>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Wpłaciłem 30zł na bet365. Ugrałem 1700zł. Chcę zlecić wypłatę. Mam się bać tych złodziei z urzędu skarbowego kierowanego przez jeszcze gorszych oszustów?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak sie boisz to idz do kiosku realay (czy jak to sie pisze) i kup sobie karte platnicza prepaid za 15 zl. wyplac na jej numer rachunku i wyplac w bankomacie. Max wyplaty to 500zl dziennie, wiec 4 dni poswiecisz, stracisz 35zl. Ale to opcja dla panikarzy ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wpłaciłem 30zł na bet365. Ugrałem 1700zł. Chcę zlecić wypłatę. Mam się bać tych złodziei z urzędu skarbowego kierowanego przez jeszcze gorszych oszustów?
Tak masz się bać. Proponuje żebyś to przegrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 263

fidelio

Użytkownik
Ok, ale co z tego wynika. Urzędy Celne szaleją i wzywaja ludzi..albo grzywna albo sąd. I co, powiesz do pracodawcy, soory ale mam nagłe wezwanie do Urzędu Celnego a potem do Sądu?

---
Bez przesady, co jest dziwnego w tym, że masz sprawę w sądzie? Ocipiałeś?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrząc po wielu komentarzach, unaocznia się fakt, że niektórzy nie powinni się nigdy brać za bukmacherkę.
Szkodzi to i Waszemu zdrowiu i zdrowiu czytających ????
Na pokera powinniście mieć dożywotni zakaz. Pokerowa twarz, to nie Wy.
&quot;Byznesmeni&quot;.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Ta ustawa czy przepis na który powołują się celnicy to też niezły absurd, przecież ona mówi &quot;o graniu&quot; a jeżeli zrobiłem wpłatę na buka, nie zawarłem zakładu - trzymałem po prostu kilka miesięcy kasę i później wypłaciłem, to mi nic zrobić nie mogą, nawet jak mają wpłaty to mogę się wyprzeć że używałem &quot;paysefki&quot; Przedstawienie przez nich w sądzie listy moich zakładów graniczy z cudem, musieli by ją zdobyć od Bet365 a z tego co mi wiadomo to bukowi raczej nie będzie zależeć na stracie klientów. Oni sami się ośmieszają wydadzą jedynie miliony na takie sprawy. Ja tylko jednego nie mogę zrozumieć - jak można bez dowodów dać sobie wlepić grzywnę i ją zabulić?:-(
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Te karty czesto sa rozdawane za friko podczas roznych imprez, wiec, ze byly przed meczami siatkowki na narodowym i brudasy na woodstocku tez je mieli dawane.
eżeli zrobiłem wpłatę na buka, nie zawarłem zakładu - trzymałem po prostu kilka miesięcy kasę i później wypłaciłem, to mi nic zrobić nie mogą
Nie wiem czy wszyscy, ale wiekszosc bukow nie wyplaci kase bez postawienia choc jednego zakladu.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Te karty czesto sa rozdawane za friko podczas roznych imprez, wiec, ze byly przed meczami siatkowki na narodowym i brudasy na woodstocku tez je mieli dawane.



Nie wiem czy wszyscy, ale wiekszosc bukow nie wyplaci kase bez postawienia choc jednego zakladu.


i wg Ciebie celnicy powołają się na ten punkt regulaminu buka przed sądem?
(dyskusja jest na temat jak bronić się przed celnikami odnośnie tych wezwań)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Przeczytaj ze zrozumieniem. Ja nie mowie na co celnicy sie powolaja, a na co nie. Pisze, ze wiekszosc bukow nie wyplaca bez obrotu.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Przeczytaj ze zrozumieniem. Ja nie mowie na co celnicy sie powolaja, a na co nie. Pisze, ze wiekszosc bukow nie wyplaca bez obrotu.

każdy na tym forum to wie, oczywistości nie tłumacz. mój poprzedni wpis odnosił się do tak owych tłumaczeń przed celnikami, że ustawa nie mówi o wpłatach, tylko o graniu jak celnicy mi udowodnią że grałem, a nie że tylko wpłaciłem i wypłaciłem?
 
B 8

bonusman

Użytkownik
i po co ten zamęt? powiadomią jak będziesz miał dobrowolne poddanie się karze w prokuraturze według KK a nie w UC w/g KKS
KKS:
art. 18 § 2. Prawomocny wyrok o zezwoleniu na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności nie podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Karnego.
a więc nie jesteś osobą skazaną i nie ma potrzeby zawiadamiać kogokolwiek
co innego instytucja dobrowolnego poddania się karze w/g kodeksu karnego
Panowie nie ma co się tym martwić na zapas. W Polsce jeszcze nigdy nikogo jeszcze nie skazano za przestępstwo skarbowe gdyż graniczy to z cudem. I ta na pewno nie gracze będą pierwsi. Już sam brak świadomości i celowości czynu - oczywiście teoretyczny w naszym przypadku ale z kolei nie da się wykazać, że jest inaczej eliminuje taki obrót sprawy.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Chodzi o to, ze w skarbowce to Ty masz udowodnic, a nie oni Tobie. Poczytaj.
To prawda. Ograny próbują przerzucić to na obywatela. Chcą żeby udowadniać swoją niewinność a tymczasem to oni muszą udowodnić winę i nie żadnego obowiązku im pomagać i dostarczać czegokolwiek. Dlatego w jednym z wymienionych wezwań chcą żeby przynieść dowodu zakładów.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Chodzi o to, ze w skarbowce to Ty masz udowodnic, a nie oni Tobie. Poczytaj.
Przecież tu nie chodzi o podatki i skarbówkę głąbie. Tu chodzi o ustawę karną skarbową, która penalizuje określony czyn - tak jak prawo karne. Muszą udowodnić, że ten czyn popełniłeś, tak jak przy kradzieży czy morderstwie. Kumasz już?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
a tylko jednego nie mogę zrozumieć - jak można bez dowodów dać sobie wlepić grzywnę i ją zabulić?:-(
Większość ludzi boi się włóczyć po sądach, czasami wolą się nawet przyznać do czegoś czego nie zrobili żeby mieć spokój. Sądy zazwyczaj wyznają zasadę że przyznanie się jest królową dowodów.
 
J 0

jalalewale

Użytkownik
raczej to łatwe do ogarnięcia. Nikt tylko nie wie czy jak dostaniesz mandat od UC lub jak sąd ustali grzywny czy po tym bierze Cię w obroty skarbówka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom