach i wszystkie trzy przegrane były w dwóch setach.
Według mnie ten pojedynek będzie największym sprawdzianem dla Tomas Berdycha w US Open.
W pierwszej rundzie, Tomas grał z zawodnikiem (z dziką kartą) , a w drugiej rundzie grał przeciwko Melzerowi , który jest w rankingu 123 miejscu.
Z drugiej strony, Garcia- Lopez miał trudne pojedynki, szczególnie 2 z Mahutem.
Mimo iż, Berdych nie stracił w tym turnieju seta, to widać pewne oznaki słabości. Mówię tu o pojedynkach przed Us open w których zmierzył się np: z Dołgo.
Garcia wykazywał poprawę z pierwszego meczu do drugiego i to może by klucz to zwycięstwa dziś.
Tomas Berdych ma potężne podanie, trudne do odczytania.
Gra głównie na kortach twardych.
Hiszpan, z jedno rękim backhandem, jest ofensywnym zawodnikiem.
Uwielbia grac topsspinem ale woli grac na glinie.
Jest szybki i ma również dobry serwis.
Tomas miał małe problemy z Melzerem, więc db. serwującemu hiszpanowi z dobrą techniką, oraz nie najgorszą grą na twardych kortach daję jakieś szanse.
Gram osobiście za drobne ????

Bellucci vs Murray
1 set over 9,5g @2,08 Unibet
1 set over 10,5g @3,40 Sportingbet
Over 3,5 seta @3,05 ComeOn
Bellucci win 1 set @5,50 bet365
Bellucci +2,5 seta win @2,60 Unibet

Liczę na zacięty pojedynek, a zwłaszcza 1 set.
W którym to mam nadzieję że, po paru gemach, Thomaz odniesie małe zwycięstwo.
Thomaz Bellucci wygrał oba swoje pojedynki bez starty seta w tym turnieju.
Pokonał James Warda 6-1 7-5 6-3 i Yoshihito Nishioka 6-0 6-3 6-4.
Nie byli to wybitni tenisiści ale trzeba podkreślić, jego doskonałą dyspozycję.
Bellucci ma wart podkreślenia serwis oraz ciekawy forhend, jest leworęcznym graczem.
Warte do zaobserwowania jest na pewno to że, w dwóch ostatnich pojedynkach w swoich pierwszych setach stracił łącznie zaledwie 1g!!
Widać że, jest w gazie a jego wyniki to potwierdzają, dziś czeka go prawdziwy sprawdzian i na pewno nie bd. tak łatwo jak w poprzednich pojedynkach.
Czuję że, szczególnie 1 set bd. godny podziwu...
Co do jego rywala.....
Murray zdecydowanie gorzej pokazał się od Thomaza chociaż miał trudniejszych rywali..
To jego gra mogła się nie podobać!
4 sety z Kyrgiosem, czy 5 setów z Mannarino !!
Murray pokazał główne oznaki słabości szczególnie w ostatnim pojedynku ( początek meczu )
Widać że, brakuję mu świeżości.
Spędził już trochę czasu na tych kortach...
W dwóch ostatnich jego pojedynkach raz przegrał 1 set zaś w oby dwu linia 10,5 g została przekroczona.
Widać że, były całkiem wyrównane.
H2H wynosi 1:0 dla Thomaza chociaż, pojedynek odbył się już trochę czasu temu ???? .
Jak na moje oko 1 set jest w zasięgu Bellucciego, również inne typy wyglądają ciekawie.
Nie wolno zapominać z kim gra Brazylijczyk !!!
Dlatego wątpię że, Murray odpuści w którymś momencie, ale gorsze się zdarzają
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
F.Lopez-Fognini 1 @1.7
Hiszpan jest w znakomitej formie od co najmniej dwoch tygodni i wystarczylo zobaczyc jego mecz z Federerem w Cincinnati by sie o tym przekonac. Zreszta kilka bardzo fajnych zwyciestw w tym czasie, gdyz Lopez m.in. pokonal Raonica i Nadala. Slaby byl Wimbledon w wykonaniu Lopeza, ale tutaj na US Series jest gotowy. Fognini tez zrobil bardzo dobry wynik po raz pierwszy od Hamburga. Wyciagnal mecz z Nadalem z 0-2, ale tutaj n-ty raz wroze ten przypadek, gdzie po spektakularnym zwyciestwie nad wielkim zawodnikiem, przychodzi porazka. Nadal nie jest juz soba i snickers tutaj raczej nie pomoze. Styl gry Lopeza to Fognini na pewno nie polubi. Sadze, ze Fognini moze glownie liczyc na to, ze mecz pojdzie w dystans, ale biorac bardzo dobra forme Lopeza ostatnimi czasy to musi on byc faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Chardy wygra pierwszy set i wygra mecz z Cilicem 3.25
Sporo osob mnie uprzedzilo i tez stawiam na francuza. Nie ma co sie rozpisywac, Cilic strasznie sie meczy w tym turnieju i mam nadzieje, ze Jeremy mu te meczarnie skroci.
WYNIK: 6:3 2:6 7:6 6:1 Cilic. ⛔ Cilic zagral solidniej, nalezal mu sie cwiercfinal.

Paire vs Tsonga
1. Liczba gemow w pierwszym secie powyzej 9.5 1.44 ✅
2. Paire wygra mecz 3.75
⛔ ⛔
Tutaj dwa typy. Spotykaja sie zawodnicy dobrze serwujacy. Tsonga faworyt. Jak narazie idzie jak burza w US i jak zawsze bedzie grozny. Dlatego dobra opcja jest na dzis w tym meczu powyzej 9.5 gema lacznie w pierwszym secie wziac lub powyzej 10.5 po kursie 2.25 dla tych co lubia duze kursy. Obaj dobrze serwuja i beda na pewno w 1 secie pilnowac swojego podania. Po takim kursie mozna Paire sprobowac ale bedzie to na pewno trudny mecz dla Benuła wiec 3:0 na pewno nie bedzie. 4 albo 5 setow jak byk sie zapowiada, a kto wygra bedzie zalezec od psychiki graczy w decydujacych momentach.
WYNIK: 6:4 6:3 6:4 Tsonga. Konsekwentny Jo do bolu.

Djokovic vs Bautista-Agut Powyzej 28.5 gema 1.72
Tutaj over gemowy mozna sprobowac ale za mniejsza stawke. Bautista czasem tez potrafi zagrac kaszane. Ale licze, ze dzis bedzie trzymal swoj serwis.
WYNIK: 6:3 4:6 6:4 6:3 Djokovic.✅ 38 gemow.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cilic Marin - Chardy Jeremy 1, Bet365 1.50

6:3, 2:6, 7:6, 6:1✅✅✅

VS.


Dzisiaj nie mam sporo czasu także analiza na szybkiego. W bezpośrednich pojedynkach jest remis 1:1 gdzie Panowie ostatnio grali ze sobą podczas Wimbledonu 2014 i lepszym okazał się Cilic 7:7, 6:4, 6:4 a w 2009 roku czyli bardzo dawno temu, na mączce wygrał Chardy 3:6, 7:5, 6:4. Na pewno po stronie Francuza stoi ten fakt, że miał już niezłe przetarcie przed groźniejszym rywalem. Chardy pokonał w końcu Ferrera 3:1 i taki wynik trzeba brać już naprawdę poważnie lecz trzeba pamiętać, że Ferrer jest daleki od swojej formy. Chardy wcześniej pokonał Kilzana bez straty seta który na swoje życzenie, w najważniejszych momentach meczu się łamał. Cilic który broni tytułu za rok ubiegły uporał się natomiast bardzo pewnie z Pellą oraz Doskoyem ponieważ nie stracił seta ale pamiętajmy, że Ci rywale to znacznie niższa półka niż Chardy. Chorwat pokonał w ostatnim swoim meczu Kukuskhina 3:2 i to już może niepokoić ponieważ na pewno w nogach sporo zostało a po drugie Kukuskhin to nie jest heros tenisa aby sprawiał takie problemy. Lecz Kazach miał tutaj bardzo udany turniej, grał bardzo agresywnie co mu przez wiele czasu wychodziło. Francuz też zaprezentował się bardzo dobrze przed US Open dochodząc do półfinału Montrealu także forma na pewno jest u tego zawodnika. Lecz stawiam tutaj na Cilica ponieważ on ma sporo punktów do obrony a jak sam twierdzi dla niego jest to niesamowita presja która o dziwo bardzo dobrze na niego wpływa. Chardy to bardzo chimeryczny tenisista który jeden mecz gra wspaniale a w następnym może przegrać 3:0. Cilic natomiast od dłuższego czasu to gracz opanowany i potrafi wygrywać z najlepszymi. Jeden jak i drugi to tenisiści kompletni, najwięcej punktów będą zdobywać za pomocą serwisu oraz forhendu. Lecz jeśli Chardemu pierwszy serwis nie wchodzi to pojawia się problem,a Marin potrafi to nadrobić grą z głębi kortu. Łatwo nie będzie ale moim zdaniem wygra obrońca tytułu.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
7. Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67. Wynik? 1:6, 2:6, 1:6 ✅
8. Paire Benoit - Robredo Tommy 1, Bet365 2.30. Wynik? 7:6,6:1,6:1 ✅
9. Cilic Marin - Chardy Jeremy 1, Bet365 1.50. Wynik? 6:3, 2:6, 7:6, 6:1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się spotkanie Foga z Lopezem. Jeszcze oglądając spotkanie Włocha z Nadalem myślałem z kim spotka się w przypadku zwycięstwa w następnej rundzie nie kojarząc do końca drabinki turniejowej. Padło na kolejnego Hiszpana który powinien to spotkanie wygrać. Fabio ma to do siebie, że po genialnym spotkaniu z graczem pokroju Nadala często gęsto kolejne spotkanie nie to, że odpuszcza tylko nieco mniej jest w nim motywacji do gry i zaangażowania, które objawia się graniem na lekkiej olewce. Wiadomo jest to US OPEN mega wielki turniej, ale nie zdziwiłbym się, żeby ta reguła się ponownie potwierdziła. Kolejnym argumentem, który przemawia za Hiszpanem jest serwis, którym powinien nękać Foga. Jak do tej pory 49 asów jest tu jakimś wyznacznikiem. Przejrzałem historie gier Włocha z graczami o mocnym serwisie i nie wygląda to zbyt dobrze - Isner 1:0, Raonic 2:0, Cilic 2:1, Anderson 3:1, Tsonga 3:0. Fabio zdecydowanie woli wchodzić w wymiany w których jest geniuszem, natomiast przy skróconej grzej do której będzie dążył Lopez raczej nie powinna mu sprzyjać.

Lopez - Fognini =&gt; Lopez =&gt; 1,72
✅✅✅ 6:3 7:6 6:1
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic - Bautista over 28.5 @1.80 Sportingbet 3:1 ✅ , sredni mecz Nole...
Jak dla mnie Nole w US series nie prezentuje sie dobrze , albo nie gra na 100 procent mozliwosci , stracone sety z Dolgopolowem , Gulbisem , praktycznie przegrany mecz z Goffinem . Ogladalem Nole z Seppim i stracil swoj serwis dwukrotnie , Seppi znany jest z przebijania pilek jak wyczytalem u niektorych graczy znajacych bardziej Wlocha . Djokovic albo jak najmniejszym wkladem sil chce oszczedzic sie na silniejszych rywali , albo nie czuje sie dobrze w Ameryce . Bautista dosc szczesliwie co prawda sie znalazl tutaj ( kontuzja Goffina ) ,zaciety boj z Carreno - Busta , co prawda w pierwszej rundzie ogral gladko 3:0 Herberta . Hiszpana zapamietalem z pasjonujacego meczu z JMDP , ktory wygral 3:2 , szczegolnie podobaly mi sie wymiany , ktore Hiszpan wytrzymywal . Co do tego meczu to jest moja prywatna opinia , Nole nie zagra jeszcze na 100 % mozliwosci a co powoduje ze Hiszpan nie dostanie tegiego lania . 6:3, 6:4 , 6:4 , taki wynik jest najbardziej w zasiegu Bautisty , a przeczuwam ze ktorys z setow bedzie 12 gemowy .
Tsonga - Paire over 3.5 seta + Chardy - Cillic over 3.5 @ 2,41 Bet365 ⛔ Stara beznadziejna pala Paire powróciła
Krotka analiza , Paire od jakiegos czasu gra bardzo dobry tenis , fajny pierwszy set z Djokoviciem , pozniej opadl z sil , albo Nole wyczytal jego gre , tutaj juz od pierwszej rundy zaskakujace zwyciestwo nad Nishikorim , pozniej gladkie 3:0 z Robredo , plus stracony set z Ilhanem . Wiadomo ze Benoit to bardzo utalentowany zawodnik , cos jak dla mnie w stylu Fogniniego , ktorey potrafi zagrac bardzo nieprzewidywalnie . Tsonga bardzo dobrze w tym turnieju , przede wszystkim znakomicie trzyma serwis , co prawda nie mial zawodnikow , ktorezy mogli by go sprawdzic , wiec dzisiaj poznamy odpowiedz na temat jego dyspozycji . Obaj Francuzi beda na pewno zmotywowani do walki , nie sadze by to stalo sie w trzech setach , nie wykluczam tez zwyciestwa Paire , wybieram jednak bezpieczna opcje . Chardy zapamietalem tego zawodnika jak dobrze serwujacego , ale popelniajacego mnostwo df i ue , na tym turnieju gra bardzo dobrze , wyniki mowia za siebie co prawda Klizan nie byl wymagajacym przeciwnikiem na hardzie ale 3:0 robi wrazenie , natomiast 3:1 z Ferrerem to na papierze duza sensacja . Cillic po gladkich 3:0 rozegral piecio - setowke z Kukushkinem . W kazdym z poprzednich meczow Cillic zawsze tracil serwis przynajmniej raz . Spodziewam sie w tym meczu sporo przelaman , tak wiec 4 sety to bardzo dobra opcja .
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Benoit Paire vs Jo-Wilfried Tsonga over 3,5 1.61 @b365

Benot Paire vs Jo-Wilfried Tsonga 2 1.28 @b365

Bylo juz troche pisane o tym meczu. Mysle ze over 3,5 seta spokojnie wejdzie lecz zwyciezca jest jeden - Jo.
Mimo ze Paire gra najpszy tenis zycia w US to Tsonga jest lepszym hard courtowcem. Ma lepszy bilans w meczach na hardzie dodatkowo 2razy juz wygral z Pairem na hardzie. Sadze ze spotkanie zakonczy sie w 4 setach jezeli dojdzie do 5 wygra Jo bo Paire sie zagotuje, a do tego Jo swietnie sobie radzi w pieciosetowkach.
Jo 11 tytulow na hardzie w tym 2 na poziomie masters. Paire tylko jeden final, czy dzis cos sie zmieni? Nie sadze.

Do dubelka bez analizy

Djokovic vs Bautista-Agut 3:0 1.28 @ b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Lopez - Fognini ---- Fognini 2,2 Pinnacle ⛔
Włochowi jeśli zależy to potrafi zagrać na wysokim poziomie co udowodnił w meczu z Nadalem. Teraz rywal mniej utytułowany to jest ryzyko, że motywacja Foga nie będzie na najwyższym poziomie. Poza tym rozegrana 5-setówka z Nadalem, a więc lekkie zmęczenie i ewentualny brak dużej motywacji są na niekorzyść. Lopez poprawił nieco grę ostatnio, ale dalej nie gra zbyt dobrze. Pokonał do tej pory Basilashvilego, Fisha po 5 setach i Raonica. Byli to rywale słabi. Gruzin oswaja się dopiero grą w najważniejszych turniejach i prezentuje poziom zbliżony do challengera. Fish to emeryt, ma dobrą technikę, ale kondycja już nie ta co kiedyś i aż dziwne, że Lopez potrzebował 5 setów na wygraną i kto wie co by się stało gdyby Fish wytrzymał kondycyjnie w końcówce. Raonic gra słabiutko ostatnio i tak naprawdę nie było w tym niespodzianki, że Hiszpan pokonał go 3-0. Lopez jest bardziej opanowany od swojego dzisiejszego rywala i motywacji nie powinno mu zabraknąć, jednak umiejętności czysto tenisowe bardziej cenię u Fogniniego. Moim zdaniem ten mecz to 50-50 i stawiam na lepszy kurs.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Benoit Paire vs Tsonga J-W. 1 @3.75 bet365
Typowy Paire, zupełnie inna gra niż w poprzednich spotkaniach, wściekał się, szalał i popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów. Zabrakło dziś wszystkiego. Tsonga bardzo pewny, całe spotkanie miał pod kontrolą, sporo akcji otwierał serwisem i dobrze grał forehandem z Ciliciem będzie zacięte spotkanie.
Pojedynek dwóch francuskich zawodników. H2H 0:2 dla Jo, ale czy dziś historia z 2011 i 2012 roku ma jakieś znaczenie? Paire jest szaleńcem, który w swojej nieprzewidywalności potrafi zagrać coś niesamowitego. Orze kolejnych przeciwników potężnym backhandem a na dodatek potrafi zagrać bardzo dobre dropshoty, które jak będą mu dobrze siedzieć to odbiorą takiemu zawodnikowi sporo sił gdyż Tsonga to jeden z tych zawodników, którzy swoje ważą. Oglądałem jego mecz z Nishikorim i ostatni set z Robredo i bardzo mi się podobało to co świrek z nimi pogrywał. Z Nishikorim to momentami zakradało o szaleństwo bo skupiał się tylko i wyłącznie na returnie po serwisie Japończyka. Albo weszło i Kei nie miał czego zbierać albo przestrzelił i czekał na kolejną okazje.
Paire gra to na co wszyscy czekali od kiedy została okrzyknięty utalentowanym oraz przyszłościowym zawodnikiem. Co do jego psychiki to jest jedna wielka zagadka i chyba to trzeba pozostawić jako niewiadomą. Jednak wierze, że bycie w 4 rundzie US Open sprawi, że dość zrelaksowany Benuła dziś będzie chciał powalczyć, z bardziej utytułowanym kolegą a w kolejnej rundzie na 99% będzie czekał Djoko, który wcale aż taki straszny w Cincinnati nie był w starciu z Paire.
A co do Tsongi to ja zwyczajnie nie wierze w jego forme. Przykro mi, ale zwycięstwo z Nieminenem, Granollersem czy Stakhovskym wrażenia na mnie nie robi. On to musiał wygrać gładko bo rywale to była 4 liga tenisowa jak nie dalej. Żadnego meczu Tsongi na US Open nie oglądałem, ale patrząc na wyniki gemów i spotkań to widać, że gra typowo swój tenis. Bardzo groźny przy swoim serwisie i punktuje rywali czekając na moment w którym przełamie rywala.
W moim odczuciu ten mecz nie jest do grubego obstawiania. Gram na Paire żeby milej mi się ten mecz oglądało. Licze na dobre widowisko i myśle, że to może skończyć się nawet w 5 setach oraz głęboko wierze, że Paire będzie miał taką samą mentalność jak w spotkaniu z Nishikorim.
PS. błąd; troche się rozpędziłem, zwycięzca tego spotkania zagra z kimś z pary Cilic-Chardy. Dopiero później w ćwierćfinałach można się spotkać z Djokoviciem jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jak dla mnie Fog to dzisiaj must-play. Wiadomo, gość jest świrem, ale to wciąż jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w tourze, który grając na pełnej motywacji jest w stanie regularnie zagrażać zawodnikom z TOP 10 i wcale tutaj nie przesadzam.
Lopez zdecydowanie poprawił swoją grę podczas US Open Series, co nie zmienia faktu, że sezon jest po prostu nieudany. Pokonał Raonicia... ale to zwycięstwo nic nie mówi o Lopezie - Miłosz wciąż boryka się z kontuzją pleców, jedyną szansą na ugranie czegokolwiek w tym meczu był dla Kanadyjczyka TB... gdzie i tak poległ. Jego możliwości returnowe są ograniczone, biorąc pod uwagę kontuzję i dobrze funkcjonujący serwis Feliciano - nie było szans na ugranie czegokolwiek. Rao dawał łamać się z łatwością i tylko raz dotarł do Tie-Breaka.
Fog to zawodnik zdecydowanie lepiej radzący sobie na returnie od prawdopodobnie wszystkich pozostałych rywali Lopeza. Dobrze serwującego Johnsona pozabijał, nawet mimo presji ze strony trybun, które wyraźnie nakręcały Włocha. Zmotywowany Fognini trzyma piłkę w korcie, co może mieć duże znaczenie wobec przeciągającego się pojedynku. Nie od dziś wiadomo, że Lopez to nie jest tytan przygotowania fizycznego - gościowi niebawem stuknie 34 lata, a w meczach pięciosetowych zazwyczaj brakuje mu sił. Fog potrafi płynnie przechodzić z defensywy do ofensywy, dobrze się broni, czego raczej nie potrafili ani Rao, ani Fish...
Moim zdaniem granie Lopeza po takim kursie mija się z celem, bo to po prostu nie ma value. Mecz, jak dla mnie, co najmniej 55/45 na korzyść... Foga, a co za tym idzie - pojawia się ogromne value na Włocha. Dlaczego tak sądzę? Z prostej przyczyny, o której wspominałem w poprzednim akapicie - w formule best of three wielokrotnie brakowało sił Lopezowi. Nie twierdzę, że Fog to jakiś terminator, ale przeważnie jeśli nie pochleje to wytrzymuje pięciosetówki :]. Fognini to psychol, ale sprawy zaszły za daleko, aby teraz odpuszczać sobie cokolwiek. Już w meczu z Johnsonem było widać motywację, co potwierdził także w meczu przeciwko Nadalowi. Return na wyższym poziomie od Rao i Fisha, trzyma piłkę w korcie raczej lepiej od wspomnianej dwójki, ogólnie, mimo wszystko, jest w lepszej dyspozycji od każdego z pozostałych przeciwników Feliciano. Fabio pokonał w poprzedniej rundzie zawodnika leworęcznego, co także ma znaczenie wobec dzisiejszego pojedynku. W przedłużającym się pojedynku/wymianach przewagę ma Fognini, bo lepiej się broni i imo lepiej wyprowadza kontrataki. Jeśli Lopez nie będzie ustawiał swoich gemów serwisowych podaniem + kończył wymiany po kilku kolejnych uderzeniach to może mieć spore problemy. Feliciano nie broni tak dobrze jak Nadal, który często miał problemy, szczególnie w 5. secie, gdy Włoch przejmował inicjatywę w wymianach. Jak dla mnie jest wiele wskazań, aby pograć na Fogniniego i ja gram całkiem odważnie.
Feliciano Lopez - Fabio Fognini 2 @ 2,1 (Bet365) 3:0 (6:3; 7:6; 6:1) ⛔
Gdyby utrzymał z 4:1 w 2. secie to mogłoby potoczyć się nieco inaczej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom