>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 0

drobny34

Użytkownik
Wszyscy wspominają że Skrill jest bezpieczny, nie ma możliwości poznania historii itp.
Ale z tego co zauważyłem gdy się wpłaca na Skrilla np z konta jakiegoś banku to wpłaca się na konto Skrilla które jest założone w Pekao SA.
Może ja nie do konca tego rozumiem ale skoro tak jest to czy to nie jest własnie ta możliwość że nasza skarbówka uzuskuje dane o transakcjach? Prośba o info
 
O 0

onlyy

Użytkownik
Witam, jestem mało doświadczonym graczem, dopiero niedawno założyłem sobie konto na skrillu, niemniej jednak przez ostatni miesiąc zrobiłem coś głupiego - mianowicie wpłaciłem na betclica sumę około 15 tyś złotych bezpośrednio z konta bankowego (nie &quot;na raz&quot;, raczej dużo przelewów o mniejszych nominałach pieniężnych). Pytanie brzmi czy jest to karane tak samo jak wypłacanie pieniędzy na konto? Jakie są w ogóle szanse, że skarbówka się tym zainteresuje, i że bank to zgłosi? Przelewy były wykonywane za pośrednictwem &quot;Trustly Group AB&quot;.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wpłaciłem na betclica sumę około 15 tyś złotych bezpośrednio z konta bankowego Jakie są w ogóle szanse, że skarbówka się tym zainteresuje, i że bank to zgłosi?
wpłata jest równa wypłacie w mniemaniu UC który posyła wezwania, dla nich jak wpłaciłeś = grałeś
ta teza jest oczywiście błędna ale o ile z małych kwot jest możliwość się wymiksować przed ewentualnym sądem hasłami o oglądaniu meczy u buka czy czymś takim to Twoja kwota raczej by świadczyła przeciwko Tobie i sąd na 99% wlepił by Ci grzywnę z wpisem do KRK
czy bank poda ? tego nie wie nikt bo banki działają chaotycznie i niespójnie w tej materii, zależy jakie inne operacje masz na koncie, inne wpływy (legalne) i na jakie kwoty, jak te 15 gdzieś umknie to może Ci się uda ale ryzyko na pewno jest, jak ktoś się bawi na poważnie w te klocki raczej nie przelewa takich kwot z konta swojego do buka
 
R 1

rozkos

Użytkownik
wpłata jest równa wypłacie w mniemaniu UC który posyła wezwania, dla nich jak wpłaciłeś = grałeś
ta teza jest oczywiście błędna ale o ile z małych kwot jest możliwość się wymiksować przed ewentualnym sądem hasłami o oglądaniu meczy u buka czy czymś takim to Twoja kwota raczej by świadczyła przeciwko Tobie i sąd na 99% wlepił by Ci grzywnę z wpisem do KRK
KoNeSeR nie siej paniki tzn stwierdzenie
-----
kwota raczej by świadczyła przeciwko Tobie i sąd na 99% wlepił by Ci grzywnę z wpisem do KRK
-----
jest bezpodstawne i były opinie prawne, że &#39;jak wpłaciłeś to nie znaczy, że grałeś&#39; i sąd musi stwierdzić, że grałeś na terytorium Polski na podstawie dowodów innych niż wpłaty, wypłaty.
Jezszcze raz powtarzam KoNeSeR nie siej paniki, chyba, że jesteś od Kapicy, a to co innego to pisz tak dalej.
 
M 45

milosc

Użytkownik
sporo osob pisze ze wplacalo przez pekao do baha
i otrzymalo wezwania na przesluchanie o ile nie sciemniaja
a czy ktos otrzymal wezwanie majac konto w wbk albo innym ne polskim banku ??
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Jezszcze raz powtarzam KoNeSeR nie siej paniki, chyba, że jesteś od Kapicy,
spieprzaj dziadu ! od mojej skromnej osoby ????
widać po datach że się tu zalogowałeś w 1 celu więc mi nie zarzucaj swoich grzeszków
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
sporo osob pisze ze wplacalo przez pekao do baha
i otrzymalo wezwania na przesluchanie o ile nie sciemniaja
a czy ktos otrzymal wezwanie majac konto w wbk albo innym ne polskim banku ??
nie ważne czy masz konto w ing pko czy alior
jak wpłacasz bezpośrednio ze swojego konto na konto buka który to buk ma konto w pko to tam ląduje kasa
i wyciąg z tego konta wpadł w szpony celników
 
R 1

rozkos

Użytkownik
spieprzaj dziadu ! od mojej skromnej osoby ????
widać po datach że się tu zalogowałeś w 1 celu więc mi nie zarzucaj swoich grzeszków
Typowy wpis nie odnoszący się do stwierdzenia KoNeSeR.
-----
kwota raczej by świadczyła przeciwko Tobie i sąd na 99% wlepił by Ci grzywnę z wpisem do KRK
-----
Na podstawie jakiego artykułu sąd na 99% wlepi grzywnę z wpisem do KRK?
I na koniec argument najważniejszy
Sam spieprzaj dziadu ! Do Kapicy siej panikę !
 
O 0

onlyy

Użytkownik
A odnośnie jeszcze mojego wcześniejszego posta, czy żeby mieć problemy to bank musi zgłosić do urzędu, że z mojego konta były wykonywane takie a nie inne przelewy czy oni sami mają jakiś wgląd? I jeszcze jedno, czy takie sprawy są rozpatrywane od razu, czy np. wezwanie mogę dostać za rok, dwa lata?
ps. warto też dodać, że w przeciągu ostatniego roku wykonywałem trochę przelewów bezpośrednio z konta na bukmachera i nic się nie działo
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
@Onlyy reguły nie ma, ale jak na moje to się nie doczepia o ile nie dokonasz wypłaty na konto w banku. Ty masz same wpłaty więc ja bym się tym nie przejmował choć 100% pewności nigdy nie ma. Wypłaty rób na skrilla.
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
Skoro to Twój kolega z klasy, to obaj jesteście weteranami nauki ( a raczej zimowania ???? :razz: )
zle sie po prostu wyraziłem tylko tak go nazwałem kolega z klasy
szkoła zakończona, ale raczej to nie jest az tak ważne w tym temacie
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A odnośnie jeszcze mojego wcześniejszego posta, czy żeby mieć problemy to bank musi zgłosić do urzędu, że z mojego konta były wykonywane takie a nie inne przelewy czy oni sami mają jakiś wgląd? I jeszcze jedno, czy takie sprawy są rozpatrywane od razu, czy np. wezwanie mogę dostać za rok, dwa lata?
ps. warto też dodać, że w przeciągu ostatniego roku wykonywałem trochę przelewów bezpośrednio z konta na bukmachera i nic się nie działo
Żeby mieć problemy musisz się sam do tego przyznać, co własnie zrobiłeś. Do twoje konta nikt nie ma wglądu oprócz Ciebie i uprawnionych pracowników banku.
 
B 59

blox

Użytkownik
Wszyscy wspominają że Skrill jest bezpieczny, nie ma możliwości poznania historii itp.
Ale z tego co zauważyłem gdy się wpłaca na Skrilla np z konta jakiegoś banku to wpłaca się na konto Skrilla które jest założone w Pekao SA.
Może ja nie do konca tego rozumiem ale skoro tak jest to czy to nie jest własnie ta możliwość że nasza skarbówka uzuskuje dane o transakcjach? Prośba o info
I co z tego, że wiedzą, że wpłacasz na Skrilla, skoro nie mają dowodów do jakich celów? Używanie portfela internetowego jeszcze nie jest zabronione w tym kraju.
 
D 0

depe

Użytkownik
Mam pytanko odnosnie bukmachera bet at home, czy jest taka mozliwosc, aby bukmacher udostepnił moje dane konta i historie zakladów osobom trzecim? Takim jak instytucje publiczne badz tez dla sadu w celu zebrania dowodow w sprawie?
 
M 0

marioz.

Użytkownik
Sam nawet zapomniałem że miałem konto na bah... Ale jednak musieli mi przypomnieć...
URL: przeklej.org/file/VzaH7o/UC.-.Kopia.1..pdf
Z tego co sprawdzałem to faktycznie nigdy nie robiłem przelewu na ich konto ale wygrane były zlecane bezpośrednio na konto... Stąd mają moje dane...
Głupi wtedy był człowiek...
Rozumiem że sprawy dotyczą nie wygranych a tylko samego faktu grania?
Czy do jakiegoś podatku od wygranych też mogą się doczepić? Albo coś takiego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom